سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی louis c.k، سریال louie و دیگر کار های او

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
نمایش شاخه ای3علاقمندی ها
  • 2 ارسال شده توسط redemption
  • 1 ارسال شده توسط redemption

موضوع: معرفی louis c.k، سریال louie و دیگر کار های او

بزرگترین دروغی که انسان به خودش هر روز میگه: ((فردا))
    redemption آواتار ها
    وضعیت : redemption آنلاین نیست.
    سپاس ها : 378
    سپاس شده 92 در 19 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 562 تاپیک

معرفی louis c.k، سریال louie و دیگر کار های او

LOUIS C.K مردی با تفکرات تابو شکن

LOUIS C.K استند آپ کمدین آمریکایی شما را با اجراهای استثنایی و هوشمندانه ی خود میخکوب میکند، قدرت او در بیان مسائل روزمره به طرزی کاملا موشکافانه و درگیر کننده است . اما چرا درگیر کننده؟ در یکی از مصاحبه هایی که با این کمدین درمورد کارهایش انجام شد دلیل درگیر کننده بودن کارهایش را اینگونه توصیف کرد:"من در کارهایم سعی میکنم سوالاتی را در ذهن مخاطب در مورد مسائلی که هر روز به راحتی از کنار آنها میگذرد شکل بدهم و این مسائل را به چالش بکشم اما هرگز به آنها پاسخ نمیدهم و در نتیجه مخاطب را با ذهنی پر از چالش های بی پاسخ رها میکنم فکر میکنم این موضوع دلیل درگیری ذهنی مخاطبان باشد!"
    تصاویری همراه با متن از اجراهای این کمدین

البته این کلمات وقتی از زبان LOUIS C.K با آن لحن خاص و جذاب گفته میشوند بسیار جذاب تر هستند...
    برای همین شما رو به دیدن این تریلر زیبا از اجرای او دعوت میکنم:
    Download HBO Special Louis God Trailer 720p mp4
    تعداد دیگری از استند آپ های او را میتوانید با این اسامی در اینترنت سرچ کرده و مشاهده کنید: Louis C.K. - Chewed Up (2008) ، Louis C.K. - Hilarious (2010) ، Louis C.K. - One Night Stand (2005) ، Louis C.K. - Shameless (2007)
    LOUIS C.K امسال با استقبال زیادی از طرف کارگردانان بزرگ دنیا نظیر وودی آلن و دیوید او راسل روبرو شد و در فیلم های Blue Jasmin و American hustle نقش هایی را ایفا کرد. البته خود LOUIS C.K بار ها در مصاحبه ها و اجراهای خود گفته از بازیگری خوشش نمیاد و دوست نداره به جز خودش کس دیگری باشه، او در تمام کارهای خود از یک شخصیت واحد که به گفته ی خودش بسیار شبیه به خودِ واقعی اوست بهره میگیرد.

او به تازگی از همسر خود طلاق گرفته و دارای دو فرزند دختر است، در سریال جدید خود (نام این سریال Louie بوده و فصل چهارم آن در حال پخش است) که با امتیاز های بالا ی منتقدین و مخاطبین در سایت
    www.metacritic.com/tv/louie/season-4 روبرو شده است(هم اکنون در رتبه ی دوم پس از سریال Game of Thrones) زندگی روزمره خود را به شکلی خلاقانه و ساختار شکنانه به نمایش میگذارد.
    جالبه با اینکه کار های
    LOUIS C.K در بستر طنز قرار داره و به شدت هم خنده داره ولی از بس متفکرانه ساخته شدن که جنبه ی طنز اونا زیر سایه ی سنگین این تفکرات قرار میگیره!
    دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم چون واقعا توضیحات من عظمت کارهای
    LOUIS C.K رو نمیتونن در خودشون نشون بدن پس شما رو به دیدن کارهای این هنرمند دوست داشتنی دعوت میکنم و مطمئنم که ازشون نهایت لذت رو خواهید برد و نگاهتون هم به مسائل زندگی دگرگون خواهد شد.

Cussed و penn به این پست علاقمند بوده اند.

2. 7 کاربر از پست مفید redemption سپاس کرده اند .

3. # ADS

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,721
    سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

پاسخ : معرفی louis c.k، سریال louie و دیگر کار های او

تعريفِ سريال Louie رو خيلي شنيدم مشتاقم براي ديدنش مخصوصا با ريت بالايي كه تو IMDB داره(٨.٧/١٠) در عين حال سريال صرفا كمدي نيست تو ژانرش عنوان 'درام' رو هم ميبينيم...

از پديدآورنده ي تايپيك ممنون ميشم يكم بيشتر درباره ي اين سريال صحبت كنه
    سبك و سياقش مخصوصا تو روايت مثل Friends يا نه مثل ساينفيلد!؟
    زيرنويس درست حسابي داره اين سريال!!؟
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

Ti Farò Un'offerta Che Non Puoi Rifiutare
    Cussed آواتار ها
    وضعیت : Cussed آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,255
    سپاس شده 1,771 در 353 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 408 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط LuCiFer نمایش پست ها
    تعريفِ سريال Louie رو خيلي شنيدم مشتاقم براي ديدنش مخصوصا با ريت بالايي كه تو IMDB داره(٨.٧/١٠) در عين حال سريال صرفا كمدي نيست تو ژانرش عنوان 'درام' رو هم ميبينيم...

از لحاظ ساختاری تقریبا شبیه ساینفیلده (لوییس و جری هر دو استند آپ کمدین هستن)
    اما از لحاظ داستانی قابل قیاس نیستن. طنز لویی خیلی سنگین و تلخه و بیشتر اوقات مخاطبو به معنای واقعی کلمه اذیت می کنه!
    ولی شک نکن تو دیدنش. اون قدری خوب هست که دیوید لینچ حاضر شده به صورت افتخاری تو دو قسمت از سریال بازی کنه.

+ خوشبختانه زیرنویس سه فصل اول به صورت کامل ترجمه شده اما هماهنگ بودن زیرنویس فصل اول بستگی داره به نسخه ای که دانلود می کنی.

6. 3 کاربر از پست مفید Cussed سپاس کرده اند .

بزرگترین دروغی که انسان به خودش هر روز میگه: ((فردا))
    redemption آواتار ها
    وضعیت : redemption آنلاین نیست.
    سپاس ها : 378
    سپاس شده 92 در 19 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 562 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط LuCiFer نمایش پست ها

سریال Louie مثل کارهای دیگه ی Louis C.K شبیه هیچ چیزی که قبلا دیدید نیست... داستان هر قسمت جداگونه هست و کاراکتر ها هم میشه گفت ثابت نیستند. خود Louis C.K در این مورد گفته که "من نمیخوام داستان سریال رو مثل بعضی از سریال های دیگه به زور جوری طراحی کنم که شخصیت ها توش گنجونده بشن"
    ساده بگم Louis C.K هر کاری دوست داشته کرده و به هیچ معیاری هم پایبند نبوده ، این موضوع در مورد محتوای داستان هم صادقه و بعضی موقع ها یه چیزهایی توی این سریال میبینید که فقط Louis C.K جسارت انجامشون رو داره.
    من قبل از این سریال طرفدار سر سخت
    Friends بودم ولی حالا به جرات میتونم بگم Louie خیلی بهتر از Friends هستش. به نظر من این سریال از لحاظ ظاهری کاملا شبیه
    ساينفيلد
    ولی از نظر محتوایی نه تنها شبیه
    ساينفيلد نیست بلکه شبیه هیچ چیز دیگه ای هم نیست! خودتون ببینید و قضاوت کنید.
    penn به این پست علاقمند بوده است.

8. 3 کاربر از پست مفید redemption سپاس کرده اند .

bibak آواتار ها
    وضعیت : bibak آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

با سلام حضور دوستان ، پیشنهاد میکنم کار جدید louis c.k که روی وب سایت خودش منتشر کرده رو از دست ندید .
    horace and pete

10. کاربر روبرو از پست مفید bibak سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع