سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh جوردن بلفورت "گرگ وال استریت" از خودش و فیلم میگوید ....

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
نمایش شاخه ای5علاقمندی ها
  • 5 ارسال شده توسط ScarFace

موضوع: جوردن بلفورت "گرگ وال استریت" از خودش و فیلم میگوید ....

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جوردن بلفورت "گرگ وال استریت" از خودش و فیلم میگوید ....

این روزها با اکران پر سر و صدای جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی "گرگ وال استریت"، بسیاری از رسانه های جهان، هر کدام، از دریچه ای به این موضوع می پردازند. و حالا جدیدترین تاک شوی پیرس مورگان را در که چند ساعت پیش برگزار شد، برای شما گزارش می کنیم. مهمان این تاک شو ،"جوردن بلفورت"، گرگ وال استریت واقعی است.
    متاسفم، اما پشیمان نیستم:
    پیرس مورگان، در قسمتی از تاک شو، لیستی از چند تن از افرادی که زندگیشان توسط کلاهبرداری های جوردن بلفورت از هم پاشیده بود برای میهمانش خواند: پیتر اسپرینگفیلد، آرشیتکت از کانتیکت، که نیمی از سرمایه زندگی خود را از دست داد. دکتر آلفرد ویت، دندانپزشک بازنشسته که بیش از ۲۵۰ هزار دلار باخت. یکی دیگر از قربانیان گرگ وال استریت، مردی به نام باب شرایین است که بیش از ۱۳۰ هزار دلارش را از دست داده، او به پیرس مورگان و روزنامه تلگراف گفته: نمایش این فیلم، مخرب و آزار دهنده است. زیرا این فیلم به جای اینکه شخصیت حقیقی گرگ وال استریت را نشان دهد، او را در قالب اسطوره ای نشان داده است، به جای اینکه نشان دهد کارهای او واقعا، به سرمایه مردم و زندگی شان، صدمه وارد کرده است.
    بلفورت به پیرس مورگان نگاهی کرد و گف: احتمالا شما بخش هایی از زندگی من را انتخاب کردید که از نظر خودم فاسد ترین سال های زندگیم بوده است. او که امروزه به عنوان سخنران برانگیختن انگیزه در دور امریکا می گردد، سعی می کند درآمد سخنرانی هایش را به کسانی که از کارهای پیشین او ضربه مالی دیده اند، بدهد. جوردن بلفورت گفت نوشتن زندگی نامه اش، برای او رهایی بخش بوده است. پیرس مورگان مجری هم در این باره پرسید: چرا قربانیانت را ملاقات نکرده ای؟ می تواند مثل نوشتن کتابت رهایی بخش باشد. مثلا قربانیانت را پیدا کنی ، بهشان بگویی: من دوست دارم با شما صحبت کنم و شخصا از شما به خاطر آسیب هایی که بهتان زدم، عذرخواهی کنم.به نظرت رهایی بخش نیست؟
    بلفورت سری تکان داد و گفت: بهترین کاری که من می توانم بکنم این است که سرمایه ی مال باختگان را با ۱۰۰ درصد سود به آنها بازگردانم. راستش را بخواهید، صادقانه باید بگویم که من واقعا برای آنچه اتفاق افتاده متاسفم. اما اگر درباره ی شرم از من سوال می پرسید، باید بگویم در گذشته شرمنده بودم، اما الان، خیر، شرمنده نیستم. من زندگیم را با شرمندگی نخواهم گذراند. چون فکر می کنم این یک احساس سمی است. به جایش سعی می کنم، بیرون بروم و کارهایی بکنم که جبران اعمال بدم در گذشته باشد.
    دراین لحظه پیرس مورگان از بلفورت پرسید: اگر من چندتا از قربانیانت را پیدا کنم، حاضری با آنها ملاقات کنی؟
    بلفورت با لحنی مثبت و تایید کننده گفت: حتما. این کار را خواهم کرد.

این یک داستان حقیقی است، من همه چیزم را از دست دادم.
    در قسمت دیگری از این تاک شوی جذاب، درباره ی فیلم مارتین اسکورسیزی صحبت شد . جوردن بلفورت گفت برای اینکه به موفقیت فیلم لطمه ای نزند، تا مدتی در هیچ مصاحبه ای شرکت نکرده است. او از فیلم نامه ی دقیق ترنس وینتر تمجید کرد و گفت این احتمال وجود داشت که فیلم دچار زیاده گویی شود و تمجیدی باشد از شیوه ی زندگی شخصیتش. اما این طور نیست. پیرس مورگان پرسید: چرا فکر می کنی این فیلم باعث الهام گرفتن گرگ های جدیدی نمی شود؟ آیا فکر نمی کنی که فیلم به جای اینکه نشان دهد الان که هستی، فقط وقتی آدم بد داستان بودی، را نشان می دهد؟ مثلا گردن گکو فیلم وال استریت را؟ جوردن بلفورت گفت: فکر نمی کنم. چون اولا این داستان، یک داستان حقیقی است و مثل گوردن گکو، تخیلی نیست. شما در فیلم می بینید که من همه چیزم را از دست دادم. و حقیقت هم دارد، زندگی شخصی ام از هم پاشید، سرمایه ام را از دست دادم و زندان رفتم. این ها آن چیزی است که حقیقت دارد. و اینکه به نظرم این فیلمی است که به گرگ های جدید، الهام نمی بخشد. در عض درس های زیادی برای یادگرفتن دارد. به نظرم این فیلمی است که می تواند و باید به مردم نشان دهد، چطور می شود از هیچ، همه چیز ساخت، چطور می شود پرانگیزه و سخت کوش بود. و این ها همه درس زندگیست.

آنقدر فیلم خوب و تاثیر گزار است که هنگام دیدن بعضی قسمت ها عرق کرده بودم و برای خودم دلسوزی می کردم.
    به گزارش کافه سینما در ادامه ی این تاک شو، مجری از گرگ وال استریت حقیقی درباره ی فیلم پرسید: نظرت راجع به فیلم چیست؟ آیا حقیقت دارد؟ چون فقط تو هستی که می توانی به این سوال پاسخ دهی.
    جوردن بلفورت با شور و شعف زیادی از فیلم تمجید کرد و گفت: وقتی برای بار اول این فیلم را دیدم، با نامزدم بودم. به قدری شوکه شده بودیم که نمی توانستیم صحبت کنیم. وقتی کتاب را می نوشتم با گذشته ی خودم رو به رو شده بودم و به نوعی آرام گرفتم. اما نوشتن کتاب، با دیدن فیلم، آن هم فیلمی به این خوبی، و با بازی بی نظیر دی کاپریو، تجربه ای به غایت عجیب بود. در بعضی قسمت های فیلم از شدت عرق کرده بودم و در آن قسمت هایی که کوکایین مصرف می کردم نسبت به خودم روی پرده سینما، تقریبا عکس العمل ترحم آمیز پیدا کرده بودم!

او سپس دریاره ی دی کاپریو صحبت کرد و گفت: وقتی لیو این پروژه را دید، تصمیم گرفت که آن را بسازد.او گفت، این فیلمی است درباره ی اشتباهاتی که من در گذشته انجام داده ام و نیز درباره ی نگرشی است که من در گذشته داشته ام، و به همین دلیل به خوبی اتفاقاتی را که چند سال اخیر در وال استریت رخ داده، توضیح می دهد. این پروژه خیلی برای لیو اهمیت داشت و من فکر می کنم زندگی من حقیقتا او را تحت تاثیر قرار داداه بود. چرخش عظیم من در زندگی، از گرگ وال استریت، تا جوردن بلفورتی که الان هستم، خیلی او را تحت تاثیر قرار داد و من از این اتفاق هم شوکه شدم و هم به آن افتخار کردم.

جوردن بلفورت درباره ی نقش آفرینی دی کاپریو به مورگان گفت که لیو بی نظیر است. من و او، صدها ساعت با هم وقت گذرانده ایم. در خانه من، یا او، یا مکانی در بیرون قرار می گذاشتیم و یا تلفنی صحبت می کردیم. باید بگویم که چیزی که مردم درباره ی لیو نمی دانند این است که شکوه و موفقیت او تصادفی نیست. واقعا زحمت می کشد. می خواهد و برای تبدیل خواسته اش به حقیقت، تلاش بسیاری می کند. او مردی پرانگیزه و سخت کوش است. گاهی فکر می کنم لیو، قطره قطره اطلاعات زندگیم را از من بیرون کشید. حاصل کار او روی پرده سینما، فقط حاصل فیلم نامه نیست. او در تمام دوران ساخته شدن فیلم، سعی می کرد به نکات درونی من پی ببرد. و این کار را به قدری خوب انجام داداه است که وقتی فیلم را روی پرده دیدم گفتم: آه خدای من، لیو چقدر خوب ذهن مرا، خوانده است. کاری که او در این فیلم انجام داده، بی نظیر است.

کافه سینما

Anti Trust, قطره باران, anton chigurh و 2 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 12 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
    قطره باران آواتار ها
    وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
    سپاس ها : 5,182
    سپاس شده 927 در 489 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 402 تاپیک

پاسخ : جوردن بلفورت "گرگ وال استریت" از خودش و فیلم میگوید ....

تاثیر گذار خیلی قشنگ گفته مخصوصا انجایی گفته برای زندگی با شرمندگی گذاروند خیلی نکات اموزنده ای عمق وجود ادم حرف تاثیر می گذاره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)