مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی شخصیت جوکر "Joker"

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: معرفی شخصیت جوکر "Joker"

 1. #1
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  Joker
  مشخصات
  نام اصلی: جک ناپیر
  نام مستعار: ندارد
  ناشر: DC کامیکز
  خالق: باب کین، جری رابینسون
  توانایی و استعداد خاص: هوش بسیار بالا
  محل تولد: شهر گاتهام
  گروه هایی که در آنها حضور داشته: گروه های تبهکاری
  نژاد : انسان
  شغل : تبهکار
  والدین: اطلاعاتی در دست نمی باشد
  اولین حضور: شماره 1 Batman
  حقیقت جالب که احتمالاً نمی دانید: جوکر از معدود کاراکترهایی است که توانایی تغییر فضای داستان را دارا می باشد، به نحوی که گاهی اوقات می توانید مشاهده کنید ناگهان در میانه فضای روایت داستان مخاطب خود را تغییر داده و با خواننده صحبت می کند.
  بیوگرافی
  "جوکر" یک مهندس بود که در یک کارخانه‌ی شیمیایی کار می‌کرد. اما به علت اینکه حقوقش کفاف زندگی خود و همسر باردارش را نمی داد، از آنجا بیرون آمد تا کار خود را به عنوان یک کمدین ادامه دهد. اما او به سختی در این کار شکست خورد و در مرحله‌ی ورشکست شدن بود تا روزی که یک عده از باندهای خلافکاری به او پیشنهادی غیرقابل رد شدن دادند. پیشنهاد این بود که با همکاری یکدیگر از محل کار سابق او دزدی کنند. او با کارخانه آشنایی داشت و این می‌توانست خیلی برای او، همسر و بچه‌ در راهش "جینی" مفید باشد. او یک دست لباس از اعضای باند دریافت کرد که به پوشنده اش قابلیت های خاصی اعطا می نمود، اما در قبال آن اختیارش را نیز از دست می داد، با پوشیدن این لباس او به شخصیت "روپوش قرمز- Red Hood" تغییر نام داد.
  اما طی حادثه ای همسر باردار او با دستگاه بطری گرم کن الکتریکی جان خود را از داست داد و این باعث شد تا او میل به سرقت کردن را از دست بدهد. ا ما خلافکاران او را به زور و اجبار وادار به انجام این کار کردند. در روز عملیات وقتی او ماسک را بر سر گذاشت دیگر احساساتش مانند سابق نبود و از لحاظ شخصیتی به طور کلی فرد دیگری شده بود. با این حال عملیات دزدی و سرقت طبق نقشه پیش نرفت و پلیس‌ها آنان را ردیابی کردند. بتمن آمد و او درون فاصلاب‌های شیمیایی افتاد. پس از نجات یافتن و خارج شدن از درون فاضلاب های شیمیایی او داری پوست سفید، مو و چشم‌ان سبز و گود افتاده شده بود و پس از آن حادثه او به کلی عقلش را از دست داده و دیوانه می شود. جنون و دیوانگی اش او را به سمت تبهکاری و انجام خلافکاری و خباثت بیشتر می کشاند. پس از این ماجرا او تصمیم به انتقام از "بتمن- Batman" گرفته و تصمیم می گیرد زندگی را برای او به جهنم تبدیل کند.
  جوکر از کامیک بوک تا سینما
  کامیک بوک:
  زمانیکه "جری رابینسون" و "باب کین" تصمیم به خلق این شخصیت گرفتند، می خواستند تا با الهام از شخصیت فیلم "مردی که می خندد" کاراکتری خلق کنند که نوع خاصی از یک دلقک را به تصویر بکشد. این طراحی با کمک "جری رابینسون" ادامه یافت و جوکر هر روز شکل کاملتر و منحصر به فردتری به خود می گرفت. در واقع منشأ اصلی جوکر تصویری با همین نام موجود بر روی کارتهای بازی بود. این کاراکتر یکی از معروفترین تبهکارانی است که تا به حال توسط شرکت DC خلق شده و همچنین عنوان برترین دشمن بتمن را نیز با خود یدک می کشد. این کاارکتر بالاخره در سال 1940 و در کامیک "بتمن و جوگر- Batman and Joker" و توسط "جری رابیسون" وارد عرصه کامیک شد. در واقع رابینسون بود که ابتدا ایده خلق جوکر را مطرح کرد، او با در دست داشتن تصویری از "کنراد ویت" بازیگر فیلم "مردی که می خندد" و همچنین "کارت جوکر" از دسته کارتهای بازی وارد اتاق باب کین شد.
  اما در خصوص جوکر یا ژوکر یا دلقک یا هر نام دیگری که تا به حال بر این شخصیت گذارده شده این نکته شایان ذکر است که پس از دومین حضور او در کامیک هایش ویرایشگر ماجراهای بتمن تغییر کرد. "ویتنی السورث" کسی بود که با ترتیب دادن مرگ جوکر این شخصیت را برای مدتی از داستانها خارج کرد. زمانیکه او بار دیگر به داستانها بازگشت مانند سابق قدرتمند نبود، او ضعیف بود و تنها چند شماره از حضورش بیشتر نگذشته بود که بار دیگر و اینبار توسط "جولیوس شوارتز" و این بار برای 9 سال از صحنه کامیک ها کنار رفت، یعنی از سال 1964 تا 1973. اما در این سال و زمانیکه "دنیس اونیل" وارد پروژه های کامیک بتمن شد، جوکر بازگشت و این بازگشت اینبار طولانی و قدرتمندانه بود. او در شماره 251 از کامیک بتمن بار دیگر به ریشه ها خود به عنوان یک قاتل سادیسمی و خطرناک بازگشته بود.
  تا به آن زمان و با وجود اینکه این شخصیت هر روز بیشتر از قبل پیشرفت می کرد اما هنوز گذشته مشخصی برای او معین نشده بود و حتی نامی نیز نداشت و این امر علتش آن بود که حتی خود جوکر نیز از گذشته خود اطلاعی نداشت و آن را به طور کامل فراموش کرده بود. تنها اولین سرنخ ها از این موضوع در شماره 168 از مجله "کاراگاهی- Detective" که در فوریه 1951 منتشر شده بود، دیده شد. هرچند این توضیحات بسیار سطحی و گنگ بود. اما در آنجا مشخص شد که جوکر سابقاً تبهکاری خرده پا به نام "رد هود". در این داستان گفته میشد که او یک محقق شیمی بود که در کارخانه ای کار می کرد، اما روزی که برای دزدی به آنجا رفته بود، بتمن از راه میرسد و او به درون حوضچه ای از فاضلاب شیمایی سقوط می کند، پس از خروج از آنجا چهره او تغییر کرده و دیوانه شده بود.
  اما محبوبترین و بهترین داستان در مورد اصلیت جوکر همان بود که در بیوگرافی ذکر شد.
  همچنین در داستان دیگری به نام "شهسواران گاتهام" شماره 50 تا 55، خلافکاری به نام "ادوارد نیگما" سراغ او آمد و به او گفت که مرگ همسر و فرزندش بر اثر تصادف نبوده و آن دو خلافکار که او را مجبور به دزدی کرده بودند، این کار را انجام داده اند و جوکر برای مدت بسیار کوتاهی به حالت اول خود برگشت.
  البته بیوگرافی دیگری از جوکر نیز وجود دارد که توسط "پائول دینی" و "الکس رز" درست شده بود و در آن نشان داده می‌شد که جوکر در آغاز خلافکاری بوده که به انجام کارها و قتل‌های متوالی اقدام می نمود و شخصیت رد هود نیز ساخته و پرداخته ذهن خود او بود تا خلاف‌های کوچک را در قالب این شخصیت انجام دهد، اما یک روز با بتمن روبرو شد و... . البته گفتنی است که در این داستان او دوباره عاقل شد ولی در پی انتقام از بتمن بود.
  چیزی که در مورد این شخصیت جالب است این است در کامیک "شوخی مرگبار- The Killing Joker" در انتهای داستان و چند دقیقه قبل از اینکه به دست بتمن کشته شود او صحبت جالبی در خصوص گذشته خود می کند. او می گوید: "گاهی آنرا یک جور به یاد می آورم و گاهی به شکلی دیگری... اگر قرار باشد که من گذشته ای داشته باشم، ترجیح می دهم یک انتخاب چند گزینه ای باشد".
  در خصوص نام او نیز می توان گفت تا به حال هیچ نام رسمی برای او در نظر گرفته نشده، اما در برخی داستانها به صورت بسیار کوتاه به این اشاره شده که نام او "جک" است و در برخی دیگر نیز به صورتی بسیار جزئی تر نام خانوادگی "ناپیر" نیز برای او در نظر گرفته شده است که البته هیچگاه به طور کامل رسمیت نیافت.
  مشخصه ظاهری این شخصیت لباس چهره سفید رنگ، چشمان گود افتاده لبانی که همیشه به مانند لبخدی طراحی شده اند، لباسی بنفش رنگ و آراسته است که همیشه بر تن اوست. او همیشه می خندد، حتی زمانیکه کنک خورده و آسیب می بیند نیز می خندد. رنگ سفید چهره او در بسیاری از داستانها همانطور که گفته شد به علت پرت شدن او به درون فاضلابهای شیمیایی بوده، اما در برخی نیز به سبب گریمی است که او برچهره خود انجام می دهد. همچنین در برخی از کامیکها گفته شده که دو سوی دهان او زخمی مانند یک لبخند وجود دارد که در یکی از شماره های بتمن علت آن زخمی است که بتمن با "بترنگ- Batrang" بر چهره او می اندازد.
  در مورد جوکر باید گفت تنها قدرت خارق العاده او ذهن فوق العاده قدرتمند اوست، او شخصیتی بسیار باهوش و زیرک بود که به واسطه همین زیرکی نقشه های فوق العاده دقیقی را طراحی می کرد که خنثی کردن آنها برای بتمن بسیار سخت و توان فرسا بود و بسیار مشاهده میشد که بتمن قادر به نقش برآب کردن نقشه ها و حملات او نیست. بسیاری او را دیوانه می دانند و بسیاری دیگر نیز او را فردی عاقل که در پی انجام جرم و جنایت به سبب انتقام گیری از افرادی است که زندگی را برای او جهنم کرده بودند و کم کم این انتقام گیری برای او عادت شده است.
  جوکر تنها شخصیتی در میان تمام دشمنان بتمن بود که توانست بتمن را تا آن اندازه پایین کشد که او مجبور شود برای پیروز شد و فائق آمدن بر او دست به انجام اعمالی بزند که خود با رخ دادن آنها در حال مبارزه بود. "بروس وین" ی که هیچگاه بی دلیل دست به آسیب رساندن و ضرب و شتم حتی تبهکاران نمی نمود و زمانیکه آنها در بازداشت بودند با آنها مدارا می کرد در دیدار با جوکر او را به باد کتک گرفت و علت آن بود که جوکر به قدری با ذهن او بازی کرده بود که او دیگر تحمل آن را نداشت.
  جوکر به سبب هوش بالا گاهاً اسلحه های عجیب و غریبی می ساخت که در حملاتش به کمک او می آمد، همچنین طراحی و جاسازی دقیق بمبها در مکانهایی که بیشترین آسیب رسانی را داشته باشند نشان از نبوغ ویژه او در جنایتکاری و خباثت می داد.
  او شخصیتی ندارد که به آن افتخار کند و به همین سبب مرگ برای او تفاوتی ندارد. پول، ثروت، احترام، زن و حتی جاه و مقام نیز برای او مهم نیست و هیچ انگیزه ای نسبت به آنها ندارد. او تنها یک چیز را می خواهد، هرج و مرج بیشتر. او دوست دارد دیگران را مانند خود کند. او در مقابل بتمن اعلام می کند تا زمانیکه ماسکش را برندارد از جنایتکاری دست نمی کشد. او می خواهد بتمن را که یک آرمانگرا است، خرد کند. و تا حدودی نیز به این مهم دست می یابد. او بتمن دو روی یک سکه اند، آنها هم را کامل می کنند. بدون او بتمنِ قهرمانی وجود ندارد و بدون بتمن نیز جوکرِ تبهکاری. او در داستان "بتمن: مرگ خاندان" در سال 2013 با کشتن تمام خاندان بتمن به همه ثابت کرد پایان یک قهرمان همیشه خوش نیست.
  مهمترین متحد جوکر "هارلی کوئین- Harley Quiin" بود، با آنکه بیشتر اوقات جوکر به همراه هم دستانش مشغول به خرابکاری بود، اما تنها کسی که به عنوان متحد اصلی او شناخته میشد کسی نبود جز هارلی کوئین.


  انیمیشن:
  جوکر به عنوان اصلی ترین دشمن بتمن نقش بسیار پر رنگی در داستانهای این شخصیت ایفا می نماید، به همین جهت بیراه نیست که در بیشتر انیمیشن ها حضور پر رنگی داشته باشد. از لیست این ساخته ها می توان به "بتمن: ماسک شبح- Batman: Mask of Phantasm"، انیمیشن های سریالی "بتمن- Batman" و از همه مهمتر به "خروج بتمن: بازگشت جوکر" در سال 2000 اشاره کرد.

  سریال و شوهای تلویزیونی:
  سال 1966 و در فیلم تلویزیونی که برای شخصیت بتمن ساخته شد و در آن رابین نیز بتمن را همراهی می کرد شاهد حضور جوکر در نقش دشمن بتمن بودیم، نام فیلم "بتمن- Batman" ساخته "لزلی مارتینسون- Leslie H. Martinson" بود و نقش جوکر را نیز "سزار رومرو- Cesar Romero" ایفا می کرد. سزار رومرو همچنین در سریالی که از سال 1966 تا 1968 بر اساس داستانهای بتمن و به کارگردانی "باب کین" ساخته میشد نیز ایفاگر نقش جوکر بود.

  سینما:
  سال 1989 زمانیکه "تیم برتون- Tim Burton" تصمیم به ساخت فیلم "بتمن- Batman" گرفت، مصمم بود تا از شخصیت جوکر به عنوان دشمن اصلی بتمن در ساخته اش استفاده کند، به همین منظور او پیشنهادی را به "جک نیکلسون- Jack Nicholson" برای نقش جوکر ارائه داد و او نیز این نقش را پذیرفت. نیکلسون آن شخصیت لاغر و بلند قدی نبود که همه از جوکر در ذهن داشتند،اما بازی او در این فیلم، خنده ها سادیسمی و دندان های ریزش که تصویری ترسناک به چهره و لبخد او می بخشید باعث شد اینها به چشم نیامده و بتمن زیر سایه او قرار گیرد. اما پس از آن و برای سالها دیگر اثری از این شخصیت جذاب در فیلمهای بتمن نبود تا اینکه در سال 2008 "کریستوفر نولان- Christopher Nolan" ساخت فیلم "شوالیه تاریکی- The Dark Knight" را آغاز نمود و از "هیث لجر- Heath Ledger" دعوات به همکاری برای این نقش نمود. لجر این نقش را پذیرفت و آنچنان بازی درخشانی از خود ارائه داد که تصور اینکه قرار باشد هر فرد دیگری به جای او شخصیت را بازی کند را از بین برد. بازی لجر به قدری درخشان و زیبا بود که به گفته شرکت DC باعث شد در سرتاسر جهان طرفداران داستانهای بتمن افزایش یافته و طرفداران جوکر نیز بیشتر از این ابرقهرمان محبوب آنها شود. لجر با ایفای نقش کاراکتر جوکر نقش بتمن را کاملاً به زیر سایه خود برده و از مهمترین عوامل موفقیت این فیلم در سطح جهان محسوب می شود.
  جوکر  ....:::.... با تشکر از علی عزیز بابت تهیه بنر ....:::....

 2. # ADS
   

 3. #2
  So GO on , live your Life ........................ So GO on , Say GoodBye
  professor.gemin آواتار ها
  وضعیت : professor.gemin آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  نوشته ها : 530
  سپاس ها : 1,560
  سپاس شده 1,224 در 504 پست
  یاد شده
  در 4 پست
  تگ شده
  در 278 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
  "هیث لجر- Heath Ledger
  واقعا روحش شاد ... این شخصیت و این بازیگر تو این نقش ی دونه بود .. واقعا حیف که رفت

 4. 6 کاربر از پست مفید professor.gemin سپاس کرده اند .


 5. #3
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  نقل قول نوشته اصلی توسط professor.gemin نمایش پست ها
  واقعا روحش شاد ... این شخصیت و این بازیگر تو این نقش ی دونه بود .. واقعا حیف که رفت
  به جرات میشه گفت یکی از مهمترین ارکان موفقیت فیلم شوالیه تاریکی بازی خیره کننده هیث لجر در نقش جوکر بود.
  بازی این شخصیت در این نقش به قدری زیبا و دیدنی و روان بود که حتی افرادی که فیلمهای کامیک بوکی رو فقط جزئی از گیشه ها می دونند، از اون تعریف و تمجید کردند.
  باز هم میشه به جرات گفت که این بازی یکی از بهترین بازیهای نقش مکمل بود که تا به حال در تاریخ سینما شکل گرفته بود.
  جوکری که در این فیلم به تصویر کشیده شد، بهترین جوکری بود که تا به حال از داستانهای کامیک بیرون آمده بود و حتی به نظر برخی افراد جوکر تصویر شده در این فیلم شاید حتی از جوکر داخل داستانها هم جذابتر باشه.
  به واقع هیث لجر کاری با این شخصیت کرد که می تونیم ببینیم در حال حاضر طرفداران جوکر اگر از بتمن بیشتر نباشند کمتر نیستند و این جدایِ از اون دسته طرفدارانی است که با دیدن بازی این بازیگر در نقش این شخصیت به جرگه طرفداران داستانهای بتمن پیوستند.
  در مورد خود لجر هم باید گفت شاید اگر مدت زمان بیشتری عمر می کرد می تونست تبدیل به یکی از بهترین بازیگران نسل حاضر و شاید تاریخ سینما بشه، کسی چه می دونه؟ 6. 7 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 7. #4
  Cold Hand آواتار ها
  وضعیت : Cold Hand آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Mar 2013
  محل سکونت : In Silent HilL
  نوشته ها : 639
  سپاس ها : 2,235
  سپاس شده 2,505 در 695 پست
  یاد شده
  در 8 پست
  تگ شده
  در 560 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  بدون شک محبوبترین ضد قهرمان کامیک بوکهاست و یکی از مهمترین دلایل موفقیت بتمن چه در سینما و چه در دنیای کامیک همین جوکر خودمونه

  عموم افراد با شنیدن اسم جوکر یاد خدابیامرز هیث لجر میفتن اما از حق نگذریم جک نیکلسون هم فوق العاده بود تو نقش جوکر,بی انصاف خیلی ترسناک شده بود

  تفاوت این دوتا جوکر به نظرم اینه که جوکری که لجر نفششو بازی میکرد واقعی تره اما اصلا ترسناک نیست و شما درطول تماشای فیلم عاشقش میشین اما جوکری که نیکلسون بازی میکرد یه مقدار به فانتزی نزدیکه اما در عوض فوق العاده ترسناکتره و وقتی فیلم رو میبینید از اون متنفر میشید البته این ضعف نیست بلکه یه نقطه قوت حساب میاد.
  اما من خودم به شخصه بعد دیدن شوالیه تاریکی به حدی جذب کاراکتر جوکر شدم که تا چند ماه تصویر زمینه گوشیم فقط جوکر بود


  در نهایتم نمیدونم این تصویر رو دیدید یا نه اما دیدنش خالی از لطف نیست


  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: kp1pofrs7kvkv4vaza5.jpg
مشاهده: 32351
حجم: 57.5 کیلو بایت
  زندگی هیچ نمیگوید...نشانت میدهد!

 8. 6 کاربر از پست مفید Cold Hand سپاس کرده اند .


 9. #5
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  از حق هم نباید گذشت
  جوکری که نیکلسون ایفا کرد با اون خنده های عجیب و غریبش و گریم خاص و فانتزی مانندش واقعاً بی نظیر بود
  کلاً این دو فیلم مدرنتری که بر اساس جوکر ساخته شد به گونه ای بود که کاراکتر بتمن عملاً زیر سایه شخصیت منفی قدرتمند خودش قرار گرفت.
  اما در خصوص جوکر شوالیه تاریکی بحث سر اینه که این شخصیت خیلی واقعی به تصویر کشیده شده بود
  این فرد کاراکتری بود که کاملاً دیوانگی و جنون و احساسات عجیب و غریبش رو به بیننده منتقل می کرد.
  جوکر شوالیه تاریکی در پی آسیب جسمی و این چیزا نبود، برخلاف جوکری که در فیلم بتمن بود و گاهاً شاهد این بودیم که قصد آسیبهای جسمی رو هم داشت
  اما این یکی به آسیب مهمتری فکر می کرد و اونهم آسیبهای روحی و روانی بود که واقعاً شرایط بدتری رو می تونه برای فرد به وجود بیاره
  در خصوص اون تصویر هم باید بگم که فوق العاده است
  این اوج ارادت و احترام رو نشون میده
  احترامی که از دنیای فانتزی پا به واقعیت گذاشته 10. 3 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 11. #6
  شاد بودن تنها انتقامي است که ميتوان از زندگي گرفت
  lord2012 آواتار ها
  وضعیت : lord2012 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2013
  محل سکونت : زیر سقف آبی آسمان
  نوشته ها : 845
  سپاس ها : 2,369
  سپاس شده 2,429 در 776 پست
  یاد شده
  در 10 پست
  تگ شده
  در 323 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  به نظرم کاراکتر جوکر خودش خاص و بی نظیر بود ...می تونم بگم به جرات بت من رو خیلی تحت تاثیر خودش داشت و من برای اولین بار جذب شخصیت منفی داستان شدم 12. 2 کاربر از پست مفید lord2012 سپاس کرده اند .


 13. #7
  گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
  LuCiFer آواتار ها
  وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Nov 2012
  محل سکونت : 021
  نوشته ها : 1,947
  سپاس ها : 2,730
  سپاس شده 7,611 در 1,718 پست
  یاد شده
  در 9 پست
  تگ شده
  در 338 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  نقل قول نوشته اصلی توسط professor.gemin نمایش پست ها
  این شخصیت و این بازیگر تو این نقش ی دونه بود .. واقعا حیف که رفت
  درستِ که بازی هیث لجر تو شوالیه تاریکی عالی بود اما انصاف نیست که بگیم "این بازیگر تو این نقش ی دونه بود"
  شُما اگر فیلم
  Batman (1989) - IMDb رو ببینی مطمئنا تحت تاثیر بازیِ فوق العاده ی جک نیکلسون قرار میگیری,جک نیکلسون با اوون فِیسِ فریکی که داره در عین حال با اوون خنده هایِ عصبیِ ومعروفش تو این نقش غوغا کرد ولی حیف که از لحاظ گریم به پایِ هیث لجر نمیرسه تو شوالیه تاریکی(این نظرشخصیِ منِ)
  درستِ که هیث لجر برای این کاراکتر اُسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد رو برد ولی بنظرم جوکر نیکلسون با اینکه مالِ 19سال پیش یه دونه است واسه نمونست
  هرکی بخواد کاراکتر جوکر رو بازی کنه اول باید بنظرم فیلم بتمن-1989 رو ببینه بازی نیکلسون واسه خودش یه کلاس بازیگریِ...
  براي ملتي كه سردشان است

  باريدن برف

  اصلا اتفاق رمانتيكي نيست


  ايلهان برك

 14. 4 کاربر از پست مفید LuCiFer سپاس کرده اند .


 15. #8
  در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
  قطره باران آواتار ها
  وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Feb 2013
  محل سکونت : الان شیرازم
  نوشته ها : 543
  سپاس ها : 5,182
  سپاس شده 927 در 489 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 402 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  جوکر با اینکه کامل منفی ولی بارم ادم جذبش میشه

 16. کاربر روبرو از پست مفید قطره باران سپاس کرده است .


 17. #9
  .Sina. آواتار ها
  وضعیت : .Sina. آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jan 2014
  سن: 22
  نوشته ها : 21
  سپاس ها : 58
  سپاس شده 31 در 17 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 2 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  ای وایی ببینید کی اینجاس!
  دیگه اوج شخصیت سازی این کاراکتر تو بازی Arkham City بود!
  البته تو فیلماشم عالیه!

 18. کاربر روبرو از پست مفید .Sina. سپاس کرده است .


 19. #10
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  پاسخ : معرفی شخصیت جوکر "Joker"

  اینو هم میذارم برای دوستداران جوکر
  به جرات میشه گفت بهترین ضدقهرمان تمام تاریخ دنیای کمیک این کاراکتره
  شخصیت پردازی فوق العاده و جذاب این کاراکتر اون رو به یک اسطوره بین طرفداران دنیای کمیک تبدیل کرده.

 20. 5 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. "ماریون کوتیار" جایگزین "ناتالی پورتمن" در فیلم "مکبث" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط F-Gladiator در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 08-22-2013, 18:39
 2. "جود لاو" ،"رابرت پتینسون" و "ناومی واتس" در "ملکه صحرا" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط lotr در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 11-06-2012, 17:20
 3. جدیدترین پوسترهای 5 شخصیت اصلی فیلم "Gangster Squad"
  توسط SovRan در انجمن پــوستــرهـای فیــلم هــای ســال 2012
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 10-14-2012, 13:55
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-29-2012, 12:28
 5. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 03-11-2012, 18:43

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •