سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت نهم █ - صفحه 2

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35
نمایش شاخه ای15علاقمندی ها

موضوع: █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت نهم █

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

█ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت نهم █

نام اپیزود: "The Watchers on the Wall"
    تاریخ پخش: June 2014
    شبکه پخش‌کننده: HBO

stonecold و Anti Trust به این پست علاقمند بوده اند.

2. 13 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

“در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
    shahin1 آواتار ها
    وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 384
    سپاس شده 1,270 در 394 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 287 تاپیک

پاسخ : █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت نهم █

اپیزود خوبی بود لذت بردیم. همش تو دیوار بود. هر لحظه امکان مرگ جان اسنو رو میدادم. از مارتین هیچ بعید نیست. البته ببینیم اپیزود بعد چی میشه. فکر کنم نصق بیشتر نگهبانا مردن

5. کاربر روبرو از پست مفید shahin1 سپاس کرده است .

6. # ADS

deadman آواتار ها
    وضعیت : deadman آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 6 در 5 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

یه چیز خیلی امیدوارکننده داخل این قسمت که زیباییشو دو چندان می کرد یادگیری اسنو بود که با یه تف انداختن تونست رهبر تن ها که غولی بود برا خودشو شکست داد

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,810 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

خوب این اپیزود هم مشاهده شد.

اولین اپیزودی بود که در اون یک مبارزه و جنگ خوب رو دیدیم، هرچند شاید بشه گفت به نوعی اولین اپیزودی هم بوده در تاریخ سریال که تنها یک داستان رو روایت کرده.
    جان اسنو نشون داد که در نقش فرمانده واقعاً فرد قابلیه.
    اینبار اما مطمئن بودم در این اپیزود قرار نیست جان اسنو به ملکوت اعلی تشریف فرما بشه و مطمئن بودم حداقل در این اپیزود زنده می مونه. حتی زمانیکه با اون غول بی شاخ و دم وارد مبارزه شد هم می دونستم که قراره اون رو شکست بده! و چه زیبا جمجه یارو رو خورد کرد!!!
    در واقع فکر کنم مارتین حالا حالاها با این شخصیت کار داره.
    ایگریت چقدر جالب دار فانی رو وداع گفت!!!
    و باز هم دیالوگ معروف "تو هیچی نمیدونی جان اسنو"!!!
    جریان این دیالوگ چیه که این دختره دائماً اون رو تکرار می کرد؟
    "سر آلیسر" با اون همه دک و پزش، چقدر راحت از مبارزه بیرون رفت، هرچند تلاش خودش رو کرد، اما نشون داد زیاد تفکر خوبی برای سازماندهی نداره.
    از اون طرف دستیارش هم نشون داد 1 احمق و ترسوی به تمام معنی بود که تنها ادعای مبارز بودن رو داشت و بدون اینکه حتی دست به سلاح ببره از میدون جنگ فرار کرد و مثل بزدلها پنهان شد.
    اون 6 نفر هم که برای محافظت از دروازه رفتند واقعاً از جونشون مایه گذاشتند، هرچند برای همون پسره (اسمش چرا فراموشم شد؟ ) تاسف خوردم، می تونست هنوز در داستان و مخصوصاً در دیوار نقش پررنگتری رو داشته باشه.
    جان هم که رفت به سراغ منس رایدر، اینکه کی قرار به اون برسه و اتفاقات حول و حوش این شخصیت چطور قراره بگذره رو باید تا اپیزود بعدی و بعد از اون تا 1 سال آینده منتظر موند.

در کل این اپیزود چیز زیادی برای گفتن باقی نگذاشت، چون کل اتفاقات حول و حوش مبارزه دیوار می گذشت.
    جز اینکه 1 مبارزه خوب و پر از خون و خون ریزی رو شاهد بودیم.

حالا باید منتظر موند و دید اپیزود بعدی چه چیزهایی برای رو کردن داره

9. 3 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

ناگهان، چقدر زود دیر می‌شود...!
    F-Gladiator آواتار ها
    وضعیت : F-Gladiator آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,798
    سپاس شده 5,030 در 1,118 پست
    یاد شده
    در 44 پست
    تگ شده
    در 834 تاپیک

اپیزود خوبی بود
    اساسن فکر نکنم ما در این قسمت جنگ دیده باشیم، بیشتر شبیه درگیری بود تا جنگ. باید بهش بگن درگیری کسل‌بلک، نه جنگ کسل‌بلک.
    بر خلاف خیلی دیگر از دوستان که معتقدند این قسمت فقط خون و خونریزی بود، من معتقدم نکته اصلی احساساتی بود که جان اسنو باهاش درگیر شد.
    جان در چند وقت اخیر که به درگیری منتهی شد برادراش (اون فکر می‌کنه بِرن و اون داداش کوچیکه هم مردن)، خواهراش، پدرش و دوستاش رو از دست داده بود، ولی هیچ واکنشی نشون نداد یا اینکه نتونست نشون بده. این مسئله خیلی باعث انتقاد شده بود که چرا جان به مرگ راب واکنش نشون نداد.
    من فکر می‌کنم مرگ ایگریت نقطه عطفی تو زندگیشه، چرا که اون اولین کسی که نسبت بهش احساسات عاشقانه داشت رو از دست داد. این داستان ضربه بزرگی به جان زد و از طرفی باعث به بلوغ رسیدنش شد. من فکر می‌کنم الان جان اسنو به بالاترین درجه بدبختی رسیده و تصمیمش برای ترور منس رایدر هم در پی همین یأسه.
    جان کسیه که می تونه رهبر خوبی باشه، ولی خودش به هیچ وقت علاقه‌ای برای رسیدن به قدرت نداره و تا حالا هم هر وقت نیاز بوده رهبری رو بر عهده گرفته و ازش سر بلند بیرون اومده.
    من شخصن از این اپیزود به طور کامل به جان ایمان آوردم و معتقدم که آینده وستروس در دستان جان اسنو و تصمیمات اونه.

پ.ن: انصافن عجب شمشیر زنی شده جان، دقیقن شده شبیه ند استارک. تا اونجایی که من می‌دونم ند استارک یکی از بهترین مبارزین تاریخ وستروس بوده و جان هم بیشترین شباهت ممکنه رو به ند داشته...
    belmont به این پست علاقمند بوده است.

پای همه گلدسته‌ها دوباره اعدام صدا
    دوباره مرگ گل سرخ، دوباره‌ها دوباره‌ها
    حریق سبز جنگلا به دست کبریت جنون
    از کاشی‌های آبیمون سر زده فواره خون

11. 4 کاربر از پست مفید F-Gladiator سپاس کرده اند .

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Gladiator نمایش پست ها
    اساسن فکر نکنم ما در این قسمت جنگ دیده باشیم، بیشتر شبیه درگیری بود تا جنگ. باید بهش بگن درگیری کسل‌بلک، نه جنگ کسل‌بلک.
    البته که حرفت درسته!
    متاسفانه اینقدر در این سریال کمبود چنین چیزایی رو داشتیم که با همچین چیزی اون رو خیلی بالا می بریم.
    به واقع این نبرد رو میشه یک درگیری سطح بالا دونست تا یک جنگ! چرا در جنگ شرایط مبارزه و نیروها و... تفاوت بسیاری با اونچه ما دیدیم داره!
    حالا تا ببینیم در آینده قراره چه چیزی رخ بده!!!

جان کسیه که می تونه رهبر خوبی باشه، ولی خودش به هیچ وقت علاقه‌ای برای رسیدن به قدرت نداره و تا حالا هم هر وقت نیاز بوده رهبری رو بر عهده گرفته و ازش سر بلند بیرون اومده.
    من شخصن از این اپیزود به طور کامل به جان ایمان آوردم و معتقدم که آینده وستروس در دستان جان اسنو و تصمیمات اونه.

پ.ن: انصافن عجب شمشیر زنی شده جان، دقیقن شده شبیه ند استارک. تا اونجایی که من می‌دونم ند استارک یکی از بهترین مبارزین تاریخ وستروس بوده و جان هم بیشترین شباهت ممکنه رو به ند داشته...
    درسته...
    جان واقعاً زمانهایی که رهبری رو در دست گرفته نشون داده که از پس شرایط سخت اون هم برمیاد
    زمانیکه روی دیوار بود و اجازه ورود نیروها رو نمیداد، بعد هم با راهنمایی های اون نیروهای مهاجمی که در حال بالا آمدن از دیوار بودند در این امر ناکام موندند.
    زمانی هم که به روی زمین پا گذاشت به خوبی کنترل نیروها رو در دست گرفت و دیدیم که افراد چقدر به اون اطمینان داشتند و به حرفش هم اهمیت می دادند.

این شمشیرزنیش خیلی خوبه...
    هرچند توان بدنیش رو هم باید بیشتر از اینها بالا ببره تا بتونه در مقابل غولهای بی شاخ و دمی مثل اون یارو که کله اش رو با چکش خورد کرد هم بهتر مبارزه کنه.
    اما واقعا باید گفت مبارزه تن به تن این دو هم یکی از مبارزات خوب سریال بوده، با توجه به اینکه خیلی کوتاه بود، اما حرفه ای کار شده بود.

پ.ن: هر زمان ند استارک به خاطرم میاد، با خودم میگم چی میشد این بشر کمی هم عقل و شعور سیاسی می داشت؟ واقعاً اگر در سیاست هم کارش به اندازه جنگیدن خوب بود، این اتفاقات اصلاً به این شیوه ادامه نمیافت (کاری به این ندارم که پس از اون موارد سریال هم ممکن بود وجود نداشته باشه ) منظورم کلیه.

13. 2 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

westhamunited آواتار ها
    وضعیت : westhamunited آنلاین نیست.
    سپاس ها : 13
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 43 تاپیک

برای اولین بار در 39 قسمت فقط یک داستان روایت شد و اپیزود بر خلاف 39 قسمت گذشته پاره پاره نبود, در واقع سریال یعنی این, در قسمتهای پیشین خطهای داستانی زیادی روایت میشد و بیننده برای انتخاب قهرمان داستان کار بسیار سختی داشت

مارتین باید بداند روایت کتاب با سریال زمین تا آسمان متفاوت است, ظاهرا مارتین سریال را گونه ای جلو می برد که خودش لذت ببرد و رضایت میلیونها بیننده اش خیلی برایش مهم نیست

p2686 آواتار ها
    وضعیت : p2686 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 8 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 41 تاپیک

سلام اولا دم همه گرم از جمله جان
    ای بابا باز ما به یکی دل بستیم اینم احتمالا به فنا میره چون(all men must be die)
    به نظر من دوست دختر خدا بیامرز جان جان راست میگه جان هیچی نمیدونه جان فک میکنه چیزی که قبایل وحشی رو دور هم نگه داشته منس اما (winter is comming)
    وایت واکرها علت اصلی دور هم جمع شدن قبایل وحشیه (البته این نظر شخصیه)
    اپیزود فوق العاده ای بود جنگ یا به قول دوستان مبارزه ی خیلی خوبی رو دیدیم و اپیزود 9 طبق روال همیشه این سریال خارق العاده بود

یه قسمت دیگه بیشتر نمونده
    و یک سال تو کف موندن دیگه

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

فقط یک قسمت دیگه تا پایان این فصل که می‌شه گفت بهترین فصل سریال بوده، خیلی ظالمانه‌ست...
    بالاخره حق مطلب در مورد دیوار ادا شد و یک اپیزود اختصاصی بهش پرداختند. وای که چقدر لذت بردم من از مرگ ایگریت، دختره‌ی چندش با اون صداش
    بالاخره جان اسنو از وضعیت شیربرنج بودنش خارج شد و یه خودی نشون داد، هرچند که به آینده‌ی راهی که داره می‌ره امیدوار نیستم و فکر می‌کنم داره اشتباه می‌کنه...
    حالا واسم سواله که چرا انقدر افرادی که جزو نگهبانان شب و دیوار بودند تعدادشون کمه؟ کلن اگه هدف محافظت از دیوار در مقابل وایت واکرهاست که با این تعداد حتی نزدیک واکرها هم نمی‌تونند بشن، اگر هدف محافظت در مقابل وحشی‌هاست، حالا یک شب مقاومت کردند، شب‌های دیگه چی؟
    واقعن نباید از کل سرزمین یک ارتش قدرتمندتری تو دیوار حضور داشته باشند؟ جنگه دیگه...
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

17. 3 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

به این اپیزود ده میدم. اول از همه چون همش جان اسنو داشت دوم هم اینکه دینریس و بیلیش نداشت.

دوست نداشتم اپیزودش تموم بشه. با وجود اینکه کل اپیزود در مورد دیوار بود، اما هنوز هم ما چیز زیادی از وحشی ها نمی دونیم و من توقع داشتم که تو این اپیزود حداقل توی دیالوگهاش چند خطی! اطلاعات به بیننده داده بشه.
    مثل جمله ایگیت که چندبار تا حالا به جان گفته: you know nothing john snow.
    خب این جمله چه معنی می تونه داشته باشه. من بعید می دونم بی هدف باشه تکرار این جمله؟!!

دیالوگای سم با استاد ایمون رو هم خیلی دوست داشتم. وقتی استاد از عشقش حرف می زد، اون لحظه کلا یه حس به خصوصی داشت. اون صحنه رو دوست داشتم.

ولی من از همون اول تاج و تخت رو براش کنار گذاشته بودم. چون بر خلاف راب که از ابتدا قدرتمند نشون داده شد، جان به تدریج به تکامل رسید. این نوع رشد هست که به نظر من ارزشمنده و به جایی میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolverine نمایش پست ها
    "سر آلیسر" با اون همه دک و پزش، چقدر راحت از مبارزه بیرون رفت، هرچند تلاش خودش رو کرد، اما نشون داد زیاد تفکر خوبی برای سازماندهی نداره.
    دیالوگاش با جان خیلی قشنگ بود تا آخرین لحظه هم خشم و حسادتش رو نسبت به جان پنهان نکرد.
    stonecold و Anti Trust به این پست علاقمند بوده اند.

19. 4 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

Wolverine آواتار ها
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian نمایش پست ها
    ولی من از همون اول تاج و تخت رو براش کنار گذاشته بودم. چون بر خلاف راب که از ابتدا قدرتمند نشون داده شد، جان به تدریج به تکامل رسید. این نوع رشد هست که به نظر من ارزشمنده و به جایی میرسه.
    اتفاقاً وقتی این اپیزود تموم شد و اومدم تو این تاپیک کلاً به این فکر می کردم که کجا تشریف داری شما که بیای راجع به این اپیزود نظرت رو بگی به خاطر وجود جان اسنو

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian نمایش پست ها
    دیالوگاش با جان خیلی قشنگ بود تا آخرین لحظه هم خشم و حسادتش رو نسبت به جان پنهان نکرد.
    واقعاً هم حسادت و خشمش نسبت به جان اسنو جای تفکر و صد البته "تحسین" داره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)