سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh رئیس شوتایم: احتمال ساخت Spin-Off برای دکستر وجود دارد

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
نمایش شاخه ای4علاقمندی ها
  • 3 ارسال شده توسط Dexter.
  • 1 ارسال شده توسط قطره باران

موضوع: رئیس شوتایم: احتمال ساخت Spin-Off برای دکستر وجود دارد

?what if your future was the past
    Dexter. آواتار ها
    وضعیت : Dexter. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,626
    سپاس شده 2,938 در 1,011 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 890 تاپیک

رئیس شوتایم: احتمال ساخت Spin-Off برای دکستر وجود دارد

رئیس شوتایم: احتمال ساخت Spin-Off برای دکستر وجود دارد

نام: 81399623090760277090.jpg نمایش: 330 اندازه: 49.9 کیلو بایت

آماده ی خداحافظی با دکستر نیستید؟ پس آماده شید تا با این خبر به وجد بیاید.

دیوید نوینز رئیس شبکه ی شوتایم، در جریان نشست انجمن منتقدین تلویزیون (TCA) پس از اینکه از امضای قرارداد کلی همکاری دو ساله با "اسکات باک" مدیر اجرایی سریال دکستر خبر داد، در پاسخ به این سوال که آیا امکان ساخت Spin-Off ی برای سریال دکستر هنوز مدنظر قرار دارد یا خیر، جواب داد: "قطعا. ما امروز از امضای قرارداد با اسکات باک خبر دادیم، دیگه خودتون هر جور دوست دارید نتیجه گیری کنید."

نوینز البته اعلام کرد در حال حاضر هیچ فعالیتی در این زمینه در حال انجام نیست و توافقی با هیچ یک از بازیگران برای ادامه ی همکاری صورت نگرفته است. "ما با اسکات به توافق رسیدیم و قراره در ساخت چند پروژه ی مختلف با او همکاری کنیم. همه ی گزینه ها ارزیابی خواهند شد، ولی تا زمان پایان سریال و شاید مدتی پس از آن، اقدامی در این زمینه انجام نخواهیم داد. همه چیز به پایان رضایت بخش برای سریال بستگی داره." (هالیوود ریپورتر پیش از این از شایعاتی پیرامون احتمال ساخت Spin-Off ی با محوریت کارکتر دبرا خبر داده بود.)

نوینز در پایان اشاره کرد پایان سریال دکستر الزاما طوری نوشته نشده که امکان ساخت Spin-Off وجود داشته باشه، ولی "همیشه امکان انجام کارهایی (پس از پایان)‌ وجود خواهد داشت. فکر میکنم دکستر با پایانی بسیار رضایت بخش تموم میشه. من هنوز پایان کار رو ندیدم، ولی اونو خوندم و به نظرم بسیار فوق العاده نوشته شده."

نام: 2.jpg نمایش: 717 اندازه: 62.2 کیلو بایت

شبکه Showtime اعلام کرد در صورت ساخت هر نوع Spin-Off از سریال دکستر در آن مجموعه
    حتما مایکل.سی.هال (دکستر مورگان ) به نحوی به عنوان بازیگر حضور خواهد داشت.

David Nevins رییس بخش سرگرمی های شبکه در این مورد گفت:این مجموعه احتمالی باید با حضور مایکل باشد و من چنین مجموعه ای را فقط با حضور او خواهم ساخت.در عین حال او تاکید کرد که در حال حاضر برنامه خاصی برای ساخت Spin-Off سریال ندارند.و در این مورد گفت: با این فرض که من قصد به اجرا در آوردن چنین طرحی را دارم این امر بستگی به تهیه کنندگان سریال دارد که آیا آنها هم قصد انجام چنین طرحی را دارند یا نه.فکر می کنم پایه و اساس سریال بروی شخصیت دکستر بوده است و اگر ما بخواهیم چنین طرحی را عملی کنیم باید ایده و شکل جدیدی از دکستر را په اجرا در آوریم.می خواهم سریال چیز متفاوتی شود و صرفا ادامه یک سریال قدیمی نباشد.

منبع: تی وی ورلد
    قطره باران, Cold Hand و autumn63 به این پست علاقمند بوده اند.

2. 6 کاربر از پست مفید Dexter. سپاس کرده اند .

3. # ADS

در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
    قطره باران آواتار ها
    وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
    سپاس ها : 5,182
    سپاس شده 927 در 489 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 402 تاپیک

پاسخ : رئیس شوتایم: احتمال ساخت Spin-Off برای دکستر وجود دارد

چی میشه اگر بشه
    Dexter. به این پست علاقمند بوده است.

5. کاربر روبرو از پست مفید قطره باران سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)