سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی فیلم هابیت:نابودی اسماگ"The Hobbit The Desolation Of Smaug"(اختصاصی سینما سنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
نمایش شاخه ای18علاقمندی ها

موضوع: معرفی فیلم هابیت:نابودی اسماگ"The Hobbit The Desolation Of Smaug"(اختصاصی سینما سنتر)

Broken Hearts Make It Rain
    Cold Hand آواتار ها
    وضعیت : Cold Hand آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,216
    سپاس شده 2,497 در 691 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 560 تاپیک

معرفی فیلم هابیت:نابودی اسماگ"The Hobbit The Desolation Of Smaug"(اختصاصی سینما سنتر)

نام فیلم The Hobbit: The Desolation of Smaug کارگردان پیتر جکسون
    کشور سازنده آمریکا-نیوزلند
    تهیه کننده فرن والش
    پیتر جکسون
    زین وینر

سال تولید 2013 فیلم نامه فرن والش
    پیتر جکسون
    گیلرمو دل تورو

ژانر فانتزی-ماجراجویی-درام
    فیلم بردار اندرو لسنای
    زمان فیلم 161 دقیقه
    آهنگساز هاروارد شور
    کمپانی Warner Bros تدوین گر جابز السن
    زبان فیلم انگلیسی
    درجه نمایش PG-13 صدا بردار تابی لوید
    بودجه تولید
    فروش فیلم
    طراح صحنه دن هانا
    افتخارات بازیگران

یان مک کلن
    کریستوفر لی
    مارتین فریمن
    لی پیس
    اورلاندو بلوم
    درباره داستان
    داستان این قسمت از سه گانه هابیت در ادامه ماجراهایی ست که برای بیلبو بگینز و سیزده کوتوله پیش آمد در قسمت قبل دیدیم که آنها راهی سفری پرماجرا شدند تا تاج و تختی که طی نبردی بزرگ از تورین پادشاه سرزمین کوتوله ها گرفته شده را به او بازگردانند اما در این راه خطری بزرگ آنها را تهدید میکند و آن اژدهای اسماگ است......

درباره فیلم
    همانطور که میدانید هابیت روایتگر ماجراهایی ست که پیش از اتفاقات سه گانه ارباب حلقه ها رخ داد داستان اصلی فیلم از کتاب هابیت(The Hobbit) نوشته جی.آر.آر تالکین(J.R.R. Tolkien)الهام گرفته شده و نوشتن آن بر عهده فرن والش,گیلرمو دل تورو و پیتر جکسون بوده است.
    قسمت اول هابیت توانست با فروش یک میلیارد و 15میلیون دلاری عنوان یکی از پرفروش ترین فیلم های 2012 بدست آورد. اکران این قسمت نیز از 13 دسامبر 2013 آغاز شده است.سومین قسمت از این سه گانه که هابیت:آنجا و بازگشت دوباره (The Hobbit: There and Back Again)نام دارد در 17دسامبر 2014 اکران خواهد شد.
    نماهائی از فیلم

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر پایگاه تحلیلی و خبری سینماسنتر نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد.

Anti Trust, aria2011, anton chigurh و 7 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    زندگی هیچ نمیگوید...نشانت میدهد!

2. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : معرفی فیلم هابیت:نابودی اسماگ"The Hobbit The Desolation Of Smaug"(اختصاصی سینما سنتر)

با سلام

تاپیک تایید شد

با تشکر از زننده تاپیک
    Cold Hand و smgh470 به این پست علاقمند بوده اند.

4. 5 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

Cold Hand آواتار ها
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 560 تاپیک

پاسخ : معرفی فیلم هابیت:نابودی اسماگ"The Hobbit The Desolation Of Smaug"(اختصاصی سینما سنتر)

چند هفته پیش که کیفیتDVDScr اومد هر چقدر خودمو نگه داشتم دانلودش نکنم تا بلوری بیاد دیدم تحملش از توان من خارجهخلاصه اینکه نشستیم و دیدیم.در کل اگه قراره مثل من با یه مانیتور 20 وخورده ای ببینینش کیفیت راضی کننده ایه.

باید بگم از قسمت اول خیلی بهتر بود به خصوص از نظر داستانی که واقعا پیشرفت کرده.شروع جالبی هم داشت مخصوصا اون تیکه اش که پیتر جکسون میاد یه خودی نشون میده.
    از نکات جالبی که تو این قسمت بهش اشاره میشه و ریشه ش رو نشون میدن همون تک چشمیه که تو سری ارباب حلقه ها روی برج بود.و جالبتر این بود که مردمک چشم خوده سارونه وبازم جالبتر اینکه فک میکنم اولین باری بود که حرف زدن سارون رو نشون دادن.

