سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52
نمایش شاخه ای20علاقمندی ها

موضوع: █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

█ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

نام اپیزود: The Children
    تاریخ پخش: June 2014
    شبکه پخش‌کننده: HBO

FFKIA, Anti Trust, HURRICANE و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 13 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

Valar morghulis
    Moham2ad آواتار ها
    وضعیت : Moham2ad آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 16 در 5 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

پاسخ : █ بحث اپیزودیک فصل چهارم سریال Game Of Thrones / قسمت دهم █

Oh My God!

این قسمت فوق العاده بود! هیچ چیزی کم نداشت! دقایق آخر دهنم وا مونده بود از اتفاقات!
    باور کنید حوادث های تیریون یا آریا و دیوار خیلی جذاب تر از حوادث دنریس و بِرَن! پرواز کردن برن یجورایی فیلم رو زیادی تخیلی میکنه
    درگیری هانت هم خیلی خوب بود اما دوست ندارم بمیره! لحظات آخر دلم براش میسوخت!
    موندم جان اسنو و استنیس باهم کنار میان و دهن بقیه رو صاف میکنن! یا نه هرکس یه سمت میره! نگاه اون زن مو قرمزه به جان خیلی بد بود

آریا هم میره که ی assassin کامل بشه! اما مهم ترین اتفاق این قسمت بخش تریون بود!
    به چه چیزی شک کرد که یهو منصرف شد از فرارش و برگشت سمت اتاق پدرش! وقتی صورت شی رو دیدم اصلا شوکه نشدم چون وقتی توی دادگاه هم بود
    معلوم بود سرسی یا تایون مخش رو زدن! کاملا هم حقش بود توسط تریون کشته بشه! تایون هم هماننده جافری با خفت و خاری کشته شد
    با وجود این همه اتفاقات فصل 5 خیلی دیدنی میشه! جان اسنو و استنیس! فرار تیریون! رفتن آریا به براووس! دنریس که توانایی کنترل کردن نداره و...!

پ.ن1 : وقتی این 2 تا دیالوگ گفته شد حس تنفرم نسبت به تایون و جافری بیشتر شد! واقعا چهره های منفوری بودن :

تایون : تو به من تیر زدی , تو پسر من نیستی
    تریون : من پسر توئم من همیشه پسرت بودم

پ.ن2 : واقعا باید 1 سال صبر کنیم؟ این یک ظلم در حقِ ما بیننده هاست , من 1 سال نمیتونم صبر کنم واقعا

5. 7 کاربر از پست مفید Moham2ad سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

عجب فصلی بود،عجب پایانی........

خیلی حرفا هستش که باید بگم ولی یه نکته ای که به نظرم خیلی مهم رسید رو فقط میگم.
    این فصل نسبت به فصل های گذشته بهتر بود و من فکر میکنم فصل های آینده خیلی بهتر بشه و دلیل اش رو من در یک چیز میبینم:
    بلوغ فکری کاراکتر ها!
    آریا،جان اسنو،سانسا حتی تیریون و جیمی و سرسی و دنریس ،پرده ها کنار رفته و اینا همشون به یه بلوغ فکری رسیدند،فکر میکنم جذابیت سریال در فصل های آینده خیلی بیشتر بشه.
    اصلن دوست نداشتم تموم شه،یه سال صبر کردن خیلی نامردیه!

پینوشت:مثل همیشه بازی تیریون فوق العاده بود،فوق العاده بود میمیک صورتش توی سکانس گفتگو با پدرش.
    Moham2ad, matias و MJ United به این پست علاقمند بوده اند.

7. 8 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

MJ United آواتار ها
    وضعیت : MJ United آنلاین نیست.
    سپاس ها : 94
    سپاس شده 145 در 86 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH MYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOD
    فوق العاده بود این قسمتش
    اولش که حمله ی استنیس بود که خیلی بهم حال داد و وقتی فهمید جان اسنو پسر ند استارک
    اونجاش خیلی ترسید که وقتی جان گفت بهتره جنازه هارو بسوزونی
    منس هم جونشون مدیونه جان هست
    معلوم بود اگه کوه میمرد تیریون بخشیده میشد به خاطر همین سرسی اینقدر ترسیده بود
    دنریس فهمید دیگه نمیتونه اژدهاشو زندانیشون کرد ولی خیلی ناراحت بود
    اون اژدهای دیگه ام معلوم نیست کجا رفته که دیگه ندیدنش
    اون سکانسی که جنازه هارو سوزوندن اون زنکه موقرمز خیلی بد به جان نگاه کرد
    وقتی هم که جان جنازه ایگیرین رو سوزوند ناراحت کننده بود
    برندون هم سرانجام به مقصدش رسید و The Children رو دید و مطمئنم فصل دیگه خیلی برندون نقش اساسی خواهد داشت(ولی بخواد پرواز کنه خیلی دیگه...)
    فکر نمی کردم برین بتونه هونت رو بزنه دمش گرم!(یکی دیگه از افراد تو لیست آریا هم خط خورد)
    دمت گرم جیمی اون صحنه که از هم خداحافظی کردن خیلی ناراحت کننده بود
    خوشم اومد تیریون شی و تایوین رو کشت(من که اون صحنه داشت با تایوین صحبت می کرد خیلی استرس داشتم یکی بیاد بکشتش)
    لرد واریس:در مارموز بودن با بیلیش رقابت تنگا تنگی داره
    و سرانجااااااااااااااام والار مورگولیس
    -تمام مردان باید بمیرن
    -تمام مردان باید خدمت کنن
    آهنگ این سکانسش فوق العاده بود
    و وقتی آریا رو عرشه کشتی وایسا بوده به شخصه قانع شدم ملکه ی به حق وستروس هست ولی داره میره به طرف براووس
    و فصل 5 فوق العاده خواهد بود با ورود احتمالی دورنیش ها-استنیس و جان اسنو باهم-رفت تیریون به آب ها و شهرهای آزاد-بولتون ها در وینترفل-دنریس-جیمی و سرسی-برندون به مقصدش رسید و هدف بعدیش چی میشه؟(دوست دارم برندون به تخت آهنین برسه)-رفتن آریا به براووس و همچنین وایت واکرها چیکار میکنن؟
    خداییش یک سال خیلی طولانی هست خب یکم درک کنین دیگه
    ویرایش توسط MJ United : 06-16-2014 در ساعت 16:00

