سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █ - صفحه 5

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52
نمایش شاخه ای20علاقمندی ها

موضوع: █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

█ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

نام اپیزود: The Children
    تاریخ پخش: June 2014
    شبکه پخش‌کننده: HBO

FFKIA, Anti Trust, HURRICANE و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 13 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

Prince78 آواتار ها
    وضعیت : Prince78 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6
    سپاس شده 55 در 37 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 529 تاپیک

پاسخ : █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

کل فصل ها رو هم به زیبایی فصل 4 نشدن.
    کل قسمت هاش هم روی هم به زیبایی قسمت اخر نشدن

قسمت اخر ... تقریبا داستان خیلییییییا تموم شد و فصل بعد داستانای جدیدی از اون ها خواهیم شنید

اریا خیلی خوب داره جلو میره و می تونه همون طور که دنریس یک امپراطوری برای خودش جور کرده اینم برای خودش جور کنه
    دنریس این فصل داستانش به خوبی فصلای قبل نبود ولی بازم خوب بود و واقعا اخر که اژدها هاش رو زندانی کرد بشدت ناراحت کننده بود. دنریس هم خیلی قویه و هم قلبش بزرگه. می تونه شاه خوبی شه
    سانسا و بیلیش بزرگ ترین علامت سوال فصل بودن مخصوصا این که این داستان در 2 قسمت انتهایی نبود! سانسا قطعا ادم قدرت مندی میشه ولی ایا کسی مثل پدرش یا بیلیش؟
    داستان تیریون فوق العاده بود! پایان بشدت شاهکار بود. تیریون می تونه کسی بشه که در مقابل لنستر ها قد علم می کنه و ادم فوق العاده ای هست
    برن هم داستانش خیلی مرموز بود! هیچ نظری ندارم!
    داستان جان اسنو هم بر خلاف داستان معمولی فصل1ش و داستانای خسته کننده و نچندان جذاب فصل 2 و 3ش این فصل داستان جالبی داشت و مرگ اون دختره وحشیه مو نارنجیه بسی خوشحالی بود برام!
    استنیس هم بره بمیره! کاراکتری الاغ (بلا نسبت الاغ) و ساده لوح که هیچ کمکی در داستان نکرد بجز همین قسمت اخر.

و بد ترین صحنه قسمت .... نگاه بسیار عجیب و خیره ی ملیساندرا به اونطرف اتیش و به جان اسنو بود! فصل 5 ... تکرار قسمت 9 فصل 3 ولی برای حان اسنو؟؟؟

در کل منتظر فصل بعدم

5. 3 کاربر از پست مفید Prince78 سپاس کرده اند .

6. # ADS

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Prince78 نمایش پست ها
    دنریس این فصل داستانش به خوبی فصلای قبل نبود ولی بازم خوب بود و واقعا اخر که اژدها هاش رو زندانی کرد بشدت ناراحت کننده بود. دنریس هم خیلی قویه و هم قلبش بزرگه. می تونه شاه خوبی شه
    اتفاقن من فکر می‌کنم مسیری که دنیریس داره طی می‌کنه به سمت پادشاهی نیست!
    دنیریس تو این فصل دچار اشتباهاتی شد که می‌تونه آینده‌ش رو در سریال با خطر روبه‌رو کنه. کلن هدفش هنوز برای خودش روشن و شفاف نیست و این می‌تونه باعث شکستش بشه

8. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

...
    stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

خب دوستان...من 1 هفته پیش تازه این قسمتو دیدم...دیگه گفتم خیلی دیره واسه نظر گذاشتن...ولی با این حال دیگه الان نظر میزارم...
    اول از همه خدا وکیلی با من حال میکنید؟؟؟
    نه جدی میگماااااااا.....خداییش باید بدجور قدر منو بدونید
    تو همون اولین قسمت زمانی که مقالمو مینوشتم، متوجه شدم که تایوین قراره بمیره اخر این فصل....خدا وکیلی دیدین یک کلمه راجع به این قضیه بنویسم؟؟نه واقعا دیدین؟؟؟
    اصلا صحبت هام بویی از اسپویل این قضیه میداد...؟؟
    حال میکنید خداییش عجب آدم ردیفیم مناز من یکم یاد بگیرید...تا تو یه جا میخونن پشه ای قرار است در این فصل بمیره...تا کل اعضا با خبر نشن مگه ول میکنن...
    با جنبه به من میگن...خب دیگه خداییش خیلی تعریف از خود شد...بریم قسمت بعد

