سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی فیلم پسربچگی "Boyhood" (اختصاصی سینماسنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
نمایش شاخه ای16علاقمندی ها

موضوع: معرفی فیلم پسربچگی "Boyhood" (اختصاصی سینماسنتر)

TOUCH DARKNESS AND DARKNESS TOUCHES YOU BACK
    penn آواتار ها
    وضعیت : penn آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,028
    سپاس شده 3,031 در 805 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

معرفی فیلم پسربچگی "Boyhood" (اختصاصی سینماسنتر)

نام فیلم پسربچگی (Boyhood) کارگردان Richard Linklater
    کشور سازنده آمریکا تهیه کننده Richard Linklater-John Sloss
    سال تولید 2014 فیلم نامه Richard Linklater
    ژانر درام فیلم بردار Lee Daniel-Shane Kelly
    زمان فیلم 165 دقیقه آهنگساز
    کمپانی IFC Films تدوین گر Sandra Adair
    زبان فیلم انگلیسی درجه نمایش R صدا بردار David McGill
    بودجه تولید 4 میلیون$ فروش فیلم 43.5 میلیون$ طراح صحنه Kari Perkins
    افتخارات بازیگران
    نامزد دریافت گلدن گلاب بهترین فیلم درام-بهترین کارگردانی-بهترین فیلمنامه-بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و بهترین بازیگر نقش مکمل زن
    برنده ی خرس نقره ای بهترین کارگردانی و نامزد دریافت خرس طلایی (بهترین فیلم) از جشنواره برلین
    برنده ی جایزه بهترین فیلم-بهترین کارگردانی-بهترین بازیگر نقش مکمل زن و نامزد بهترین فیلمنامه ی اصلی-بهترین بازیگر نقش مکمل مرد-بهترین بازیگر جوان و بهترین تدوین از حلقه منتقدان فیلم شیکاگو
    برنده ی جایزه بهترین فیلم-بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر زن از جشنواره سیاتل

Ellar Coltrane در نقش Mason

Patricia Arquette در نقش Mom

Ethan Hawke در نقش Dad

Elijah Smith در نقش Tommy

Lorelei Linklater در نقش Samantha

درباره داستان

مِیسون شش ساله به همراه مادر و خواهرش، سامانتا، در تگزاس زندگی می‌کند. پدرش به تازگی آن‌ها را ترک کرده است. فیلم، زندگی مِیسون و خانواده‌اش را در طول 12 سال آینده که طی آن به یک مرد تبدیل می‌شود، دنبال می‌کند...

درباره فیلم

تازه‌ترین فیلم لینک‌لیتر با‌عنوان “پسربچگی”، تجربه‌ای است منحصربه فرد و متفاوت در میان کارهای او. فیلمی داستانی که به شیوه‌ای مستند، زندگی پسربچه‌ای آمریکایی از اهالی تگزاس به نام میسون، با بازی الار کولترین را طی یک دوره زمانی دوازده ساله، تصویر کرده است.
    “پسربچگی” به نوعی حاصل عمر خالق‌اش ریچارد لینک‌لیتر و فیلمی ساده و کاملا نامتعارف است که در بین تمام فیلم‌های پر هزینه و پر سر و صدای این روزهای سینمای دنیا می‌درخشد.
    اولین چیزی که ما را هنگام دیدن این فیلم به تحسین وا می‌دارد چگونگی اجرا و به ثمر رساندن ایده‌ای تا این اندازه غیر متدوال است که به اثری چنین یکدست بعد از 12 سال فیلمبرداری ختم شده. اثری که مرزهای میان فیلم مستند و داستانی را از بین می‌برد و به دستاوردی در زمینه حفظ راکورد، چه در میزانسن و چه در فضاسازی، تبدیل می‌شود. لینک‌لیتر پیش از این و با سه‌گانه فراموش‌نشدنی «پیش از...» نشان داده بود که علاقه فراوانی به کندوکاو در زندگی و بررسی تاثیر گذر زمان بر آن دارد. پسربچگی نیز فیلمی است که سرشت آن با مفهوم زمان گره خورده و می‌توان از زوایای مختلف به این مسئله پرداخت.
    لینک‌لیتر در سه‌گانه‌اش، زوج عاشق (ایتن هاک و جولی دلپی) را در یک دوره هجده ساله دنبال می‌کرد و در هر قسمت پس از گذشت چند سال به سراغ آن‌ها می‌رفت تا ببیند گذشت زمان تا چه‌اندازه بر رابطه عاشقانه آن‌ها تاثیر گذاشته است. اما در این فیلم او به‌جای چند فیلم جداگانه و مستقل، دوازده سال زندگی میسون را یک‌جا به ما نشان می‌دهد.
    او برش‌هایی از زندگی میسون را در دوره‌های مختلف انتخاب کرده و کنار هم چیده و به این ترتیب سیر تدریجی رشد او از کودکی تا بلوغ را به نمایش می‌گذارد. با این‌که فیلم، مقاطع مختلفی از زندگی میسون و خواهرش را در سنین مختلف نشان می‌دهد، اما تداوم حسی بازیگران آن اصلا به هم نخورده است. این تداوم در بازی ایتن هاک و پاتریشیا آرکِت نیز دیده می‌شود.
    وقتی فیلمی تا این اندازه به ریتم و حال و هوای زندگی واقعی نزدیک می‌شود، برای هر کس یک معنای منحصر به فرد پیدا می‌کند. به این دلیل که هر مخاطبی هنگام دیدن این فیلم، تجربه‌های خود را در کنار اتفاقات پیش آمده برای میسن قرار می‌دهد و به برداشت خاص خود می‌رسد. به همین علت هم هست که دیدن چنین فیلمی می‌تواند یک تجربه حسی بسیار شخصی برای مخاطب خود رقم بزند و او را به فکر انداخته و حتی بر نگاهش به زندگی تاثیر بگذارد.
    فرق می‌کند که پسربچگی را در چه حالی ببینیم. در امیدواری و یا ناامیدی. در شادی و یا غم. این فیلمی است که مستقیم با زندگی واقعی خود ما ارتباط برقرار می‌کند.

نماهائی از فیلم

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر پایگاه تحلیلی و خبری سینماسنتر نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد.

The Godfather و plusmovie به این پست علاقمند بوده اند.

2. 12 کاربر از پست مفید penn سپاس کرده اند .

3. # ADS

Say what you wanna say
    fibi آواتار ها
    وضعیت : fibi آنلاین نیست.
    سپاس ها : 113
    سپاس شده 84 در 39 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : معرفی فیلم پسربچگی "Boyhood" (اختصاصی سینماسنتر)

من این فیلم رو دقیقا یک ماه پیش دیدم و باید بگم ک کلا از خیلی چیزاش خوشم اومد...ولی بعضیارو دیگه زیاده روی کردن...!
    مثلا اون تفکراتی ک اون پسره راجع ب زندگی و اینجور چیزا داشت رو دوس داشتم.یا همین ک فک کنم حدود 12 سال طول کشیده فیلمبرداری شِ ک طبیعی ترش کرده بود...ولی اینجا دیگه زیادی دخترارو پست نشون دادن...از خواهرش گرفته تا دوس دختر بلوندش!
    در کل هیجان ک اصلا نداشت اما آموزنده بود...
    ی چیزی:میگم چرا تمام ناپدری های این پسره دیوونه بودن؟؟!

5. 2 کاربر از پست مفید fibi سپاس کرده اند .

euruse آواتار ها
    وضعیت : euruse آنلاین نیست.
    سپاس ها : 121
    سپاس شده 34 در 20 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 411 تاپیک

خیلی خسته کننده بود در کل!
    نکات آموزشی اش به کنار ولی دیگه خیلی بود!
    plusmovie به این پست علاقمند بوده است.

7. کاربر روبرو از پست مفید euruse سپاس کرده است .

penn آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

خیلی خیلی عذر میخوام اما به هیچ عنوان متوجه صحبت دوستان نمیشم!!
    هیجان نداشت... خسته کننده بود!!
    مگه قرار بود با فیلمی که سرتاسرش هیجانه روبرو بشین؟!
    قطعا هر کسی قبل از دیدن این فیلم میدونه ژانر این فیلم درام هستش، نه اکشن، نه جنایی و نه معمایی!
    فقط درام
    پس لطف کنید ایراد منطقی به فیلم بگیرید!
    lordofgame22 و plusmovie به این پست علاقمند بوده اند.

9. 4 کاربر از پست مفید penn سپاس کرده اند .

Say what you wanna say
    fibi آواتار ها
    وضعیت : fibi آنلاین نیست.
    سپاس ها : 113
    سپاس شده 84 در 39 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط penn نمایش پست ها
    خیلی خیلی عذر میخوام اما به هیچ عنوان متوجه صحبت دوستان نمیشم!!
    هیجان نداشت... خسته کننده بود!!
    مگه قرار بود با فیلمی که سرتاسرش هیجانه روبرو بشین؟!
    قطعا هر کسی قبل از دیدن این فیلم میدونه ژانر این فیلم درام هستش، نه اکشن، نه جنایی و نه معمایی!
    فقط درام
    پس لطف کنید ایراد منطقی به فیلم بگیرید!
    ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    این دقیقا سیر تکامل این فیلم بود...ینی اگه من اواسط فیلم ولش میکردم دیگه هیچ دلیلی برای ادامش نمیدیدم...چون کلیت فیلم فقط رو ی موضوع فوکِس بود.
    ی جورایی هم بیشتر ب سمت مستند کشیده بود تا دراما...اما در کل دیدنش ارزش داشت
    ویرایش توسط fibi : 12-27-2014 در ساعت 22:16

11. 3 کاربر از پست مفید fibi سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

قبلا ها فیلم ها خودشون با تماشاگر حرف میزدند ولی الان باید کلی نقد و تعریف از فیلم بخونی تا تازه شاید بگی آها این ارزش هنری داشته یکم!
    راجع به خوب بودن این فیلم به نظرم خیلی اغراق شده بود،وقتی نشستم پای فیلم منتظر یه فیلم نوستالوژیک بودم که منو ببره دوران بچگی کلی شات های نوستالوژیک،حرف ها،عاشقانه ها...
    ولی به قولی بیشتر شبیه یه مستند بود تا یه فیلم درام!
    مثلا مقایسه کنید با "ترومن شو" آدم با لحظه های زندگی جیم کری توی این فیلم زندگی میکرد ولی توی "بوی هود" نمیدونم خیلی بیشتر مستند بود.
    البته فیلم نکات مثبت هم داشت همونطور که دوستان اشاره کردند مثل نگاه میسون به زندگی و حرف هاش یا همین که 12 سال طول کشیده ساختش و ...
    ولی بازم میگم فیلم باید خودش با آدم حرف بزنه،این فیلم خیلی اغراق توی تعریف ازش بود.
    penn به این پست علاقمند بوده است.

13. 4 کاربر از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده اند .

Britney Army آواتار ها
    وضعیت : Britney Army آنلاین نیست.
    سپاس ها : 76
    سپاس شده 48 در 20 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 28 تاپیک

هیجان فقط مختص ژانر اکشن و جناییی و... نیست ! هیجانی که بحثش اینجا هست مربوط به روند داستان و پیشبردشه.
    واقعا فیلم یکنواخت و کسل کننده است شخصا این فیلم رو فقط یه مستند میبینم و از این دید هم فیلم حرف زیادی برای گفتن نداره جز روایت اغراق آمیز و خسته کننده ی زندگی یه پسر بچه تا بزرگ سالیش و مشکلات و ماجراهایی که تو زندگی هر پسری میتونه رخ بده و فقط همین مورد مثبت برای فیلمه و زحمتی که 12 سال ریسکش رو قبول کردن و فیلمبرداری کردن هرچند چیز خوبی از آب در نیومد. مستند سازان هم برای مستندشون سوژه ی جذاب و مهیج تر انتخاب می کنن. شاید اگهزندگی پسر بچه ای که داستان هیجان انگیزی در طول زندگیش رخ داده رو به تصویر می کشیدن موفق تر بودن.
    تاکید می کنمبرای یه تماشاگر هیجان فیلم یعنی وقتی 1 ساعت از فیلم گذشت تو برای دیدن فیلم تا آخرش ترغیب شده باشی و از جات بلند نشی نه اینکه 2 ساعتم از فیلم بگذره و هیچ حس خاصی نتونه القا کنه. من کاملا با دید مثبت و با نقد های خیلی مثبتی که خونده بودم پای فیلم نشستم اما واقعا نا امید کننده بود.

این نظر شخصی بنده بود و البته خیلی از کسایی که میشناسم و فیلم رو دیدن.
    بعضی وقت ها میگیم فیلم هنریه و تماشاگرای معمولی سطحی نمیتونن فیلم رو درک کنن مثل شاهکار "ماهی و گربه" که الان داره اکران میشه. اما این فیلم/مستند واقعا بیشتر از یه بار ارزش دیدن نداره
    penn به این پست علاقمند بوده است.

15. 4 کاربر از پست مفید Britney Army سپاس کرده اند .

penn آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Britney Army نمایش پست ها
    هیجان فقط مختص ژانر اکشن و جناییی و... نیست ! هیجانی که بحثش اینجا هست مربوط به روند داستان و پیشبردشه.
    واقعا فیلم یکنواخت و کسل کننده است شخصا این فیلم رو فقط یه مستند میبینم و از این دید هم فیلم حرف زیادی برای گفتن نداره جز روایت اغراق آمیز و خسته کننده ی زندگی یه پسر بچه تا بزرگ سالیش و مشکلات و ماجراهایی که تو زندگی هر پسری میتونه رخ بده و فقط همین مورد مثبت برای فیلمه و زحمتی که 12 سال ریسکش رو قبول کردن و فیلمبرداری کردن هرچند چیز خوبی از آب در نیومد. مستند سازان هم برای مستندشون سوژه ی جذاب و مهیج تر انتخاب می کنن. شاید اگهزندگی پسر بچه ای که داستان هیجان انگیزی در طول زندگیش رخ داده رو به تصویر می کشیدن موفق تر بودن.
    تاکید می کنمبرای یه تماشاگر هیجان فیلم یعنی وقتی 1 ساعت از فیلم گذشت تو برای دیدن فیلم تا آخرش ترغیب شده باشی و از جات بلند نشی نه اینکه 2 ساعتم از فیلم بگذره و هیچ حس خاصی نتونه القا کنه. من کاملا با دید مثبت و با نقد های خیلی مثبتی که خونده بودم پای فیلم نشستم اما واقعا نا امید کننده بود.

این نظر شخصی بنده بود و البته خیلی از کسایی که میشناسم و فیلم رو دیدن.
    بعضی وقت ها میگیم فیلم هنریه و تماشاگرای معمولی سطحی نمیتونن فیلم رو درک کنن مثل شاهکار "ماهی و گربه" که الان داره اکران میشه. اما این فیلم/مستند واقعا بیشتر از یه بار ارزش دیدن نداره
    دوست عزیز کسی نگفت هیجان فقط مختص ژانر اکشن و جنایی و... ست و 1 فیلم درام حتما باید ریتم ایستا و کندی داشته باشه!
    چه بسا فیلم های جنایی-معمایی ای داریم مثل انسانیت برونو دومن و محدوده های کنترل جیم جارموش که ریتم بسیار کندی دارن و عاری از هرگونه هیجان!
    و فیلم هایی هم داریم مثل رزتا، مرثیه ای برای یک رویا و پسر بچه ای با دوچرخه که ژانرشون فقط و فقط درامه اما دارای ریتم سریع ای (نه در حد فیلم های اکشن البته!) هم هستن
    هر چند میشه گفت که دیگه مقوله ای به عنوان ژانر در سینمای امروز، اون معنا و مفهوم سابقش رو از دست داده

و قطعا متوجه شدم هیجانی که بحثش اینجا هست مربوط به کجاست!
    اما آیا دوستان به این شکل مطرح کردن این موضوع رو؟!

به هرحال این سلیقه و نظر شماست که به شدت قابل احترامه
    از نظر من یکی از مهم ترین نقاط قوت پسربچگی اینه که مرزهای میون فیلم مستند و داستانی رو از بین میبره و به دستاوردی در زمینه حفظ راکورد، چه در میزانسن و چه در فضاسازی، تبدیل میشه.
    به هرحال من هر چقدر هم بحث داشته باشم باهاتون، قطعا نمیتونم نظر و سلیقه شما رو عوض کنم!
    و دقت کنید من هم به هیچ عنوان نگفتم که پسربچگی 1 شاهکاره! (اصلا حرمتی داره این واژه که نباید برای هر فیلمی ازش استفاده کرد و به نوعی لوثش کرد!)
    اگر لطف کنید و به قسمت درباره فیلم تاپیک معرفی نگاه بندازید، متوجه میشید که من فیلم رو به این خاطر دوست داشتم که فیلمی ساده و متفاوت بود که داره بین تمام فیلم‌های پر هزینه و پر سر و صدای این روزهای سینمای دنیا می‌درخشه و از نظر من حرفی رو که میخواست، به خوبی میزنه (تاکید میکنم از نظر من!)
    ویرایش توسط penn : 01-03-2015 در ساعت 19:11
    plusmovie و Britney Army به این پست علاقمند بوده اند.

17. 2 کاربر از پست مفید penn سپاس کرده اند .

Britney Army آواتار ها
    وضعیت : Britney Army آنلاین نیست.
    سپاس ها : 76
    سپاس شده 48 در 20 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 28 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط penn نمایش پست ها
    دوست عزیز کسی نگفت هیجان فقط مختص ژانر اکشن و جنایی و... ست و 1 فیلم درام حتما باید ریتم ایستا و کندی داشته باشه!
    چه بسا فیلم های جنایی-معمایی داریم مثل انسانیت برونو دومن و محدوده های کنترل جیم جارموش که ریتم بسیار کندی دارن و عاری از هرگونه هیجان!
    و فیلم هایی هم داریم مثل رزتا، مرثیه ای برای یک رویا و پسر بچه ای با دوچرخه که ژانرشون فقط و فقط درامه اما داری ریتم سریع ای هم هستن
    هر چند میشه گفت که دیگه مقوله ای به عنوان ژانر در سینمای امروز، اون معنا و مفهوم سابقش رو از دست داده

و قطعا متوجه شدم هیجانی که بحثش اینجا هست مربوط به کجاست!
    اما آیا دوستان به این شکل مطرح کردن این موضوع رو؟!

به هرحال این سلیقه و نظر شماست که به شدت قابل احترامه
    از نظر من یکی از مهم ترین نقاط قوت اثر اینه که مرزهای میون فیلم مستند و داستانی را از بین میبره و به دستاوردی در زمینه حفظ راکورد، چه در میزانسن و چه در فضاسازی، تبدیل میشه.
    به هرحال من هر چقدر هم بحث داشته باشم باهاتون، قطعا نمیتونم نظر و سلیقه شما رو عوض کنم!
    و دقت کنید من هم به هیچ عنوان نگفتم که پسربچگی 1 شاهکاره! (اصلا حرمتی داره این واژه که نباید برای هر فیلمی ازش استفاده کرد و به نوعی لوثش کرد!)
    اگر لطف کنید و به قسمت درباره فیلم تاپیک معرفی نگاه بندازید، متوجه میشید که من فیلم رو به این خاطر دوست داشتم که فیلمی ساده و متفاوت بود که داره بین تمام فیلم‌های پر هزینه و پر سر و صدای این روزهای سینمای دنیا می‌درخشه و از نظر من حرفی رو که میخواست به خوبی میزنه (تاکید میکنم از نظر من!)
    بله گفته های شما متینه و درسته این موضوع کاملا سلیقه ای هست اما همون فیلم انسانیت و limits of control که مثال زدین هم آثار چندان موفقی نیستن که مثالی توجیه کننده قلمداد بشن. حتی فیلم انسانیت هم به خاطر همین سکانس های طولانی که خیلی راحت میشه کوتاهشون کرد مورد نقد واقع شده اما به هیچ وجه عاری از هیجان نیست! داستان فیلم مخاطب رو به چالش می کشه چیزی که اصلا در پسربچگی به چشم نمی خوره. همیشه هم مرز شکنی نتیجه مثبت نمیده و ازنظر من پسربچگی نتیجه مثبت نداد اما بالاخره مخاطب های خودش رو جذب کرده و هیچوقت نمیشه همه رو راضی نگه داشت.

19. 2 کاربر از پست مفید Britney Army سپاس کرده اند .

penn آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Britney Army نمایش پست ها
    بله گفته های شما متینه و درسته این موضوع کاملا سلیقه ای هست اما همون فیلم انسانیت و limits of control که مثال زدین هم آثار چندان موفقی نیستن که مثالی توجیه کننده قلمداد بشن. حتی فیلم انسانیت هم به خاطر همین سکانس های طولانی که خیلی راحت میشه کوتاهشون کرد مورد نقد واقع شده اما به هیچ وجه عاری از هیجان نیست! داستان فیلم مخاطب رو به چالش می کشه چیزی که اصلا در پسربچگی به چشم نمی خوره. همیشه هم مرز شکنی نتیجه مثبت نمیده و ازنظر من پسربچگی نتیجه مثبت نداد اما بالاخره مخاطب های خودش رو جذب کرده و هیچوقت نمیشه همه رو راضی نگه داشت.
    بله اگه نمرات آی ام دی بی رو مبنا قرار بدیم، آثار موفقی نیستن!
    اما خودم و خیلی هایی که میشناسم و حتی تحصیلات آکادمیک دارن درباره سینما، انسانیت رو 1 فیلم بزرگ میدونن
    و این جمله شما که میگید سکانس های طولانی فیلم 1 نقطه ضعف محسوب میشه و میشه به راحتی کوتاهشون کرد رو هم قبول ندارم!
    این موضوع به خودی خود به هیچ عنوان 1 نقطه ضعف محسوب نمیشه برای هیچ فیلمی و اصلا از نظر من انسانیت به هیچ عنوان سکانس یا صحنه ی اضافی ای نداره!
    همه ی این سکانس های طولانی و کشدار از که تقریبا هیچ کنشی درش اتفاق نمی افته و از نظر شما اضافی و دور ریختنیه، با این هدف دومون در فیلم قرار داده شده که من یا شما بیننده با آرامش و طمانینه محتوا و مضمون حساس و سنگین فیلم رو دنبال و درک کنیم
    و بله قبول دارم داستان فیلم مخاطب رو به چالش میکشه اما هیچ گونه هیجانی در ریتم فیلم وجود نداره. هیچ گونه هیجانی! (که لازم نیست بگم که این هم به هیچ عنوان نه 1 نقطه ضعف محسوب میشه و نه 1 نقطه قوت!)
    اما درباره محدوده های کنترل جارموش در همین حد میگم که اصولا جارموش در دهه از فیلمسازیش 1 نقطه اوج بزرگ داشته (به اعتقاد هرکسی!)
    در دهه 80 با فیلم ساده و بی ادعا اما متفاوت، بزرگ و به یادموندنی عجیب تر از بهشت
    در دهه 90 با وسترن (ضد وسترن!) مرد مرده که سراسر هجو و نابود کردن کلیشه های تثبیت شده وسترن های جان فورد و امثالهم هستش
    و در دهه 2000 با شاهکاری که 1 تو دهنی بزرگ و وحشتناکه به هالیوود و کلیشه های تثبیت شده و احمقانه ش در فیلم های جنایی و اکشن!
    شاهکار جنایی_اکشنی که 1 صحنه قتل یا خونریزی_درگیری و تعقیب گریز نداره!
    باز هم میگم که فرمایشتون درباره پسربچگی، 1 امر و موضوع کاملا سلیقه ایه!
    شاید این فیلم (یا هر فیلمی از این دست) من رو درگیر کنه و به چالش بکشونه و حتی جاه طلبی هاش جواب هم داده باشه (که تا حد زیادی در پسربچگی اینطور بوده از نظر من) اما ممکنه هیچ کدوم از این اتفاقات برای شما یا هر کس دیگه ای نیفتاده باشه!
    بله هیچ وقت نمیشه هرطیف مخاطبی رو راضی نگه داشت
    از ازل همین بوده و تا ابد همین طور خواهد بود!
    ویرایش توسط penn : 01-04-2015 در ساعت 19:59

21. 2 کاربر از پست مفید penn سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)