مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی تیم لیگ عدالت تاریک "Justice League Dark"

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: معرفی تیم لیگ عدالت تاریک "Justice League Dark"

 1. #1
  هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
  Wolverine آواتار ها
  وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2013
  محل سکونت : مشهد
  نوشته ها : 1,822
  سپاس ها : 4,009
  سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
  یاد شده
  در 15 پست
  تگ شده
  در 145 تاپیک

  معرفی تیم لیگ عدالت تاریک "Justice League Dark"

  Dark Justice League
  تاریخچه لیگ عدالت تاریک
  لیگ عدالت تاریک برای اولین بار در 31 می 2011 مطرح شد، زمانی که "پیتر میلیگان- Peter Milligan" نویسنده و "مایکل جانین- Mikel Janin" طراح، تصمیم به خلق این تیم ابرقهرمانی جدید با شخصیتهایی جدید گرفته و شروع به کار بر روی آن کردند. در 28 آگوست همان سال آنها به جمع بندی نهایی رسیده و تصمیم گرفتند شخصیتهایی خاص و مخفی از دنیای DC را گرد هم جمع آورند.
  آنها سری به داستانهای "موجود باتلاق" انداخته و از میان آن "جان کنستانتین- John Constantine" را بیرون کشیدند. در ادامه از سری ماجراهای بتمن و سوپرمن شخصیت "زاتانا- Zatanna" انتخاب گردید. با نگاهی به داستانهای فلش، شخصیت "سایه- Shade" برگزیده شد و در ادامه کاراکتر "مایندوارپ- Mindwarp" معرفی گردید.
  پیتر میلیگان در مصاحبه ای اعلام کرد که یکی از دلایل خلق این کامیک علاقه انتشارات DC به بازگرداندن عناصر تیره و تار به داستانهایش بود که برای نخستین بار در داستانهای "سرگیجه- Vertigo" مطرح شده بودند. عناصری که در گذر زمان اندکی کمرنگ شده و تاثیرگذاری خود را از دست داده بودند.
  از آنجا که انتشارات قدرتمند DC Comics تبحر بسیاری در خلق ماجراهایی با تم تاریک، درگیرانه و جنایی داشت، تصمیم گرفته بود بار دیگر داستانهایی را مطرح سازد که با نگاهی به گذشته موفق شرکت در خلق چنین آثاری موفقیت بیشتری را برای آنها به ارمغان آورد.
  اما چگونه بود که ایده خلق چنین تیم و گردهمایی چنین گروهی با خصوصیاتی اینچنین عجیب شکل گرفت؟ داستان از آنجا شروع شد که شخصیت قدرتمند "جادوگر- Enchantress" موفق شده بود "لیگ عدالت" را شکست دهد. او از نیروهایی استفاده کرده بود که علی رغم تمام قدرت و مهارت اعضای تیم لیگ عدالت، آنها از نیروها بی بهره بودند. نیروهایی که این گروه هیچ گونه موفقیتی در مهار و مقابله با آنها نداشتند. حتی شخصیتی فوق العاده قدرتمند مانند سوپرمن نیز نتوانسته بود چاره ای بر این امر بیندیشد، حتی او در مقابل نیروهای جادویی ضعیف بود. اینگونه بود که ضرورت ایجاد تیمی سازمان یافته از افرادی با نیروهای ماوراء الطبیعه احساس شد. گروه لیگ عدالت تاریک تشکیل شده و مقر خود را واقع در "قصر مرموز- House of Mystery" قرار دادند. هرکدام از اعضای این تیم مهارتی خاص در امور ماوراء الطبیعه داشتند، شناخت و آگاهی آنها از دشمنانی که با آنها به مقابله می پرداختند، درک نیروهای آنها و داشتن توانایی و قدرتهایی برابر به آنها این امکان را می داد تا در مقابل دشمنانی بایستند که از نیروهایی جادویی و فراتر از درک هر ابرقهرمان دیگری استفاده می کردند. آنها نیروهای جادویی را می شناختند، چیزی که برای ابرقهرمانان سنتی نقطه ضعف به حساب می آمد، برای این افراد توانایی، موهبت و استعدادی بود که می توانستند از آن برای کمک به دیگران استفاده کنند.
  داستانها و کامیک های تیم قدرتمند "لیگ عدالت تاریک" پیرامون موضوعات و شرایط نامناسبی می گردد که پرداختن به آنها برای گروه های سنتی تر مانند لیگ عدالت نامناسب و امکان ناپذیر بود.
  اعضای تشکیل دهنده، اعضایی خاص بودند، مخفی و ناشناخته که تعدادی از آنها حتی از سوی جامعه و مردم طرد شده بودند. کاراکترها و شخصیتهایی که حتی در ممکن بود در شرایط عادی از سوی ابرقهرمانان سنتی مورد تعقیب و گریز قرار گرفته و مجبور به فرار از آنها شوند. آنها افرادی بودند که سعی می کردند خود را از دیگران جدا کنند، در سایه ها باقی مانده و هر زمان که نیاز به آنها احساس می شد، آنگاه مداخله می کردند. اما زمانیکه این گروه تشکیل شده و سازمان یافت آنها به تیم قدرتمندی تبدیل شدند که حتی ابرقهرمانان سنتی و تیم های قدیمی نیز امکان انکار آنها و کاری که انجام می دادند را نداشتند. آنها آمده بودند تا کاری را انجام دهند که از دست دیگران ساخته نبود. آنها آمده بودند جهان، جامعه و مردم را از دست دشمنانی نجات دهند که توانایی های آنها ورای این جهان و موجودات آن بود. آنها موجوداتی ناشناخته، با قدرتهای ماوراء الطبیعه بودند که در بیشتر اوقات حتی به این جهان نیز تعلق نداشتند و برای متوقف ساختن آنها به اشخاصی احتیاج بود که این نیروها را شناخته و توانایی مبارزه با آن را داشته باشند.
  معرفی شخصیتها

  در تاریخ کوتاه پیدایش این تیم ابرقهرمانی در دنیای کمیک، شخصیتهای بسیاری به آن وارد و از آن خارج شده اند. برخی از آنها همواره پای ثابت این داستانها بوده و برخی دیگر به مرور زمان به این تیم وارد و برخی نیز آن را ترک گفته اند. از سرنوشت برخی از آنها نیز اطلاعات کاملی در دسترس نیست، اینکه آیا باز می گردند به این داستانها یا خیر، مسئله ای است که همواره به نویسندگان و طراحان داستانهای کامیک بستگی داشته و آنها هستند که مشخص می کنند چه شخصیتهایی حضور داشته باشند، چه شخصیتهایی خیر، کدام کاراکترها حذف شوند و کدام کاراکترها باقی بمانند.
  اما در زیر لیستی برای شما جمع آوری شده که در آن می توانید نام برخی از این افراد و توضیح مختصری در خصوص آنها را مشاهده کنید. از کجا آمده اند، نامشان چیست، چه توانایی هایی دارند. اینها از مواردی است که می توانید در لیست زیر مطالعه نمایید.


  جان کنستانتین


  John Constantine
  رهبر گروه لیگ عدالت تاریک، کاراگاهِ پلیس، او فردی بسیار باهوش و مکار با توانایی کنترل ذهن، توانا در سحر و جادو، دانش علوم غریبه و ماورائی، توانایی دیدن موجودات ناشناخته، تردد میان دنیای مردگان و زندگان و جن گیری بسیار قدرتمند می باشد. حضور او حتی برای شیطان مایه مزاحمت، ترس و وحشت است. کله شقی او در مبارزه با دشمنان و نیروهای تاریکی زبانزد همه می باشد. او در ابتدا در داستانهای "هل بلیزر- Hellblazer" و سپس "جان کنستانتین" مطرح شد و در نهایت پایش به این گروه باز شده و به سبب مهارتهای خاص و قدرت تصمیم گیری، درک بالا و موقعیت سنجی بی نظیرش به عنوان رهبر این گروه برگزیده شد.  ارکیده سیاه


  Black Orchid
  او نسخه جدید و تغییر شکل یافته از شخصیت ارکیده سیاه بود که توسط "آلبا گارسیا- Alba Garcia" ظاهر می شود. او در گروه "آرگوس- A.R.G.U.S" و تحت نظر "سرهنگ استیو ترور- Col. Steve Trevor" فعالیت می کرد. که سرانجام به این گروه پیوست و از اولین افرادی بود که به تشکیل این گروه کمک کرد. توانایی های او شامل طیف وسیعی از قدرتهایی خاص بود. ترکیب توانایی های انسانی با قدرتهای فرا بشری، سرعت و چابکی و دوام بسیار، قابلیت پرواز از جمله پرواز به فضا. قابلیت حضور در جسم های تازه،انتقال ذهنی خود به بدن میزبان. استاد تغییر چهره و استفاده از لباس مبدل و توانایی تغییر صدا. توانایی اتصال به دنیای گیاهان از طریق نیروهای سبز طبیعت.

  مرد مرده


  Deadman
  روح کشنده ای که می تواند بدنهای مرده را در اختیار داشته باشد. در ابتدا در داستان "ماجراهای عجیب- Strange Adventures" شماره 205 ظاهر شد و اخیراً خود را در داستانهای "سیاهترین شب- Blackest Night" و "روز درخشان- Brightest Day" تثبیت کرده است. او ورزشکار و آکروبات بازی ماهر است و به عنوان یک شبح توانایی های جالب از جمله نامرئی شدن، پرواز، لمس ناپذیری و در اختیار گرفتن بدن هر موجودی را دارا می باشد. همچنین دارای قدرتهایی دیگر از جمله تلپورت، به حرکت در آوردن مردگان می باشد.

  فرانکنشتاین


  Frankenstein
  او توسط ویکتور فرانکنشتاین خلق شد و در اولین شماره از داستان "لیگ عدالت تاریک" خلق می شود. او انتخاب می کند که در تیم بماند و به آنها کمک کند. به سبب احساس مسئولیتی که نسبت به "زاتانا- Zatana" و "تیم شکارچی- Tim Hunter" داشت. محل زندگی او در حال حاضر ناشناخته است. قدرت بدنی فوق العاده، او یک موجود زنده نیست، در نتیجه کشته نمی شود.
  این شخصیت برگرفته از کاراکتر فراکنشتاین اثر "مرلی شلی" می باشد.

  بانو زانادو


  Madame Xanadue
  او یک پیشگو و فال بین قدرتمند است که توانایی دیدن آینده را دارد. همچنین توانایی پیش آگاهی از اتفاقات و تجزیه و تحلیل نیروهای جادویی را نیز دارد. اولین بار در "راهرویی به کابوس- Doorway to Nightmare" حضور یافت و پس از آن در "یک سال بعد- One Year Later" و "سریع- Flashpoint" ظاهر شد. او سابقه همکاری با جان کنستانتین در داستان "کتاب جادو- Book of Magic" را دارا می باشد و پس از آنکه رابطه آنها دوستانه می شود، جان او را با فریب پشت سر گذاشته و جدا می شود. او کسی است که این افراد را در قالب یک تیم گرد هم آورده است. او شخصیتی جاودانه و ابدی دارد.
  موجود باتلاق


  Swamp Thing
  اولین کمک او به تیم در داستان "شهر وحشت- Horror City" اتفاق افتاد. اما پس از جنگ ترینیتی او برای کمک به تیم و مبارزه با شرارت اعلام امادگی کرد. او موجودی با توانایی ها، قدرت و مقاومت فوق بشری می باشد. توانایی تلپاتیک و القای ذهنی با زندگی گیاهی را در اختیار دارد. پوشش بدنی او از نوعی پوشش گیاهی خاص بود و همچنین قادر به ایجاد و ساخت نهادهای گیاهی می باشد.

  پاندورا


  Pandora
  او برای کمک به مبارزه با تاریکی در "همیشه شیطان- Forever Evil" ظاهر شد. او به زمین فرستاده شده برای مبارزه با گناهان هفت گانه و برای بیش از هزاران سال است که در زمین حضور دارد.

  پرستار کابوس


  Nightmare Nurse
  حضورش در این تیم برای کمک به مبارزه با تاریکی در داستان "همیشه شیطان" بود. او زنی مرموز است که قادر به درمان زخمهای عمیق و ماوراء الطبیعه می باشد. او تمام تلاش خود را برای درمان کلون (شبیه ساز) موجود باتلاق به کار برد، اما زمانیکه تلاشهایش نتیجه ای در بر نداشت و این شخصیت از میان رفت، او موجود باتلاق اصلی را ترک گفت. نام اصلی او ممکن است "آسا- Asa" باشد.  سایه،
  مرد متغیر


  Shade
  The Changing Man
  قهرمانی با قدرت تغییر واقعیت و پرواز تا اندازه ای مشخص و محدود. او توسط "استیو دیتکو- Steve Ditko" خلق شده بود و توسط "پیتر میلیگان" مجدداً خلق شد. او به دستور بانو زانادو تیم را گرد یکدیگر جمع کرد. اما پس از آنکه کنترلش را در داستان "جلیقه- اِم- M- Vest" از دست داد تیم را ترک کرد.

  مایندوارپ


  Mindwarp
  او توسط پیتر میلیگان و برای داستان "سریع- Flashpoint" خلق شد. او یکی از اعضای "راز هفت- Secret Seven" بود. "جای- Jay" جوان دارای قدرت تلپاتی و فضایی بود. او در داستان "گناه سه گانه: شبح بیگانه- Trinity of Sin: The Phantom Stranger" شماره 15 و در حالیکه مشغول آزمایش شدن توسط "فلیکس فاوست- Felix Faust" بود، کشته شد.

  دکتر مه


  Doctor Mist
  مشاور امور ماوراء الطبیعه آرگوس. او در کنار ارکیده سیاه وظیفه محافظت از جان کنستانتین را برعهده داشت. اما بعدها آشکار کرد که برای فلیسکس فاوست جاسوسی می کند. پس از آن او تلاش می کند تا با ایجاد یک پورتال از جان خود محافظت کرده و تیم هانتر و زاتانا را نجات دهد. پس از آنکه هویت او به عنوان جاسوس فلیس فاوست آشکار گردید، گروه را ترک کرد. او یک فرد جاودانه با توانایی تشخیص و جداسازی جادوها، توهم ها و سحر ها از یکدیگر می باشد.


  شاهزاده خانم امایا از قصر ارغوانی


  Princess Amaya of House Amethyst
  شاهزاده خانم فانتزی از دنیای "نیلا- Nilaa" و کاراکتر اصلی سری داستانهای "شمشیر جادو- Sword of Sorcery". او توسط تیم هانتر و با استفاده از جادو در شمار 1 از داستانهای لیگ عدالت تاریک به زمین احضار شده بود که در شماره 14 تیم را ترک و به نیلا باز می گردد. توانایی اصلی او در به کارگیری فوق العاده جادو خلاصه می شود.

  اندرو بنت


  Andrew Bennett
  یک خون آشام قدیمی با چندین قرن عمر که از عنوان "من، خون آشام- I, Vampire" به عضویت گروه در آمد. او توسط القاء ذهنی جان کنستانتین و برای نفع و فایده او به عضویت لیگ عدالت تاریک در آمد. اما در شماره 14 از این عنوان او گروه را ترک می کند. او یک خون آشام است و در نتیجه توانایی های آنها از جمله حرکت و سرعت فوق العاده به همراه قدرت بسیار و همچنین توانایی تغییر شکل به غبار و دود، گرگ و خفاش و نیز قدرت هیپنوتیزم را در اختیار دارد.

  تیم هانتر


  Tim Hunter
  او یک پسر جوان با توانایی باز کردن کتابهای سحر و افسون و به کار بردن آنها بود. جادوگری قدرتمند و فوق العاده که در به کار بردن جادو مهارت بسیار داشت. او در شماره 18 از لیگ عدالت تاریک این گروه را ترک گفت.

  زاتانا


  Zatanna
  او یک شعبده باز و ساحر است.که در به کار بردن سحر و جادو مهارت و قدرت بسیاری دارد. عضو گروه "راز هفت- Secret Seven" بوده و در داستان "سریع- Flashpoint" نقش داشت. او زمانی رابطه ای رومانتیک و عاشقانه با جان کنستانتین داشت. او در شماره 18 از کامیک لیگ عدالت تاریک این تیم را ترک می کند.
  لیگ عدالت تاریک تلویزیون یا سینما؟
  داستانها و کامیک بوکهای لیگ عدالت تاریک به سبب تازه و جدید بودن در دنیای کامیک و همچنین به سبب آنکه زیاد شناخته شده نمی باشند، هنوز به عنوان برنامه ها و شو های تلویزیونی انتخاب نشده است، نه تنها تا کنون نتوانسته در جعبه جادو حضور پیدا نماید، بلکه موفق به حضور بر پرده نقره ای نیز نشده است.
  سال 2012 بود که اولین شایعات در خصوص ساخت فیلمی از روی کامیک بوکهای "لیگ عدالت تاریک" بر سر زبانها افتاد، شایعات می گفتند که "گیلرمو دل تورو- Gilremo Del turo" کارگردان مطرح هالیوود قرار است فیلمی با عنوان "آسمان فرستاده خواهد شد- Heaven Sent" را کارگردانی کند که در آن شخصیتهای "جان کنستانتین، مرد مرده، بانوز زانادو، زاتانا، موجود باتلاق و تنی چند از کاراکترهای دیگر" در این اثر حضور یابند. این شایعات دوام زیادی نداشته و پس از مدتی سر و صدای آنها خوابید. اما در سال 2013 بار دیگر شایعاتی اینبار جدی تر و قدرتمندتر از گذشته به گوش رسید که این کارگردان قصد ساخت سریالی از روی این کامیک بوکها برای تلویزیون دارد، شایعاتی که با پاسخ محکم دل تور رد گردید. اما وی تاکید کرد که قصد ساخت فیلمی بر مبنای این کامیک بوکها را دارد و در انتظار پاسخ مثبت و کمکهای کمپانی برادران وارنر، کمپانی فیلمسازی که امتیاز حق ساخت بر اساس کامیک بوکهای DC Comics را برعهده دارد، می باشد. دل تورو تایید کرد که حتی عنوانی غیر رسمی برای این اثر نیز برگزیده است. "جهان تاریک- Dark Universe" عنوانی بود که دل تورو انتخاب نموده بود. او اعلام کرد که قصد دارد از حضور شخصیتهایی چون "کنستانتین، زاناتا، موجود باتلاق، بانو زانادو، مرد مرده، سایه و..." در این فیلم استفاده کند،
  با شروع به ساخت سریالی تلویزیونی بر اساس شخصیت "جان کنستانتین"، دل تورو امیدواری خود را برای روند پیشرفت و تسریع در امر ساخت این فیلم اعلام کرد. او بیان داشت که امیدوار است بتواند هرچه زودتر و با موفقیت کمپانی برادران وارنر و کمکهای آنها ساخت این فیلم را شروع و به پایان برساند. او همچنین اعلام کرد که امیدوار است تا این کمپانی شرایطی را به وجود آورد تا بتوانند دنیایی وسیع از شخصیتها، ابرقهرمانان و ضدقهرمانان DC را در آن گرد هم آورند.
  لیگ عدالت تاریک


  ....:::.... با تشکر از امیر رضا عزیز بابت تهیه بنر ....:::.... 2. 10 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #2
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  پاسخ : معرفی تیم لیگ عدالت تاریک "Justice League Dark"

  دل توره ... در فکر ساخت فیلمی از این کامیک  چه شود این فیلمممممممممممممممممممممم

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 06-09-2013, 00:30
 2. "جود لاو" ،"رابرت پتینسون" و "ناومی واتس" در "ملکه صحرا" (اختصاصی سینماسنتر)
  توسط lotr در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 11-06-2012, 18:20
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 09-29-2012, 13:28
 4. The Justice League توسط برادران وارنر ساخته می شود.(اختصاصی سینماسنتر)
  توسط "Critic" در انجمن اخـــبار سينماي جهان (اختصاصي)
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: 08-19-2012, 22:47
 5. دریافت موسیقی متن فیلم " Dark Knight Rises "
  توسط ScarFace در انجمن موسیقی متن فیلمهای جهان
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 07-11-2012, 11:42

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •