سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh گروه خبری - پاسخ هاي ژولیت بینوش به بدگویی‌های ژرار دوپاردیو

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گروه خبری - پاسخ هاي ژولیت بینوش به بدگویی‌های ژرار دوپاردیو

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

گروه خبری - پاسخ هاي ژولیت بینوش به بدگویی‌های ژرار دوپاردیو

پاسخ هاي ژولیت بینوش به بدگویی‌های ژرار دوپاردیو
    ژولیت بینوش، بازیگر برنده اسکار، به انتقاد خشونت آمیز ژرار دوپاردیو، بازیگر فرانسوی که او را “هیچ” خوانده بود، جواب داد.
    ژولیت بینوش در بیش از پنجاه فیلم سینمایی بازی کرده و چندین جایزه بین المللی هنری را در کارنامه خود دارد و عمده علاقمندان سینما ژولیت بینوش را یکی از بازیگران برجسته و توانای فرانسوی می دانند و تحسینش می کنند.
    اما دوپاردیو، بازیگر فرانسوی، در میان این گروه نیست. دپاردیو 61 ساله در گفت و گویی با مجله اتریشی پروفیل گفت:” لطفا می شود برای من توضیح بدهید که راز ژولیت بینوش چیست؟”
    دوپاردیو گفت که واقعا دلش می خواهد بداند چرا ژولیت بینوش این همه سال، جدی گرفته شده است. “او هیچی ندارد. مطلقا هیچی.”
    ژولیت بینوش که روز چهارشنبه با شبکه چهار رادیو انگلیسی بی بی سی گفت و گو می کرد، گفت که از سخنان آقای دوپاردیو “جا خورده است.”
    خانم بینوش گفت “من ایشان را نمی شناسم و نمی دانم که با او چه کرده ام.”
    آقای دپاردیو در گفت و گو با مجله پروفیل، ژولیت بینوش را با ایزابل آجانی و فنی آردان، هنرپیشگان فرانسوی، مقایسه کرده و پرسیده بود که ژولیت بینوش “اصلا دارد با چه چیزی ادامه می دهد؟”
    بینوش 46 ساله در واکنش به این سخنان گفت:” من درک می کنم که آدم مجبور نیست همه را دوست داشته باشد. آدم می تواند از کار خوشش نیاید. ولی خشونت را، به هر شکلش، درک نمی کنم.”
    خانم بینوش گفت که آنها فقط یک بار با هم شام خورده اند و آقای دوپاردیو در آنجا به او گفته: “شما همیشه فیلم های قشنگی بازی می کنید.”
    او گفت: “هیچ جوابی به این حرف نداشتم چون درست نفهمیده بودم که منظورش از این حرف چیست.”
    “بعدش فکر کردم پس منظورش این بوده. مگر قرار است آدم فیلم های غیر- قشنگ بازی کند؟”
    ژولیت بینوش گفت: “فکر کنم بی اینکه بدانم، حرص او را در می آورده ام.”
    مردها با فیلم کیارستمی راحت کنار نمی آیند

ژولیت بینوش در گفت و گویی دیگر، در پاسخ به سوال خبرنگار مجله امپایر که نظر او را درباره حرف های دوپاردیو جویا شد، گفت: “من آزرده نشدم چون حسم این بود که این حرف ها ربطی به من ندارد. ربط به خودش دارد.”
    او گفت: “با خودم فکر کردم آیا این حسادت است؟ به خاطر موفقیت های زیاد؟ یا آیا به خاطر فیلم رونوشت برابر اصل است؟ چون من آقایانی را می شناسم که با این فیلم، راحت کنار نیامده اند. چون عباس کیارستمی عمدا تصمیم گرفت که به زنان در این فیلم فضای بیشتری بدهد و بگوید که “می بینید؟ آخرسر، زن است که ریسک می کند و از خودش می گذرد و وجود خودش را آزاد می کند.” دیدن این موضوع برای بعضی مردها سخت تمام شده. برای همین فکر کردم شاید این بوده. چون ایشان از این فیلم خوشش نیامده بود. فکر می کنم چیزی درون خودش، بخش مردانه او، شاید، آزرده شده.”
    تازه ترین فیلم خانم بینوش، رونوشت برابر اصل ساخته عباس کیارستمی از روز جمعه سوم سپتامبر (دوازدهم شهریور) در بریتانیا اکران خواهد شد.
    ژولیت بینوش گفت: “نمی دانم. او این حق را دارد که از من بازیگر خوشش نیاید ولی چرا باید این جوری پیش برود. این مشکل اوست.”
    استیون اسپیلبرگ

خانم بینوش در گفت و گوی دیگری با برنامه فایو لایو بی بی سی گفت که تاکنون سه بار پیشنهاد استیون اسپیلبرگ را برای بازی در فیلم هایش رد کرده است: ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی، پارک ژوراسیک و فهرست شیندلر.
    او گفت: ” به نظر من استیون اسپیلبرگ فیلمساز فوق العاده ای است. فیلم های بزرگی ساخته و من به شدت مشتاقم که در یکی دو فیلم با او کار کنم. ولی، به نظرم، او بیشتر به مردان علاقه نشان می دهد تا زن ها. با دنیای زنانه، باید یک جورهایی، انگیزه و شوق زنانه تری داشت.”
    ژولیت بینوش برای فیلم بیمار انگلیسی، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن نقش مکمل، و برای فیلم آبی از سه گانه رنگها اثر کریشتف کیشلوفسکی، برنده جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم ونیز شده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 4 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع