مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج نظرسنجی: کدام برنده یا بازنده بیشترین غافلگیری را داشت؟

رأی دهندگان
19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
 • نامزدی "The Wolf of Wall Street" در 5 بخش

  5 26.32%
 • نادیده گرفته شدن "Inside Llewyn Davis"

  7 36.84%
 • نامزدی "Her" در 5 بخش

  2 10.53%
 • نادیده گرفته شدن "اپرا وینفری"

  1 5.26%
 • نامزدی "Gravity" در 10 بخش

  4 21.05%
 • نادیده گرفته شدن "Saving Mr. Banks"

  0 0%
 • نامزدی "American Hustle" در 10 بخش از جمله بخش‌های بازیگری

  1 5.26%
 • نامزدی "12Years a Slave" در 9 بخش

  0 0%
 • نادیده گرفته شدن "تام هنکس"

  10 52.63%
 • نامزدی "مریل استریپ" برای 18اُمین بار

  1 5.26%
 • نامزدی "سالی هاوکینز"

  0 0%
 • دیگر...

  4 21.05%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

 1. #1
  ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
  F-Gladiator آواتار ها
  وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jun 2012
  محل سکونت : کرج
  سن: 30
  نوشته ها : 1,244
  سپاس ها : 2,798
  سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
  یاد شده
  در 44 پست
  تگ شده
  در 834 تاپیک

  اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  اعلام نامزدهای اسکار برای برخی شادی و برای برخی دیگر ناامیدی و یأس به ارمغان آورد. البته بودند کسانی که نامزدی برایشان اصلاً مهم نبود، مانند رابرت ردفورد که در زمان اعلام نامزدها در پارک مشغول پیاده وری بود. مانند همیشه، این اتفاق مهم با خود برنده‌ها و بازنده‌هایی به همراه داشت. ما تعدادی از مهمترین آن‌ها را انتخاب کردیم و یک نظرسنجی نیز برای دانستن تفکرات شما ایجاد شده است.
  برنده: The Wolf of Wall Street  به نظر می‌رسد آن همه اعتراض‌‌هایی که در طی اکران فیلم برای اعضای آکادمی زده شده بود و فریادهایی که به اسکورسیزی می‌گفت باید ازخودش خجالت بکشد برای گذشته است. البته نگرانی‌هایی مبنی بر اینکه اعضای سالخورده آکادمی نسبت به فیلم واکنش خوبی نشان ندهند وجود داشت، اما آن‌ها از فیلم به خوبی استقبال کردند. آن‌ها نه تنها لئوناردو دیکاپریو را در یک رقابت تنگاتنگ در بخش بهترین بازیگر مرد نامزد کردند، بلکه توانستند جایی نیز برای جونا هیل در بخش مکمل پیدا کنند. آن‌ هم در شرایطی که هیل برای نقش‌آفرینی‌اش در این فیلم در جوایز سینمایی این فصل زیاد مورد توجه قرار نگرفته بود.
  بازنده: Inside Llewyn Davis  فیلمنامه آخرین کار برادران کوئن پس از عدم موفقیت در کسب نامزدیِ انجمن نویسندگان، برای اسکار شانس بسیار کمی داشت. با این حال پس از یک مبارزه سنگین و پرخرج توسط کمپانی "CBS Films" برای کسب نامزدی در اسکار، فیلم توانست تنها 2 نامزدی در بخش‌های بهترین فیلمبرداری و بهترین میکس صدا بدست بیاورد. همچنین شاخه فیلمنامه‌نویسان آکادمی نیز جایی برای کوئن‌ها در بخش خودشان تدارک ندیدند. این کار واقعاً خجالت‌آور است، به احتمال فراوان این یکی از شرم‌آورترین نادیده‌ گرفته‌شدن‌ها در سال‌های پیش رو خواهد بود.

  برنده: Her  کسانی بودند که فکر می‌کردند فیلم عصر دیجیتالی اسپایک جونز کمی برای اعضا آکادمی جوانانه است، اما آن‌ها هم رای دهندگان و هم خود فیلم را دست کم گرفته بودند. ممکن است جونز از بخش کارگردانان جا افتاده باشد، اما هواداران فیلم دلایلی برای خوشحال بودن داشتند. فیلم در مجموع 5 نامزدی از جمله در بخش‌های بهترین فیلم و دو نامزدی غافلگیر‌کننده در بخش بهترین موسیقی متن و ترانه را دریافت کرد. با اینکه فیلم از آثاری چون Saving Mr. Banks پیشی گرفته است، شاید زمان آن رسیده تا بدگمان‌ها باور کنند که اعضای آگادمی آنقدر‌ها هم ترسو نیستند.

  بازنده: Oprah Winfrey  در حالی که بسیاری از منتقدین در تابستان گذشته نسبت به The Butler خیلی هم مشتاق نبودند، اما در مورد بازگشت شکوه‌مندانه اپرا وینفری به سینما اتفاق نظر داشتند. این درست است که بخش مکمل زن در ماه‌های اخیر دستخوش تغییرات بسیاری بوده، اما یکی از ثابت‌ترین اسامی لیست نامزد‌های نهایی اوپرا بود. به جای آن او یکی از بزرگترین از قلم‌افتاده‌های آکادمی نام گرفت. آیا اسکار افتخاری که وی چند سال قبل گرفت باعث نادیده گرفته شدنش است؟ آیا کمپانی وینستین نامزدی وی را مسلم دیده بود؟ آیا خود اوپرا رقابت‌ها را جدی ندیده بود؟

  برنده: Gravity  از وقتی که فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز پخش شد، یکی از بازیگران اصلی اسکار امسال شناخته شده بود، اما در طول این مدت شک و تردید‌های نسبت به اینکه آکادمی چقدر فیلم را تحویل می‌گیرد وجود داشت. ناامیدی از کسب نامزدی در بخش بهترین فیلمنامه به کنار، آکادمی Gravity را با 10 نامزدی در بخش‌های مختلف با آغوش باز پذیرفت. مانند فیلم 12Years A slave این اثر نیز با تهدیدهای از سوی دیگر نامزدها روبرو است، ولی همچنان با این فیلم از بخش‌های اصلی کسب اسکار هستند.

  بازنده: Saving Mr. Banks  به عقیده خیلی‌ها این محصول کمپانی دیزنی در اوایل فصل جوایز یکی از قدرتمندترین بخت‌های اسکار بود. فیلمی دلچسب و نوستالژیک همراه با هنرنمایی خوب از سوی 2 تن از بازیگران کارکسته سینما. خیلی‌ها سوال می‌کنند که کمبود فیلم از چه ناحیه‌ای بود؟ اینکه منتقدین فیلم را نپسندیدند زیاد عجیب نبود، اما مردم نیز از فیلم استقبال نکردند و عدم موفقیت درکسب نامزدی گلدن گلاب و سایر جوایز انجمن‌های سینمایی نشان‌دهنده این بود که فیلم بازمانده‌ای از عصر گذشته است. اما همچنان هیچ کس انتظار سرکوبی به این گستردگی را نداشت: با نادیده گرفته شدن اما تامپسون که نامزدی‌اش تقریباً قطعی بود، تنها نامزدی فیلم برای موسیقی متن توماس نیومن است.

  برنده: American Hustle  تا چه حد اعضای آکادمی این فیلم را دوست دارند؟ آنقدری که بازیگرانش در هر 4 بخش بازیگری کسب نامزدی کردند (کاری که فیلم قبلی اُراسل Silver Linning Playbook نیز موفق به انجام آن شده بود) و خود فیلم نیز در مجموع 10 نامزدی به دست آورد. این فیلم نیز مانند The Wolf of Wall Street در آخرین روزها به رقابت‌های سینمایی وارد شد و با بردن جایزه بهترین گروه بازیگری انجمن بازیگران، بختش به مقدار زیادی افزایش یافت.

  برنده: 12Years a Slave  فیلم برنده گلدن گلاب استیو مک‌کوئین از همان زمانی که در جشنواره فیلم تلورام در سپتامبر پخش شد یکی از مدعیان اصلی اسکار بوده است. نامزدی در بخش بهترین فیلم تقریباً مسجل بود. در بخش‌های دیگر همانطور که مدعیان میامدند و می‌رفتند، چیوتل اجیوفور، مایکل فاسبندر و لوپیتا نیونگو نیز نامزدیشان در بخشهای مربوطه قطعی بود. مطمئناً نامزد نشدن فیلم در 2 بخش بهترین فیلمبرداری و بهترین موسیقی متن که همه منتظرش بودند ناامید کننده است. با این حال حضور در بخش‌های بهترین کارگردانی، بازیگری، تدوین و فیلمنامه تقریباًً نشان‌دهنده این است که چه فیلمی جایزه اصلی را خواهد برد.

