سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مشکل با قسمت های فصل دوم سریال فرینج

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل با قسمت های فصل دوم سریال فرینج

P_N
    P_N آواتار ها
    وضعیت : P_N آنلاین نیست.
    سپاس ها : 156
    سپاس شده 4 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 105 تاپیک

مشکل با قسمت های فصل دوم سریال فرینج

سلامدوستان عزیز
    من با فصل دوم سریال فرنج به مشکل برخوردم ، از یک جایی خریداری کردم که نسخه ctrlHD هست ولی 22 قسمته ، وقتی تو نت میگردم قسمت 00 هم داره یعنی 23 قسمت ، ولی اصلا برای دانلود پیدا نمیشه زیرنویس های انگلیسی رو بهش دادم ، قسمت اول تا دهمش بهش میخوره ولی قسمت11 نمیخوره ، قسمت اول من اونی هستش که اون ادمه تو ماشین تصادف کرده بیدار میشه ، ایا این درسته ؟؟ قسمت دهم اونی هستش که مغز یکی رو دارن عمل میکنند و خودش رو صندلی نشسته ، و قسمت 11 هم اون پلیسه هستش که تو جاده به یک پسره میرسه ، و اینکه قسمت 22 هم اونه که اون اقاهه تو هلیکوپتر هستش و روی شهر داره نیگاه میکنه ، خواهشا ببینید اینا درسته ، مخصوصا قسمت 10 و 11 ، چون از 11 به بعد زیرنویس بهش نمیخوره و یکی جلوتر رو باید بهش بدم ، یعنی قسمت 20 باید زیرنویس 21 رو بهش بدم ، ممنون میشم یک چکی بفرمایید و منو راهنمایی کنید

اگر متوجه نشدید بازم توضیح بدم

2. # ADS

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,893 در 1,238 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : مشکل با قسمت های فصل دوم سریال فرنج

فصل دوم 23 قسمته ولی قسمت آخرش از دو قسمت تشکیل شده یعنی
    Fringe S02E22 - Over There- Part 1
    Fringe S02E23 - Over There- Part 2
    الان این توضیحاتی که میدی توی قسمت اول و دهم درسته ولی من توی قسمت 11 این توضیحی که میدی درست نیست. قسمت 11 در مورد یه دختره هستش.
    شما بهتر هستش اسم اپیزودهایی که داری رو اینجا بگی اون موقع مشخص میشه که اپیزودات درست هست یا نه چون هر قسمت یه اسمی داره مثلا قسمت 11 فصل دومش اسمش Unearthed هست.

4. کاربر روبرو از پست مفید DarkAngel سپاس کرده است .

P_N

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,549
    سپاس شده 4,053 در 1,246 پست
    یاد شده
    در 18 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : مشکل با قسمت های فصل دوم سریال فرینج

در مورد قسمت 11 فصل دوم من میتونم این توضیح رو هم اضافه کنم که تو قسمتهایی که من دارم غیر از اسم قسمت که
    Unearthed هست یه توضیحی هم کنارش داده و نوشته Special Airing و در اصل این قسمت اپیزود 21 از فصل اوله که مربوط به قبل از کشته شدن چارلی هست.

در ضمن لیست قسمتها رو میتونی تو ویکی پدیا هم ببینی
    <a href=http://files.cinemacenter.ir/images/x0jtr1ps33l4xrtloa9c.jpg target=_blank rel=nofollow>http://files.cinemacenter.ir/images/...l4xrtloa9c.jpg</a>

6. کاربر روبرو از پست مفید autumn63 سپاس کرده است .

P_N

rahtama آواتار ها
    وضعیت : rahtama آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام من فصل دو را خریداری کردم اما Season 2, Episode 12 Johari Window.avi و Season 2, Episode 13 What Lies Below.avi کمی که شروع میشه قطع می شه و پخش نمیشه یکی 17 دقیقه دیگری 20 دقیقه پخش میشه میدونید چیکار باید بکنم تا کامل مشکل حل بشه

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,549
    سپاس شده 4,053 در 1,246 پست
    یاد شده
    در 18 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahtama نمایش پست ها
    سلام من فصل دو را خریداری کردم اما Season 2, Episode 12 Johari Window.avi و Season 2, Episode 13 What Lies Below.avi کمی که شروع میشه قطع می شه و پخش نمیشه یکی 17 دقیقه دیگری 20 دقیقه پخش میشه میدونید چیکار باید بکنم تا کامل مشکل حل بشه
    روی هارد کپیش کنید. شاید اینطوری بتونید با برنامه KMPlayer پخشش کنید. ولی ممکنه کلا فایل مشکل داشته باشه. اگر امکانش رو دارید اون 2 قسمت رو دانلود کنید.
    <a href=http://files.cinemacenter.ir/images/x0jtr1ps33l4xrtloa9c.jpg target=_blank rel=nofollow>http://files.cinemacenter.ir/images/...l4xrtloa9c.jpg</a>

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع