سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh چهره پردازي در سريال لاست

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: چهره پردازي در سريال لاست

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

چهره پردازي در سريال لاست

جاش همیشه کتک می‌خورد، و شخصیت دِسموند یک روز ریش دارد و روز دیگر ندارد، که برای ما معنی‌اش این است که باید زیر باران در جنگل با ریش مصنوعی بدود. درست است که من باید...
    کار کردن روی مجموعۀ تلویزیونی که دائماً بین مقاطع زمانی مختلف عقب و جلو می‌رود، برای هر کسی که سرپرست یک تیم چهره پردازی (گریم) است می‌تواند به لحاظ سازماندهی به کابوسی بدل شود. کافی است از استیو لاپورت بپرسید، کسی که به تازگی روی آخرین سری از مجموعۀ گمشده، در محل فیلمبرداری آن در‌هاوایی کار می‌کند. او می‌گوید: "از نظر حفظ یکدستی گریم‌ها، این کار دشوارترین کاری است که تا به حال انجام داده ام. دائماً از همه چیز عکس می‌گیرم چون اغلب مجبور می‌شویم به عقب برگردیم و کتابچه [های ثبت اسناد فیلم] را نگاه کنیم تا ببینیم قبلاً کاری چه طور انجام شده و کار جدید را با آن تطبیق دهیم. شاید دو سال دیگر ناچار شوم یک نوع گریم [جراحت] خاص را دوباره روی کسی (یا چیزی) انجام دهم که خیلی وقت پیش از آن [در فیلم] بهبود یافته و حذف شده است."
    لاپورت برای آن که بتواند ازعهدۀ گریم گروه عظیم بازیگران گمشده برآید، گروهی ثابت از هنرمندان چهره پرداز گرد آورده است که می‌توانند وضعیت گریم تک تک بازیگران را به خوبی کنترل کنند. لاپورت می‌گوید: "ما چند نفر داریم که بیشترین حجم کاری ما روی آن‌ها متمرکز شده است، مثل مایکل اِمرسن یا جاش ‌هالووِی و مَتیو فاکس که سه بازیگر اصلی سریال اند و یا حتی هنری یان کیوسیک که نقش دِسموند را بازی می‌کند. چهرۀ متیو نیاز به گریم زیادی ندارد، اما او از آن نوع آدم‌هایی است که وقتی کار می‌کند نمی‌شود مزاحم‌اش شد، پس باید بدانیم کی وارد عمل شویم."

"جاش همیشه کتک می‌خورد، و شخصیت دِسموند یک روز ریش دارد و روز دیگر ندارد، که برای ما معنی‌اش این است که باید زیر باران در جنگل با ریش مصنوعی بدود. درست است که من باید کار گریم سه شخصیت دیگر را هم انجام بدهم، اما چند نفر دیگر را هم دارم که می‌توانند به راحتی همان گریم‌ها را در حدی که من می‌توانم انجام دهم اجرا کنند، و به این ترتیب بازیگران هم به همان اندازه با کار راحت‌اند."
    تنها بینندگان نیستند که جزئیات عمدۀ طرح داستان گمشده برای ایشان به صورت رازی پنهان نگاه داشته می‌شود، لاپورت می‌گوید: "عملاً فقط فیلمنامۀ یک قسمت را جلوتر از وقت به من می‌دهند، واگر خیلی شانس بیاورم ممکن است فیلمنامۀ کامل را سه روز قبل از شروع قسمت جدید دریافت کنم. بعضی وقت‌ها به جلسۀ تولید فیلم که یک روز پیش از آغاز فیلمبرداری تشکیل می‌شود می‌روم، و فیلمنامۀ جدیدی به من می‌دهند. [قبل از آن] برای ما تیزرهای تبلیغاتی کوتاهی می‌فرستند که سیناپس خیلی کوتاه و سریعی از فیلمنامه به دست می‌دهد و من خیلی از اطلاعاتم را برآن اساس تنظیم می‌کنم، و بعد فیلمنامه ای به من می‌دهند که تمام سکانس‌هایی که قبلاً دیده ام درآن حذف شده، یا از طرحی حرف می‌زنند که درنهایت وقتی قسمت جدید بیرون می‌آید تبدیل به [پروژۀ] عظیم و پرجزئیاتی می‌شود، بنابراین کار واقعاً غافلگیرانه است."

2. 5 کاربر از پست مفید PHOENIX سپاس کرده اند .

3. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : چهره پردازي در سريال لاست

واقعا كارشون خيلي سخت بوده !
    مسلما اين تيم چهره پردازي اگه مي دونستن ايران ثانيه به ثانيه و بطور كامل سريال و كاراكتراهاشون رو زير نظر دارن و كوچكترين تغيير و خطا رو متوجه مي شن ،‌بيشتر از اينا به خودشون سخت مي گرفتن !
    اما با توجه به مدت زمان ساخت بايد بگم كه واقعا كارشون سخت و طاقت فرسا بوده !

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

اما به نظر من با توجه به حجمی که سریال لاست داشت کمترین خطا رو در گریم داشتن. درسته که ما ایرانیا که خیلی نکته بین هستیم همه اون سوتیا رو دراوردیم و در مورد دونه به دونه اش بحث کردیم ولی اگر بخواهیم خداوکیلی نگاه کنیم باید بگیم برای این حجم کار این مقدار سوتی کم نبود؟

دوباره خواهيم روييد...

6. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

موافقم رشنو خانوم ، كلا واسه همينه كه مي گم كارشون سخت بوده،‌اگه توجه داشته باشين اين داستان فلش هاي زماني داشت ،‌تو خود همون جزيره بارها و بارها زمان جا به جا مي شد ،‌من فكر مي كنم واقعا كمترين نقص رو تو اين مورد داشتن !
    چون چهره پردازي از كارهاي ظريف و البته حساسي براي سينما و تلويزيون محسوب مي شه و الحق كه گروه لاست كارشون رو خوب انجام دادن !

8. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع