سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh روزي كه همه چيز را تغيير داديم !!!

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
نمایش شاخه ای1علاقمندی ها

موضوع: روزي كه همه چيز را تغيير داديم !!!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,200
    سپاس شده 25,632 در 4,554 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

روزي كه همه چيز را تغيير داديم !!!

همه ما تغيير كرديم...
    همه چيز يكروز دچار تغيير شد...
    همه چيزهايي كه فكر ميكرديم خوب است، ديگر خوب نبود...
    همه چيزهاي سرگرم كننده، به يكباره قابليت سرگرم كنندگي خود را از دست داد...
    همه چيز دگرگون شده بود!!!
    يكروز تصميم گرفتيم كه ديگر شبيه گذشته مان نباشيم...
    يكروز تصميم گرفتيم كه همه چيز را تغيير بدهيم!!!
    يكروز تصميم گرفتيم كه به جاي ديگري برويم!!!
    يكروز تصميم گرفتيم كه به يك مكان دورافتاده برويم...
    يكروز تصميم گرفتيم كه از همه چيز اين دنيا جدا شويم!!!
    يكروز تصميم گرفتيم كه به جزيره برويم ...

ابتدا نميدانستيم كه به كجا آمده ايم، كمي به دور خود چرخيديم، همه جا پر بود از ني هاي بلند و سبز، كمي گذشت، ايده اي نداشتيم كه چه چيزي برايمان رخداده است، اما حس كرديم كه از جايي صداي بخصوصي به گوش ميرسد، به سمت صدا دويديم و به ساحل دريا رسيديم، ما اين جا را نميشناختيم و از هيچ جهت برايمان آشنا نبود، اندكي به راست نگاه كرديم و پس از مدتي به چپ...
    صداي شيون و ناله مردم به گوش ميرسيد، به آن سو نگريستيم، هواپيمايي در اين جا سقوط كرده بود و مردمي كه بروي زمين افتاده بودند و نياز به كمك داشتند، به سمتشان دويديم و به نجاتشان پرداختيم و ...

هنوز هم با اين كه 3 سال از آن زمان گذشته اما هر بار كه به اين صحنه ها نگاه ميكنم دلم ميخواهد بنشينم و يكبار ديگر تمام اين وقايع را از ابتدا ببينم و لمس كنم.
    وابستگي به لاست منحصر به محدوده سني خاصي نيست، اين مجموعه اصلا محدوده اي ندارد، همه كس ميتوانستند بر اساس دريافتهاي ذهني خود به تماشاي اين مجموعه زيبا و پر افت و خيز بنشينند.

اكنون لاست به پايان رسيده است، اصلا قصد ندارم درباره آنچه در لاست گذشت صحبت كنم، هدف از اين نوشته حسيست كه از پايان يافتن يك مجموعه به من دست ميدهد، مجموعه اي كه دوستش داشتم، مجموعه اي كه دوستش دارم و مجموعه اي كه دوستش خواهم داشت.
    همه ما با ديدن اولين اپيزود از اين سريال به داخل تله اي افتاديم كه از خيلي جهات منحصر به فرد بود، همه ما دوست داشتيم كه هر چه بيشتر در عمق اين تله فرو برويم و با دانه به دانه بندهايش آشنا شويم، اما نمي دانستيم كه اين آشنايي براي ما بسيار گران تمام شد. زيرا هر آغازي را پايانيست و پايان لاست، پايان همه حسهاي زيباي ماست كه با اين مجموعه شكل گرفت.
    اكنون ديگر مفهوم طرفدار گمشده بودن، مفهومي به گستردگي يك سريال هيجان انگيز نيست، اكنون ديگر طرفدار لاست بودن معني نشستن پاي جعبه جادو و نظاره كردن يك ماجراي پر پيچ و خم را ندارد، اكنون ديگر اين ما نيستيم كه به تماشاي يك مجموعه تلويزيوني جذاب مي نشينيم.
    اكنون اين روح ماست كه گمشده است و هيچ درماني براي آن پيدا نمي كنيم. براي ما لاست فقط يك اسم نيست، لاست يك معني گمشدگي ساده ندارد، ما به يك يك شخصيتها و يكي يك مكانهاي اين جزيره وابسته هستيم، ما هر لحظه بيشتر از لحظه قبل در ژرفاي اين ماجرا غرق شديم، ما گمشدگاني بوديم، گمشده تر از قهرمانان داستان، به نظر ميرسد كه اين ماجرا از هر كدام از ما مشكلي را حل كرده است.

به ياد گفته جيكوب مي افتم كه به داوطلبان گفت : من هيچ كدام از شما را از يك زندگي شاد بيرون نكشيدم.
    او درست ميگويد و اين قاعده كاملا درباره ما هم صدق ميكند، هر كدام از ما بدون اين كه بدانيم، مشكلي داشتيم كه با اين سريال حل شد، جايي از وجود ما همچنان در اين جزيره مانده است و اين تنها به اين خاطر نيست كه به داستان علاقمند بوده ايم، ماجرا همان ماجراي گمشدگيست.

اكنون بعد از نزديك به شش سال، لاست با تمام زيباييها و با تمام جذابيتهايش به پايان رسيده است. داستان ميتواند تمام شده باشد و ميتوان تصور كرد كه در جايي همچنان اين جدال ادامه خواهد داشت.
    اما ما چطور ؟ آيا ما هم ميتوانيم با پايان ماجرا كنار بياييم؟
    آيا ما هم ميتوانيم تمام خاطراتمان را همراه با جزيره غرق كنيم؟
    آيا ما ميتوانيم تمام لحظه لحظه هايي را كه در جزيره قدم زديم را به باد فراموشي بسپاريم ؟
    آيا ميتوان جزيره، دارما، ديگران، دودسياه، معبد، مجسمه، اركيد، سوان و دهها اسم و موضوع ديگر را در اين باره به راحتي فراموش كرد؟
    آيا ميتوان به كنار دريايي رفت و خاطرات شيرين جزيره را به ياد نداشت؟
    آيا ميتوان به غروب آفتاب نگاه كرد و به يا غروبهاي زيباي جزيره نيفتاد؟
    آيا ميتوان به كنار نهري رفت و چشمه سارهاي زلال جزيره را به ياد نياورد؟

هيچ كدام از اين مسائل تا ابد ما را رها نخواند كرد، اگر داوطلبيه كانديداها در جزيره محدود به يك مدت خاص بود، داوطلبي ما تا آخر عمر ادامه خواهد يافت.
    ميدانم كه هنوز هم باور نميكنيد كه لاست پايان يافته، ميدانم كه هنوز هم نتوانسته ايد با اندوه خود از پايان اين ماجرا كنار بياييد، پاياني كه مدتها بود ديگر چگونگي اش براي ما مهم نبود، داستاني كه جاري بودنش ميتوانست ما را جاري كند و توقفش ما را متوقف، داستاني كه با تمام وجود دوستش داشتيم...

از دستمان كاري براي متوقف كردين اين پايان بر نمي آيد، شايد بيشتر دلمان ميخواست كه اپيزود The End هيچ گاه پخش نشود، كاش هيچ موقع نميدانستيم كه همه چيز در حال پايان است. كاش ماجرا بدون پايان ميماند!!
    چيزي به قلبم فشار ميآورد و حتي نميتوانم بگويم چيست، مانند زمانيست كه عاشق شده باشيد و از يكروز به بعد معشوقتان ناگهان ناپديد شود...

دوست داريم به هر شكل ممكن جلوي اين پايان را بگيريم، دوست داريم متوقفش كنيم، اما نمي توان سرنوشت را متوقف كرد...
    وضعيت ما در اين حال مانند زماني است چارلي در پشت شيشه ايستگاه آينه به دزموند مينگريست و دزموند ميدانست كه هيچ كاري براي نجات او نمي تواند بكند، چارلي خواهد رفت و او فقط ميتواند با نگاهش او را تا آخرين دم همراهي كند، اما توقف ممكن نيست...
    وضعيت ما مانند زماني است كه جك به سينه چارلي ميكوفت، شايد بتواند او را به زندگي باز گرداند و ما اين بار ميدانيم كه هيچ اميدي نيست...
    وضعيت ما مانند زمان رفتن سعيد است، در زماني كه به شر بودنش باور داشتيم و جان خود را قهرمانانه براي نجات سايرين فدا كرد، و جك هيچ كاري از دستش بر نمي آمد...
    وضعيت ما مانند زمانيست كه شاهد مرگ مظلومترين زوج جزيره بوديم، با نگاهمان غرق شدنشان را همراه با زير دريايي ديديم و هيچ كاري از دستمان بر نيامد...

اكنون لاست به پايان رسيده است، سعي كرديم با چنگ و دندان نگاهش داريم، سعي كرديم كه به پايان نرسد، برايش مرثيه سرائي كرديم، به پيشوازش رفتيم، برايش نوشتيم، تحليلش كرديم، نقدش كرديم، اما نتوانستيم مانع توقفش شويم...
    زندگيمان بدون لاست مفهومي را از دست داده كه تا مدتها نميتوانيم روال عادي داشته باشيم.
    مفهوم اين گمشدگي مانند افيوني است كه گرفتار آن باشيم و ترك كردن آن هر روز غير ممكن تر از روز قبل باشد، ما با اين داستان زندگي كرديم و با آن همراه بوديم، با شاديهايش شاد شديم و با غمهايش گريستيم، از ماجراهايش لذت برديم و به خاطر سرنوشت محتوم آدمهايش افسوس خورديم، حال اين ماده حياتبخش و سرمست كننده از زندگي همه ما رخت بر بسته و ما مانده ايم و تمام حسرتهايمان...

حتي نميدانم در مورد چه چيز بنويسم، بغض گلويم را فشار ميدهد، به تصوير كشيدن اين لحظات براي من كه هفته اي 4 روز را به نوعي با لاست ميگذرانيدم بسيار بسيار مشكل تر از ديگر دوستان است.
    اكنون مدتهاست كه در خواب هم از مصائب جزيره دور نيستم، شبها را در ميان اتفاقات ريز و درشت جزيره به صبح ميرسانم و روزها با اين فكر كه ماجرا به كجا خواهد رسيد، و اكنون همه چيز به پايان رسيده است.
    سوال اينجاست كه آيا با تمام شدن لاست، دنيا به پايان رسيده است؟
    آيا ميتوان براي اين همه دلتنگي و افسوس ما بر پايان اين داستان درماني يافت؟
    آيا ممكن است چيزي بتواند جاي اين مجموعه را در ذهن ما پركند؟
    آيا اصولا جايگزين كردن در مورد لاست معني دارد؟!!

دنيا با پايان لاست به پايان نخواهد رسيد، همان طور كه در داستان به پايان نرسيد، اما خيلي از چيزها تغيير كرده است، ما ديگر همان آدمهايي نيستيم كه قبلا بوديم، ما هم با لاست تغيير كرده ايم، ما هم اكنون و بعد از گذشت 6 سال اگر علم گرا بوديم، معتقد شديم، اگر بدبين بوديم، خوشبين شديم و اگر همه چي برايمان بي معني بود، اينك همه چيز برايمان داراي مفهوم و پيام است.
    بعد از 6 سال اين پازل لاينحل، حل شده است، اما آيا عطش ما هم براي همراه شدن دوباره با قهرمانان داستان پايان يافته؟
    ميدانم كه پاسخ همه منفي است. ما هنوز نه از اين داستان اشباع شده ايم و نه چيزي برايمان پايان يافته است!!!
    اما حاصل اين داستان براي ما چه بود، لاست داستاني بود كه در آن ناهمگون ترين مجموعه اي كه امكان داشت، در يكجا و دركنار هم جمع شد.
    آيا اين همان اتفاقي نبود كه اكنون براي ما بينندگان نيز افتاده است؟
    آيا بزرگترين دستاورد لاست، نزديك كردن اذهان يك جمع چند صد ميليوني به هم نبوده است؟
    آيا جمع شدن يك جمع چند هزار نفري و با تفكراتي كاملا متفاوت از هم، در همين مجموعه از معجزات لاست نبوده است؟
    پاسخ اين سوالات را همه ميدانيم، لاست تمام شد و ما مانده ايم، براي من پايان لاست پاياني، تلخ و شيرين است!!!

تلخ است، چون مجموعه اي كه تبديل به همه چيز من شده بود به پايان رسيد!
    شيرين است، چون با مجموعه اي جديد آشنا شدم. مجموعه اي به نام TvShow .
    و شك نكنيد كه اين يك ارزش است.

شايد بپرسيد كه من با پايان لاست چه حسي پيدا ميكنم!!!
    زماني كه جمله The End بر روي نمايشگر نقش ميبندد، من ديگر نيستم، من از اين نيستم، ميترسم!!!

سوم خرداد ماه يك هزار و سيصد و هشتاد و نه
    فرخ . ف
    1CHAMPION به این پست علاقمند بوده است.

2. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA هم اکنون آنلاین است.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,545 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

از اينكه چند روز دقيقا از آخرين اپيزود لاست گذشته اطلاع ندارم
    از اينكه چند وقته كه ديگه هفته به هفته منتظر پخشش نيستيم چيزي يادم نيست
    نمي خواهم روز شمار باشم براي وداع با جزيره اي كه ديدم را، فكرم را ، نگاهم را عوض كرد
    نمي خواهم حتي يادآوري كنم از اشكي كه در پايان لحظات غمناكش مهمان چشمانم كردم
    نمي خواهم از روزي بگويم كه مسخ و ناتوان ثانيه هاي آخرش را مي شماردم
    از اين ها گفتني ها گفته شده ، سخن هاي بسيار آورده شده ، اما خواهم گفت كه اكنون بعد از اين مدت ذره اي حضورش كمرنگ نشده است
    خواهم گفت كه فراموشش نكردم و فراموشي آن نيز محال است
    نه جزيره را به درياي نسيان سپرده ام و نه وداعي با ساكنين آن نموده ام
    جزيره وجود دارد ، لاست جريان دارد
    نه در صفحه هزار رنگ پيش روي ، كه يادي جاودان را در ذهن كوچك من نقش بسته است

4. 8 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

و با پایان لاست من گمشده ای دارم که در هر فیلم و سریالی آن را جستجو میکنم... و به حال کسانی که آن را ندیده اند دل میسوزانم و در همان حال به حالشان افسوس میخورم که چنین گنجینه گرانبهایی را هنوز رونمایی نکرده اند...

دوباره خواهيم روييد...

6. 3 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : روزي كه همه چيز را تغيير داديم !!!

راستش خيلي اتفاقي از اينجا سر درآوردم ... اتفاقي تر از اون اينه كه امروز يه قسمت از لاست رو رندوم انتخاب كردم و ديدم و افسوس و حسرت و دلتنگي ....
    چقدر دلم براي لاست و هيجانش تنگ شده ... چقدر دلم براي اون جزيره تنگ شده
    سريال هاي زيادي بعد از اون اومدن ... چرا واقعا هيچكدوم اشتياق من به لاست رو تكرار نمي كنن ؟؟

8. 2 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,200
    سپاس شده 25,632 در 4,554 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    راستش خيلي اتفاقي از اينجا سر درآوردم ... اتفاقي تر از اون اينه كه امروز يه قسمت از لاست رو رندوم انتخاب كردم و ديدم و افسوس و حسرت و دلتنگي ....
    چقدر دلم براي لاست و هيجانش تنگ شده ... چقدر دلم براي اون جزيره تنگ شده
    سريال هاي زيادي بعد از اون اومدن ... چرا واقعا هيچكدوم اشتياق من به لاست رو تكرار نمي كنن ؟؟
    این نوشته مربوط به آخرین روزهای لاست بود و دقیقا آخرین روز. به احترام آن روزها من هیچ چیز را در این نوشته عوض نکردم. حتی اسم TvShow را که در زمان لاست با آن خاطرات خوشی داشتیم.
    هنوز اون صبحی که براش این مطالب رو نوشتم و لاست پایان یافته بود رو از خاطرم نمیره.
    یادش به خیر ... هیچ سریالی مانند لاست نخواهد بود ... هیچ سریالی ...
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

10. 5 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    این نوشته مربوط به آخرین روزهای لاست بود و دقیقا آخرین روز. به احترام آن روزها من هیچ چیز را در این نوشته عوض نکردم. حتی اسم TvShow را که در زمان لاست با آن خاطرات خوشی داشتیم.
    هنوز اون صبحی که براش این مطالب رو نوشتم و لاست پایان یافته بود رو از خاطرم نمیره.
    یادش به خیر ... هیچ سریالی مانند لاست نخواهد بود ... هیچ سریالی ...
    بله ... خاطره ها بايد بكر و دست نخورده باقي بمونند .... تا روزگاري كه بهشون سر مي زنيم ،‌تصوير شفافشون پيش چشمامون باشه !
    هنوز يادم نرفته .... از صبح همه غم داشتند ... همه گرفته بودند ... وقتي لاست پيش رومون داشت تموم مي شد و نمي تونستيم كاري بكنيم ....
    يادش بخير

12. 4 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

وقتی دیدن لاست رو شروع کردم، فقط به احترام دوستی بود که اونو بهم هدیه داده بود.
    اما با دیدن اپیزود اول، همه چیز عوض شد. لاست شد همه زندگیم.
    نمیدونم چرا با همه اونهایی که تو جزیره سقوط کردن همذات پنداری کردم... همه اونها به نوعی سرگردان بودن و تنها... مثل من و مثل همه انسان های عصر ما.
    همه گذشته ای داشتن که شاید سقوط در جزیره بهترین راه برای فرار از اون بود...
    دلم می خواست من هم یکی از مسافران اون هواپیما بودم و مدتی رو دور از همه چیز و همه کس سپری می کردم. شاید مهمترین دلیل اینکه لاست برای من و شاید هم همه ما، اینقدر ماندگار شد همین بود: لاست درد انسان امروزی رو به تصویر کشید.. انسان گمشده در نا کجا آباد... انسانی تنها... انسانی دردمند..

14. 4 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

Unhealthy , Unclean
    Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

جعبه مدال ها

یادم میاد وقتی که اولین بار اسم لاست رو شنیدم ! از یه ایرانی امریکایی بود ! پسر عموی پسر خالم ! داشتن با آب و تاب در مورد متیو فاکس و هنرش صحبت میکردن ! کنجکاو شدم ! گفتم ته و توی اینو در میارم ! وقتی اون موقع شروع به جستجو در موردش کردم تو نت ! هنوز اینقد معروف نبود ! تازه فصل دومش تموم شده بود ! حتی توی تهران هم کمتر کسی بود که بشناسه ! چه برسه به طرفای ما ! یادمه فقط برای اینکه لاست رو بخرم یه سفر نمایشی برنامه ریزی کردم واسه تهران ! بهونه : میرم عمه مو ببینم ! دلم براش تنگ شده ! بالاخره اومدم تهران و با هزار مصیبت پیداش کردم ! بالاخره پیداش کرده بودم ! لاست رو ! همون سریالی که اون پسر ایرانی امریکایی داشت با آب و تاب در موردش حرف میزد ! یادش بخیر ! فصل اولشو که پیدا کرده بودم چند بار دیدم ! چند بار ! بعدش انتظار بود ! انتظار واسه فصلای دیگه ! یادمه فصل چهار در حال پخش بود که یدفعه تب لاست همه رو گرفت ! همه داشتن لاست میدیدن و من خوشحال بودم ! چون که لاست رو میشناختم ! ولی وقتی به آخرش رسیدم ! اپیزود آخر ! باورم نمیشد ! لاست تموم شده بود . لاست تموم شده بود . من موندم و ناباوری و تموم شدن لاست !

فرخ راس میگه ! هیچ سریالی لاست نمیشه ! هیچ سریالی ...

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

16. 3 کاربر از پست مفید Mr Shinoda سپاس کرده اند .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

واقعا بارها و بارها آرزو داشتم اين سريال رو لمس كنم .. خودم تجربه ش كنم ... انساني كه سرشاره از زندگي شهري و دغدغه و درگيري و دنيوي شدن .. قدم بذاره به جايي تا بتونه خودش باشه ، عوض بشه ،‌زندگيرو درك كنه ... احساسات انساني رو درك كنه .... دنيايي كه توش خبري از تكنولوژي نيست .... هر چي هست سرنوشت و ايمان و اعتقاده ....
    باهات موافقم پرنيان ....
    كاش يكي از اون مسافران بودم

18. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,847 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

یادش بخیر 3 سال پیش بود از طریق اینترنت و تبلیغات اینترنتی با لاست آشنا شدم،مطمئنم اون موقع تو شهر ما تعداد اونائی که لاست رو میشناختن 10 نفر هم نبود
    بعد گشتم و گشتم تا رسیدم به سایتی که لاست رو آنلاین پخش میکرد،فقط 20 دقیقه از لاست رو دیدم و این زمان کافی بود برای مجذوب کردن من
    بعد شروع کردم به سرچ کردن سایتهای اینترنتی برای خریدن 4 فصل سریال لاست و بعد...
    هیچ فیلم و سریال رو نمیشناسم که 5 بار دیده باشم!!!!!!
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

20. 2 کاربر از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

lost, فیلم, فراموش, فصل, قهرمانان, قبل, قدم, قسمت, كه, كاش, كجا, كردن, لاک, لاست, لاست ، پايان ، گمشده, لحظات, لذت, مكان, من, مهم, موقع, موهای, مورد, ميخواهد, میبرد, مانده, ماه, متفاوت, مثل, مجموعه, مرگ, مردم, نقش, چند, چه, نگاه, نام, چارلی, نسبت, نظر, هفته, هم, همه, همراه, های, هارد, هدف, هر, هزار, وقايع, ياد, یه, کنار, که, کردن, کسی, کشتی, گمشده, گوش, گریه, پیدا, پاسخ, پخش, پر, پس, پشت, آنچه, آوردن, آيا, آشنا, آشنايي, افسردگی, افغانستان, اما, انگلیسی, انسان, اولين, اولین, این, اینکه, اگر, اپيزود, اتفاقات, ادامه, ارتباط, ارزش, از, اسم, است؟, بچه, به, بهترین, بوده, بينندگان, بیدار, بیشتر, بالا, باور, باد, باز, بدون, بر, بعد, تلفن, تلخ, تمام, تنهایی, تبديل, تحقیق, تصوير, تصور, ثانیه, جمله, جنگ, جواب, جک, جان, جای, جديد, جدا, جذاب, جزیره, حالا, حرف, خونه, خواب, خوب, خوبی, خود, خانواده, خاطره, خاطرات, دقیقه, دلم, دنیا, دنبال, دوم, دوستان, دیدن, دانشگاه, داد, داره, دارد؟, داشتم, در, درباره, درست, دست, رفتن, روی, روز, روزی, را, راه, راحت, راست, زمانی, زندگي, زیبا, زیر, سنگین, سوم, سوال, سوالات, سینما, سال, ساله, ساده, سرنوشت, سريال, شما, شهر, شيرين, شب, شخصیت, شد, شد..., شدم, شدن, شده, شروع, صحنه, علم, عمر, غذا, غرق

نمایش برچسب‌ها