سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی بحث و تبادل نظر درباره سریال " Fargo " ( اختصاصی سینماسنتر 2014) - صفحه 2

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
نمایش شاخه ای13علاقمندی ها

موضوع: معرفی بحث و تبادل نظر درباره سریال " Fargo " ( اختصاصی سینماسنتر 2014)

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

معرفی بحث و تبادل نظر درباره سریال " Fargo " ( اختصاصی سینماسنتر 2014)

فایل پیوست 19512

مشخصات سریال:

نام سریال:
    Fargo
    ژانر :جنایی-درام
    سازنده سریال:نواه هاولی
    نویسنده:
    بر اساس طرحی از براداران کوئن
    کارگردان:
    نواه هاولی
    تهیه کننده:
    برادران کوئن و آدام برنستین
    کشور سازنده:امریکا
    سال ساخت:2014
    تاریخ شروع سریال:
    15 اپریل 2014
    شبکه پخش کننده:FX

فصل ها:
    1 فصل و 10 اپیزود تایید شده
    زمان هر اپیزود: 68 دقیقه

فایل پیوست 19513

درباره سریال:

سریال جدید " Fargo " که از شبکه Fx امریکا از تاریخ 15 اپریل 2014 پخش میشود بر گرفته شده از فیلم سینمایی چندین سال پیش کارگردان های معروف سینمای دنیا یعنی برادارن کوئن میباشد.که با آن فیلم که همین نام Fargo را هم به دنبال داشت که در تایرخ 1996 اکران شده بود و جوایز متعددی از فستیوال های معروف دنیا را برای خود به همراه داشت. .همچنین در این سریال برادرانکوئن نقش نویسنده و تهیه کنندگی اصلی این سریال را بر عهده دارند.
    کارگردان این سریال نواه هارلی میباشد که در پرونده کاری خود سریال معروف Bones دیده میشود.
    لوکیشن های این سریال در کشور کانادا و امریکا فیلمبرداری و ساخته شده است.
    تا به اینجا 2 قسمت از این سریال 10 قسمتی روی آنت رفته است که در مجموع امتیاز این سریال در سایت IMDB از بین 7000 نفر 9.5 میباشد.که بسیار قابل توجه است.
    و برای هر اپیزود اماری نزدیک به 2.5 میلیون بیننده برای شبکه FX که کابلی میباشد به ثبت رسیده است.که برای شروع یک سریال بسیار خوب و قوی پیشبینی میشود.
    از بازیگران این سریال میتوان به مارتین فریمن نام برد که یکی زا برترین بازیگران انگلیسی میباشد که میتوان به بازی خوب او در فیلم های سینمایی هابیت و در نقش دکتر واتسون در سریال شرلوک هولمز نام برد.
    همچنین برنده جایزه اسکار یعنی بیلی باب هم در این سریال بازی میکند.
    تهیه کنندگان این سریال یعنی برادران کوئن از این سریال به عنوان یک سریال جنایی درام و کمدی سیاه هم نام برده اند.

داستان این سریال درسال 2006 که در شهر کوچکی به نام مینسوتا اتفاق میافتد.با ورود فردی به نام لورنه مالو این شهر بسیار در وحشت فرو میبرد و ساکنین مینوسوتا را دچار ترس میکند...

بازیگران:

Billy Bob Thornton as Lorne Malvo
    فایل پیوست 19515
    Martin Freeman as Lester Nygaard
    فایل پیوست 19514
    Colin Hanks as Officer Gus Grimly
    فایل پیوست 19517
    Allison Tolman as Deputy Molly
    فایل پیوست 19516

تهیه مطلب: امیر( Anti Trust)

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد.

ویرایش توسط stonecold : 07-31-2014 در ساعت 23:07
    Wolverine, The Original, Ali_Silent-Killer و 6 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

Broken Hearts Make It Rain
    Cold Hand آواتار ها
    وضعیت : Cold Hand آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,216
    سپاس شده 2,497 در 691 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 560 تاپیک

پاسخ : معرفی بحث و تبادل نظر درباره سریال " Fargo " ( اختصاصی سینماسنتر 2014)

عجب سریالیست

بازیه مارتین فریمن عالیه به جرات میتونم بگم جزو بهترین های 2014 بوده...
    همچنین بازیه بیلی باب تورنتون هم کم از مارتین فریمن نداره...اون تیکه که داشت با زنه تو هتل درباره بردن حیوون خونگی به اتاقش صحبت میکردم مردم از خنده...باکتری
    یعنی سریالی که روش کار شده باشه کاملا خودشو نشون میده..بازیهای حساب شده..داستان عالی..فیلمبرداری و کارگردانی بسیار خوب..موسیقی کم نقص و... همه فاکتورهای یه سریال عالی رو داره

برخلاف سریال mob city که با نظر بچه ها موافق نبودم این سریال از اونایی که یه لحظه هم برای دیدنش نباید تردید کرد.
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.
    زندگی هیچ نمیگوید...نشانت میدهد!

4. 4 کاربر از پست مفید Cold Hand سپاس کرده اند .

5. # ADS

منو بشنو از دور... دلم میخواهدت!
    The Original آواتار ها
    وضعیت : The Original آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,513
    سپاس شده 2,964 در 898 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 701 تاپیک

پوسترش خیلی محشره!!!
    بازیگراشم که خوبن... سریال خوبی به نظر میاد پس :دی
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

7. 2 کاربر از پست مفید The Original سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

اول از همه باید بگم جادوی موزیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ک !
    راستش شروع دیدن این سریال بخاطر همین موزیک بود،دیشب قبل خواب همینطوری گفتم یه ذره اولش رو ببینم اصلن چی به چی هست این سریال؟!
    Play کردن همانا و پخش موزیک همانا و دیدن تا آخر قسمت اولش همان
    عجب موزیکی داشت تیتراژش و تجربه هم ثابت کرده هر فیلم و سریالی که موزیکش خوب باشه 90 درصد خودش هم خوبه...

قسمت اولش فوق العاده بود،به قول اجنبی ها :
    Holy Shiiiit :دی
    چه گندکاری شدش یهوووو!!
    کسی تا دیروز یه آدم عادی بود یهو زندگیش از این رو به اون رو میشه مخصوصا اگر در نظر بگیری حوادث این فیلم در واقعیت هم اتفاق افتاده.
    بازی ها عالــــــــــــــــــــــ ی،حرف نداشتند.
    بازی مارتین فری من حرف نداشت و مخصوصا باب ثورنتون در نقش اون قاتل که خونسردی و اعتماد به نفسش با روح و روان آدم بازی میکرد،اون سکانس صحبتش با افسر پلیس در انتها خدااا بود.

امتیاز من به این سریال 9.5
    پینوشت:اون نیم امتیازی هم که ندادم واسه این بود که بازیگرهای زن اش خوشمل نیستند
    وگرنه امتیازش 10 بووووود
    stonecold به این پست علاقمند بوده است.

9. 2 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

...
    stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط The.Young.Wolf نمایش پست ها
    اول از همه باید بگم جادوی موزیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ک !
    راستش شروع دیدن این سریال بخاطر همین موزیک بود،دیشب قبل خواب همینطوری گفتم یه ذره اولش رو ببینم اصلن چی به چی هست این سریال؟!
    Play کردن همانا و پخش موزیک همانا و دیدن تا آخر قسمت اولش همان
    عجب موزیکی داشت تیتراژش و تجربه هم ثابت کرده هر فیلم و سریالی که موزیکش خوب باشه 90 درصد خودش هم خوبه...

قسمت اولش فوق العاده بود،به قول اجنبی ها :
    Holy Shiiiit :دی
    چه گندکاری شدش یهوووو!!
    کسی تا دیروز یه آدم عادی بود یهو زندگیش از این رو به اون رو میشه مخصوصا اگر در نظر بگیری حوادث این فیلم در واقعیت هم اتفاق افتاده.
    بازی ها عالــــــــــــــــــــــ ی،حرف نداشتند.
    بازی مارتین فری من حرف نداشت و مخصوصا باب ثورنتون در نقش اون قاتل که خونسردی و اعتماد به نفسش با روح و روان آدم بازی میکرد،اون سکانس صحبتش با افسر پلیس در انتها خدااا بود.

امتیاز من به این سریال 9.5
    پینوشت:اون نیم امتیازی هم که ندادم واسه این بود که بازیگرهای زن اش خوشمل نیستند
    وگرنه امتیازش 10 بووووود
    شدیدا با پی نویست موافقم....ولی خب بازیگر زن اصلی نداره که به اون صورت....فقط دختر پلیس است که به نظرم میشد یکی خوشگلتر بزارن....
    ولی با این حال اونم بد نیست......در کل از همون موقعی که سریالو دیدم اومدم اینجا دااااد زدم برید ببینید...حالا همه دارین میرین ببینید...با 4 هفته تاخیر....
    واقعا یکی از سریال های بی نظیره...خیلی خوش ساختو قشنگه.....موزیکشم که شاهکاره....
    نمیدونم دقت کردی یا نه، ولی در طول سریال که تصاویر و متن هایی که روی دیواراست خیلی قشنگه و یه جورایی به بعضی سوالات سریال پاسخ میده....مثلا تو همون قسمت یک رو دیوار زیر زمین عکس ماهی ها بود فکر کنم با این متن که: اگه بر عکس همه حرکت کردی عیب نداره....شاید تو داری راه درستو میریو همه دارن غلط میرن..
    در کل مارتین فریمن و بازیگرایی که میبینی اینطور که خوندم تا قسمت 6 هستند فقط و عملا نقش اصلی سریال دختر همون پلیسه (کالین هنکس) بود که با تهدید لورنه ترسید و اونو بازخواست نکرد..

11. کاربر روبرو از پست مفید stonecold سپاس کرده است .

alireza7299 آواتار ها
    وضعیت : alireza7299 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 18 تاپیک

سلام من دو سه روزی هست که دارم اینو دان میکنم میبینم تا اپیزود چهار دیدم الان پنجیمش تو دانلوده.. واقعا خیلی جذابه این سریال، که به احتمال زیاد مینی سریاله راستی تا اپیزود چندم پخش شده؟

dexter 24 آواتار ها
    وضعیت : dexter 24 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 86
    سپاس شده 44 در 36 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza7299 نمایش پست ها
    سلام من دو سه روزی هست که دارم اینو دان میکنم میبینم تا اپیزود چهار دیدم الان پنجیمش تو دانلوده.. واقعا خیلی جذابه این سریال، که به احتمال زیاد مینی سریاله راستی تا اپیزود چندم پخش شده؟
    تا اپیزود 5 اومده و هر چهارشنبه(به وقت ایران) میاد.

alireza7299 آواتار ها
    وضعیت : alireza7299 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 18 تاپیک

اپیزود 6 خیلی باحال بود........
    عجب بی شرفیه این لستر مالوو از اون بدتر خخخخخ
    اون گریملی احمقم که رسما ...!
    ویرایش توسط F-Gladiator : 06-15-2014 در ساعت 23:34 دلیل: دوست عزیز، از کلمات مناسب استفاده کنید!

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

6
    Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    من با ديدن اون صحنه ي بوران و تيراندازي ياد بي خوابي افتادم. ولي فكر نكنم اتفاقي برای مالی افتاده باشه .اون بارش ماهی ها هم ادمو یاد عذابهای الهی میندازه.بیچاره باباهه گفت من که پسش دادم دلم سوخت براش
    بعد من فكر ميكنم دختر اين پليسه يه جرياني داشته باشه. حالا يا يه اتفاقي براش ميفته يا تو دستگيري مالوو تاثير مستقيم داره خیلی دارن روش مانوور میدن

امتیاز من به این اپیزود 7

7

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    این اپیزود عالی بود خیلی خیلی خوشم اومد.اون تیکه که لستر همینجوری داشت داستان میبافت برای بیل عااااالی بود.مارتین فریمن کاری کرد ازش متنفر بشم . فقط داشتم حرص میخوردما اگه جلو دستم بود خفه ش میکردم
    این مالوو دیگه زیادی سوپرمنه
    هیچیش نمیشه حتی زخمی هم نمیشه خوشم نمیاد
    اونجا هم که مالی رفت اداره پلیس خیلی دلم براش سوخت.یاد خودم افتادم زمانی که یه حرفی رو درست میگم و هیشکی قبول نمیکنه طفلی خیلی داشت حرص میخورد عصبی شده بود که این لستر پدرسوخته چجوری از چنگشون در رفت

امتیاز من به این اپیزود 9

16. کاربر روبرو از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده است .

amiiir آواتار ها
    وضعیت : amiiir آنلاین نیست.
    سپاس ها : 60
    سپاس شده 32 در 20 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 87 تاپیک

انصافا سریال خیلی خوبیه.روند سریال اروم پیش میره ولی ادم اصلا خسته نمیشه.
    اخر اپیزود هشت قیافه مارتین فریمن دیدنی بود:دی.
    قسمت 9 فکر کنم خیلی جذاب بشه

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

8

من تازه فیلم فارگو رو دیدم و با دیدن این اپیزود خیلی یاد فیلمش افتادم

دیدن مالی باردار منو یاد مارجی باردار فیلم انداخت .لباس فرمش و اتاق خوابشو تختشو تلویزیون تو اتاق خوابش و دیالوگ میخوام بخوابم
    حتی موهای بور و رنگ شده ی مالوو
    خلاصه حس میکنم این 3 اپیزود آخر بیشتر به فیلم شبیه باشه چون تو 7 اپیزود قبلی که اصلن شبیه فیلم نبود (بجز محل اختفای پولها و اون پارکینگه )
    این قسمت دستشویی رفتن پلیس و غافلگیریش توسط مالوو خیلی لوس بود.مالوو علم غیب داشت که پلیسه میاد دستشویی که اونجا منتظرش بود

پ.ن:موسیقی فیلم عالی بود و به نظرم اولین نقطه ی مثبت فیلم همین موسیقیشه.موسیقی سریال هم که خیلی خوبه.به هر حال هر دو رو دوست دارم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)