همونطور که میدونید نویسنده ها یه مقدار داستان رو دستکاری کردن مثلا لگولاس رو که اصلا تو کتاب نبوده رو وارد داستان کردن.یکی دیگه از شخصیت هایی که نویسنده ها به ابتکار خودشون ساختن و وارد داستان کردن توریله که نقششو اوانجلین لیلی(کیت سریال لاست)بازی میکنه.من که واقعا عاشق این کارکتر شدم حضورش یه جذابیت خاصی به این قسمت داده.اگه تو ارباب حلقه ها میبود بدون شک یکی از محبوبترین کارکترهای ارباب حلقه ها میشد.
    در مورد خود اژدهای اسماگ باید بگم وقتی تو تریلرها دیدم که حرف میزنه برام اصلا ایده جالبی جلوه نکرد اما وقتی فیلمو که دیدم نظرم کاملا برگشت و متوجه شدم این حرف زدن واقعا نیاز بود.به علاوه کار صداگذاری رو اژدها فوق العاده س.
    مخصوصا وقتیکه اواخر فیلم که میگه:"I am fire..........................I....am......death"مو رو به تن آدم سیخ میکنه.خود اژدها هم از نظر ظاهر و هیبتش حرف نداره.

کلی مسائل جالب دیگه تو فیلم گنجونده شده که خیلیاشو نمیشه گفت چرا که به داستان ضربه میزنه.
    پایانش هم به طور فجیعی آدمو تو خماری میذاره.
    شدیدا دیدنش پیشنهاد میشه.

در انتها به فیلم 9از10رو میدم.
    ویرایش توسط Cold Hand : 01-08-2014 در ساعت 13:31
    lord2012 و Thranduil به این پست علاقمند بوده اند.

6. 7 کاربر از پست مفید Cold Hand سپاس کرده اند .

Banned
    Thranduil آواتار ها
    وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
    سپاس ها : 171
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

تشکر میکنم بابت تاپیک
    البته اول یه انتقاد بکنم
    این پوستر که تصویری از شورای سپیده عملا به برهوت اسماگ نمیخوره چون کورونیر سپید و الروند اصلا در برهوت اسماگ وجود ندارن و گالادریل هم فقط یک جمله میگه
    شاید بهتر بود از پوستری رسمی تر استفاده میشد
    در مورد خود فیلم برهوت اسماگ بسیار بهتر و تیره تر از یک سفر غیر منتظره اس و از نظر کارگردانی ،تدوین ،موسیقی و... پیشرفت چشمگیری داشته
    بازی ها هم عالیه بخصوص بندیکت کامبر بچ در نقش اسماگ و لرد نکرومانسر و ریچارد ارمیتاژ و مارتین فریمن در نقش تورین پسربلوط و بیلبوی عیار
    بخصوص پیترجکسون داستان رو خوب بسط میده و حضور تائوریل به عنوان یک الف مبارز سیلوان خیلی خوبه
    فیلم بخصوص سه صحنه نفس گیر داره :فرار از اقامت گاه جنگلی،تقابل میتراندیر با نکرومانسر و گفتگوی بیلبو و اسماگ
    پایان فیلم ضعف داره و ای کاش نتیجه گیری بهتری داشت
    بحث بیشتر رو میزارم برای بعد
    من به فیلم امتیاز 7 تا 7/5 میدم
    راستی دوست عزیزم یه چیزو یادم رفت اسم فیلم برهوت اسماگه و نه نابودی اسماگ
    در شمال شرق سرزمین میانه و در کنار تنها کوه اسماگ سرزمین هارو به آتش کشید و اطرافشو تبدیل به برهوت کرد
    این در همون نقشه ای که در ابتدای (یا انتها یادم نیست چون الان کتابش دم دستم نیست)کتاب هابیت مشخص شده
    ویرایش توسط Thranduil : 01-08-2014 در ساعت 17:44
    Cold Hand به این پست علاقمند بوده است.

8. 4 کاربر از پست مفید Thranduil سپاس کرده اند .

Cold Hand آواتار ها
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 560 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Thranduil نمایش پست ها
    تشکر میکنم بابت تاپیک
    خیلی ممنون امین جان
    این پوستر که تصویری از شورای سپید عملا به برهوت اسماگ نمیخوره چون کورونیر سپید و الروند اصلا در برهوت اسماگ وجود ندارن و گالادریل هم فقط یک جمله میکنه
    بله رفیق کاملا درست میگی.
    اما وقتی این تاپیک رو میزدم اولین روز اکران هابیت بود و درنتیجه اطلاعاتی درباره جزئیات این قسمت مثل حضور شورای سپید تو این قسمت در دست کسی نبود.به علاوه من خودم هم وسواس خاصی دارم روی پوستر تاپیک ها به خاطر همین وقتی تاپیکو میزدم دنبال یه چیز کمتر دیده شده و خاص میگشتم.که نتیجه اش این پوستر شد.

راستی دوست عزیزم یه چیزو یادم رفت اسم فیلم برهوت اسماگه و نه نابودی اسماگ
    در شمال شرق سرزمین میانه و در کنار تنها کوه اسماگ سرزمین هارو به آتش کشید و اطرافشو تبدیل به برهوت کرد
    این در همون نقشه ای که در ابتدای (یا انتها یادم نیست چون الان کتابش دم دستم نیست)کتاب هابیت مشخص شده
    در رابطه با نام فیلم هم شما اگه یه سرچ بزنی میبینی انواع اقسام ترجمه از اسم فیلم شده از برهوت وتباهی و ویرانی گرفته تا نابودی.
    اما بیشترین استفاده رو بین سایت های معتبر سینمایی فارسی و خبرگذاری ها و ویکیپدیا و... کلمه نابودی داشته.به همین خاطر بود که از این کلمه استفاده کردم.
    به علاوه نابودی رو میشه هم به معنی کشتن اژدها در نظر گرفت هم محلی که توسط اسماگ نابود شده.
    در کل ممنون از توجه و اطلاعات مفیدت
    Thranduil به این پست علاقمند بوده است.

10. 4 کاربر از پست مفید Cold Hand سپاس کرده اند .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با سلام خدمت همه دوستان بخصوص تالکین دوستان عزیز
    با تشکر از دوست عزیزی که این تاپیک رو قرار دادند ...
    من هم مثل شما نتونستم خودم رو کنترل کنم و با همین کیفیت dvdscr ولی با 40اینچ دیدم درسته که کیفیت مطلوبی نداشت ولی فیلم چنان کوبنده شروع شد که تا اخر فیلم کیفیت و اینا یادم رفت بخصوص سکانس اول فیلم که یک غریبه (ریچارد آرمیتاج) به یک میخانه میره و بطور مخفیانه با گاندالف صحبت میکنن منو ناخوداگاه به یاد و خاطره ارباب حلقه ها و اولین ورود آراگورن انداخت که تقریبا به همین صورت در یک میخانه و به صورت یک غریبه ظاهر شد ...

دوستان بزودی تحلیل قسمت اول هابیت یک سفر غیرمنتظره رو تکمیل می کنم و قسمت دومش رو شروع می کنم تا در اون تاپیک با همراهی دوستان عاشق تالکین بیشتر به فیلم و دنیای سرزمین میانه بپردازیم ... علت تاخیر من هم مطالعه کتاب سیلماریون بود که تاریخچه تمام شخصیت ها و نحوه پیدایش اونها رو در اون کتاب نوشته شده که من خلاصه ای از اون رو در مقدمه تحلیلم قرارم خواهم داد ...

نمره من به قسمت دوم هابیت : 8.5 از 10
    Cold Hand و asdali به این پست علاقمند بوده اند.

12. 4 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

من تو را دوست دارم.. دیگری تو را دوست دارد.. دیگری دیگری را دوست دارد.. و این چنین است که ما تنهاییم
    Bloo آواتار ها
    وضعیت : Bloo آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 857
    سپاس شده 74 در 32 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 236 تاپیک

ممنون از همه
    واقعا فیلم بسیار عالی هست
    من که قسمت اولش و دیدم واقعا خیلی کیف کردم منتظر قسمت دوم هستم
    درسته اون محبوبیت ارباب حلقه هارو نخواهد داشت ولی فیلم خیلی جالبی هست :دی

14. 3 کاربر از پست مفید Bloo سپاس کرده اند .

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

ممنون از تاپیک خوبت امیرجان
    فعلاً که شدیداً دارم خودم رو کنترل می کنم این فیلم رو نبینم تا زیمانیکه بلوری بیاد
    اما تریلرری که از فیلم دیدم و بعضاً صحبتهایی که در مورد فیلم شده بود رو خوندم به این نتیجه رسیدم که این دفعه با فیلم بسیار قدرتمندتری نسبت به قبلی طرفیم
    برای فردی مثل من که از قسمت اول با وجود اینکه خیلی خوشم اومد اما ایرادات زیادی هم گرفتم و اون رو راضی کننده ندونستم به نظر میرسه که این یکی خیلی بهتر و راضی کننده تر باشه، البته باز هم باید منتظر موند و دید.
    راستی دوبلور اسماگ هم به عنوان بهترین دوبلور صدای 2013 پویا انتخاب شده، فکر کنم یاهو و ای ام دی بی این انتخاب رو انجام داده بودند.
    در کل فعلاً که شدیداً با میل درونی خودم درحال مبارزه ام.

