سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت چهارم █ - صفحه 5

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54
نمایش شاخه ای31علاقمندی ها

موضوع: █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت چهارم █

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

█ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت چهارم █

نام اپیزود: "Oathkeeper"
    تاریخ پخش: آپریل 2014
    شبکه پخش‌کننده: HBO

Anti Trust, HaM!D و smgh470 به این پست علاقمند بوده اند.

2. 13 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

smgh470 آواتار ها
    وضعیت : smgh470 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,873
    سپاس شده 332 در 142 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 648 تاپیک

پاسخ : █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت چهارم █

این متن حاوی هیچ گونه اسپویلری نمیباشد.
    سلام به همگی
    قسمت 4 رو هم دیدم.این قسمت هم خوب بود.اتفاقات جالب و قابل ملاحظه ای رو دیدیم.تا این قسمت سریال اصلا از ریتم نیفتاده همینجور در اوجه.تازه قسمت 4هستش چه رسد به قسمت 9 که به طور سنتی ویژه هستش.من به این قسمت 7.5 یا8 میدم.
    -ای لرد بیلیش موز مار.لامذهب معلوم نیست چه حیله ای تو اون سرش داره تا به هدفش برسه.ظاهرا هم که اولنا تایرل دوست جدیدشه معلوم نیست این تایرل ها وبیلیش قراره چه نقشه ای بیافرینند.
    -دنریس هم که خوب سیاستی پیشه کرد. دیگه حالا یک عالم فدایی در اختیار داره.چه دیالوگی هم گفت:"من جواب ناعدالتی رو با عدالت میدم".احسنت.
    -این تامنِ طفل معصوم هم به هرچی میخوره جز پادشاه.بدبخت گیر چند تا زنِ مکار گیر افتاده.سرسی،مارجری...کلا دقت کردین تو این سریال هرکی مقابله زنا واداده -حالا به هر صورت-باخته؟مثالش هم ند استارک،راب استارک،تیرون لنیسترو...ولی هرکی مقابل زن ها وانداده تا حالا موفق بوده مثل لرد پیتر بیلیش،واریس،تایوین لنیسترو...البته یک استثنا هم وجود داره اون هم موجودی به نام جافری
    -وایت واکرها هم چقدر اسرار آمیزندو راز آلود.
    قسمت پنجم زودی بیا صبر ندارم...

5. 6 کاربر از پست مفید smgh470 سپاس کرده اند .

6. # ADS

CaPiTaNo FuTuRo آواتار ها
    وضعیت : CaPiTaNo FuTuRo آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,386
    سپاس شده 1,579 در 349 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 885 تاپیک

امروز برام یه مورد بسیار جالب اسپویل شد متاسفانه(حالا بماند چی بود)فقط سوالی که مطرح می کنم بی ارتباط با اون نیست:

کسی یادشه آخرین بار توروس و بریک دونداریون با اون انجمن برادری بی نشان عازم کجا شدن!!؟

8. کاربر روبرو از پست مفید CaPiTaNo FuTuRo سپاس کرده است .

CaPiTaNo FuTuRo آواتار ها
    وضعیت : CaPiTaNo FuTuRo آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,386
    سپاس شده 1,579 در 349 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 885 تاپیک

نام اپیزودهای فصل چهارم:

bianconeri, dexter 24 و belmont به این پست علاقمند بوده اند.

10. 5 کاربر از پست مفید CaPiTaNo FuTuRo سپاس کرده اند .

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

اپیزودها یکی از یکی بیشتر آدم رو تو خماری میذارن
    کی می تونه منتظر بمونه؟

اما بر اساس این تصاویر و نام اپیزودها اگر بخوام بگم

6- 8 و 9 اونهایی هستند که بیشتر منتظرشونم

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

[COLOR=[URL=http://forum.cinemacenter.ir/usertag.php?do=list&action=hash&hash=222222%5D%5Bq uote%3DWolverine]#222222]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine[/URL
    161239]آحه این دلیل گرگ من رد زیاد راضی نمی کنه. هنوز هم احساس می کنم راه های بهتری هم برای پی بردن به ماجرا وجود داشت.
    و بعد هم اینکه اصلی ترین دلیلی که من میارم، اینه که ند هم داره راه و روش خودسرانه راب رو پیاده می کنه. حالا به شیوه دیگه ای.
    اون هم حتی حاضر به هیچ مشورتی نیست.
    چرا راضیت نمی کنه؟ سامر یه حیوون خونگی معمولی نیست یا سرگرمی برن. اون مثل یه نیمه از وجود برنه. یه عضوی از خانواده. نمی تونه همینطوری ولش کنه بره.
    درسته که تو سریال یهو برن یه مرد رشید شده برای خودش، ولی فکر نمی کنم سن زیادی داشته باشه و نباید ازش خیلی انتظار داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    بزارین بحث تنفر رو بذاریم کنار
    تایون مرد بزرگیه، حداقل برای خانواده اش و قلمرو پادشاهی
    اون دقیقا می دونه چی می خواد و دقیقا می دونه چطور به هدفش برسه.
    خیلی با آرامش و با 30 ا س ت کارش رو پیش می بره و به قول معروف با پنبه سر می بره.

لرد بیلیش هم همینطور.
    اون هم از اون دسته افرادیه می دونه چطوری از عضوی به نام مغز کار بکشه.
    خیلی دقیق فکر می کنه و خیلی مرموزانه و با دقت نقشه هاش رو اجرا می کنه.
    کاملاً اهدافش رو میشناسه و تا زمانیکه به نقشه درست و حسابی واسه رسیدن به هدفش دست پیدا نکنه، دست به کاری نمیزنه که بعد پشیمون بشه.
    در واقع میشه ترور جافری رو به نوعی انتقام بیلیش از سرسی دونست.
    بحث اینجاست که بیلیش خیلی کثیف بازی می کنه. تایوین در حد بیلیش نیست و در سیاست یه سری قوانین رو داره ولی بیلیش هیچ قانونی نداره. برای همین از این کاراکتر اصلا خوشم نمیاد

[COLOR=[URL=http://forum.cinemacenter.ir/usertag.php?do=list&action=hash&hash=222222%5D%5Bq uote%3DWolverine]#222222]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine[/URL
    161266]6- 8 و 9 اونهایی هستند که بیشتر منتظرشونم
    اما به نظر میاد اپیزود ده هم اپیزود خوبی باشه.
    و بیشتر از همه بین اینها من منتظر قسمت 6 و سخنرانی های تیریون هستم. امیدوارم سرسی و تایوین رو با خاک یکسان کنه. [/COLOR]
    [/COLOR]

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian نمایش پست ها
    چرا راضیت نمی کنه؟ سامر یه حیوون خونگی معمولی نیست یا سرگرمی برن. اون مثل یه نیمه از وجود برنه. یه عضوی از خانواده. نمی تونه همینطوری ولش کنه بره.
    درسته که تو سریال یهو برن یه مرد رشید شده برای خودش، ولی فکر نمی کنم سن زیادی داشته باشه و نباید ازش خیلی انتظار داشت.
    مشکل اصلی با اینه که برن خیلی عجول و خودسرانه عمل می کنه.
    حتی در موضوع فرستادن گرگش و به خطر انداختن اون و بعد از اون هم دوباره عجولی بیش از اندازه و تصمیمات بدون فکر و ناگهانی باعث شده تا این مشکل براشون به وجود بیاد.

من موندم اینا چی می خورن که اینقدر زود رشد می کنن؟

خُب، حالا اگر بخوایم از این دید به قضیه نگاه کنیم که اون سن زیادی نداره و نباید ازش انتظار زیادی داشت، این دفعه میرسیم به موضوع لجاجت (چیزی که مخصوصا در بچه ها و افرادی که سن زیادی ندارند، بسیار دیده میشه) که خودش یکی از جنبه های حماقته. برن از همون ابتدای سریال از این لجاجت ها داشته، چیزی که در تمام استارک ها یکسان بوده. و می بینیم این لجاجت باعث تصمیماتی شده که بعد خود اونها رو پشیمون کرده، اون هم در صورتی که دیگه هیچ سودی نداشته. من امیدوارم بودم بعد از 4 فصل برن حداقل کمی راجع به تصمیماتی که میگیره فکر کنه، اون شاهد اتفاقاتی که برای خانواده اش افتاده بوده، حداقل برخی از اونها اگر نگیم همه. آیا نباید کمی هم به فکر مشورت و هم اندیشی بیوفته و دائماً تصمیماتی نگیره که اونها رو با مشکل مواجه نکنه؟ اگر تنها خودش و گرگش بود و این اتفاق میوفتاد، حرفی نبود به اون صورت، کسی نبود که باهاش 1 مشورت کوتاه داشته باشه و میگیم این اتفاق واسش افتاده، اما الآن حداقل 2 نفر هستند که تجربه اونها در بیرون از اتاقهای 1 برج و تخت خواب گرم و نرم بیشتر از برن هست.

هرچند امیدوارم این بار اینها از این مهلکه جون سالم به در ببرن. اما احتمالش هست حداقل تا یکی، دو اپیزود دیگه مهمون این گروه سیاه پوش ما باشن.

بحث اینجاست که بیلیش خیلی کثیف بازی می کنه. تایوین در حد بیلیش نیست و در سیاست یه سری قوانین رو داره ولی بیلیش هیچ قانونی نداره. برای همین از این کاراکتر اصلا خوشم نمیاد
    بحث تنفر و این حرفا باشه، خوب من هم موافقم که بیلیش کثیف بازی می کنه و قوانین خاصی رو رعایت نمی کنه، حتی اون یکی از مسببین مرگ ند استارک بود. اما با تمام اینها، همین کثیف بازی کردن هم عقل و فهم زیادی رو می طلبه و از این لحاظ من بیلیش رو یک سیاستمدار کاملاً حرفه ای می دونم که می دونه چطور باید خواسته هاش رو عملی کنه.

اون با کم کردن شر جافری، به سرسی نشون داد که دانش قدرته!!! همون حرفی که در فصل 1 میزنه، اما سرسی که می خواست خلافش رو ثابت کنه، اون رو به دست جلاد میسپاره، اما دیدیم که نه، "دانش، قدرته" بیلیش عقل کافی برای پیش برد اهداف خودش داره و در 30 ا س ت یکی از مهمترین چیزا داشتن عقل و دانش کافی هست به میزانی که خواسته هات رو به خوبی بتونی تامین کنی.

اما به نظر میاد اپیزود ده هم اپیزود خوبی باشه.
    و بیشتر از همه بین اینها من منتظر قسمت 6 و سخنرانی های تیریون هستم. امیدوارم سرسی و تایوین رو با خاک یکسان کنه. [/COLOR]
    [/COLOR]
    احتمالش هست، اما 1 مسئله ای هم هست، اگر به فصلهای قبلی نگاه کنیم، اپیزود 10 در هر قسمت، آرامش بعد از طوفان رو نشون میده، ممکنه اپیزود بسیار مهمی باشه ولی احتمال اینکه هیجان بسیاری داشته باشه کمه!!!
    حداقل با توجه به سوابق سریال نظر من اینه.

اما اپیزود 6 از اون اپیزودها خواهد بود.
    با توجه به اینکه موضوع اصلی در دادگاه سپری خواهد شد، من حاضرم شرط ببندم در این اپیزود بهترین دیالوگها رو شاهد خواهیم بود، رویارویی تیریون با تایون و سرسی.
    به نظر من اونقدری که سرسی علاقه به کشتن تیریون داره، تایون نداره! حداقل اگر داشته باشه اون رو به این صورت تا به حال در جمع علنی نکرده.
    ولی خوب امیدوارم خطر از سر تیریون بگذره.

از طرف دیگه در این اپیزود، پیش نمایشی از قول تایون به شاهزاده اوبرین یا همون وایپر خودمون رو شاهد خواهیم بود، چرا که بعد از اون و در اپیزود 8 شاهد مبارزه کوه و این شخصیت جالب توجه هستیم.

در کل من بین این 6 قسمت باقی مونده با هزار بدبختی این 3 قسمت (دقیقاً نصفش) رو انتخاب کردم و اون 3تای دیگه رو هم گذاشتم کنار تا ببینم قدرت اینو دارن که بگن اشتباه کردی تو انتخابهات یا نه؟

So GO on , live your Life ........................ So GO on , Say GoodBye
    professor.gemin آواتار ها
    وضعیت : professor.gemin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,560
    سپاس شده 1,224 در 504 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 278 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    اپیزودها یکی از یکی بیشتر آدم رو تو خماری میذارن
    کی می تونه منتظر بمونه؟

اما بر اساس این تصاویر و نام اپیزودها اگر بخوام بگم

6- 8 و 9 اونهایی هستند که بیشتر منتظرشونم
    بی صبرانه منتظر 8م ...

این مبارزه عالی میشه ...

9هم که smgh عزیز کفت ... کلا بنا بر سنت خوب حال میگیره :دی

SOREST آواتار ها
    وضعیت : SOREST آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 11 در 5 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 52 تاپیک

بچه ها یه سوال
    برن و همراهیاش چجوری رفتن اونور دیوار؟ مگه دیوار در و پیکر نداره؟
    bianconeri به این پست علاقمند بوده است.

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SOREST نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال
    برن و همراهیاش چجوری رفتن اونور دیوار؟ مگه دیوار در و پیکر نداره؟
    توی فصل قبل نشون داد دیگه!
    وقتی توی یکی از قلعه های دیوار بودن تونستند از یکی از راه های مخفی و زیرزمینی قلعه برن اون ور.
    SOREST به این پست علاقمند بوده است.

belmont آواتار ها
    وضعیت : belmont آنلاین نیست.
    سپاس ها : 666
    سپاس شده 269 در 132 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 50 تاپیک

خب این اپیزود بعلت این امتحانای وامونده کم دیرتر دیده شد
    به نظرم اپیزود استانداردی بود یعنی هم داستان پیشرفت هم هیجانی خوب داشت

دنریس: الان این همه برده رو دقیقا می خواد چیکا کنه ؟ یعنی اینارم میخواد ببره پایتخت؟ .دیگه داره میره روی اعصاب.فقط چنتا دیالوگ خوب و چند نمای زیبا داشت.در ضمن اون به صلیب کشیدن ارباب ها هم به نظرم اصلا زیاده روی نبود و کاملا حقش بود
    کاملا مشخص بود سریال می خواد از هزینه های مبارزات و جنگ جلوگیری کنه .هیچی نشون ندادن در واقعا. اون اژدها ها هم که کلن معلوم نیست کجان نمیگن دله آدم براشون تنگ میشه
    یعنی این لیتل فینگر چقد پسته خدا لا مصب بازیگرشم خیلی اعصاب خورد کن بازی می کنه .من تو حدسام بود که اولنا تو قتل جافری نقش داشته باشه اما تصور اینکه پشتش خوده خوده بیلیش یعنی بدون هیچ پشتوانه ای باشه خیلی بعید بود .آخه هدفش چیه ؟ پادشاهی ؟ .من همون قسمت 2 یه جا خونده ودیده بودم که اولنا یکی از اون نگینا رو بر میداره حتی این فرضیه که بیلیش هم دست داره مطرح شده بود ولی مشکل اصلی این فرضیه این بود که اولنا چجوری بین اون همه آدم سم رو تو جام ریخته که الان تنها راز این معما هم همینه که خیلی دوست دارم بفهممش .بیلیش بسیار آدم زرنگیه ولی روش هاش واقعا کثیفه.مسبب اصلی مرگ ند همین بیلیش بود که اونجا زرنگی نکرد بلکه نامردی بود
    این خاله ی استارک ها هم انگار نقشه هایی داره.خدایا یعنی میشه این دوتا خواهر همدیگرو باز ببینن

جیمی هم یه ذره شرافت نشون داد البته اگه نقشه ای تو سرش نباشه .که بعید میدونم.سرسی هم که جای جافری رو از لحاظ منفور بودن داره می گیره زنکه ...
    اما شمال بعد از مدت ها یه سر و سامونی به وضعیت شمال دادن و داستانش جلو بردن.بدترین قسمت اپیزود وقتی بود که فرستاده ی بولتون عوضی رو تو دیوار دیدم.یعنی اگه قرار باشه این مرتیکه غلطی بکنه دیگه باید مارتین رو مورد عنایت قرار بدیم.جان با یه گروه 6نفری داره میره اونجا خدا بخیر کنه از اون طرف برن هم افتاده دست اونا اینو هم خدا بخیر کنه.یعنی این دو تا برادرم میتونن همدیگه رو ببینن؟ .به نظرم برن کار احمقانه اش فاش کردن هویتش بود نه اون دنبال گرگ رفتن و بقیه رو دنبال خودش کشیدن.الان که هویتش فاش شده اون یاغی ها یه قدم جلو تر از جان هستند.خیلی منتظرم ببینم شمال چی میشه خیلی خوب پیش برن داستانش رو

اما آخر اپیزود که آدرنالین رو چسبوند به سقف که اگه یه ذره دیگه ادامه میدادن سقف رو رد میکرد .اینا دیگه کین ؟ پرورش وایت واکر دارن نمی دونستیم.خیلی خوب ساخته شده بود و موزیک جالبی هم داشت آخراش .گویا فعلن بزرگ ترین خطر همینان
    دو روز دیگه تا اپیزود بعدی مونده چه انتظار سختی
    سریال عالی شروع کرده و عالی هم داره پیش میره نمیدونم بعضی ها چجوری راضی میشن دیگه

دوستان به اسم اپیزود 7 دقت کنید من شدیدا منتظرشم.مرغ مقلد.یعنی بیلیش قراره چه کنه ؟

پ.ن:من فکر کنم اگه یه قسمت قرار باشه بیلیش و تیریون و اوبرین مارتل با هم دیالوگ بگن دیگه مخم هنگ کنه البته حالتی شبیهه این هم تو قسمت محاکمه ی تیریون قراره پیش بیاد
    پ.ن:من تیتراژ اول سریال رو نمی تونم رد کنم. هر دفعه میبینمش .شما ها هم انیجورید یا فقط منم ؟
    smgh470 و maryameazad به این پست علاقمند بوده اند.

18. 2 کاربر از پست مفید belmont سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)