اول از همه این قسمت واقعا شاهکار بود...به نظرم مردن 2 نفر تو این فصل تاثیر خیلی زیادی به کل مسیر سریال میزاره...یکی خاله سانسا...و بعدی هم که خیلی مهم تر بود، مردن تایوین...
    مردن جافری هیچ تاثیری تو روند داستان نداشت...چون جافری از اولشم هیچکسی نبود...یا مردن اوبرن با اینکه خیلی ناراحت کننده بود، ولی بازم اهمیت آنچنانی تو داستان نداشت...ولی مردن خاله سانسا باعث شد قدرت مطلق بیفته دست بیلیش...
    و الانم مردن تایوین باعث میشه، قدرت لنیستر ها نصف بشه...حتی شاید کمتر...ضربه بدی به لنیستر ها به خاطر همین مرگ وارد میشه...
    ولی با تمام اینها نحوه مردن تایوین به نظرم زیبا ترین مرگ تو کل سریال بوده...با اینکه تایوین شخصیت منفور من نبود و یه جورایی دوستش داشتم ولی واقعا لیاقت همچین مردنی رو اونم تو دستشویی داشت...زنده باد تیریون...
    فقط امیدوارم بره به دنریس ملحق شه...یعنی چی میشه اون ارتش...
    ریگار هم که گم شده، یه جورایی احساس میکنم دنریس خیلی کمتر از قبل داره واسه اژدهایانش وقت میزاره...و بعدشم با این کاری که اومد کرد و اون 2تا رو زندانی کرد، بزرگترین اشتباه زندگیشو انجام داد...
    چون دقیقا همین کار باعث شد 300 سال قبل تمامی اژدها منقرض بشن و فقط همون 3 تخم ازشون باقی بمونه...
    مطمئنن فصل پنجمی رویایی رو در پیش داریم....فقط مشکلش اینجاست اونقدر طول میکشه تا فصل پنج پخش شه، دیگه آدم میترسه بره تو خیابون...میگی یه وقت خدایی نکرده بلایی سرت نیاد این فصل 5 رو از دست بدی
    belmont و semorena به این پست علاقمند بوده اند.

10. 3 کاربر از پست مفید stonecold سپاس کرده اند .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط stonecold نمایش پست ها
    اول از همه این قسمت واقعا شاهکار بود...به نظرم مردن 2 نفر تو این فصل تاثیر خیلی زیادی به کل مسیر سریال میزاره...یکی خاله سانسا...و بعدی هم که خیلی مهم تر بود، مردن تایوین...
    مردن جافری هیچ تاثیری تو روند داستان نداشت...چون جافری از اولشم هیچکسی نبود...یا مردن اوبرن با اینکه خیلی ناراحت کننده بود، ولی بازم اهمیت آنچنانی تو داستان نداشت...ولی مردن خاله سانسا باعث شد قدرت مطلق بیفته دست بیلیش...
    و الانم مردن تایوین باعث میشه، قدرت لنیستر ها نصف بشه...حتی شاید کمتر...ضربه بدی به لنیستر ها به خاطر همین مرگ وارد میشه...
    ولی با تمام اینها نحوه مردن تایوین به نظرم زیبا ترین مرگ تو کل سریال بوده...با اینکه تایوین شخصیت منفور من نبود و یه جورایی دوستش داشتم ولی واقعا لیاقت همچین مردنی رو اونم تو دستشویی داشت...زنده باد تیریون...
    فقط امیدوارم بره به دنریس ملحق شه...یعنی چی میشه اون ارتش...
    ریگار هم که گم شده، یه جورایی احساس میکنم دنریس خیلی کمتر از قبل داره واسه اژدهایانش وقت میزاره...و بعدشم با این کاری که اومد کرد و اون 2تا رو زندانی کرد، بزرگترین اشتباه زندگیشو انجام داد...
    چون دقیقا همین کار باعث شد 300 سال قبل تمامی اژدها منقرض بشن و فقط همون 3 تخم ازشون باقی بمونه...
    مطمئنن فصل پنجمی رویایی رو در پیش داریم....فقط مشکلش اینجاست اونقدر طول میکشه تا فصل پنج پخش شه، دیگه آدم میترسه بره تو خیابون...میگی یه وقت خدایی نکرده بلایی سرت نیاد این فصل 5 رو از دست بدی
    اعتماد به نفس رو

ببین مردن جافری بدون تاثیر هم نیست هورمزد جان! یکی اینکه اعصابمون راحت شد ، بعد اینکه به هرحال الان با مرگ اون و تایوین، باید به آینده‌ی لنیسترها چشم بدوزیم که آینده‌ی روشنی نخواهند داشت، این بدون مرگ جافری امکان‌پذیر نبود

در مورد دنیریس و اژدهاهاش، باید بگم که اونا رو واسه همیشه زندانی نکرده که، مسلمن از اونا باید استفاده کنه، اما شرایط الان واسش بحرانی بوده انگار

12. 2 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

...
    stonecold آواتار ها
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MiSS SAYTA نمایش پست ها
    اعتماد به نفس رو

ببین مردن جافری بدون تاثیر هم نیست هورمزد جان! یکی اینکه اعصابمون راحت شد ، بعد اینکه به هرحال الان با مرگ اون و تایوین، باید به آینده‌ی لنیسترها چشم بدوزیم که آینده‌ی روشنی نخواهند داشت، این بدون مرگ جافری امکان‌پذیر نبود

در مورد دنیریس و اژدهاهاش، باید بگم که اونا رو واسه همیشه زندانی نکرده که، مسلمن از اونا باید استفاده کنه، اما شرایط الان واسش بحرانی بوده انگار

خب حرف شما صد در صد درسته...اینی که اگه جافری نمیمرد، الان تایوین هم زنده بود....خب از این مثال ها زیاد میشه زد...اگه ند استارک هم نمیمرد، خاندان استارک هم به وسیله راب تو اون مدتی که راب زنده بود، به اون همه قدرت نمیرسیدند....یا اگه رابرت نمیمرد، اصلا این قضایا پیش نمیومد...
    ولی این ها همه مرگ هاشون باعث اتفاقاتی در آینده بعد از وقوع مرگ ها بوده...ولی مردن تایوین باعث تضعیف قدرت یک خاندان بود...
    زمانی که جافری مرد، هیچ کسی از ضعیف بودن لنیستر ها صحبت نکرد...چون همه میدونستن پادشاه واقی تایوینه....ولی حالا که تایوین مرده، قدرت لنیستر ها نصف شده...اینه که تاثیر داره...حالا چه تحت تاثیر مرگ جافری یا دلایل دیگه...
    در مورد اژدها باید بگم که من نگرانم، ولی امیدوارم که به قول شما وضعیت بحرانی باشه و دوباره آزادشون کنه...

“در این بازیگر خانه ی دنیا هر کسی یک جور بازی می کند تا هنگام مرگش برسد.” -_-
    shahin1 آواتار ها
    وضعیت : shahin1 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 384
    سپاس شده 1,270 در 394 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 287 تاپیک

این قصل وایت واکرها رو کم داشت. الان چهار فصله که هی فکر میکنم قسمت آخرش قراره یه جنگ از وایت واکرها رو ببینم. مارتین رسیدگی کن لطفا.
    دوستان فرمانده زخمی نایت واچی ما کجا بود اپیزود آخر . شما دیدینش؟
    دوستانی که کتاب خوندن بگن استنیس تو این حمله چند نفر سرباز داشت مگه که صد هزار تا وحشی رو مغلوب کرد؟ منس واقعا اینقدر ضزیب آی کیوش پایینه که نزدیک دیوار اتراق کرده بود؟
    از این جرکت استنیس حیلی خوشحال شدم . بهر طریق مث بقیه خاندانا نگفت دیوار به کن چه ربطی داره. فوقش چمدتا وحشین نایت واج میکشتشون.
    دوست داشتم وینترفل رو دوباره ببینم این اپیزود حیف شد

15. کاربر روبرو از پست مفید shahin1 سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

Eeeeeeeeee منم نظر ندادم در مورد این قسمت؟
    پست ها رو وقت نکردم بخونم جز این صفحه.

نقل قول نوشته اصلی توسط stonecold نمایش پست ها
    خب دوستان...من 1 هفته پیش تازه این قسمتو دیدم...دیگه گفتم خیلی دیره واسه نظر گذاشتن...ولی با این حال دیگه الان نظر میزارم...
    اول از همه خدا وکیلی با من حال میکنید؟؟؟
    نه جدی میگماااااااا.....خداییش باید بدجور قدر منو بدونید
    تو همون اولین قسمت زمانی که مقالمو مینوشتم، متوجه شدم که تایوین قراره بمیره اخر این فصل....خدا وکیلی دیدین یک کلمه راجع به این قضیه بنویسم؟؟نه واقعا دیدین؟؟؟
    اصلا صحبت هام بویی از اسپویل این قضیه میداد...؟؟
    حال میکنید خداییش عجب آدم ردیفیم مناز من یکم یاد بگیرید...تا تو یه جا میخونن پشه ای قرار است در این فصل بمیره...تا کل اعضا با خبر نشن مگه ول میکنن...
    با جنبه به من میگن...خب دیگه خداییش خیلی تعریف از خود شد
    خب منم می دونستم تایوین چه اتفاقی براش می افته، اما مثل تو اینقدر قربون صدقه خودم نرفتماااااااااااا
    چرا چیزی از اینکه آریا رفت دم در خونه خاله اش و برگشت نشون ندادن؟ چرا اینقدر الکی و بی سر و صدا؟
    اما از مردن سگ شکاری خوشحال شدم، به همون اندازه که از مردن خاله سانسا و جافری خوشحال شده بودم!
    این وسط برام خوشحال کننده تر این بود که آریا اونو به حال خودش گذاشت و رفت. هر چند اینکه چرا خانم شوالیه به راحتی اونو از دست داد، برام قبول کننده نبود!

بخش های مربوط به جان و رفتارش با استنیس رو دوست داشتم اما نگاه های زن موقرمز چندش (ملیساندرا) به جان رو دوست نداشتم.

الان چه اتفاقی برای برن می افته؟ میشه یه پیشگوی بزرگ که می تونه طی الارض! کنه؟ کاش کمی بیشتر داستان اونو می شکافتن. اما فکر کنم خود مارتین هم هنوز چیزی در موردش نمی دونه

از کشته شدن تایوین هم خوشحال شدم به خاطر نفرتش از تیریون) و هم ناراحت. مرد مقتدر و زیرکی بود و اینکه تنها کسی بود که جلوی وحشی بازیا و دیوونه بازیای سرسی می ایستاد. دیگه فکر نکنم کسی بتونه این احمق خودشیفته رو کنترل کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1 نمایش پست ها
    این قصل وایت واکرها رو کم داشت. الان چهار فصله که هی فکر میکنم قسمت آخرش قراره یه جنگ از وایت واکرها رو ببینم. مارتین رسیدگی کن لطفا.
    موافقم. حالا جنگ هم ندیدیم، مهم نیست اما حداقل یکم باید بیشتر در موردشون به ما نشون میدادن.
    belmont به این پست علاقمند بوده است.

17. 3 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

...
    stonecold آواتار ها
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian نمایش پست ها
    Eeeeeeeeee منم نظر ندادم در مورد این قسمت؟
    پست ها رو وقت نکردم بخونم جز این صفحه.

خب منم می دونستم تایوین چه اتفاقی براش می افته، اما مثل تو اینقدر قربون صدقه خودم نرفتماااااااااااا
    چرا چیزی از اینکه آریا رفت دم در خونه خاله اش و برگشت نشون ندادن؟ چرا اینقدر الکی و بی سر و صدا؟
    اما از مردن سگ شکاری خوشحال شدم، به همون اندازه که از مردن خاله سانسا و جافری خوشحال شده بودم!
    این وسط برام خوشحال کننده تر این بود که آریا اونو به حال خودش گذاشت و رفت. هر چند اینکه چرا خانم شوالیه به راحتی اونو از دست داد، برام قبول کننده نبود!

بخش های مربوط به جان و رفتارش با استنیس رو دوست داشتم اما نگاه های زن موقرمز چندش (ملیساندرا) به جان رو دوست نداشتم.

الان چه اتفاقی برای برن می افته؟ میشه یه پیشگوی بزرگ که می تونه طی الارض! کنه؟ کاش کمی بیشتر داستان اونو می شکافتن. اما فکر کنم خود مارتین هم هنوز چیزی در موردش نمی دونه
    خب آخه تو که نمیدونستی تو دستشویی میمیره.....من اینم میدونستم....این خبر اونقدر جالب بود که فکر کنم اگه یکی از رازدار ترین بچه ها هم میدونست، تا کل بچه های سینما سنتر نمیفهمیدن، دست برنمیداشت...شده بود شماره بچه های افلاینم میگرفت تا خبر بده...
    ولی من اصلا لو ندادم....بعد من از همون قسمت اول میدونستم به دست چه کسی و چه جوری کشته میشه....فقط دلیلشو نمیدونستم...
    در کل خداوکیلی اون همه قربون صدقه ای که از خودم رفتم حقم بود..
    ..
    در مورد هوند هم که باید بگم منم فکر کنم مرده، ولی بعضی از دوستانم معتقدند که هنوز زنده مونده و تو فصل های آینده دوباره برمیگرده....یه سری دلایلم داشتن که به نظرم منطقی نبود..

javad_17 آواتار ها
    وضعیت : javad_17 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 124
    سپاس شده 32 در 19 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 168 تاپیک

واریس از اونا هست که تو هر حکومتی هستن و همیشه بر اساس مصالح میرن جلو و میبینن چی به نفع کشوره؛ اگر یادتون باشه اول فصل واریس خودش رو کشت تا شین رو دور کنه از تیرین اونجا یه جمله گفت که خیلی جالب بود به شین پول داد گفت برو ! آینده کشور در دست تیرین هست چون این تنها کسی هست که "فکر" داره و اهل تفکر هست در بین لنسترها
    تو دادگاه هم بر اساسا مصالح و فشارها مجبور شد اون کار رو بکنه و شهادت بده چون نمیتونست خطر کنه و جایگاه خودش در جکومت رو به خطر بندازه

نقل قول نوشته اصلی توسط matias نمایش پست ها
    آخه باید به کارگردان گفت مجبوری؟؟ مجبوری نصف قسمت های فصل رو اتفاقات خاصی نگذاری بعدش یک قسمت اینهمه اتفاقات هیجان انگیز بیافته؟؟ آقا من نزدیک بود سکته کنم از دنریس و جان اسنو و برن گرفته تا همه لنیستر ها و آریا این قسمت اتفاقات مهمی براشون افتاد
    راستی تایوین اینقدرام احمق نباید میبود پسرش با تیرکمون اومده جلوش میگه بیا بریم تو اتاق من صحبت کنیم!!! آقا وصیتت رو بکن بجا این حرفا
    دوتا سوال:
    1- این تیریون چه جوری به واریس اعتماد کرد؟ اون بود که شی رو برگردوند و تو دادگاه هم خودش بر علیه تیریون صحبت کرد! اصلا واریس چرا باید اینکارو بکنه؟
    2- اون مرده کی بود تو درخته؟ میگفت من با هزار چشم شمارو میبینم؟؟ یه پا خدایی بود برای خودش

javad_17 آواتار ها
    وضعیت : javad_17 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 124
    سپاس شده 32 در 19 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 168 تاپیک

دنریس هم داره به سمت غرور میره و غرور گرفتش و سه چهار تا اشتباه مهلک داشت در این فصل و پیش بینی من این هست که آینده خوبی رو برای دنریس شاهد نیستیم و ممکنه روز به روز شخصیتش تاریک تر و منفی تر بشه

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)