16. 4 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    ممنون از تاپیک خوبت امیرجان
    فعلاً که شدیداً دارم خودم رو کنترل می کنم این فیلم رو نبینم تا زیمانیکه بلوری بیاد
    اما تریلرری که از فیلم دیدم و بعضاً صحبتهایی که در مورد فیلم شده بود رو خوندم به این نتیجه رسیدم که این دفعه با فیلم بسیار قدرتمندتری نسبت به قبلی طرفیم
    برای فردی مثل من که از قسمت اول با وجود اینکه خیلی خوشم اومد اما ایرادات زیادی هم گرفتم و اون رو راضی کننده ندونستم به نظر میرسه که این یکی خیلی بهتر و راضی کننده تر باشه، البته باز هم باید منتظر موند و دید.
    راستی دوبلور اسماگ هم به عنوان بهترین دوبلور صدای 2013 پویا انتخاب شده، فکر کنم یاهو و ای ام دی بی این انتخاب رو انجام داده بودند.
    در کل فعلاً که شدیداً با میل درونی خودم درحال مبارزه ام.
    با سلام
    دوست عزیز اگر یادت باشه و سری فیلمهای ارباب حلقه ها رو دنبال کرده باشی تو زمان خودش اون زمان هم وقتی یاران حلقه اومد چون داستان نیمه تمام بود و بیشتر به معرفی شخصیتها پرداخته شده بود انتقادات زیادی به فیلم شد ولی وقتی دو برج و بازگشت پادشاه اومد و سه گانه تکمیل شد همه متفق القول به شاهکار بودن فیلم اقرار کردن الان هم در ابعاد فیلمی مثل هابیت که کتابش برای رده سنی کودکان و نوجوانان نوشته شده اگر توجه کنیم چنین شروعی در قسمت اول ناامید کننده نبوده بلکه به مانند یاران حلقه شروع کار بود ... درسته که نابودی اسماگ خیلی بهتر از قسم اول در اومده ولی یادتون باشه این موفقیت پیش زمینه ای داشته که در شماره 3 موفق تر هم خواهد شد بخصوص اون نبرد آخر فیلم ...

18. 2 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

Banned
    Thranduil آواتار ها
    وضعیت : Thranduil آنلاین نیست.
    سپاس ها : 171
    سپاس شده 401 در 159 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 229 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز اگر یادت باشه و سری فیلمهای ارباب حلقه ها رو دنبال کرده باشی تو زمان خودش اون زمان هم وقتی یاران حلقه اومد چون داستان نیمه تمام بود و بیشتر به معرفی شخصیتها پرداخته شده بود انتقادات زیادی به فیلم شد ولی وقتی دو برج و بازگشت پادشاه اومد و سه گانه تکمیل شد همه متفق القول به شاهکار بودن فیلم اقرار کردن الان هم در ابعاد فیلمی مثل هابیت که کتابش برای رده سنی کودکان و نوجوانان نوشته شده اگر توجه کنیم چنین شروعی در قسمت اول ناامید کننده نبوده بلکه به مانند یاران حلقه شروع کار بود ... درسته که نابودی اسماگ خیلی بهتر از قسم اول در اومده ولی یادتون باشه این موفقیت پیش زمینه ای داشته که در شماره 3 موفق تر هم خواهد شد بخصوص اون نبرد آخر فیلم ...
    لوتر بر اساس کتاب های سه گانه بود و هر قسمتش نتیجه گیری داشت
    مثلا یاران حلقه فروپاشی یاران رو در آمون هن داشت و دوبرج سقوط سارومان
    ولی هابیت مخصوصا فاقد نتیجه گیری در انتهاست و این به دنباله دار بودن ربطی نداره
    دلیل این امر اینه اول قرار بود هابیت دوقسمتی باشه و فرار با بشکه از اقامت گاه جنگلی پایان یک سفر غیر منتظره و بقیه کار تا اخر و نبرد پنج سپاه در انجا و بازگشت دوباره باشه ولی با افزودن قسمت دوم سرنوشت اسماگ به قسمت سوم کشیده شد تا قسمت سوم مثل بازگشت پادشاه کفه حوادثش نسبت به قسمت های قبلی سنگین تر باشه

20. 3 کاربر از پست مفید Thranduil سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)