9. 6 کاربر از پست مفید MJ United سپاس کرده اند .

matias آواتار ها
    وضعیت : matias آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 29 در 12 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 59 تاپیک

آخه باید به کارگردان گفت مجبوری؟؟ مجبوری نصف قسمت های فصل رو اتفاقات خاصی نگذاری بعدش یک قسمت اینهمه اتفاقات هیجان انگیز بیافته؟؟ آقا من نزدیک بود سکته کنم از دنریس و جان اسنو و برن گرفته تا همه لنیستر ها و آریا این قسمت اتفاقات مهمی براشون افتاد
    راستی تایوین اینقدرام احمق نباید میبود پسرش با تیرکمون اومده جلوش میگه بیا بریم تو اتاق من صحبت کنیم!!! آقا وصیتت رو بکن بجا این حرفا
    دوتا سوال:
    1- این تیریون چه جوری به واریس اعتماد کرد؟ اون بود که شی رو برگردوند و تو دادگاه هم خودش بر علیه تیریون صحبت کرد! اصلا واریس چرا باید اینکارو بکنه؟
    2- اون مرده کی بود تو درخته؟ میگفت من با هزار چشم شمارو میبینم؟؟ یه پا خدایی بود برای خودش
    ویرایش توسط matias : 06-16-2014 در ساعت 15:22

11. 4 کاربر از پست مفید matias سپاس کرده اند .

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

خب فقط میتونم بگم خیلی لذت بخش بود.یعنی واقعن اون همه مرگی که تا به حال دیدیم یه طرف این یکی یه طرف.همچین برام لذت بخش بود حتی از مردن جفری هم بیشتر بهم مزه داد.

ولی اصلن یه درصدم فکر نمیکردم تایوین رو بکشه.اولش فکر کردم الان که جیمی فراریش داد وسط راه اون سرسی ...بییییییب... میبینتش.گفتم شاید داره زاغ سیاه جیمی رو چوب میزنه ولی وقتی رفت تو اتاق تایوین گفتم دیوااااااانه.چون به نظر من قصد کشتن تایوین رو نداشت.فکر میکنم رفته بود برای بار آخر باباشو ببینه که زد و شی رو دید.اون موقع تصمیم خودشو گرفت که به نظر من تصمیم درستی بود.سرسی چه حرصی بخوره من فقط بی صبرانه منتظر فصل بعدم که قیافه سرسی رو ببینم :دی

برن رو هم خیلی دوست دارم.اصلن استارکها همشون ماااااهن فکر هم نکنم منظور اون پیریه از پرواز کردن پرواز واقعی باشه.فکر میکنم یه چی تو مایه های طی‌العرض خودمون باشه :دی

در مورد اژدهاها هم من فکر میکنم بمیرن حالا یا با زندانی کردنشون میمیرن یا خودش مجبور میشه از بین ببرتشون.یعنی چیزایی که دنریس خیلی بهشون دل خوش کرده بود و بقولی بچه های خودش رو نابود بکنه.

خلاصه اپیزود خیلی خوبی بود امتیاز بنده 10
    نقل قول نوشته اصلی توسط MJ United نمایش پست ها
    اون پسر که مرد یه وایت واکر شد
    نه دیگه دختره زد منفجرش کرد ندیدی؟

13. 6 کاربر از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده اند .

MJ United آواتار ها
    سپاس شده 145 در 86 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SiSiBK:. نمایش پست ها
    خب فقط میتونم بگم خیلی لذت بخش بود.یعنی واقعن اون همه مرگی که تا به حال دیدیم یه طرف این یکی یه طرف.همچین برام لذت بخش بود حتی از مردن جفری هم بیشتر بهم مزه داد.

ولی اصلن یه درصدم فکر نمیکردم تایوین رو بکشه.اولش فکر کردم الان که جیمی فراریش داد وسط راه اون سرسی ...بییییییب... میبینتش.گفتم شاید داره زاغ سیاه جیمی رو چوب میزنه ولی وقتی رفت تو اتاق تایوین گفتم دیوااااااانه.چون به نظر من قصد کشتن تایوین رو نداشت.فکر میکنم رفته بود برای بار آخر باباشو ببینه که زد و شی رو دید.اون موقع تصمیم خودشو گرفت که به نظر من تصمیم درستی بود.سرسی چه حرصی بخوره من فقط بی صبرانه منتظر فصل بعدم که قیافه سرسی رو ببینم :دی

برن رو هم خیلی دوست دارم.اصلن استارکها همشون ماااااهن فکر هم نکنم منظور اون پیریه از پرواز کردن پرواز واقعی باشه.فکر میکنم یه چی تو مایه های طی‌العرض خودمون باشه :دی

در مورد اژدهاها هم من فکر میکنم بمیرن حالا یا با زندانی کردنشون میمیرن یا خودش مجبور میشه از بین ببرتشون.یعنی چیزایی که دنریس خیلی بهشون دل خوش کرده بود و بقولی بچه های خودش رو نابود بکنه.

خلاصه اپیزود خیلی خوبی بود امتیاز بنده 10

نه دیگه دختره زد منفجرش کرد ندیدی؟

آره الان رفتم دوباره دیدم
    اشب شد

15. کاربر روبرو از پست مفید MJ United سپاس کرده است .

_ARTAS_ آواتار ها
    وضعیت : _ARTAS_ آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 22 در 8 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

قسمت بسیار بسیار جالبی بود کلی هم هیجان داشت.
    به طور کلی این فصل یه فصل بسیار متفاوت با فصول گذشته بود یعنی از این فصل به بعد داستان فیلم قابلیت این رو داره که زمین تا اسمون تغیر کنه.

در مورد شمال من حس میکنم ارتش ازاد با استنیس هم پیمان بشه و حتی احتمال هم میدم که استنیس به جان اسنو اسم استارک رو بده (چون شاه هستش میتونه این کار رو بکنه) همچنین تا حدودی به ند هم مدیونه و جان هم به نوعی اخرین استارک باقی مونده هستش البته اگه اتفاق خاص نیوفته به طور کل به خودش بستگی داره.

در مورد اریا هم باید گفت در نهایت نمردیمو رفتنشو به اونور اب دیدیم.البته این تقریبا اخرین انتخابی بود که داشت.

یه نکته ی شاد کننده ی دیگه هم این بود که معلوم شد نیزه ی اوبران به سم بدی اغشته بوده که اونم کم کم داره کوه رو میخوره.اما فکر کنم اگه اون دکتره بتونه نجاتش بده توش تغیرات شدیدی حاصل بشه که در اون صورت جالب خواهد بود.

بخش برن هم در نوع خودش جالب بود اما هنوز داستانش شروع نشده و داستان اصلی برن باید از فصل بعدی شروع بشه.

در نهایت میرسیم به بخش زیبای تریون که واقعا تکان دهنده بود راستش من فکر میکنم شی از همون اول هم جاسوس تایون بود و به همین دلیل هم به راحتی بهش خیانت کرد.هم چنین تایون هم همیشه میخواسته یه جوری تریون رو از بین ببره که به دلیل شانس تریون همیشه جون سالم به در میبرده حتی ممکنه دستور قتلش رو هم در جنگ بلک واتر تایون داده باشه نه جافری.و در نهایت تریون ثابت کرد که یک لنستر همیشه بدهیش رو صاف میکنه.کلا بسی حال کردیم.

هم چنین این قسمت یه بخش خوب هم داشت و اونم نمایش اون موجود های بود که انسان های نخستین بهشون بچه میگفتن که طبق کتاب تو جادو گری شدیدا مهارت دارن خوبیش اینه که معلوم شد از فصل بعدی این موجودات هم به طور جدی وارد داستان خواهند شد که نکته ی مثبتی چون به طور کل تا الان داستان این جور چیزا رو تو حاشیه نگه داشته بود.
    Moham2ad به این پست علاقمند بوده است.

17. 6 کاربر از پست مفید _ARTAS_ سپاس کرده اند .

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTAS_ نمایش پست ها
    راستش من فکر میکنم شی از همون اول هم جاسوس تایون بود و به همین دلیل هم به راحتی بهش خیانت کرد.هم چنین تایون هم همیشه میخواسته یه جوری تریون رو از بین ببره که به دلیل شانس تریون همیشه جون سالم به در میبرده حتی ممکنه دستور قتلش رو هم در جنگ بلک واتر تایون داده باشه نه جافری
    به نظر من که کاملن جور در میاد.تا به حال بهش فکر نکرده بودم :دی

19. کاربر روبرو از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده است .

MJ United آواتار ها
    سپاس شده 145 در 86 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

دوستا اگه کسی آهنگ اون سکانسی که آخر سریال هست(همونجا که آریا اون سکه رو نشون میده) رو داره آپلود کنه ممنون میشم

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)