مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

 1. #1
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

  Superman
  مشخصات
  نام اصلی: کال- ای
  نام مستعار: کلارک کنت
  ناشر: DC کامیکز
  خالق: جری سیگل، جو شاستر
  توانایی و استعداد خاص: قدرت بسیار، دویدن با سرعت بسیار زیاد، پرواز، جهش های بلند و طولانی، چشمانی که دارای دید تلسکوپ مانند، اشعه ایکس، لیزر، توانایی بسیار در مقابل سرما و قدرت انجماد
  محل تولد: سیاره کریپتون
  گروه هایی که در آنها حضور داشته: اتحادیه عدالت آمریکا
  نژاد : انسان جهش یافته
  شغل: خبرنگار
  والدین: جور-ال (پدر)، لارا (مادر)
  اولین حضور: شماره 1 اکشن کامیکز- Action Comics سال 1938
  محدودیت ها: ضعف بسیار در مقابل جادو و طلسم و حساسیت بسیار در مقابل وردهای اسرار آمیز، کریپتونایت (کریستالهایی سبز رنگ باقیمانده از سیاره نابود شده کریپتون)، اشعه خورشید قرمز
  حقیقت جالب که احتمالاً نمی دانید: در هر قسمت برنامه تلویزونی ساینفلد اگر نظاره کرده باشید یک عکس یا اسباب بازی یا چیزی مرتبط با سوپر من وجود دارد.
  بیوگرافی
  "سوپرمن" از آخرین نسل مردم در حال مرگ "سیاره کریپتون" است. نام کریپتونی او "کال- ال" می باشد. پدرش "جور- ال" دانشمند بزرگی بود و علایم هشدار دهنده‌ای را مشاهده کرد که نشان می‌داد سرنوشت سیاره آنها ویرانی است. انجمنی نتیجه کشفیات او را شنید. اما به آن اهمیتی نداد. به همین علت او با ایمان به این که خانواده‌اش در خطر است شروع به ساختن موشکی کرد که او، همسرش "لارا" و پسرش را از کریپتون دور کند. اما خیلی دیر شده بود. چرا که او تنها یک مدل کوچک از موشک ساخته بود. موقعی که مصیبت فرود آمد، لارا تصمیم گرفت تا کنار همسرش بماند تا به فرزندشان فرصت بهتری برای زنده ماندن بدهند. آنها بچه شان را درون موشک گذاشتند و او را به سمت زمین روانه کردند. او روی زمین فرود آمد و "جان" و "مارتا کنت" در نزدیکی شهر "اسمالویل- Smallville" او را پیدا کردند.
  هنگامی که کال- ال جوان که به وسیله والدین زمینی اش "کلارک" نامیده می‌شد بزرگ شد، نیروهای جالبش را در سرعت، قدرت و آسیب ناپذیری و در نهایت پرواز کشف کرد. در اسمال‌ویل و با خانواده کنت بود که کلارک بسیاری از درس‌های زندگی‌اش را آموخت. بعد از این که فارغ التحصیل شد، به دانشگاه متروپولیس رفت و در روزنامه نگاری متخصص شد. در نهایت در نشریه "دیلی پلنت- Daily Planet" به عنوان گزارشگر استخدام شد.
  سوپرمن در میان مردم "متروپلیس- Metro Police" شخصیت یک خبرنگار را به خودر می‌گرفت. یک عینک طبی هم به چشم می‌گذاشت، تا شناخته نشود. او می‌توانست، در یک چشم به هم زدن، تغییر لباس دهد. او قادر بود به سادگی بالای ساختمان‌های بلند رفته و از روی آن‌ها بپرد. می‌توانست ساختمان‌های محکم را درهم بکوبد، با چشمش فولاد را بشکافد، و با یک اشاره قطاری با سرعت زیاد را از حرکت باز دارد.
  در همین نشریه بود که کلارک برای اولین بار جامه سوپرمن را به تن کرد و همچنین با همکار گزارشگرش "لوییس لین" دیدار کرد و دچار رابطه عاشقانه با او شد.
  یکی از تاریک‌ترین دوره‌های زندگی سوپرمن موقعی بود که با فرد شرور غیر قابل توقفی به نام “Doomsday” روبرو شد. نبرد روزها به طول انجامید. اما موقعی که گردوغبار فرو نشست، هم قهرمان و هم فرد شرور کشته شده بودند. سوپرمن مرده بود.
  بعدها مشخص شد که سوپرمن کشته نشده و دوباره بدون قدرت‌هایش ظاهر گشت. او در نهایت آنها را دوباره به دست آورده و به لوییس که بعداً با وی ازدواج کرد پیوست.

  سوپرمن از کامیک بوک تا سینما
  کامیک بوک:
  "سوپرمن" توسط داستان نویسی به نام "جری سیگل- Jerry Siegel" و طراحی به اسم "جو شاستر- Joe Shuster" خلق شد. آن‌ها در شهر اوهایو، از ایالت "کلیولند" آمریکا به دنیا آمدند و در دوره نوجوانی، به فکر خلق سوپرمن افتادند. اما هنگامی که این دوهنرمند جوان، سعی کردند تا در سال ۱۹۳۳ ایده خود را به سندیکای روزنامه‌ای آمریکا بفروشند، مورد بی‌اعتنایی قرار گرفتند. زیرا ناشران فکر می‌کردند که هیچ خواننده‌ای نمی‌تواند، قهرمانی را با چنین نیروهای فوق بشری‌ باور کند، حتی اگر از سیاره دیگری آمده باشد. آن‌ها به هر روزنامه‌ای که می‌رفتند، با تحقیر سردبیر روبه رو می‌شدند تا جایی که حتی یک بار جو شاستر از فرط ناراحتی، طراحی‌های سوپرمن خود را پاره کرد. اما آن‌ها نا امید نشدند و پس از ۶ سال، به شهر نیویورک رفتند و در آنجا با شخصی به نام "مکس گینز"، پدر "ویلیام گینز" ناشر فقید مجلات فکاهی “MAD” دیدار کردند. مکس ناشر شرکت انتشاراتی “All American Comics” بود که بخشی از غول کمیک استریپی آن دوران، یعنی شرکت "دی‌سی" محسوب می‌شد. مکس با نگاهی به طراحی‌های سوپرمن گفت برایش امکان پذیر نیست که ازچنین شخصیتی استفاده کند، اما می‌تواند آن را برای ناشر دیگری، به نام "شلدون مایر" بفرستد. مایر قصد داشت که عنوان جدیدی چاپ نماید و به شخصیتی جدید نیاز داشت، تا از آن برای جلد مجله استفاده کند. بنابراین بلافاصله پس از دیدن قد وقواره سوپرمن، با پرداخت چکی به مبلغ ناچیز ۱۳۰ دلار، تمام حقوق قانونی آن را خرید. او سپس از "جو شوستر" خواست تا طراحی جلد مجله را نیز، بر عهده بگیرد و بدین ترتیب “Action Comics” روی پیش خوان روزنامه ‌فروشی‌ها آمد. در این کمیک استریپ، خوانندگان، با نحوه تولد سوپرمن آشنا شدند.
  در آن زمان وقتی نویسندگان دیگر با محبوبیت خاص این کاراکتر با قدرتهای مافوق بشری رو به رو شدند، تصمیم به خلق شخصیتهای دیگری گرفته شد. از این رو شرکت DC Comics تصمیم به خلق شخصیتهای دیگری گرفت و شخصیتهایی چون "بتمن"، "فلش"، "پیکان سبز"، "زن شگفت انگیز"، "فانوس سبز" پا به دنیای کامیک و ابرقهرمانی گذاشتند. اما زمانیکه این شرکت پی به محبوبیت شخصیتهای خود برد، در اقدامی جالب تصمیم به گرد هم آوردن آنها گرفت و نتیجه شکل گیری گروهی بود به نام "اتحادیه عدالت- Justice League" با حضور این شخصیتهای جالب و ابرقهرمان در کنار هم که با جرم و جنایت و دشمنانی بسیار خطرناک مبارزه می کردند.
  سوپرمن نماد فرهنگ آمریکایی است و مشخصه بارز او که لباسی با رنگ آبی و شنلی قرمز به همراه حرف S بزرگی که بر روی سینه اش نقش بسته به نوعی از پرچم این کشور الگو برداری شده است.
  او قویترین شخصیت و ابرقهرمانی است که تاکنون خلق شده و به خاطر قدمت بسیار و سابقه طولانی (چیزی نزدیک به 80 سال یا بیشتر) حتی برخی او را "پدر" شخصیتهای ابرقهرمانی می دانند. چرا که پس از خلق و محبوبیت بسیار سوپرمن بود که سایر ابرقهرمانان داستانها خلق شدند.
  سوپرمن در داستانهای کامیک بوک با برخی ابر قهرمانان بیش از سایرین ارتباط دارد که از آن میاد می توان به افراد زیر اشاره کرد:
  Batman
  Flash
  Green Arrow
  Green Hornet
  Wonder Woman
  Super Girl
  و همچنین دشمنان بسیاری دارد که خطرناکترین آنها به شرح زیر می باشند:
  Doomsday
  Lex Luther
  Darkseid
  Brainiac


  انیمیشن:
  سوپرمن شخصیت بسیار محبوبی داشت و این امر هیچ وقت قابل کتمان نبود. به همین علت اینکه از روی این کاراکتر محبوب و موفق تاریخ DC Comics انیمیشن و کارتون هایی ساخته شود نیز چندان دور از ذهن نبود. اگر قرار بر معرفی تعدادی از محبوبترین عناوین انیمیشنی این شخصیت باشد می توان از لیست زیر یاد کرد. سال 1996 مجموعه انیمیشنی به نام "سوپرمن- Superman" بر اساس این شخصیت ساخته شد که تا سال 2000 ادامه داشت. انیمیشنی به شدت موفق که باعث شد حتی این شخصیت بیش از پیش شناخته شود. سال 1997 نیز انیمیشنی دیگر ساخته شد که تک قسمتی بود. نام این اثر "فیلم بتمن، سوپرمن: بهترینهای جهان- The Batman Superman Movie: World's finest" نام داشت. یکی از نکات جالب و قابل توجه در این انیمیشن حضور دو ابر شرور دنیای DC بود که از هوش و ذکاوت بالایی نیز برخوردار بودند. لکس لوتر از کامیک های سوپرمن و جوکر از دنیای بتمن. در سالهای آینده نیز انیمیشن های فیلم مانندی از این کاراکتر ساخته و تولید شد. "سوپرمن/بتمن: دشمنان مردم- Superman/Batman: public Enemies" در سال 2009 و "سوپرمن: رها شده- Superman: Unbound" در سال 2013 از این دست عناوین بودند.

  سریال و شوهای تلویزیونی:
  سال 1952 بود که ایده ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس این شخصیت شکل گرفت، "جورج ریوز- George Reeves" بازی در نقش سوپرمن را بر عهده گرفت و سریال تولید شد. نام سریال "ماجراهای سوپرمن Adventures of Superman" بود. که استقبال خوب و مناسب از این سریال باعث شد تا سریال به مدت 6 سال ادامه داشته باشد و سرانجام در سال 1958 بود که پرونده این سریال بسته شد. اما این همه آن چیزی نبود که برای این شخصیت تدارک دیده بودند. سال 1993 سریال جدید دیگری به روی آنتن رفت، "لوئیس و کلارک: ماجراهای جدید سوپرمن- Lois & Clark: The New Adventures of Superman" عنوان جدیدی بود که راهش را به تلویزیون باز کرد. بازی در نقش سوپرمن به "دین کین- Dean Cain" واگذار شد و نقش لوئیس لین را نیز "تری هتچر- Teri Hatcher" بر عهده گرفت. علی رغم استقبال نه چندان مناسب از این سریال، اما پخش آن تا سال 1997 ادامه یافت و پس از آن پرونده سریالهای تلویزیونی سوپرمن به بایگانی فرستاده شد. همچنین در سال 2001 مجموعه جدیدی از این کاراکتر با نام "اسمالویل- Smallville" که اشاره به شهر روستایی کوچک محل زندگی سوپرمن در کودکی دارد نیز به روی آنتن رفت که ماجراهای آن مربوط به کلارک کنت جوان و ارتباطاتش با دوستان قهرمان دیگرش در شهر زادگاهش و نیز مقابله با دشمنانش می باشد، شخصیت کلارک کنت جوان را "تام ویلینگ- Tom Welling" ایفا نمود.

  سینما:
  اما ورود این ابرقهرمان دوست داشتنی به سینما در سال 1978 با فیلم "سوپرمن- Superman" به کارگردانی "ریچارد دانر- Richard Donner" و با بازیگری "کریستوفر ریو- Christopher Reeve" در نقش سوپرمن بود. این فیلم تا به این زمان بهترین فیلم سینمایی سوپرمن می باشد. که در آن بازیگران دیگری چون "مارلون براندو" در نقش "کال- ال" و "جین هکمن" در نقش "لکس لوتر" ایفای نقش نموده اند. موفقیت این فیلم سبب شد تا ساخت دنباله های بعدی به سرعت در دستور کار قرار گیرد و "سوپرمن2- Superman II" سال 1980، "سوپرمن3- Superman III" سال 1983، "سوپرمن4: مأموریت صلح- Superman IV: The Quest of Peace" سال 1987 کماکان با بازی کریستوفر ریو اکران شدند، که همگی آثاری نازل و فاقد ارزش بودند. پروژه ساخت فیلمها متوقف شد، تا اینکه در سال 2006 کارگردان "برایان سینگر" تصمیم به ساخت ریبوتی جدید برای این شخصیت گرفت و اینبار "براندون راث- Brandon Routh" ایفاگر نقش سوپرمن شد. اما این فیلم هم نتوانست موفقیتی بدست آورد و بار دیگر پروژه ساخت فیلم برای این شخصیت متوقف شد. سپس در حالیکه همگان گمان می کردند نخواهند توانست بار دیگر اثری مناسب و درخورد شأن این شخصیت را مشاهده کنند "زک اشنایدر- Zack Snyder" در سال 2013 ریبوت دیگری از این شخصیت را اینبار با نام "مردی از فولاد- Man of Steel" و با بازی "هنری کاویل- Henry Cavill" بر روی پرده نقره ای برد و توانست با فیلمی مناسب که تولید کرده بود، کمی از اعتبار سینمایی این شخصیت را بازگرداند. هم اکنون قرار است در سال 2015 فیلم جدیدی بر مبنای این شخصیت ساخته شود که سورپرایز بزرگی نیز با خود به همراه دارد و آن حضور کاراکتر Batman در این فیلم می باشد. فیلم که هنوز عنوانی برای آن برگزیده نشده در حال حاضر به نام "مردی از فولاد2: سوپرمن علیه بتمن- Man of Steel 2: Superman vs. Batman" شناخته می شود. و بازیگرانی چون هنری کاویل در نقش سوپرمن و "بن افلک- Ben Affleck" در نقش بتمن حضور دارند و کارگردانی این پروژه نیز در دست "زک اشنایدر" می باشد.
  سوپرمن

  ویرایش توسط Wolverine : 03-31-2014 در ساعت 19:51 2. 6 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #2
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

  اشناییم با این ابرقهرمان دنیای دی سی به انیمیشن برمیگرده که تو متن هم اومده که انیمیشن باعث شد این ابرستاره دی سی به سینما هم بیادش..
  یادمه اون موقع که ها سوپرمن رو میدیدم این اقا هی میپرید هوا و میرفت جلو از دیوار میگذشت دیوار رو تکه پاره میکرد و جلو میرفت هیچ کسی هم جلو دارش نبود ...
  یاد انیمیشن من نفرت انگیز 2 افتادم که تو اوایل انیمیشن یکی از کارکترهای زرد داستان رفت هوا ادای سوپرمن رو در اورد که من رو کاملا یاد اون انیمیشنی انداخت که تو بچگی از سوپرمن میدیدم
  سوپرمن برام زیاد حس و حال یک ابرقهرمان رو نمیده خداییش خیلی خیلی قدرت داره این نمیشه کار که حداقل کسی باهاش مبارزه کنه ... این که هیچ کسی توانایی مبارزه باهاش رو نداره بلکه حتما باید اون وسیله ای که ضعیفش میکنه رو داشته باشه تا بتونه این بشر رو نجات بده ...
  حالا باید ببینم بتمن چطوری تونست سوپرمن رو زمین گیر کنه .... دیدن داره :دی

  در کل من تو دی سی بتمن رو به سوپرمن ترجیح میدم زیادی خشکه این بشر :دی

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 5. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .


 6. #3
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

  نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
  ادمه اون موقع که ها سوپرمن رو میدیدم این اقا هی میپرید هوا و میرفت جلو از دیوار میگذشت دیوار رو تکه پاره میکرد و جلو میرفت هیچ کسی هم جلو دارش نبود ...
  فکر کنم منظورت اون انیمیشنی باشه که اون یارو دوبلوره تو تیتراژش تند تند و پشت سر هم می گفت "سوپ... سوپ... سوپرمن"؟ من حودم اولین بار با دیدن این انیمیشن بود که این شخصیت رو شناختم.


  نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
  خداییش خیلی خیلی قدرت داره این نمیشه کار که حداقل کسی باهاش مبارزه کنه ... این که هیچ کسی توانایی مبارزه باهاش رو نداره بلکه حتما باید اون وسیله ای که ضعیفش میکنه رو داشته باشه تا بتونه این بشر رو نجات بده ...
  و البته دشمنانی که خارج از سیاره ای به نام "زمین" هستند.
  در واقع سوپرمن در برابر آسیبهای زمینی مقاومه، و گرنه در جو خارج از زمین دشمنانی مثل همون ژنرال زاد و افرادشو یا Doomsday که حتی سوپرمن رو به کشتن هم میده.
  اما خوب در مورد قدرت هاش اون هم تو زمین واقعاً موافقم، خیلی خیلی قویه. نقطه مقابلش رو در دنیای مارول میشه "هالک" قرار داد.
  البته 1-2 شخصیت دیگه هم هستند، اما زیاد شناخته شده نیستند.
  اگر زمانی کار به معرفی اونها کشید حتماً ذکر می کنم که اینها توانایی های برابر رو در مقابل سوپرمن دارند.

  1 نکته دیگه هم که هست اینه که DC نسبت به مارول شخصیتهای بیشتری داره که قدرتها و توانایی هاشون فوق العاده بالا و زیاده و بیشتر از حد تخیلی جلوه می کنند. 7. کاربر روبرو از پست مفید Wolverine سپاس کرده است .


 8. #4
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

  نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
  فکر کنم منظورت اون انیمیشنی باشه که اون یارو دوبلوره تو تیتراژش تند تند و پشت سر هم می گفت "سوپ... سوپ... سوپرمن"؟ من حودم اولین بار با دیدن این انیمیشن بود که این شخصیت رو شناختم.
  خود خود خودشه :دی
  یه دفعه هم بلوزش رو در میاورد میشد سوپرمن و میرفت هوا و طرف میگفت سوپ سوپ سوپرمننننننننننننننننن :دی
  حالا بیا اغا رو بگیر دیگه :دی میشد مگه گرفتش :دی میرفت نفله میکرد برمیگشت :دی


  دستت دردنکنه خداییش علاقه زیادی به کامیک داری ... این اطلاعاتت خیلی سازنده است ... ایول داری

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 9. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .


 10. #5
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

  نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
  اغا
  الآن تعیین جنسیتی که برای این شخصیت کردی منو کشته

  و در مورد بقیه پستت هم فقط میگم "تشکـــــر" 11. 2 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 12. #6
  در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
  قطره باران آواتار ها
  وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Feb 2013
  محل سکونت : الان شیرازم
  نوشته ها : 543
  سپاس ها : 5,182
  سپاس شده 927 در 489 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 402 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت سوپرمن "Superman"

  سوپر من زیاد برام جذاب نیست نمی تونم زیاد باهاش ارتباط برقرار کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. "ماریون کوتیار" جایگزین "ناتالی پورتمن" در فیلم "مکبث" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط F-Gladiator در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 08-22-2013, 19:39
 2. "جود لاو" ،"رابرت پتینسون" و "ناومی واتس" در "ملکه صحرا" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط lotr در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 11-06-2012, 18:20
 3. جدیدترین پوسترهای 5 شخصیت اصلی فیلم "Gangster Squad"
  توسط SovRan در انجمن پــوستــرهـای فیــلم هــای ســال 2012
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 10-14-2012, 14:55
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-29-2012, 13:28
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 06-25-2011, 22:43

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •