مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh درباره کاراکتر ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درباره کاراکتر ها

 1. #1
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  درباره کاراکتر دکتر فومانچو

  درباره کارکتر دکتر فومانچو...

  شرلوک هولمز، بتمن، سوپرمن، مرد عنکبوتی و چندین و چند کاراکتر و شخصیت خیالی دیگر همگی بگونه ای جهانشمول مورد شناسایی و طرف توجه قرار گرفتند. در این میان هستند کاراکتر هایی که فقط در محدوده جغرافیایی و کشور و منطقه خود سرشناس به حساب می آیند و برای بقیه مردم جهان حساسیت و توجهی را جلب نمی کنند. در این میان بوده اند حتی کاراکترهای حقیقی که این گونه در عرصه سینما سال ها کارکرده اند و حتی همسایه بغل دستی نیز از حضور چنین هنرپیشه ای بی اطلاع بوده است.

  سرآمد چنین هنرپیشه ها و کاراکترهای حقیقی که اهل انگلیس باشند یقینا نورمن ویزدوم است و سرآمد کاراکترهای غیرواقعی به احتمال فراوان می تواند همین دکتر فومانچو نام بگیرد.

  کمدی 101 دقیقه ای «نقشه شیطانی دکتر فومانچو» در حالی در تابستان 30 سال پیش به اکران در آمد که شخصیت و بازیگر اصلی فیلم یعنی پیتر سلرز دو هفته ای بود که ترک زندگی کرده بود. آخرین فیلم این اسطوره سینمای انگستان یک اثر کمیک سهل و ممتنع است که مثل سایر ساخته های مشابه اش، روایت جنگ خیر و شر را در خود نهفته دارد. یک سوی ماجرا همان دکتر فومانچوی شیطان صفت قرار دارد و روی دیگر و طرف دیگر ماجرا، دنیس مای لند اسمیت ایستاده. فومانچو بدنبال اکسیر زندگی و آب حیات است و برای رسیدن به این مهم از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد.

  سکانس آغازین نقشه شیطانی دکتر فومانچو با برگزاری جشن تولد یکصدو شصت و هشتمین سالروز وی مصادف است. فومانچو مغرور و عصبی مثل همیشه، در حال تعریف و تمجید از خود است که ناگهان به موضوعی بسیار مهم اشارت می کند. روندی که پیش از آن هرگر انجام نشده بود. فومانچو اعتراف می کند که با پیدا نکردن اکسیر و جادوی عمر طولانی و با یافت نشدن آب حیات او نمی تواند امیدوار باشد که سال بعد همین موقع و اینجا بتواند در نهایت سعادت و سلامت، جشن تولد 169 سالش را برگزار کند. اینگونه است که از فرط عصبانیت مراسم را نیمه کاره می گذارد و به بهترین افرادش دستور می دهد بروند و آب حیات را پیدا کنند.

  از آن سو یک دنسن اسمیتی هم هست که او هم در دسترسی به این اکسیر جادو دارای سوابقی است و اگرچه الان دیگر بازنشسته شده اما خب فومانچو می خواهد به هر نحو که شده یا از طریق دوستانه و یا بسیار خصمانه کاری کند تا اطلاعات دنیس اسمیت و خودش را به چنگ بیاورد. به زعم فومانچو ، با پیدا کردن اسمیت، دیگر چیزی تا رسیدن به سرچشمه آب حیات و عمر ابدی باقی نمی ماند. تا سکانس اختتامیه که که مجموعا یکصد دقیقه زمان می برد، این دو نفر در حال تعقیب و گریزند تا اینکه...

  کاراکتر خیالی فومانچو یا دکتر فومانچو اول بار در ابتدای قرن بیستم توسط نویسنده انگلیسی ساکس هامر خلق شد. شخصیتی که هامر بوجود آورد مدتی بعد چنان مشهور شد و طرفدار پیدا کرد که در زمینه های هنری دیگری جدای از قصه ها و نوول ها نیز درخشید. می توان به جرات گفت که کاراکتر دکتر فومانچو طی سالهای 1920 تا 1980 به کرات در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی به عنوان یک شخصیت مورد توجه و استفاده نویسندگان و فیلمسازان قرار گرفته بود.

  با این توضیح که عمده این ساخت و سازها محصولات انگلیسی بودند. در واقع دکتر فومانچو یک کاراکتر صد در صد انگلیسی بود که در همانجا رشد و نمو یافت و در همان جا نیز کم کم به فراموشی سپرده شد. اگرچه سریال ها و فیلم های انگلیسی با پخش در دیگر کشورها باعث شدند تا دکتر فومانچو برای خودش در کشورهای اروپایی و در آمریکای شمالی نیز طرفدار پیدا کند.

  این کاراکتر چه ویژگی هایی داشت؟
  فومانچو را می توان سرسلسله تمامی جنایتکاران و بدجنسان نامید که قصد و نیتی جز بروز اعمال شیطانی از خود نشان نمی دهد. دکتر فومانچو علی الظاهر و یا به قول معروف شیطان مجسم است که اعمال پلیدش را دستیاران زبردستش به سرعت انجام می دهند و دز این رابطه از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند. فومانچو ظاهری مانند اهالی هندوچین دارد و در کارش مانند علوم پزشکی و دارو شناسی سرآمد همه است. او در علم سیاست نیز تبحر دارد و البته همیشه خود را خیرخواه معرفی می نماید. اگر پروفسور موریارتی در سریال شرلوک هولمز را به یاد داشته باشید، دکتر فومانچو نیز چیزی در مایه های او شاید به حساب بیاید.

  نقشه های شیطانی دکتر فومانچو محصول 1980 انگلستان است. پیش از این بارها و بارها از این شخصیت فیلم و سریال تهیه شده بود، اما اینکه چرا فیلم نقشه های شیطانی دکتر فومانچو این قدر مشهور شده بود دیگر ربطی به خود فومانچو و یا خالقش ساکس هامر نداشت. علت اصلی حضور پیتر سلرز در این فیلم و در نقش فومانچو بود همین. و البته حضور سلرز در هر اثری مایه مباهات هست ولی حقیقتا این فیلم ضعیف ترین فیلم او به شمار می آید. سلرز که اکران فیلم را هم ندید و به دیار باقی شتافت، در همین سال فیلم کلاسیک و ممتاز باغبان را بازی کرده بود.

  این فیلم به لحاظ شرکت بازیگران ممتاز تقریبا در رده اول در سال 1980 قرار گرفته بود. در فیلم سلرز در 2 نقش اصلی ظاهر می شود. یکی در نقش همان دکتر فومانچو و دیگری در نقش دنیس مایلند اسمیت و در این میان حضور هلن میرن و هم چنین دیوید تامیلسون نیز براعتبار اثر افزود. از سویی دیگر کمدی نقشه شیطانی دکتر فومانچو بعنوان یک فیلم یکصد دقیقه ای توسط سه کارگردان ساخته شد.
  پیتر سلرز به همراه پیرس هوگارد و ریچارد کواین. و فیلمنامه کار نیز توسط یک گروه با سرپرستی دو نفر یعنی جیم ملوی و رودی دوچرمان سرانجام گرفت. به هرروی چند پارگی در نویسندگی و کارگردانی باعث شد علیرغم حضور ستاره ای بی بروبرگرد سینمای انگلستان، کمدی نقشه شیطانی دکتر فومانچو یک فاجعه به بار بیاید و استقبالی از آن بعمل نیاید.

  ضمن اینکه این فیلم آخرین فیلمی است که پیتر سلرز در آن ایفای نقش کرده است و به همین رو نیز نقشه شیطانی دکتر فومانچو به حرمت درگذشت قهرمان داستانش، به هرحال دیده شد.

  منبع : افرا فیلم

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 2. # ADS
   

 3. #2
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  درباره کاراکتر ژوکر (بت‌من)

  ژوکر (بت‌من)
  ژوکر (به انگلیسی: Joker)، نام یکی از شخصیت‌های کمیک استریپ‌ها و فیلم‌های بت‌من است.  شخصیت پردازی
  جوکر انسانی روان پریش است و شاید سیاه ترین موجود کمیک استریپ‌های بتمن باشد. او هیچ هدف خاصی در زندگی ندارد. کتک می‌خورد ولی همچنان می‌خندد. هیت لجر با بازی حیرت انگیز خود در نقش ژوکر توانست شخصیت را به کریه ترین وضع خود تبدیل کند. انگیزه‌ای ندارد. نه پول نه ثروت نه احترام و نه قدرت و نه زن و جاه و مقام. او شخصیتی ندارد که به آن افتخار کند برای همین مرگ برای او فرقی نمی‌کند. او میخواهد دیگران را مثل خودش کند و در شوالیه تاریکی علنا اعلام می‌کند تا بتمن ماسک خود را برندارد او دست از جنایت بر نخواهد داشت. به زور میخواهد شخصیت بتمن را که یک آرمانگرای واقعی است راخرد کند و ماسک او را بردارد و برای این کار هر کاری می‌کند. و فقط وقتی لذت می‌برد که جهان بسوزد و خودش یا بااشتیاقنمایش مضحک گاتهامرا ببیند یا خودش بمیرد. در هر حال می‌خندد. او و بتمن دو روی یک سکه‌اند. آن دو هم را کامل می‌کنند. بدون دیگری آن یکی نمی‌تواند یک قهرمان یا یک تبهکار باشد

  در فيلم ها
  از چپ به راست:سزار رومئو (جوكر سال 1969 در يك سريال تلوزيوني به ايفاي نقش پرداخت.) جك نيكلسون (جوكر فيلم بتمن در سال 1989 ساخته تيم برتون) در آخر هيت لجر (جوكر فيلم شواليه تاريكي 2008)


  ۱۹۶۹در سریال‌های بتمن سزار رومرو نقش ژوکر را بازی می‌کرد.

  ۱۹۸۹که اولین فیلم بتمن بدست تیم برتون ساخته شد جک نیکلسون نقش ژوکر را بازی کرد که نه به بلندقدی شخصیت ژوکر بود و نه به بلندی او.اما خنده‌های بلند و دندان‌های ریز نیکلسون این ضعف را جبران کند و او جوکر را به سرخوش ترین شکل ممکن درست کرد.صحنهٔ رقص او در آخر فیلم معروف است.

  ۲۰۰۸در شوالیه تاریکی فیلم کریستوفر نولان که یک شاهکار واقعی ست،نقش جوکر را که در طی تمامی فیلم‌های گذشته بتمن مثل بتمن برای همیشه و یا بتمن و رابین هیچ اثری از جوکر نبود به گردن هیت لجر افتاد.بازی هیت بسیاری را تحت تاثیر قرار داد.او با گریم سنگین خود یک روانی واقعی ساخت.

  نقل قول هایی از ژوکر در فیلم ها
  در فیلم بتمن(۱۹۸۹)


  بتمن (به ژوکر)

  بتمن:تو پدر و مادر مرا کشتی!

  ژوکر: دارد از بتمن کتک می خورد و از ساختمان می افتد ولی میگوید:

  هه هه هه....یعنی داری میگی به نوعی من تو رو ساختم..هه.هه.هه...تو من رو ساختی ولی میگی من تو رو ساختم...هه هه هه...من تو رو ساختم ولی میگم تو من رو ساختی....هه هه هه...من تو رو ساختم یا تو من رو ساختی..احمق ما هم رو ساختیم!

  کمیک ها
  در مجله‌های کمیک استریپ جوکر کاملا شبیه فیلمها می‌باشد. البته به یارانش اضافه می‌شود مثل هارلی کوئین و ... در داستان‌های مختلف ظاهر می‌شود و ضربات روحی شدیدی به بتمن می‌زند.اما سرانجام در کشتن جوکر یا جوکر کشنده (killing joker) می‌میرد.هرچند بشدت عجیب است... بتمن گردن جوکر را میشکند اما در هنگامی که جوکر مرد لحظه‌ای باز می‌ایستد.و جوکر می‌گوید:
  «
  میدانم جدایی غم انگیز است، عزیزم... نمی‌توانی منکر شوی...
  »

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 4. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .


 5. #3
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  درباره کاراکتر ها

  شرلوک هولمز
  شرلوک هولمز نام یک کاراگاه خصوصی و شخصیتی داستانی است که(بر اساس داستانها) در اواخر قرن ۱۹ و آغاز قرن ۲۰ فعالیت می‌کرده است. شخصیت داستانی شرلوک هولمز نخستین بار در سال ۱۸۸۷م توسط نویسنده و پزشک اسکاتلندی سر آرتور کانن دویل ساخته و پرداخته شد و در کتاب‌ها مطرح شد.

  نام او را در ترجمه‌های فارسی اغلب «شرلوک هولمز» یا «شرلوک هلمز» نوشته‌اند. کریم امامی، مترجم برجسته و مترجم «ماجراهای شرلوک هولمز؛ کارآگاه خصوصی»، ضبط صحیح نام وی در زبان فارسی را «شِرلاک هومز» ذکر کرده‌است.

  زندگینامه
  تندیسی از شرلوک هولمز در مایرینگن سوئیس.


  معروفیت هولمز به خاطر قدرت استثایی او در مشاهده جزئیات و استنتاج منطقی بر اساس آن است، قدرتی که وی را بدون شک معروفترین کارآگاه تخیلی جهان و یکی از مشهورترین مخلوقات داستانی همه اعصار ساخته‌است و علاوه بر همراه همیشگی او «دکتر واتسن» و ماموران اسکاتلندیارد خواننده را نیز به حیرت وا می‌دارد.

  شرلوک هولمز، در داستان «اتود در قرمز لاکی» با واتسن آشنا می‌شود و هر دو باهم، در خانه‌ای به شماره پلاک ۲۲۱ب واقع در خیابان «بیکر»، ساکن می‌شوند. بیشتر داستان‌های شرلوک هولمز، از زبان دکتر واتسن، بازگو می‌شوند و نویسنده از شیوه مقابله کردن هوش و ذکاوت تیز هولمز در برابر قوه هوش ضعیفتر واتسن ، بهره جسته و به این طریق برتری فکری کارآگاه مشهور را بهتر نشان می‌دهد.

  کارآگاه «لسترید(یا لستراد)» و «گرگسن» از اسکاتلندیارد، هرگاه راه اشتباهی را، در حل مسائل می‌روند به شرلوک هولمز مراجعه می‌کنند و معمولا او مسیر درست را به آنان نشان می‌دهد.

  بزرگ‌ترین دشمن او پروفسور جیمز موریارتی شریر بود که به دست هولمز نابود شد.

  دانش ومهارت ها
  در داستان "اتود در قرمز لاکی" نویسنده مواردی را به عنوان پیش زمینه در اختیار خواننده می گذارد. مثلا این مسئله روشن می‌شود که او در سال ۱۸۸۱ م. به ظاهر به عنوان دانشجوی پزشکی مشغول تحصیل است اما "در هیچ یک از آنها به صورت منظم شرکت نکرده" همچنین اینکه او یک فرد علاقه مند در زمینه علم شیمی است و "دانش او اغلب استادانش را به حیرت می اندازد".

  در داستان "ماجرای گلوریا اسکات" مطالب بیشتری در مورد مسئله‌ای که باعث کاراگاه شدن هولمز می‌گردد ارائه می‌شود: پدر دوست دانشکده اش خیلی خیلی از او به دلیل مهارت های استنتاجی او تمجید می‌کند. هولمز از روش های خاص خودش استفاده می‌کند. همچنین روش های او بر "منطق" و "قدرت مشاهده" و "استنتاج" متمرکزاند.

  در داستان "اتود در قرمز لاکی" دکتر واتسن توانایی ها و اطلاعات هولمز را این چنین تشخیص می‌دهد:


  اطلاعات درباره ادبیات – صفر.
  اطلاعات درباره فلسفه – صفر.
  اطلاعات درباره نجوم – صفر.
  اطلاعات درباره سیاست – مختصر.
  اطلاعات درباره گیاهشناسی – متغیر. درباره تاجریزی سمی (گیاهی علفی و پرشاخه با برگ های پهن و دندانه دار و مورد استعمال در طب), تریاک و سمها به طور کلی بسیار بالا. از باغبانی عملی هیچ چیز نمی‌داند.
  اطلاعات درباره زمین شناسی – کاربردی ولی محدود. در یک چشم بر هم زدن خاکهای مختلف را از هم تشخیص می‌دهد. بعد از پیاده روی هایش, لکه‌های روی شلوارش را نشانم داده و از روی رنگ و غلظتشان به من گفته است که در کدام قسمت لندن روی شلوارش پاشیده اند.
  اطلاعات درباره شیمی – بسیار زیاد.
  اطلاعات درباره علم تشریح – دقیق ولی غیر روشمند.
  اطلاعات درباره نوشته‌های مهیج – بسیار زیاد. به نظر می‌رسد از جزئیات کامل همهٔ جنایات این قرن مطلع باشد
  ویولن را خوب می نوارد.
  در چوب بازی, بوکس و شمشیر بازی مهارت دارد.
  اطلاعات کاربردی خوبی از قوانین بریتانیا دارد.

  هر چند در اواخر داستان "اتود در قرمز لاکی" نشان داده می‌شود که هولمز زبان لاتین را می‌داند و به ترجمه در مورد مضامین رومی (لاتین) اصیل نیاز ندارد. به هر جهت این دانش در لیست بالا ذکر نشده است.

  داستان های بعدی مشخص کردند که لیست بالا قابل اعتبار نیست. با وجود فرضیه بی اطلاعی هولمز از سیاست, در داستان "رسوایی در بوهمیا" او به سرعت هویت حقیقی "کنت فون کرام" ساختگی که در حقیقت نجیب زاده و پادشاه بوهیماست را تشخیص می‌دهد. با توجه به سخنان و گفتار او در داستان ها, که مملو از منابعی مانند عهد عتیق, کتاب های مربوط به شکسپیر و حتی گوته هستند می‌توان نتیجه گرفت که هولمز در مورد ادبیات غیرمهیج نیز اطلاعاتی دارد و دانش او در زمینه ادبیات به ماجراهای جنایات محدود نمی‌شود.

  ترجمه‌ها
  از مجموعه داستان‌های شرلوک هولمز، ترجمه‌های زیادی به زبان فارسی انجام شده‌است که شاخص ترین آنها را می‌توان ترجمه‌های کریم امامی که در چهار جلد در مجموعهٔ کتابهای سیاه از سوی انتشارات طرح نو منتشر شده‌است، دانست. همچنین مژده دقیقی نیز داستان‌های بلند شرلوک هولمز شامل : «اتود در قرمز لاکی»، «نشانه چهار»، «درنده باسکرویل»، «دره وحشت»، «جعبه مقوایی» و «حلقه سرخ» را ترجمه و توسط انتشارات کارآگاه وابسته به نشر هرمس به چاپ رسانده‌است.

  فهرست کتاب‌ها و داستان‌ها
  داستان‌های بلند


  «اتود در قرمز لاکی»
  «نشانه چهار»
  «درنده باسکرویل»
  «دره وحشت»

  مجموعه داستان‌های کوتاه


  «ماجراهای شرلوک هولمز»
  «خاطرات شرلوک هولمز»
  «بازگشت شرلوک هولمز»
  «آخرین تعظیم»
  «پرونده‌های شرلوک هولمز»
  «ماجرای باند موشته»

  تلویزیون
  از اوایل دهه ۷۰ شمسی شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اقدام به پخش مجموعه‌های شرلوک هولمز تولید تلویزیون گرانادا کرده اند. در این مجموعه جرمی برت بازیگر فقید انگلیسی در نقش هولمز و دیوید برک و ادوارد هاردویک به ترتیب در نقش دکتر واتسن ایفای نقش کرده اند (دیوید برک فقط در سری اول حضور دارد). تهیه کنندگی این مجموعه‌ها را عمدتا جان هاوکسورث انجام داده است. این مجموعه‌ها به صورت متناوب از تلویزیون پخش شده است و یکی از علل اصلی آشنایی توده مردم ایران با شخصیت شرلوک هولمز و دکتر واتسن بوده است. حتی افرادی که کتاب های او را نخوانده اند و نمی‌دانند نویسنده داستهانهای شرلوک هولمز چه کسی بوده است و چه بسا اصلا اطلاع نداشته باشند که شرلوک هولمز یک شخصیت داستانی است، به دلیل پخش این مجموعه‌ها با وی و کارهایش آشنایی پیدا کرده اند. و گرایش عام مردم ایران به سمت رسانه‌های شفاهی تا خواندن کتاب نیز در این امر( شناخت وی از طریق سریال هایش) بی تاثیر نبوده است. البته این مجموعه‌ها (به مانند سایر اقتباس های سینمایی و تلویزیونی) هیچ گاه نمونه اصیل رخدادهای داستانهای اصلی نبوده اند.

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 6. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .


 7. #4
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  درباره کاراکتر بروس وین (بتمن)

  چگونگه بروس وین بتمن شد.

  بتمن یکى از محبوب ترین ابرقهرمان هاى دنیاى کمیک استریپ است و در کنار سوپرمن، شناخته شده ترین شخصیت هاى مخلوق دى سى کامیکز هستند. در سال ۱۹۳۹ سوپرمن به چنان محبوبیتى دست پیدا کرده بود که مسؤولان دى سى کامیکز تصمیم گرفتند ابرقهرمان هاى بیشترى خلق کنند. هر چند که بتمن به دنبال موفقیت سوپرمن به وجود آمد و هر چند که این دو بعدها در داستان هاى زیادى در کنار هم ظاهر شدند و حتى یک تیم تشکیل دادند، اما دو شخصیت کاملاً متضاد هستند. اگر سوپرمن فوق انسانى بود که در سیاره کریپتن به دنیا آمده، چشم هایش اشعه ایکس دارد، مى تواند پرواز کند و قدرت جابجایى کوه ها را دارد؛ بتمن انسانى است که از هیچ قدرت مافوق طبیعى برخوردار نیست. آنچه که باعث موفقیت بتمن در مبارزه با تبهکاران مى شود، هوش فوق العاده او، مهارتش در هنرهاى رزمى و ابزار و لوازمى است که براى خودش اختراع مى کند. او در بسیارى از داستان هایش بیشتر از عقل و زیرکیش استفاده مى کند تا زور بازو.  ریشه هاى تبدیل بروس وِین به بتمن به دوران هشت سالگى او بر مى گردد که پدر و مادرش در برابر چشمانش به قتل رسیدند. دیدن این صحنه باعث شخصیت خاص او شده که در اکثر داستان ها بتمن بسیار درونگرا و ظاهراً افسرده است. وین از سن ۱۴ سالگى در معتبرترین دانشگاه هاى اروپا، از جمله سوربن و آکسفورد، تحصیل کرد و پیش از پایان نوجوانى در تمام روش هاى مختلف مبارزه به استادى رسیده بود. او براى انتقام گیرى مرگ والدینش دوران جوانى را به سفر دور دنیا براى کسب مهارت هاى مبارزه با جنایت پرداخت و در جرم شناسى، شناخت مدارک جرم، هنرهاى رزمى، ژیمناستیک و تغییر قیافه مهارت پیدا کرد. معلومات وین و روش کار او باعث شده که گاهى بتمن را با شرلوک هلمز مقایسه کنند. از طرف دیگر روش هاى شکار را هم از بومى هاى استرالیا یاد گرفت، براى آموزش فنون اختفا به سراغ نینجاها رفت و روش هاى فرار را هم جادوگرى به نام زاتارا به او یاد داد که دختر او، زانتانا، بعدها در بعضى داستان ها به کمک بتمن مى آید. بروس وین در اوایل بیست سالگى به گاتام سیتى (شهرى تخیلى که در اصل همان نیویورک است) برگشت و شروع به مبارزه با جنایتکاران کرد.  بیش از ۶۵ سال است که کتاب هاى مصور بتمن در قالب مجموعه هاى مختلف پیوسته چاپ مى شوند و او به تنهایى یا در کنار سایر ابرقهرمان ها به مبارزاتش ادامه مى دهد. مجموعه تلویزیونى «بتمن» از سال ۱۹۶۶ تا ۱۹۶۸ پخش شد که هر چند لباس ها و ابزار بتمن و رابین به نسبت آنچه که امروزه در ذهن داریم بسیار پیش پا افتاده و حتى خنده دار است، اما در زمان خود مجموعه موفقى بود. از دهه ۱۹۶۰ تا به حال هم مجموعه هاى انیمیشن متعدد بتمن توسط استودیوهاى مختلف ساخته شده اند که از دهه ۱۹۹۰ که استودیوى برادران وارنر ساخت مجموعه ها را به عهده گرفت، بیشتر با فضاى تیره و تلخ کمیک استریپ هاى بتمن مطابقت دارند.

  اما اولین رویکرد جدى سینما به این کمیک استریپ بسیار محبوب در سال ۱۹۸۹ بود که تیم برتن ساخت فیلم «بتمن» را به عهده گرفت.  على رغم اینکه او چند سال روى فیلمنامه کار کرده بود، اما تنها بعد از موفقیت تجارى «بیتل جوس» بود که استودیو تصمیم قطعى براى واگذار کردن این فیلم به او را اتخاذ کرد. برتن همانطور که از سایر ساخته هایش هم انتظار مى رفت، شخصیت بتمن و فضاى گاتام سیتى و داستان فیلم را طورى انتخاب کرد که مطابق دو مجموعه کتاب «بازگشت شوالیه تاریک» و «بتمن: سال ۱» که توسط فرانک میلر در اواسط دهه ۱۹۸۰ خلق شده بودند، بسیار سیاه و تلخ بود. از همان ابتدا که قرار شد تیم برتن فیلمى براساس شخصیت بتمن بسازد، اصرار داشت فیلمنامه براساس مجموعه «بازگشت شوالیه تاریک» میلر نوشته شود، اما استودیو به دو دلیل با این خواسته او مخالفت کرد: آنها نمى خواستند اولین فیلم سینمایى بتمن به دورانى بپردازد که او در حال کنار گذاشتن مبارزه با جنایتکاران است و دلیل دیگر اینکه فیلم مورد نظر برتن بیشتر از ۴ ساعت مى شد! ابتدا قرار بود مل گیبسن نقش بتمن‎/بروس وین را ایفا کند که به خاطر همزمانى فیلمبردارى با «اسلحه مرگبار ۲» ممکن نشد. الک بالدوین، چارلى شین، پیرس برازنن و بیل مورى هم براى این نقش مد نظر قرار گرفتند، اما بالاخره این مایکل کیتن بود که لباس بتمن را به تن کرد. دشمن بتمن در این فیلم، جوکر است که جک نیکلسن نقشش را ایفا کرد. این نقش از ابتدا به او پیشنهاد شده بود، ولى در پذیرش آن تردید داشت. به این ترتیب تهیه کننده ها به سراغ رابین ویلیامز رفتند و وقتى نیکلسن فهمید او دارد نقش را مى گیرد، موافقت کرد و پذیرفت گریم عجیب جوکر را بر صورتش اجرا کنند. دستمزد درخواستى او بیش از حد قابل قبول تهیه کنندگان بود و آنها براى اینکه نیکلسن را راضى کنند، به جاى پرداخت دستمزد درصدى از فروش فیلم را به او اختصاص دادند و وقتى که فروش فوق العاده فیلم از همه انتظارها فراتر رفت، نیکلسن ۶۰ میلیون دلار به دست آورد!  موفقیت این فیلم راه را براى ساخت دومین فیلم سینمایى بتمن در سال ۱۹۹۲ باز کرد: «بتمن بازمى گردد». او این بار مى بایست با «پنگوئن» و «کت وومن» مبارزه مى کرد. دنى دویتوى کوتوله و چاق بازیگر ایده آل نقش پنگوئن بود و انت بنینگ هم براى ایفاى نقش کت وومن قرارداد بست. اما باردار شدن او باعث کناره گیریش شد و میشل فایفر این فرصت را به دست آورد که جایگاهش به عنوان یک ستاره سینما را تثبیت کند. «بتمن باز مى گردد» هم تمام رکوردهاى فروش را شکست و راه را براى فیلم هاى بعدى باز کرد.

  اما تیم برتن دیگر نمى خواست شرایط استودیو را براى ساخت یک فیلم دیگر «بتمن» بپذیرد فقط تهیه آن را به عهده مى گرفت و مایکل کیتن هم حاضر نبود زیر نظر کارگردانى غیر از برتن نقش شوالیه تاریک را بازى کند. به این ترتیب وقتى که فیلم «بتمن براى همیشه » در سال ۱۹۹۵ ساخته شد، جویل شوماکر بود که پشت دوربین قرار گرفت و لباس بتمن را هم (بعد از منتفى شدن حضور تام هنکس و الک بالدوین) ول کیلمر به تن کرد. در حالى که برتن فقط در نظر داشت ریدلر را به مبارزه با بتمن بفرستد، شوماکر، توفیس (دو چهره) را هم به فیلم اضافه کرد. جیم کرى و تامى لى جونز نقش این دو دشمن بتمن را ایفا کردند و کریس اودانل هم ایفاگر نقش رابین شد که بالاخره در فیلم سوم در کنار بتمن قرار مى گرفت. جالب اینکه نقش ریدلر ابتدا به رابین ویلیامز پیشنهاد شده بود؛ اما او به قدرى از اینکه او را به عنوان طعمه اى براى راضى کردن جک نیکلسن قرار داده بودند ناراحت بود که عذرخواهى رسمى استودیو را درخواست کرد! با اضافه شدن دکتر چِیس مریدیان (با بازى نیکول کیدمن)، «بتمن براى همیشه» حتى فراتر از دو فیلم قبلى قرار گرفت و تبدیل به بهترین فیلم سینمایى از مجموعه «بتمن» شد.  دو سال بعد چهارمین فیلم با نام «بتمن و رابین» از راه رسید. جرج کلونى جایگزین ول کیلمر شد تا نقش بتمن را در کنار کریس اودانل (رابین) ایفا کند. آلیسیا سیلورستون هم در نقش بت گرل در کنار آنها قرار گرفت تا تیم سه نفره تکمیل شود. دشمنان بتمن این بار عبارت بودند از مستر فریز و پویزن آیوى. شوماکر براى نقش مستر فریز دو بازیگر را در نظر داشت: آرنولد شوارتزنه گر و سیلوستر استالون که آرنولد نقش را پذیرفت و دیگر نیازى به پیشنهاد دادن به استالون پیش نیامد. براى نقش پویزن آیوى هم شرون استون، دمى مور و جولیا رابرتز مد نظر بودند که در نهایت این نقش به اوما تورمن رسید. اما «بتمن و رابین» که کارگردان و فیلمنامه نویسش با «بتمن براى همیشه» مشترک بود، نه تنها بدترین فیلم از مجموعه بتمن از آب درآمد، بلکه به عنوان «بدترین دنباله تاریخ سینما» شناخته شد. به این ترتیب ساخت فیلم بعدى بتمن با بازى جرج کلونى و به کارگردانى جویل شوماکر که قرار بود به مبارزه بتمن با اسکرکرو (مترسک) بپردازد منتفى شد.

  ۵سال طول کشید تا دوباره استودیوى برادران وارنر جرأت کند به سراغ فیلم بعدى برود و این بار مسیر کاملاً متفاوتى را هم در پیش گرفتند. پنجمین فیلم سینمایى از مجموعه فیلم هاى بتمن _ «بتمن آغاز مى کند» نام دارد _ به ابتداى ماجرا و چگونگى تبدیل بروس وین به بتمن مى پردازد. آنچه که از مجموعه کمیک استریپ هاى بتمن و بخصوص سه مجموعه «بتمن: سال ۱»، «بتمن هالووین طولانى» و «بتمن: پیروزى تاریک» مى دانیم این است که پدر و مادر بروس در سن ۸ سالگى او به قتل رسیدند و پدر او هنگام کشته شدن _ با توجه به برگزارى جشن هالووین _ لباس خفاش به تن داشت. بروس بعد از بازگشت از اروپا شروع به مبارزه با تبهکاران گاتام سیتى کرد که در ابتدا این کار را بدون پوشیدن لباس خفاش انجام مى داد. همچنین ابزار و وسایل مورد استفاده او هم در ابتدا بسیار ساده بوده و به تدریج ابزار پیشرفته ترش را ساخت.

  اینکه فیلم تا چه حد به این جزئیات وفادار بوده را باید منتظر ماند و دید. آنچه قطعى است، فضا و نگاه بسیار متفاوت این فیلم نسبت به آثار قبلى است. این بار کارگردانى را کریستوفر نولان به عهده گرفته است؛ نابغه جوانى که با سه فیلم «تعقیب»، «یادآورى» و «بى خوابى» نشان داده که استاد ساخت تریلرهاى روان شناسانه است. او که براى اولین بار ساخت یک فیلم عظیم را به عهده گرفته، کماکان به سبکى که در فیلم هاى کم خرج قبلیش به کار مى برده وفادار مانده و داستان و کارگردانى را فداى جلوه هاى ویژه و طراحى صحنه نکرده است.  یکى از جنبه هاى رویکرد جدید نولان به داستان هاى بتمن، انتخاب بازیگرى جدید براى این نقش بود. گاى پیرس، اشتن کوچر، بیلى کراداپ، جیک گیلنهال، دیوید داکوونى و جان کیوسَک در مقاطع مختلف مورد توجه قرار گرفتند، اما در نهایت کریسچن بِیل بریتانیایى که بعد از بازى خوبش در «روانى آمریکایى» کمتر فرصتى براى درخشش پیدا کرده بود لباس بتمن را به تن کرد. اما نولان و بِیل تنها بریتانیایى هاى این داستان عمیقاً آمریکایى نیستند. نقش آلفرد، مستخدم همه کاره بروس وین را مایکل کِین ایفا کرده و جیم گوردن، پلیسى که در آینده رئیس پلیس گاتام سیتى مى شود هم کسى نیست جز گرى الدمن. اما نولان براى اینکه پر ستاره ترین فیلم بتمن را عرضه کند، مورگان فریمن، کیتى هولمز، تام ویلکینسن و کن واتانابى را هم به بازیگرانش افزوده است. واتانابى (هم بازى تام کروز در «آخرین سامورایى») نقش منفى فیلم را دارد و ایفاگر شخصیت رأس الغول است. در روایت موازى یکى از مجموعه هاى کمیک استریپ، بتمن با دختر رأس الغول ازدواج مى کند و صاحب پسرى به اسم ابن الخفاش مى شود.

  این مجموعه درخشان بازیگرى در کنار فضاسازى تاریکى که از نولان سراغ داریم راوى آغاز کار شوالیه تاریک است و قرار است او را به ریشه هاى حقیقى کمیک استریپش بازگرداند. اولین فیلم عظیم کریستوفر نولان، فقط ۱۰۰ میلیون دلار هزینه تبلیغات داشته که یک رکورد است. اما در مقابل فیلم در اکران جهانیش موفق شده ۱۱۳ میلیون دلار در پنج روز اول نمایش کسب کند و علاوه بر ادامه فروش قابل قبولش، نظر منتقدان را هم به خود جلب کرده است. به این ترتیب مى توان شکست فاجعه بار «بتمن و رابین» را فراموش کرد و انتظار فیلم هاى بعدى بتمن را هم داشت. بتمن که همه را نجات مى داد، این بار توسط کریستوفر نولان نجات پیدا کرده است.

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 8. #5
  هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
  ScarFace آواتار ها
  وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج . گوهردشت
  سن: 32
  نوشته ها : 11,484
  سپاس ها : 10,173
  سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
  یاد شده
  در 50 پست
  تگ شده
  در 758 تاپیک

  درباره کاراکتر ایندیاناجونز

  ایندیانا جونز
  تا به حال کمیک استریپ های زیادی از سری ایندیانا جونز منتشر شده است که این کتاب ها ابتدا توسط مارول کامیکس انتشار می یافت ولی پس از مدتی حق انتشار کمیک استریپ های ایندیانا جونز به شرکت دارک هورس کامیکس واگذار شد. کمیک استریپ‌های اولیه ایندیانا جونز که توسط مارول انتشار می‌یافت، بر اساس فیلم های سینمایی ساخته شده بود ولی کمیک هایی که دارک هرس به انتشار رساند بیشتر از روی بازی های ایندیانا جونز و همین طور از روی سریال های این مرد ماجراجو بود.

  شرکت مارول در سال ۱۹۹۳ عنوان The Further Adventures of Indiana Jones را به چاپ رساند که در اصل اولین ماجراجویی رسمی این شخصیت محبوب بود.  دوره مارول
  در سال ۱۹۸۱ شرکت مارول در ۳جلد یکی از ماجرا های ایندیاناجونز را به تصویر کشید که این مجموعه اقتباسی از Raiders of the Lost Ark بود (این فیلم ۲۰ میلیون دلار فروش داشت و یکی از محبوب ترین فیلم های ایندیانا جونز بود.) و از ژانویه ۱۹۸۳ مارول کمیک استریپی دیگر از این شخصیت را شروع به طراحی کرد که در انتها ۳۴ جلد و به صورت ماهیانه چاپ شد.این عنوان تا مارس ۱۹۸۶ در حال انتشار بود.  دوره دارک هورس
  بعد از گرفتن حق انتشار کمیک های ایندیانا جونز توسط دارک هورس، این شرکت ابتدا یک عنوان ۴ جلدی که به صورت ماهیانه چاپ می شد، اقتباسی از بازی رایانه ای Indiana Jones and the Fate of Atlantis را چاپ کرد. سپس از اکتبر ۱۹۹۲ تا ژانویه ۱۹۹۳ کمیک استریپ معبد دریای شیطان را نیز به چاپ رساند.

  این شرکت از دسامبر ۱۹۹۳ تا آوریل ۱۹۹۴ کمیک استریپ "ایندیاناجونز: تندر در مشرق زمین" را در ۶ جلد به انتشار رساند که فروش فوق العاده ای داشت. سپس در فوریه تا می همان سال کمیک استریپ Indiana Jones and the Arms of Gold را در چهار جلد منتشر نمود. این کمیک استریپ توسط لی مارس نوشته شده بود و طراح آن لئو دورانونا بود. همین طور تا انتهای سال ۱۹۹۶ دارک هورس توانست ۴ سری از مجموعه کمیک های ایندیانا جونز را نیز به چاپ برساند.

  در همان زمان سریالی بر اساس شخصیت انیاناجونز نیز ساخته شد که در طی یک سال نمایش داده شد،سپس شرکت دارک هورس کمیک استریپی بر اساس آن سریال به چاپ رساند که در هر شماره به بازگویی داستان یک اپیزود از سریال پرداخت.فروش این سری از کمیک استریپ ها بسیار کم بود و بعد از مدتی شماره های این کمیک استریپ جمع اوری شد ولی در ژوئن ۲۰۰۸ دوباره به چاپ رسید. بعد مدتی شرکت دارک هورس به سراغ این شخصیت محبوب و قدیمی رفت و اقتباسی از ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال نوشته شده توسط جان جکسون میلر و طراحی شده توسط لوقا راس بود.این مجموعه در می ۲۰۰۸ چاپ آن اغاز شد و هنوز در حال چاپ می باشد.

  جلد یکی از کتاب‌های کمیک منتشر شده توسط دارک هورس در ۲۰۰۸

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


  ----------------------
  دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
  گروه بین المللی ستاره داوود

  ---------------

 9. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .


 10. #6
  کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
  MiSS SAYTA آواتار ها
  وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
  نوشته ها : 7,207
  سپاس ها : 10,748
  سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
  یاد شده
  در 65 پست
  تگ شده
  در 850 تاپیک

  پاسخ : درباره کاراکتر شرلوک هولمز

  در داستان "اتود در قرمز لاکی" دکتر واتسن توانایی ها و اطلاعات هولمز را این چنین تشخیص می‌دهد:


  اطلاعات درباره ادبیات – صفر.
  اطلاعات درباره فلسفه – صفر.
  اطلاعات درباره نجوم – صفر.
  اطلاعات درباره سیاست – مختصر.
  جالب بود ،‌كلا شخصيت مرموز و البته بيشتر مواقع خيلي آروم و خونسرد !
  من شخصيتش رو خيلي دوست داشتم
  ممنون سروش

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. مختصری درباره همه بازیگران خوش نشین ها
  توسط m_a1100 در انجمن مصــــاحبـــه هـــا
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 12-02-2010, 02:10

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

(بت‌من), (بتمن), 2010, gold, holmes, lost, org, sherlock, فلسفه, فوق, فومانچو, فيلم, فیلم, فیلم‌های, فیلمها, فارسی, فروش, فراموش, فرار, قهرمان, قوانین, قالب, قابل, قدیمی, قرمز, قرن, قرار, قسمت, قصه, لئو, لجر, لذت, مقام, مقابله, منتقدان, منتشر, مند, مهم, موقع, مورد, می‌کنند, می‌زند, می‌شود, میلیون, میگوید, مانده, مایکل, مادر, مارس, مثل, مثلا, مجموعه, محبوب, مختلف, مرگ, مرد, مردم, مسیر, مشهور, مشاهده, مشترک, مطالب, معلومات, معرفی, معروف, معروفترین, نفر, نقش, نمایش, نهایت, چهار, نولان, نویسنده, نویسندگان, نوشته, نیمه, نیاز, نیست, نگاه, نام, چاپ, نخستین, ندارد, نسبت, نظر, همه, همیشه, همراه, هنگام, هولمز, هوش, های, هایی, هدف, هر, هشت, وین, ویژه, واقعی, یک, یکی, یا, یافت, یاد, یعنی, ژوکر, کمک, کمدی, کننده, کنار, کند, که, کوتاه, کامل, کار, کاری, کارگردان, کاراکتر, کتاب, کتابهای, کدام, کروز, کریستوفر, کریستوفر نولان, کرد, کردن, کرده, کسی, کشور, کشتی, گفت, گذاشتن, گرفتن, گروه, ۱۰۰, پیدا, پیش, پایان, پخش, پدر, پس, پشت, آموزش, آن, آنچه, آید, آب, آخر, آخرین, آشنایی, آغاز, افتخار, اقتباسی, العاده, اما, انیمیشن, انگلیس, انگلیسی, انگیز, انتهای, انتخاب, انتشار, انسانی, او, اول, اولین, اولیه, ای, این, اینجا, ایندیاناجونز, ایران, اکران, اپیزود, ابتدا, اثر, احمق, اختصاص, ادبیات, از, است, استفاده, استریپ, اسطوره, اشعه, اصل, اصلی, اضافه, اطلاعات, اعلام, اعمال, اغاز, به, بهتر, بهترین, بود, بوده, بی, بیست, بیشتر, بیشتری, باقی, بالا, باند, بازی, بازیگر, بازیگران, بتمن, بدون, بر, بروس, برگزاری, برای, برتون, بسیار, بعد, بعدی, تلخ, تمام, تهیه, تولد, توانایی, توسط, تيم, تیم, تابستان, تاریخ, تبدیل, ترین, ترک, تصویر, تعریف, تغییر, ثروت, جمله, جمع, جنگ, جهان, جولیا, جک, جکسون, جالب, جان, جدید, جدایی, جشن, حق, حیرت, حال, خلق, خنده, خود, خیابان, خصوصی, دقیقه, دلار, دهه, دو, دوباره, دوره, دیگر, دیگران, دیار, دیدن, دکتر, دانشگاه, داد, داده, داری, داستان, داستانهای, در, درگذشت, درباره, درست, دست, روی, روان, روانی, روش, روشن, ریز, را, راه, رایانه, راست, رسمی, رسید, زمین, زمینه, زمان, زندگی, زور, زیادی, زبان, سنگین, سینما, سینمای, سینمایی, سیاه, سال, ساخته, ساده, ستاره, سخنان, سريال, سری, سریال, سریال‌های, سریالی, سرانجام, سراغ, سرشناس, سرعت, شمالی, شماره, شناسی, شود, شیمی, شیطان, شکل, شکسپیر, شبیه, شخصیت, شد, شد., شدن, شده, شرلوک, شروع, شرکت, صفت, صورت, طریق, طراحی, علم, علی, علاقه, عمر, عنوان, عجیب, غم, غیر

نمایش برچسب‌ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •