سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحليل روابط در فرينج

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تحليل روابط در فرينج

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

تحليل روابط در فرينج

در كنار تمام موضوعات علمي عجيب و غريبي كه در فرينج رخ مي ده ، از همون اپيزودهاي اوليه هميشه زنجيره مبهم روابط اشخاص تو فرينج براي من سوال بوده .روابط اوليويا با بقيه ، پيتر با بقيه و ...
    نظرم رو مي گم خوشحال مي شم نظرات شما رو هم بدونم

مثلا اوليويا ، در برابر خواهرش همچنان نقش حمايت كننده داره ، خواهرزادش رو عاشقانه دوست داره ، با همكاراش روابطش خيلي عاليه ، اما در برابر پيتر عين كوه يخ مي مونه

والتر بيشاپ عشقي كه به فرزندش پيتر نشون مي ده ، زياد از حد عاشقنست ، و يادآوره رابطه مادر و فرزنديه تا پدري و فرزندي

پيتر در اوايل كلا آدم سردي نشون داده مي شه كه به هيچ جا نمي تونه وابستگي پيدا كنه ،يعني در كل اون نمايه اوليه اي كه اپيزود اول ازش نشون مي ده بعدها خيلي تغيير مي كنه ، تبديل مي شه به يه پسر بسيار مهربون و خونگرم كه به راحتي پدرش رو مي پذيره و به طور نامحسوسي اوليويا رو دوست داره .

بعد رابطه پيتر و اوليويا ، بيشتر بازيه نگاهه تا هر چيز ديگه ، اما تو 40 قسمت هيچي بين اينا رد و بدل نمي شه ، اون بوسه آخرين هم كه با اوليوياي تقلبيه .

به نظرتون چرا اوليويا اينقدر سرده با وجود اينكه قلبش براي پيتر مي زنه ؟اصلا منطقي به نظر مياد ؟

به نظر شما كدوم يك از اين روابط حقيقي تر و جالب تره ؟

2. 4 کاربر از پست مفید PHOENIX سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : تحليل روابط در فرينج

اوا اخرین قسمت رو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه ندیدی پس بدو زودی ببین به خیلی از سوالاتت جواب داده شده
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

PHOENIX آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsun7 نمایش پست ها
    اوا اخرین قسمت رو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه ندیدی پس بدو زودی ببین به خیلی از سوالاتت جواب داده شده
    مسئله فقط آخرين قسمت نيست ، روابط به طور كلي تو تمام داستان سريال

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

خطر لو رفتن داستان
    کسانی که تا آخر فصل 2 رو ندیده اند ، نخونن

راستش به این موضوع تاحالا فکر نکرده بودم
    ولی الان یکی یکی نظرم رو میدم
    به نظر من اولیویا در برابر کسانی که به عنوان اقوام و دوست خودش میشناسه خیلی از خود گذشتگی انجام میده (نمونش چارلی و خواهرش)
    ولی به خاطر اینکه احساس میکنه که به جان اسکات اشتباهی اعتماد کرده و مورد سوء استفاده واقعا شده، در برابر کسی که احساس میکنه رابطش از یه دوست با اونها بشتر هست، تعادل رو رعایت میکنه و از خط قرمز ها رد نمیشه (نمونش پیتر)
    والتر هم یه خاط اون ملامت هایی که برای پیتر متحمل شده و به چه کارهایی تن داده تا پیتر رو زنده نگه داره ، بیش از حد به او وابسته شده
    پیتر هم درسته که با چند قسمت ابتدایی سریال خیلی فرق کرده ولی خوب این ناشی از پیدا کردن احساس به اولیویا و بهتر شناختم پدرش هست ( در قسمت فکر کنم 2 یا 3 فصل اول بود که تصمیم داشت از بوستون بره ولی وقتی به والتر نگاه کرد ، تصمیمش عوض شد)
    و این خط قروزی که بین پیتر و اولیویا بود ، بلاخره در اواخر فصل 2 شکسته شد و همدیگه رو بوس کردند که زیاد هم به طول نینجامید... و وقتی اولیویا فهمید که پیتر مال این دنبا نیست ، دوباره رابطشون به سختی پیش رفت تا اینکه در قسمت آخر فصل 2 دوباره شدت گرفت
    آوا جان امیدوارم نظر من توجهت رو جلب کرده باشه و جواب سوال هات رو داده باشه

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

7. کاربر روبرو از پست مفید ADoLF سپاس کرده است .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

اولیویا نقش یک پلیس اف بی ای رو خیلی خوب بازی میکنه. و مطمئنا نسبت به پیتر بی احساس هم نیست. دلیلم هم اینه که تو اوایل سریال وقتی پیتر با خواهرش گرم گرفته بود الیویا علنا حسادت میکرد. پس معلومه که پیترو دوست داره ولی به هر حال اون یه ماموره و باید تا اونجایی که میشه احساس رو در خودش خفه کنه. خوب هم این نقش رو ایفا میکنه. من عاشق بازیشم. عاشق والتر هم هستم شدید.

دوباره خواهيم روييد...

9. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

PHOENIX آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

ممنون از دوستان ، من تو یه مصاحبه ای که با والتر بود و برای آی لاست ترجمه کردم ،می خوندم که هنرپیشه نقش والتر می گفت ، کلا ما در طول داستان خیلی رو روابط والتر و پیتر حساس بودیم و برامون مهم بود که بتونیم این رابطه رو به زیبایی نشون بدیم ، می گفت من و جاشوا جکسون (پیتر ) خیلی رو این روابط کار کردیم و از این حرفا ، اما به نظرم هر چی روابط این دو نفر قویه ، روابط الیویا و پیتر ضعیفه .. در کل 2 فصل .و این خیلی جاها بیننده رو اذیت می کنه . البته نظر من اینه .انگار می خوان مثل فیلمهای ایرانی همه چیزهای خوبه روابط رمانتیک رو بذارن برای دو سه قسمت آخر .این باعث می شه گاهی سریال دیگه خیلی فقط علمی کارآگاهی می شه که به نظرم از نقاط ضعف داستانه .

11. کاربر روبرو از پست مفید PHOENIX سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع