سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اسامی فیلم‌های جشنواره دانشجویی «نهال»

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
نمایش شاخه ای1علاقمندی ها
  • 1 ارسال شده توسط Saffar

موضوع: اسامی فیلم‌های جشنواره دانشجویی «نهال»

  1. #1
    .:: خــــــدا ::.
    Saffar آواتار ها
    وضعیت : Saffar آنلاین نیست.
    تاریخ عضویت : Jan 2014
    محل سکونت : خونمون
    نوشته ها : 666
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 1,522 در 653 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 45 تاپیک

    اسامی فیلم‌های جشنواره دانشجویی «نهال»


    هیات گزینش جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال با بررسی ۴۸۲ فیلم کوتاه رسیده به دبیرخانه جشنواره اسامی ۳۰ فیلم بخش مسابقه، ۱۳ فیلم بخش مسابقه سال اول، ۶ فیلم بخش نیمه بلند و ۳۷ فیلم بخش خارج از مسابقه را اعلام کردند.


    اسامی فیلم‌های بخش مسابقه اصلی به شرح زیر است:

    انیمیشن:

    مرد بت گربه (مهناز یزدانی) / چهل تکه( وجیهه گل مزاری) / دخترک آت آشغالی(محمد زارع جنان) / خانم گل میخکی(سارا طبیب زاده ادیبی) / آلزایمر(علیرضا هاشم پور).

    تجربی:

    سایه‌ها هر کجا که بخواهند میروند(سجاد و میلاد ستوده) / گوینده ( ابراهیم اشرف پور) / لحظه قطعی (حامد بقائیان) / آخرین پلان (پوریا پیشوایی) / یک قتل در دو برداشت (سید احسان احمدی ده بر آفتاب).

    داستانی:

    ناتمام (جابر رمضانی) / نجس (بهرام و بهمن حاج ابول لو) / چند طبقه پایین تر (سید وحید قاضی میر سعید) / کت (مصطفی گندمکار) / به زودی( امیر رضا سالاری) / آنها (سهند کبیری و آرام طهماسبی)/ ۱+۱=۱۱(سید محمد طباطبایی)

    / حذف اضطراری (فهیمه آقا حسنی و پیمان نعیمی) / شکارچی(مرتضی طالب) / دزدی (محمد فراهانی) / درنا (علی کشوری) / بدها˛ یک ˛سارینا محبی (زینب احمدی) / اکنون (ابوالفضل مرادی) / دور یا نزدیک (محمد حمزه‌ای).

    مستند:

    آک آپ آس(محمد علی هاشم زهی) / سنگ شکن گلون آباد (مهین محمدپور) / آسکو(محمد علی هاشم زهی) / التیام (علیرضا دهقان) / پاتاپاروز (محمد صادق اسماعیلی خبیصی)

    اسامی فیلم‌های بخش خارج از مسابقه به شرح زیر است:

    انیمیشن:

    مثل یک رویا (ملائکه فرهنگ ادیب) / کمک (مهناز یزدانی) / شلوارک سبز و بلوز بنفش(حسین دلاور) / کار دستی (مریم السادات طباطبایی).

    تجربی:

    او (سید مصطفی رحیمی) / ملودی یک رویا (کیوان فهیمی) / Zeppelin (ادهم صلواتی) / دراگ (مهرنوش فطرت) / اوزلمه (سیامک عطا) / قرمز مارمولک آقا و خانم اسمیت (حسن خمسه) / درگهان ( امیر محمد شریف) / زنبور و برنج(سعید شیخ الاسلامی)/ خانه ی ابری (فردین انصاری).

    داستانی:

    پاییز ایستگاه آخر (حامد وقاری) / کرایه ها آماده (حسین دارابی) / هرگز چهره کسی را فراموش نمی کنم (پویا امین پوری)

    عروس باران (آکو زند کریمی)/ از فردا می ترسم (محمد کاظم محمودی) / عروس جمعه (محمد سلیمی راد) / یه روز خوب (سوسن سلامت) / منطقه آزمایش (خشایار رحیمی)/ آلاچیق (مصطفی سالم)/ این همه آب (بهمن ایران پور) / سوگواری (پوریا کاکاوند) / نشانی (محمد علی افتخاری نیا)/ کنکور۹۳ (سرور مهدی بیگی سروستانی) / گهواره سکوت (مصطفی مهربان) / گنوغک (علیرضا احمدی طیفکائی) / آنسوتر اینجاست (کیوان احمدی) / شروع یک پایان (سجاد پاک نهاد)/ قنات شهر خاموش(حسین امیری دوماری).

    مستند:

    حوض و نقش (بهنام تاجمیر ریاحی) / شیروان دره (بهزاد مولود) / موکان (محمد علی هاشم زهی) / من خدا رحم نیستم (کیومرث صمدی طاری)/ عقد آسمونی (محمد سلیمی راد) / کشتی (مهدی شاهسواری) / نامه هایی به زاینده رود (مریم احمد پور) / کلبه عشق (یاسین خوش آمدزهی).

    اسامی فیلم های بخش مسابقه سال اول به شرح زیر است:

    داستان جوجه‌ای (امیر رضا زرین بخش)/ هرشب (سروش مهدی قلب) / ایست قلبی (احمدرضا سیستان)/ ساری شیله (شایان افشردی)/ باید سیاه (فاطمه سرمد)/ روح علم ( اکبر روح)/ نگاتیو (مهدیه حق شناس)/ پرتره (بهنام عابدی)/ محکوم (سینا کریمی)/ گنجینه (حسین ربیعی دستجردی) قفسی به جستجوی پرنده ای رفت (فرهاد رنجبر مقدم) / علت بزرگ زندگی (مهدی مزرعه فراهانی)/ بی آنکه با من حرفی بزند (شاهین دانشفر)/ شال (محمد امین شروانی تبار).

    اسامی فیلم‌های بخش نیمه بلند به شرح زیر است:

    خون مردگی (محمد مهدی کارت)/ میعاد در لجن (حسین فضائلی منش)/ خیابان خیلی خلوت (سعید روستایی)/ مردی از گوشه خیابان (سید مجتبی حسینی) / تکنوازی (ایمان مجدآبادی)/ بن بست(آرمان خوانساریان).

    از میان فیلم‌های بخش مسابقه اصلی، نیمه بلند و سال اولی از فیلم‌هایی که بنابر تشخیص هیات داوران شایستگی دریافت جایزه با محوریت موضوعات بخش ویژه را داشته باشند، تقدیر به عمل خواهد آمد.

    هیات انتخاب ۴ نفره یازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال متشکل بوده است از : مسعود سفلایی (استاد دانشگاه و مدیرگروه سینمای دانشگاه هنر تهران)، دکتر علی روحانی(استاد دانشگاه و مدیر گروه سینمای دانشگاه سوره)، مهدی رحمانی(فارغ التحصیل کارگردانی دانشکده صدا و سیما،کارگردان و فیلمنامه نویس سینما) و محمد حدادی (فارغ التحصیل گرایش فیلمبرداری از دانشکده سینما تاتر، مستند ساز، بنیان گذار جشنواره نهال و دبیر دوره های اول و دوم جشنواره).

    علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر جشنواره به وب سایت رسمی آن به آدرس اینجا مراجعه کنند.

    یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال سوم الی دهم خرداد ماه سال جاری به دبیری علیرضا قاسمی در دانشگاه هنر تهران برگزار خواهد شد.

    منبع : سینماپرس
    ویرایش توسط Saffar : 05-19-2014 در ساعت 17:57
    Xm0on به این پست علاقمند بوده است.

  2. کاربر روبرو از پست مفید Saffar سپاس کرده است .


  3. # ADS
     

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

  1. مثلث جادویی شرلوک هولمز در ایران
    توسط حکمتی در انجمن شرلوک هولمز
    پاسخ ها: 20
    آخرين نوشته: 06-11-2015, 08:47
  2. مثلث جادویی شرلوک هولمز در ایران
    توسط حکمتی در انجمن Sherlock
    پاسخ ها: 9
    آخرين نوشته: 03-10-2014, 14:44
  3. گفتگویی خواندنی با گری اولدمن: من یک مادر افتخاری هستم!
    توسط Anti Trust در انجمن مصــــاحبـــه هـــا
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 09-22-2011, 11:12
  4. گفتگویی با زن مختار
    توسط 1CHAMPION در انجمن مصــــاحبـــه هـــا
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 10-25-2010, 12:37

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •