مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

 1. #1
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"


  Green Goblin
  مشخصات
  نام اصلی: نورمن آززبورن
  نام مستعار: ندارد
  ناشر: مارول کامیک
  خالق: استن لی، استیو دیتکو
  توانایی و استعداد خاص: قدرت و سرعت بالا، استفاده از تکنولوژی به عنوان سلاح
  محل تولد: شهر نیویورک
  گروه هایی که در آنها حضور داشته: گروه H.A.M.M.E.R به عنوان رئیس، گروه Avengers "Osborn's Team" به عنوان رئیس، گروه ،Thunderbolts سردسته گروه Order of the Goblins، عضو گروه های Cabal of Scrier، Sinister Twelve، ، Hellfire Club ،Executives Club
  نژاد : انسان جهش یافته
  شغل : دانشمند
  اولین حضور: شماره 14 از "The Amazing Spider Man"
  حقیقت جالب که احتمالاً نمی دانید: هویت او تا شماره 39 از داستانهای مرد عنکبوتی شگفت انگیز برای همگان مخفی بود.
  بیوگرافی
  "نورمن آزبورن- Norman Osborn" پدر "هری آزبورن- Harry Osborn" دوست صمیمی "پیتر پارکر" دانشمندی باهوش و نابغه بود که در خلال آزمایشات خویش به ماده ای دست می یابد که می توانست قدرت انسان را افزایش داده و توانایی بیشتر به وی بخشد، این کشف وی بر خلاف آنچه وی تصور می کرد مورد قبول دانشمندان دیگر و همچنین نیروهای نظامی واقع نشد. او که از این اتفاق خشمگین و ناراحت بود، این ماده تازه کشف شده را روی خود آزمایش نمود و به قدرتی قابل توجه و سرعت عمل بالا دست یافت. اکنون او به فکر انتقام از افرادی بود که با او به مخالفت برخواسته بودند. اما در این میان او با مشکل بزرگی رو به رو بود. مرد عنکبوتی مانعی برای دستیابی او به خواسته های اهریمنی اش بود. او که از مشکلات تضاد شخصیتی و عدم تعادل روحی و روانی رنج می برد به مقابله با مرد عنکبوتی برخواست و در این راه به قدری پیش رفته و خباثت به خرج داد که تبدیل به اصلی ترین دشمن مرد عنکبوتی گردید. او حتی برای آسیب رساندن به مرد عنکبوتی دست به کشتن دختر مورد علاقه او نیز زد. اما سرانجام چیزی جز مرگ در انتظار او نبود. او در مبارزه با مرد عنکبوتی و در حالیکه بر گلایدر خویش سوار بود جانش را از دست داد.
  جن سبز از کامیک بوک تا سینما
  کامیک بوک:
  "جن سبز- Green Goblin" برای نخستین بار در شماره ۱۴ از مجموعه "مرد عنکبوتی شگفت انگیز- The Amazing Spider Man" در سال 1966خلق شد. او در ابتدا فقط یک جنایتکار ساده بود که می‌خواست مافیای شهر نیویورک را تحت سلطه خود درآورد. نکته جالب در مورد او هویت ناشناخته و مرموزش بود که تا مدتها حفظ شد و باعث گردید که خوانندگان منتظر کوچکترین نشانه از این باشند که هویت این شخصیت را برملا سازد. بالاخره انتظارها در شماره ۳۹ به سر آمد و خوانندگان دانستند که او در حقیقت "نورمن آزبورن- Norman Osborn" پدر "هری آزبورن" دوست صمیمی "پیتر پارکر" در دبیرستان بوده است. "نورمن آزبورن" دانشمندی بود تلاش بسیاری در راه علم به کار می بست و یکی از مهمترین اختراعاتش دستگاهی به نام گلایدر بود که با استفاده از آن فرد قادر به پرواز کردن می بود، او توانست در آزمایشگاه کجهز خود ماده ای را کشف و اختراع کند که توانایی و قدرت بدنی فرد را افزایش می داد، اما این اختراع از سوی دانشمندان دیگر رد شده و مورد قبول آنها واقع نمی شود. او که از این مسأله بسیار خشمگین و عصبانی شده بود تصمیم می گیرد تا این ماده را بر خود امتحان کند، این امر سبب می شود تا او به قدرت و توانایی بسیاری دست یافته و همچنین سرعت عمل بسیاری نیز بدست آورد. او که به سبب طرد شدنش از میان دانشمندان با مشکلات و اختلالات روانی دست و پنجه نرم می کرد و همچنین از مشکلات تضاد شخصیتی و اختلالات روانپریشانه نیز در رنج بود تصمیم می گیرد گلایدری را که ساخته است تکمیل کرده و به خلافکار و ضدقهرمانی قدرتمند تبدیل گردد. او به دانشمندانی که در ابتدا به او خیانت کرده بودند حمله کرده و آنها را سر به نیست می سازد، اما در این راه با "مرد عنکبوتی" که سعی در مبارزه با او داشت رو به رو می گردد. دشمنی میان این دو تا به آنجا پیش می رود که او در راه مبارزه با مرد عنکبوتی از هیچ راهی برای ضربه زدن به او نمی گذشت و به همین علت تبدیل به اصلی ترین و خبیث ترین دشمن او می شود. تا به جایی که اعمال خلاف و جنایتکارانه او فقط بر ضربه زدن و آسیب رساندن به مرد عنکبوتی متمرکز می شود.
  شماره‌های ۱۲۱و۱۲۲ کامیک بوک "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" که در اوایل دهه ۷۰ میلادی به چاپ رسیدند، از اهمیت بسیاری در تاریخ کامیک بوک و داستانهای مرد عنکبوتی برخوردارند. در این داستان دشمن اصلی او یعنی جن سبز یا همان گرین گایلین آنچنان بلایی بر سر مرد عنکبوتی می آورد که به سبب آن تمام خوانندگان کیمیک استریپ فهمیدند "دیگر هیچ کس در امان نیست". او در این داستان دختری به نام "گوئن استیسی" را که "مرد عنکبوتی" یا همان "پیتر پارکر" عاشق و دلباخته وی بود را دزدیده و به بالای پل معروف "جورج واشنگتن" می برد. مرد عنکبوتی به تعقیب او می پردازد و زمانیکه به او می رسد مشاهده می کند او گوئن را از پل به پایین پرتاب می کند، برای نجات این دختر دیر شده بود و گوئن کشته می شود. تا آن زمان هیچ کاراکتر مکملی در داستانهای کامیک بوک به قتل نرسیده بود. خوانندگان و هواداران نمی توانستند مرگ گوئن را باور کنند، آنها گمان می کردند که در داستانها و شماره های آینده پیتر از خواب بیدار شده و می فهمد که اینها کابوسی بیش نبوده اند. اما اینطور نبود، گوئن واقعاً مرده بود. این عمل بی رحمانه تأثیر عمیقی بر زندگی اسپایدرمن و عمچنین تأثیری غیر مستقیم بر جو و روند کلی داستانهای کامیک بوک داشت.  مردم فهمیده بودند که دیگر قهرمان بازی در پوشیدن لباس های رنگارنگ و شنل دار و مبارزات طولانی با شخصیتهای خبیث و ضد قهرمان نبود که در انتهای داستان دستگیر شده و به سزای اعمال خود می رسیدند. جهان کامیک بوک و دنیای ابرقهرمانان تاریکتر شده بود، از آن پس دشمنان قهرمانان می بایست برای رسیدن به اهداف خود دست به اعمال بی رحمانه تر و شنیع تری می زدند. آنها فهمیده بودند که کسانیکه برای قهرمانان عزیز هستند نقطه ضعف آنها محسوب می شوند. حال خوانندگان، دیگر انتظار هرگونه اتفاقی را داشتند، زیرا معصومیت کامیک استریپ برای همیشه از دست رفته بود. سرانجام در سال 1973 و در داستان کامیک "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" در حالیه به نبرد با مرد عنکبوتی مشغول بود بر روی گلایدر خود، جانش را از دست داد.
  نورمن آزبورن در قالب شخصیت جن سبز علاوه بر تواناییهای خاص و قدرت فوق العاده خویش از تکنولوژی نیز به عنوان سلاح استفاده می نمود. او دستکش هایی در اختیار داشت که می توانستند انرژی الکتریکی تولید کنند، نوعی خاص از گاز که قابلیت این را داشت تا حس خاص مرد عنکبوتی را به اشتباه بیندازد. بمب های دودی و گازی و همچنین بمب هایی که می توانستند معادل 10000 ولت برق را تولید و منتقل کنند.
  گلایدر مخصوص او که قابلیت پرواز با سرعت بالا و تحمل وزن یک انسان عادی را دارا بود. از وسایل خاص و عجیب این شخصیت بود که به او در مبارزاتش کمک فراوانی می کرد.


  انیمیشن:
  جن سبز دشمن اصلی مرد عنکبوتی بود، او به سبب آسیبهای جسمی و روحی فراوانی که به این شخصیت وارد ساخته بود تبدیل به اولین و خبیث ترین دشمن او شده بود، پس طبیعی بود که جایگاهی ویژه در داستانهای مرد عنکبوتی و به طبع آن در انیمیشن های این شخصیت داشته باشد. این شخصیت در انیمیشن های "مرد عنکبوتی- Spider man " سال 1981 تا 1987، "مرد عنکبوتی و دوستان شگفت انگیزش- Spider Man and His Amazing Friends" سال 1981 الی 1986، "مرد عنکبوتی: ماجراهای زیبای استاپ موشن- Spider Man: Cheesy Stop- Motion Adventure" سال 2012 حضور داشت.


  سینما:
  سال 1992 فیلمی کوتاه و 46 دقیقه ای بر اساس این شخصیت ساخته شد، نام فیلم "جن سبز، آخرین ایستادگی- The Green Goblin’s Last Stand" نام داشت که در آن "جیمز کینستل- James Kinstle" نقش نورمن آزبورن و "دن پول- Dan Poole" نقش مرد عنکبوتی را ایفا می کردند.کارگردان این اثر نیز "دن پول" بود. او یکی از طرفداران سر سخت مرد عنکبوتی بود که این اثر را با همه سختی هایش و همچنین هزینه های شخصی ساخت و اتفاقاً نظر طرفداران را نیز جلب کرد. اما سال 2002 "سام ریمی" فیلم "مرد عنکبوتی- Spider Man" را روانه سینماها کرد و در این فیلم برای اولین بار شخصیت جن سبز به سینما راه یافت. "ویلم دفو- Willem Dafoe" نقش گرین گابلین را ایفا می کرد.
  جن سبز - گرین گابلین  ....:::.... با تشکر از علی عزیز بابت تهیه بنر ....:::....

  ویرایش توسط Wolverine : 01-31-2014 در ساعت 23:23
 2. # ADS
   

 3. #2
  در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
  قطره باران آواتار ها
  وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Feb 2013
  محل سکونت : الان شیرازم
  نوشته ها : 543
  سپاس ها : 5,182
  سپاس شده 927 در 489 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 402 تاپیک

  پاسخ : معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

  کارتر وجود مفی بودن جذاب

 4. کاربر روبرو از پست مفید قطره باران سپاس کرده است .


 5. #3
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

  این دیگه کیه :دی
  خیلی از این عنکبوته خوشم میاد :دی
  اما قیافش و حرکاتش خیلی جالبه .. خوشم اومد از قیافش :دی
  انشالله یه روز عنکبوته رو بکشه :دی


  مرسی

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 6. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .


 7. #4
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

  نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
  این دیگه کیه :دی
  خیلی از این عنکبوته خوشم میاد :دی
  اما قیافش و حرکاتش خیلی جالبه .. خوشم اومد از قیافش :دی
  انشالله یه روز عنکبوته رو بکشه :دی
  یعنی هنوز لازمه توضیح بدم؟ :دی
  کم تو فیلم مرد عنکبوتی 1، زجرش نداد اون بچه عنکبوت رو
  اما متاسفانه به این مهم (کشتن مرد عنکبوتی) نتونست دست پیدا کنه (کاش می تونست )
  نکته جالب در مورد انتخاب چهره برای این شخصیت در فیلم 1 بود.
  سام ریمی طرح های بسیاری از گروه طراحی در اختیار داشت، طرح هایی که بسیار بسیار زیباتر از این طرح بودن
  اما در آخر دست به انتخاب این طرح زد. چرا؟
  چون این طرح کمتر ترسناک بود و می تونست ریت تماشای فیلم رو برای افراد با سنین 13 سال حفظ کنه.
  در غیر این صورت باید ریت تماشای فیلم میرفت بالاتر.
  اما من خودم به شخصه چهره و طراحی این شخصبت رو در کامیک ها ترجیح میدم به طراحی چهره و شخصیتش در فیلم
  تو فیلم نتونستند به خوبی اون خباثت، طغیانگری، وحشی و روانی بودن این شخصیت رو به خوبی نشون داده و منعکس کنند.
  در صورتیکه برای مهمترین دشمن مرد عنکبوتی باید بیشتر از اینها مایه میذاشتند. 8. 2 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 9. #5
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

  کلا این کاراکترهای مارول خیلی نچسب هستند :دی یه طوری سوسول هستند در مقابل دی سی :دی
  سردسته سوسولا هم که این عنکبوته هستش خیلی نچسبه اصلا این بشر ..
  کاش یکی از این ضد قهرمانا بکشتش راحت شیم :دی
  در کل مرسی واقعا کارت درسته ...

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 10. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .


 11. #6
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

  نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
  کلا این کاراکترهای مارول خیلی نچسب هستند :دی یه طوری سوسول هستند در مقابل دی سی :دی
  یعنی Wolverine رو هم اینوطوری می بینی؟
  اصلاً از Wolverine بهتر شخصیت کامیک داریم مگه؟

  نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
  کاش یکی از این ضد قهرمانا بکشتش راحت شیم :دی
  می کشنش دیگه!
  ولی افراد دیگه میان جاشو می گیرن باز
  -------------------
  البته در خصوص DC باید این رو هم در نظر داشت که این کمپانی تقریباً 80 درصد از شهرتش رو مدیون بهترین شخصیتش یعنی Batman ـه
  ولی خوب متاسفانه مخصوصاً بین ما ایرانیا که دسترسی زیادی به کتابها و داستانهای کامیک نداریم سایر شخصیتهاش ناشناخته هستند
  شخصیتهای جالبی مثل Green Arrow، Aqua Man، Wonder Woman، Flash و...
  همچنین در مقام مقایسه هم باید گفت که مارول خیلی موفقتر در معرفی کاراکترهاش به دنیا عمل کرده.
  جدای از شخصیتهای محبوبی مثل مرد عنکبوتی، ولورین، گروه مردان ایکس، هالک یا چهار شگفت انگیز
  توجه داشته باش که این کمپانی در خصوص معرفی شخصیتهایی مثل Iron Man، Thor خیلی بهتر موفقتر از معرفی شخصیتهایی مثل Green Lantern از کمپانی DC عمل کرد.
  این خودش یک بازاریابی خیلی عالی محسوب میشه برای این کمپانی. درسته که آثار ناموفقی مثل Electra و Dardevil هم مارول داشته اما کارنامه اش به مراتب در حالت کلی بهتر از Dc هست.
  ما در مقابل وقتی به DC نگاه می کنی می بینیم که عملاً Batman جور تمام کاراکترهای دیگه رو داره به دوش می کشه. (منظورم در عالم سینماست)
  حتی در کامیکهاشون هم وجود بتمن تو داستان مساوی با فروش بالا و محبوبیت اون داستان تموم میشه و باعث میشه سایر کاراکترها هم در موازات با اون خودشون رو بالا بکشن. ولی تو سینما اینطور نیست.
  مارول با اونجرز جهش خیلی بزرگی کرد.
  الآن هم که فیلم جدید مردان ایکس یک دنیای بسیار بزرگ و عظیم با یک نبرد سنگین رو قراره به تصویر بکشه. اونقدر بزرگ که از همین الآن فیلم بعدی رو تایید کردن. فیلمی که در اون بزرگترین دشمن مردان ایکس و حتی میشه گفت مارول رو قراره به تصویر بکشند و تازه زمزمه هایی هم از ساخت فیلمی مشترک بین مردان ایکس و چهارشگفت انگیز هست.
  اما در مقابل DC چه کار کرده؟ تنها چیزی که اونهم تازه قراره 2 سال دیگه به نمایش در بیاد پروژه بتمن علیه سوپرمن هست که در اون قراره واندرومن رو هم برای لحظاتی شاهد باشیم. و تازه این میخواد بشه مقدماتی برای فیلم "لیگ عدالت" شاید در سال 2016 یا 2017. پس می بینیم که خیلی عقبه.
  یک ایراد دیگه که به شخصیتهای DC گرفته میشه اینه که تعداد شخصیتها و کاراکترهای فوق العاده قدرتمند این کمپانی بسیار زیاده، اشخاصی مثل سوپرمن، واندرومن، فلش، فانوس سبز و... کاراکترهایی از این دست هستند که قدرتهاشون خیلی زیاده و این به نوعی لوث می کنه داستان رو. چون برای مقابله با این دست اشخاص احتیاج به نیروهای ماوراء الطبیعه هست که خوب این باعث میشه ضد قهرمانانی خلق بشن که پذیرش اونها بین مردم سختتره.
  درحالی که در داستانهای مارول این مورد کمتر به چشم می خوره. حتی ثور یا هالک با داشتن قدرتهای بسیار زیاد اما بازهم نقاط ضعفی دارند که اونها رو حتی در برابر انسانها آسب پذیر می کنه. خوب این راحتتر باور پذیره بین مردم.
  حالا به مرور که به معرفی شخصیتهای دیگه DC که شهرت کمتری دارند هم بپردازم متوجه میشین که اونها هم چقدر خاصن و اگر شناخته شده باشند چقدر می تونند محبوب باشن 12. #7
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : معرفی کاراکتر جن سبز "Green Goblin"

  نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
  یعنی Wolverine رو هم اینوطوری می بینی؟
  اصلاً از Wolverine بهتر شخصیت کامیک داریم مگه؟
  فک کنم بهتر باشه این طوری بگم این شخصیت هایی که این بشر استن لی اوکی کرده سوسولن :دی
  ولوورین که عشق است از هر لحاظ ....  +++++++
  در مورد باقی حرفهاتم که همشون اوکی اوکی هستند چی بگم والا :دی حالا باید بشینیم ببینیم چی به چی میشه در اینده

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 13. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. "ماریون کوتیار" جایگزین "ناتالی پورتمن" در فیلم "مکبث" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط F-Gladiator در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 08-22-2013, 18:39
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 07-26-2013, 23:43
 3. "جود لاو" ،"رابرت پتینسون" و "ناومی واتس" در "ملکه صحرا" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط lotr در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 11-06-2012, 17:20
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-29-2012, 12:28
 5. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 03-11-2012, 18:43

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •