سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آخرین اخبار، اسپویلرها، بحث و تبادل نظر در خصوص فصل پنج Game of Thrones - صفحه 2

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50
نمایش شاخه ای27علاقمندی ها

موضوع: آخرین اخبار، اسپویلرها، بحث و تبادل نظر در خصوص فصل پنج Game of Thrones

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,004
    سپاس شده 4,807 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

آخرین اخبار، اسپویلرها، بحث و تبادل نظر در خصوص فصل پنج Game of Thrones

در این تاپیک همان طور که از نام آن پیداست، آخرین اخبار و اسپویلرها از فصل پنجم سریال محبوب شبکه hbo در اختیار علاقمندان به این سریال قرار خواهد گرفت. همچنین کاربران عزیز می توانند در صورت تمایل در بحث ها و گمانه زنی های مربوط به فصل جدید این سریال شرکت نمایند.

Alert نکته قابل توجه اینکه دوستان در صورت بیان کردن هرگونه خبری که جنبه اسپویلر دارد، حتما آن را در تگ اسپویل قرار داده و با تذکر به کاربران دیگر، آنها را در خصوص لو رفتن قسمتی از داستان و وقایع رخ داده باخبر سازند.

tasha و hamedxxx24 به این پست علاقمند بوده اند.

2. کاربر روبرو از پست مفید Wolverine سپاس کرده است .

3. # ADS

Prince78 آواتار ها
    وضعیت : Prince78 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6
    سپاس شده 55 در 37 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 529 تاپیک

پاسخ : آخرین اخبار، اسپویلرها، بحث و تبادل نظر در خصوص فصل پنج Game of Thrones

قسمت 2م هم پخش شد.

اولا بزرگترین قسمتی که تو فیلم خودنمایی کرد در ابتدا این بود که سانسا خیلی خیلی داره سیاست مدارانه عمل می کنه. اصن اباهتی گرفته که نمیشه منکرش شد
    در کینگز لندینگ همون طور که انتظار می رفت همه چی داره خراب میشه. سرسی کله شقه. نمیتونه اداره کنه. جیمی هم فصل به فصل داره بهتر میشه. کاراکترش خیلی خوب شده
    بخش دورن هم عالی بود. کم بود ولی خیلی خوشم اومد. یک مقدمه بسیار آروم و عالی ای بود. از کاراکتر شاه دورن هم بشدت خوشم اومد. کلا خاندانین که شنیدم در ادامه خیلی زیاد بزرگ میشن در داستان.
    آریا خیلی خفن شده و قسمت های آینده خفن تر میشه :دی . خیلی قسمت آریا و شهر بارووس عالی بود.
    دنریس هم بر خلاف فصل 1-2-3 که خط داستانیش بر هیجان ترین قسمت بود، این دو فصل و مخصوصا این فصل خیلی با سقوطش داریم همراه میشیم. داره کله شق گری های خرکی در میاره... کجاست دنریس فصل 2-3 ؟؟ ولی جدا از مسائل، صحنه پایانی خیلی ناراحت کننده بود... خیلی امیلیا حس و عالی منتقل کرد.
    کسل بلک هم داستان خیلی خوب بود. مهمترین قضیه نبود ملیساندرا ( ) بود. اون اتفاقی که اخر هم افتاد شنیدم تو کتاب خیلی خیلی بهتر در اورده بودن و خیلی خفن بود ولی تو سریال اصن بهش خوب نپرداختن و خیلی یهویی و مصنوعی بود...
    در کل خیلی خوشم اومد. بشدت منتظر قسمت های بعدیم

پ.ن. چرا این فصل بحث اپیزودیک نیست تو انجمن؟
    hamedxxx24 به این پست علاقمند بوده است.

5. # ADS

hamedxxx24 آواتار ها
    وضعیت : hamedxxx24 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 6 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 15 تاپیک

من قسمت هشتم و دیدم متاسفانه دوتا قسمت دیگه بیشتر نمونده خیلی زود تمام میشه و یه سال دیگه تو کف میمونیم

قسمت هشتم خیلی عالی بود جنگ خفنی هم داشت خدا کنه دوتا قسمت بعدی هم جنگ داشته باشه من موندم چه جودی میخوان اون وایت واکرارو شکست بدن

راستی یه سوال جریان شمشیر جان اسنو چیه چرا نشکست کی این شمشیرو بهش داده ؟ من هرچی فکر کردم بخاطر نیومد این شمشیر از کجا به دستش رسید

msh4030 آواتار ها
    وضعیت : msh4030 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 3 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

راستی یه سوال جریان شمشیر جان اسنو چیه چرا نشکست کی این شمشیرو بهش داده ؟ من هرچی فکر کردم بخاطر نیومد این شمشیر از کجا به دستش رسید
    اگه اشتباه نکنم ، این شمشیر والرین استیل رو لرد کوماندر قبلی ( کوماندر مورمانت ) به جان اسنو داد. کوماندر مورمانت پدر جوراه مورمانت بود.
    از این شمشیرای والرین چندتای دیگه هم هس . یکیش دست اون زن غول پیکره ( برن از تارث ) که الان در فصل پنج داره به نجات سانسا فکر می کنه.
    ظاهرا قدرتی که فولاد والرین داره با قدرت شیشه اژدها برابره ! شاید البته.

دوستان چرا بحث و بررسی و نقد سریال بازی تخت و تاج مثل فصل قبل داغ نیس تو انجمن؟؟؟
    دو قسمت دیگه مونده فقط ... دو قسمت !!!!!!!!!!!!!!!! ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا

8. کاربر روبرو از پست مفید msh4030 سپاس کرده است .

hamedxxx24 آواتار ها
    سپاس شده 6 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 15 تاپیک

سلام ممنون از توضیحی که دادید جدا چرا کسی نظر نمیده ؟

من موندم چه جوری میخوان جلوی وایت واکرهارو بگیرن جنگ خفنی میشه حتما کلی برای ساختش زحمت کشید تا ماهم با دیدنش لذت ببریمb-)

pinkflower آواتار ها
    وضعیت : pinkflower آنلاین نیست.
    سپاس ها : 952
    سپاس شده 43 در 21 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 110 تاپیک

به احتمال زیاد دروگون باید کمکشون کنه تا بتونن وایت واکرا رو شکست بدن

hamedxxx24 آواتار ها
    سپاس شده 6 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 15 تاپیک

خوب این قسمت نهم هم تموم شد فقط یه قسمت دیگه مونده خیلی ستمه یه قسمت دیگه تمام میشه باید یه سال منتظر باشیم کاش تعداد قسمت هارو بیشتر میکردن یا شروع هر فصل شیش ماه به شیش ماه میشد
    من منتظر جنگ با وایت واکرها بودم مثل اینکه این جنگ رفت برای فصل بعد این ملکه ماهم با این ارتش نیزه دار وببخشید خواجه اش چنگی به دل نمیزنه فکر نکنم بتونه جایی و با جنگ تصرف کنه مگر اینکه فکری به حال ارتشش بکنه و این شورش و سرکوب کنه من موندم این شورشی ها ازکجا میان که انقدر وحشی و نترس هستن با یه چاقو کلی سرباز و کشتن کم مونده بود دنریس و هم بکشن که اژی جونش امد نجاتش داد
    آریا استارک رفته تو کف مانتن ولی من فکر نمیکنم بتونه این قول بی شاخ و دم و بکشه اگه این کارو بکنه که خیلی خوب میشه
    انقدر وقت این سریال کمه که یه سری از شخصیت های این داستان اصلا معلوم نیست چی کار میکنن و کجان :-l

hamedxxx24 آواتار ها
    سپاس شده 6 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 15 تاپیک

خداییش سریال به این میگن مو به تن آدم سیخ میشه چی بگم که نگفتنم بهتر است داغون شدم یعنی له له شدم

بعدا بیشتر میگم

Mohsen.R آواتار ها
    وضعیت : Mohsen.R آنلاین نیست.
    سپاس شده 11 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

این دیگه خیلی غافل گیر کننده بود.محبوبترین کاراکتر سریال مرد. هرچی کاراکتر مثبت تو سریال بود نابود شدن.چیزه دیگه ای هم مونده؟؟ قسمت ده خیلی بد حال آدمو میگیره

hamedxxx24 آواتار ها
    سپاس شده 6 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 15 تاپیک

من امیدم به اون جادوگره است شاید خدای آتش بتونه جان اسنو رو زنده کنه قبلا دیده بودیم که یکی و زنده کرد شاید بتونه جان اسنو رو زنده کنه البته امیدی به این نویسنده دیوانه نیست دوست داره همه رو بکشه خدایی از دستم در رفت تو این قسمت آخری چند نفر و کشت
    Mohsen.R به این پست علاقمند بوده است.

Mohsen.R آواتار ها
    وضعیت : Mohsen.R آنلاین نیست.
    سپاس شده 11 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

جادوگر احتمال اینکه جان اسنو رو برگردونه خیلی بالاس ولی اونطور که سازنده های سریال میگن نقش جان اسنو به طور کامل تمام شده و باید با این کاراکتر خداحافظی کنیم.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)