  بازنده: Tom Hanks  در اوایل فصل جوایز تام هنکس پس از 13 سال دوری از اسکار یکی از مدعیان اصلی، آن‌ هم در 2 بخش برای فیلم‌های Captain Phillips و Saving Mr. Banks بود. بازی او در نقش والت دیزنی همانطور که از نامزدی گلدن گلاب و انجمن بازیگران جامانده بود، بسیار بعید بود که در اسکار موفقیتی کسب کند. از سوی دیگر می‌شد نامزدی ششم او برای فیلم کاپیتان فیلیپس را بسیار در دسترس دید. پایان فوق‌العاده فیلم و بازی او در آن یکی از بهترین‌های عمر هنری‌اش بود و تحسین‌های بسیاری را متوجه او ساخت و نامزدی او را قطعی کرده بود. اما این طور نشد، در یک بخش شلوغ و فوق‌العاده رقابتی هنکس جزء آن دسته‌ای بود که نادیده گرفته شد.


  برنده: Meryl Streep  بر هیچ کس پوشیده نبود که بخش بهترین بازیگر نقش اول زن نیز تقریباً مانند بخش مردان رقابتی بود، به خصوص زمانی که بازی ایمی آدامز در فیلم American Hustle موفقیت‌های بسیاری را در ماه گذشته کسب کرد. خیلی‌ها فکر می‌کردند استریپ که برای بازی مبالغه‌آمیزش در فیلم August: Osage County مورد انتقاد قرار گرفته بود، شانس بیشتری برای جاماندن از لیست نهایی دارد. در عوض اما تامپسون کنار گذاشته شد و استریپ توانست 18اُمین نامزدی خود را جشن بگیرد. به نظر می‌رسد وقت این رسیده که دیگر به مریل شک نداشته باشیم.

  برنده: Sally Hawkins  5 سال پیش هاوکینز یکی از ناجوانمردانه‌ترین نادیده‌گرفته شدن‌های چند سال اخیر را تحمل کرد. او که برای بازی در فیلم Happy-go-Lucky مایک لی برنده گلدن گلاب شده بود، در اسکار به کلی فراموش شد. بنابراین به صراحت می‌توان گفت که او یک نامزدی از آکادمی طلب داشت. اما در حالی که معمولاً بازی کردن در یکی از آثار وودی آلن بهترین راه برای جلب توجه آکادمی است، در مورد او این کار سخت‌تر از همیشه بود. کیت بلانشت به قدری خوب بازی کرده بود که قسمت عمده توجهات را ره خود جلب می‌کرد و هاوکینز عملاً زیر سایه او رفت. انجمن منتقدان و انجمن بازیگران نیز او را نادیده گرفتند، اما نامزدی در بفتا و گلدن گلاب امید‌های او را همچنان زنده نگه داشتند. حالا و البته کمی دیرتر از زمانی که انتظار داشت، این بریتانیایی دوست‌داشتنی می‌تواند خود را نامزد اسکار بنامد.


  پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
  دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
  حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
  از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون 2. # ADS
   

 3. #2
  2001 آواتار ها
  وضعیت : 2001 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Oct 2013
  محل سکونت : تهران
  سن: 33
  نوشته ها : 57
  سپاس ها : 76
  سپاس شده 56 در 38 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 18 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  این اسکارهم کارش معلوم نیست....صددر صد میخوان انتخاب های شوک آوری بکنن

 4. 2 کاربر از پست مفید 2001 سپاس کرده اند .


 5. #3
  Saffar آواتار ها
  وضعیت : Saffar آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jan 2014
  محل سکونت : خونمون
  نوشته ها : 666
  سپاس ها : 1,239
  سپاس شده 1,522 در 653 پست
  یاد شده
  در 4 پست
  تگ شده
  در 45 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  من که نامزدی "The Wolf of Wall Street" در 5 بخش رو انتخاب میکنم واقعا بعضی ها حقشون برنده بود.

 6. 2 کاربر از پست مفید Saffar سپاس کرده اند .


 7. #4
  So GO on , live your Life ........................ So GO on , Say GoodBye
  professor.gemin آواتار ها
  وضعیت : professor.gemin آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  نوشته ها : 530
  سپاس ها : 1,560
  سپاس شده 1,224 در 504 پست
  یاد شده
  در 4 پست
  تگ شده
  در 278 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  من 100% میگم تام هنکس ... چون دیگه واقعا بهتر از این نمیسد ی بازیکر بتونه حس فیلمو منتقل کنه .. بتونه من تماشاکر رو میخکوب کنه ...

  واقغا عجیبه ...

 8. #5
  clark آواتار ها
  وضعیت : clark آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2013
  محل سکونت : tehran
  نوشته ها : 177
  سپاس ها : 497
  سپاس شده 173 در 108 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 76 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  نادیده گرفته شدن فیلم بینظیر برادران کوئن برای من مهمترین بود

  در ضمن واقعا متاسفم که گرگ وال استریت و جاذبه که واقعا شاهکارن باید تو اسکار و گلدن گلوب برن زیر سایه فبلم متوسطی مثل 12 سال بردگی
  حیف

 9. 3 کاربر از پست مفید clark سپاس کرده اند .


 10. #6
  P_Knight آواتار ها
  وضعیت : P_Knight آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2012
  نوشته ها : 294
  سپاس ها : 491
  سپاس شده 435 در 226 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 316 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  مهم تر از همش به نظر من نادیده گرفته شدن (همیشگی) واکین فینکس هستش...

  بعد اونم کم لطفی به فیلم برادران کوین برام عجیب بود...

 11. 4 کاربر از پست مفید P_Knight سپاس کرده اند .


 12. #7
  CaPiTaNo FuTuRo آواتار ها
  وضعیت : CaPiTaNo FuTuRo آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Oct 2011
  محل سکونت : شیراز
  نوشته ها : 403
  سپاس ها : 1,386
  سپاس شده 1,579 در 349 پست
  یاد شده
  در 1 پست
  تگ شده
  در 885 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  «حقه‌بازی آمریکایی»، «جاذبه» و «12 سال بردگی» قوی‌ترین رقبای اسکار بهترین فیلم هشتاد و ششمین دوره جوایز اسکار هستند.
  جوایز گلدن گلوب، انجمن بازیگران آمریکا، انجمن کارگردانان آمریکا و جوایز انتخاب منتقدان بین «حقه‌بازی آمریکایی»، «جاذبه» و «12 سال بردگی» تقسیم شد.

  این سه فیلم قوی‌ترین رقبای اسکار بهترین فیلم هستند که برنده آن یکشنبه دوم مارس (بامداد دوشنبه 12 اسفند به وقت ایران) معرفی می‌شود، اما نکته اینجاست که فصل جوایز سینمایی امسال با هیچ یک از قواعد قدیمی همخوانی ندارد و هر اتفاقی می‌تواند روی بدهد. پس اجازه بدهید نقاط قوت و ضعف 9 رقیب اسکار بهترین فیلم را بررسی کنیم.

  «12 سال بردگی»
  نقاط قوت:موضوعاتی مانند نژادپرستی و سرکوب بزرگ و مهم هستند. این فیلمی است که به زیبایی ساخته شده و این پیام را منتقل می‌کند که ما مسئولیم به دیگران کمک کنیم. «12 سال بردگی» همچنین ما را وادار می‌کند آثار آشنا درباره جنگ داخلی آمریکا را با نگاهی متفاوت ببینیم.

  نقاط ضعف:بعضی‌ها اعتقاد دارند فیلم فضایی خفقان‌آور دارد و همچنان حاضر نیستند آن را مورد توجه قرار بدهند. استراتژیست‌ها باید همچنان بر روحیه‌بخشی «12 سال بردگی» همین‌طور توان هنری آن تاکید کنند.

  «حقه‌بازی آمریکایی»
  نقاط قوت: سبکفیلم، سوزان است و به لطف فیلمنامه، کارگردانی، بازی‌ها و همین طور طراحی لباس، طراحی مو و موسیقی هوشمندانه، فضایی مفرح خلق می‌کند.

  نقاط ضعف: تماشاگران این عناصر مثبت را به یاد خواهند داشت، اما خیلی از فیلم‌های امسال به مضامین سنگین پرداخته‌اند، به طوری که شاید «حقه‌بازی آمریکایی» در قیاس با آن‌ها کمی سبک به نظر برسد، پس استراتژیست‌ها باید بر محتوی و مضامین فیلم تاکید کنند.

  «کاپیتان فیلیپس»
  نقاط قوت:شور و هیجان از حدود دقیقه 20 فیلم شروع می‌شود و تا پایان ادامه دارد. این از آن دسته فیلم‌های اکشن است که هالیوود متخصص تولید آن است، اما عمق و گره‌های غافلگیرکننده هم به کار اضافه شده است.

  نقاط ضعف:نامزد نشدن پل گرین‌گرس و تام هنکس نشان می‌دهد امسال سالی پر از رقبای قدرتمند است.

  «Dallas Buyers Club»
  نقاط قوت:این داستانی فوق‌العاده درباره ایدز و بوروکراسی پزشکی است و فیلمسازی چریکی (25 روز فیلمبرداری با بودجه کمتر از پنج میلیون دلار) اهمیت آن را بیشتر کرده است. گذشته از این، فیلم یک گذشته فوق‌العاده هم دارد: 20 سال طول کشید ساخته شود و 86 بار با ساخت آن مخالفت شد.

  نقاط ضعف:بازی متیو مکاناهی و جارد لتو بیش از حد مورد توجه قرار گرفته است، به حدی که شاید بعضی‌ها خود فیلم را نادیده بگیرند.

  «جاذبه»
  نقاط قوت:این فیلم از نظر تکنیکی، پیشگام و یک موفقیت عظیم است. «جاذبه» باید برای زنان رای‌دهنده آکادمی علوم و هنرهای سینمایی جذاب باشد. در میان فیلم‌های نامزد اسکار بهترین فیلم، کمتر فیلمی هست که زنان در مرکز آن باشند و حتی در آن فیلم‌ها هم مردان، نقشی برجسته‌تر دارند. تاکنون هیچ فیلم برنده اسکار بهترین فیلم تا حد زیادی روی شانه قهرمانان زن متمرکز نبوده است.

  نقاط ضعف: اینفیلمیمتفکرانه درباره احساسات و معنای انسان بودن است، اما «جاذبه» به لحاظ تکنیکی آن‌قدر خیره‌کننده است که شاید رای دهنده‌های آکادمی صرفا به آن به عنوان فیلمی با صحنه‌های تماشایی نگاه کنند.

  «او»
  نقاط قوت:فرض داستانی مانند یک قطعه کمدی به نظر می‌رسد: مردی که عاشق صدای عاشق سیستم عامل کامپیوتر خود می‌شود. فیلم نگاهی بسیار بدیع به تکنولوژی و انزوا دارد، اما در نهایت چیزی فراتر از این‌هاست: رابطه‌ای که در فیلم ترسیم می‌شود یکی از تاثرانگیزترین روابط سینمایی امسال است.

  نقاظ ضعف:رای‌دهنده‌ها باید این فرض را بپذیرند که این یک رابطه پیچیده است با تمام دلبستگی‌ها و اشتباهاتش - با این حال تنها یکی از این زوج‌ها را روی پرده می‌بینیم.

  «نبراسکا»
  نقاط قوت:فیلم با فیلمنامه، کارگردانی و بازیگری درخشان خود به موضوعی می‌پردازد که آن‌قدر در هالیوود به آن کم پرداخته شده، به نظر غریب می‌آید: رویاهای روزمره و ناامیدی‌های زندگی روزانه در شمال مرکزی ایالات متحده. اگر مجبور بودید یک فیلم را در کپسول زمان قرار بدهید، «نبراسکا» به نظر بهترین انتخاب است.

  نقاط ضعف: «نبراسکا» هم با چالشی روبروست که بعضی فیلم‌های دیگر هم با آن روبرو هستند: این شاید فیلمی «کوچک» به نظر برسد و شاید توجه رای‌دهنده‌ها بیشتر متوجه دستاوردهای فردی فیلم باشد نه کلیت آن.

  «فیلومنا»
  نقاط قوت:این فیلم از هر جهت، قدیمی به نظر می‌رسد: یک کمدی جذاب درباره زوجی نامتعارف، اما با محتوایی نامعمول. «فیلومنا» همچنان فیلمی سوزناک است و جوری قلب را به درد می‌آورد که کمتر در دیگر فیلم‌های سال 2013 دیدیم.

  نقاط ضعف:توازن کمدی و تراژدی در فیلم آن‌قدر موفق است که به نظر همه چیز آسان می‌آید. هرچند این هم مانند یک فیلم «کوچک» به نظر می‌رسد، اما عملا به نکاتی مهم درباره مذهب، ایمان، بخشش، بی‌تفاوتی حکومت و روابط انسانی اشاره دارد.

  «گرگ وال استریت»
  نقاط قوت:استاد مارتین اسکورسیزی با سبکی جدید کار کرده و در این بین تا حد زیادی روی بازیگران و همکارانش حساب کرده است. «گرگ وال استریت» داستانی درباره اصول اخلاقی است، اما خود را در قالب یک کمدی بسیار سرگرم‌کننده پنهان کرده است.

  نقاط ضعف: رای‌دهنده‌های محافظه‌کار شاید از مواد مخدر، روابط بی‌پروا و حرف‌های بی‌ادبانه فیلم اکراه داشته باشند. استراتژیست‌ها باید باید به افراد شکاک چیزی را یادآوری کنند که طرفداران قبلا دیده‌اند: حرص شخصیت اصلی فیلم مطالعه موردی دوران خودخواه . شیفته پول ما است.

  منبع:خبرآنلاین

 13. 7 کاربر از پست مفید CaPiTaNo FuTuRo سپاس کرده اند .


 14. #8
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  واقعاً از این خوشجالم که لئو نامزد شد، اما از یک طرف هم از این واهمه دارم که نکنه این نامزدی فقط برای بستن دهان افرادی باشه که می دونند این فیلم ارزشمنده و اگر مورد توجه قرار نگیره به این امر اعتراض میشه.
  اگر قدرت انتخاب و رای داشتم مطمئناً به لئو و ولف آف وال استریت رایم رو می دادم 15. 2 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 16. #9
  belmont آواتار ها
  وضعیت : belmont آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Dec 2013
  محل سکونت : فعلا کاشان!
  نوشته ها : 180
  سپاس ها : 666
  سپاس شده 269 در 132 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 50 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  بسیارتاپیک خوبیه.ممنون
  اولیش به نظرم نامزد نشدن تام هنکس صد در صد.اصلا قابل قبول نیست
  دومیش به نظرم نامزد نشدن خواکین فینکسه قبول دارم امسال رقابت خیلی سنگینه ولی این بازیگرو دیگه خیلی نادیده گرفتن
  سومیش توجه زیاد به wolf of wall street
  آخری هم نامزد نشدن هانس زیمر

 17. کاربر روبرو از پست مفید belmont سپاس کرده است .


 18. #10
  کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
  MiSS SAYTA آواتار ها
  وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
  نوشته ها : 7,207
  سپاس ها : 10,748
  سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
  یاد شده
  در 65 پست
  تگ شده
  در 850 تاپیک

  پاسخ : اعلام نامزدهای اسکار: برنده‌ها و بازنده‌ها (اختصاصی سینماسنتر)

  مریل استریپ، وای نه خدای من!
  مطمئنن نمی‌خوان امسال هم مریل استریپ رو برنده اعلام کنند که؟!
  خیلی امیدوارم و خوشحال می‌شم که دی‌کاپریو امسال طلسم رو بشکنه...
  البته از نادیده گرفته شدن تام هنکس هم بسیار ناراحتم

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


 19. 3 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .


صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. اخبار روز سینمای جهان 2012 و 2013 ( اختصاصی سینماسنتر )
  توسط SovRan در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 62
  آخرين نوشته: 07-25-2013, 23:54
 2. گزارش وضعیت سینمای ایران در 6 ماه نخست سال 1391(اختصاصی سینماسنتر)
  توسط MoonCity در انجمن اطـــلاعات سیـــنمای ایــــران
  پاسخ ها: 10
  آخرين نوشته: 09-15-2012, 12:46
 3. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 08-19-2012, 21:48
 4. تصاویر جدید از پشت صحنه شوالیه تاریکی بر می خیزد (اختصاصی سینما سنتر)
  توسط Ali در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 30
  آخرين نوشته: 08-02-2012, 22:50
 5. جدایی نادر از سیمین جایزه جشنواره ونکوور را هم برد (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط Ali در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 01-02-2012, 11:20

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •