سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نگاهی به فیلم "قتل خاندان اینوگامی"Murder of the Inugami Clan 2006/اثر کُن ایچیکاوا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
نمایش شاخه ای2علاقمندی ها
  • 1 ارسال شده توسط amir_kubrick
  • 1 ارسال شده توسط قطره باران

موضوع: نگاهی به فیلم "قتل خاندان اینوگامی"Murder of the Inugami Clan 2006/اثر کُن ایچیکاوا

همه چیزی برای گفتن دارند اما کسی به حرف های دیگری گوش نمی دهد. . .
    amir_kubrick آواتار ها
    وضعیت : amir_kubrick آنلاین نیست.
    سپاس ها : 408
    سپاس شده 422 در 113 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 26 تاپیک

نگاهی به فیلم "قتل خاندان اینوگامی"Murder of the Inugami Clan 2006/اثر کُن ایچیکاوا

قتل خاندان اینوگامی
    Murder of the Inugami Clan

کارگردان:کُن ایچیکاوا.فیلم‌نامه:کن ایچیکاوا،شینیا هیداکا،نوریو اوسودا،بر اساس رمانی از سیشی یوکومیزو.مدیرفیلمبرداری:یو کیو ایسوهاتا.تدوین چیزوکو اوسادا.موسیقی:کنساکو تانیکاوا.بازیگران:کوجی ایشیزاکا(کوسوکه کیندایچی)،ناناکو ماتسوشیما(نامایو نونومیا)،سومیکو فوجی(ماتسوکو اینوگامی)،ایسائو بیتو(کارآگاه سنبا)،تاتسویا ناکادایی(ساهی اینوگامی)،محصول 2006 ژاپن،133دقیقه
    خلاصه داستان:
    افراد خاندان اینوگامی بر بستر مرگ بزرگ خاندان،ساهی اینوگامی،گرد آمده اند.اینوگامی قبل از مرگ وارثان خویش را مشخص نکرده....

فیلمی که نیست . . .
    از:Amir_Kubrick

فرض کنید کودکی هیچ از سینما و فیلم نمی داند و با یک فیلم،با یک و تنها یک فیلم مسیر زندگی اش عوض می شود...این فیلم برای من همین شرایطی که گفتم را ایجاد کرد....یادم می آید که چجوری جلوی تلوزیون نشسته بودم و کنال را عوض می کردم...رسیدم به کانال دوم....خواستم ببینم چه فیلمی است که دارد پخش می شود.به نظرم جالب آمد.....تا آخرش را دیدم ...بعد از دیدن آن فیلم یک حسی داشتم که تا آن موقع تجربه نکرده بودم...به قدری فیلم زیبا بود و تماشاگر را دنبال خود می کشاند که من که هیچ،هر کسی می دید با آن انس می گرفت و واقعاً احساس می کرد یک فیلم سینمایی دیده...خیلی دنبال این فیلم گشتم و هنوز که هنوز است پیدایش نکردم...دیدن دوباره این فیلم برایم آرزویی شده بود دست نیافتنی....بعد از چند سال اخیراً بعد از چند سال دوباره فیلم را دیدم از طریق شبکه نمایش.هنوز هم این جذاب و در گیر کننده است البته نسخه اصلی این فیلم،به کارگردانی همین فیلمساز،در سال 1976 به نام خاندان اینوگامی،بوده است اما این نسخه هم مثل نسخه اولیه درخشان وعالیست.من هنوز نتوانستم به این نسخه ی فیلم دست پیدا کنم و بسیار پی اش هستم اما انگار خدا می خواهد ما این فیلم را برای بار سوم نبینیم.حال از این بحث ها بگذریم و برسیم به خود فیلم...

استاد سالخورده سینمای ژاپن،کُن ایچیکاوا ی فقید،در سال 2006 با فیلم پلیسی قتل خاندان اینوگامی به یک از فیلم های محبوب و قدیمی خود بازگشت.فیلم برگرفته از داستانی محبوب است که شخصیت کارآگاهش الهام بخش مجموعه ای تلویزیونی در دهه 1980 نیز بوده است.حاصل کار،اثر درجه یکی است با بازی های درخشان؛از جمله بازی بازیگر اصلی نسخه 1976همین کارگردان از این دست مایه.کادوکاوا هرالد-ناشر کتاب-ایچیکاوای تحسین شده را نامزد کارگردانی اولین اقتباس سینمایی از این اثر کرد که اولین تلاش سینمایی این نهاد هم بود.سه دهه بعد کارگردان نود ساله باز هم برای این اقتباس به خدمت گرفته شد.نه فقط به واسطه استادی اش بلکه در عین حال به عنوان بخشی از چشن سی امین سالگرد آغاز فعالیت های سینمایی ناشر کتاب.

سکانس سیاه و سفید پیش از عنوان بندی در روستایی پس از جنگ،پر از صلح وصفا و آرامش در شهر ناسو اتفاق می افتد؛جایی خانواده اینوگامی بر بستر مرگ ساهی اینوگامی،پدر سالار ظالم،گرد آمده اند.در ادامه،سیاه و سفید جایش را به رنگی می دهد و کوسوکه کیندایچی-کارآگاه قهرمانی که گویی نیمی کلمبو و نیمی تورا سان-است.معرفی می شود(کوجی ایشیزاکا نقش خود را در نسخه اولیه فیلم باز آفرینی کرده).از جایی به بعد روایت فیلم الگوی داستان های پلیسی معمایی را پیدا می کند،با حضور کارآگاهی که سعی در حل جنایتی دارد،در حالی که تعداد اجساد هر روز بیشتر و بیشتر می شود.ایچیکاوا آشکارا از پرداختن به این دست مایه لذت می برد(فیلم نامه از قرار معلوم به داستان اصلی وفادار مانده) و ضرباهنگی سرزنده به آن بخشیده است.سبک داستان گویی و جلوه های بصری فیلم که از جمله شامل یک سر جدا شده آشکارا کائوچویی است،شاید گهنه بنماید،اما معمای مرکزی داستان پیش بینی ناپذیر باقی می ماند و مخاطب را تا پایان به حدس و گمان وا می دارد.بازی ها درجه یک هستند،اگر چه تصویر عبوس ساهی پدرسالار ،با بازی تاتسویا ناکادایی،بیشتر به فیلم های کمدی پهلو می زند....
    قطره باران به این پست علاقمند بوده است.

2. 2 کاربر از پست مفید amir_kubrick سپاس کرده اند .

3. # ADS

در یک روز ، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی شوید ، می توانید مطمئن باشیدکه در مسیر اشتباه حرکت می‌کنی
    قطره باران آواتار ها
    وضعیت : قطره باران آنلاین نیست.
    سپاس ها : 5,182
    سپاس شده 927 در 489 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 402 تاپیک

پاسخ : نگاهی به فیلم "قتل خاندان اینوگامی"Murder of the Inugami Clan 2006/اثر کُن ایچیکاوا

فیلم شاهکار لحظه فیلم قشنگ و دوست داشتنی من یکی از عوامل موفقیت فیلم داشتن فیلنامه بسیار حرفه ای و قشنگ می بینم
    این فیلم با اینکه قدیمی اما به طور کامل جذاب و ارتباط خوبی برقرار کرد
    amir_kubrick به این پست علاقمند بوده است.

5. کاربر روبرو از پست مفید قطره باران سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)