سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اولین انیمیشن به کارگردانی یک زن...

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اولین انیمیشن به کارگردانی یک زن...

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

اولین انیمیشن به کارگردانی یک زن...

اولین انیمیشن به کارگردانی یک زن...

«شجاع» اولین انیمیشن تاریخ سینما است که یک فیلم ساز خانم آن را کارگردانی می کند. برندا چاپمن، کارگردان این فیلم، آن را براساس فیلم نامه ای از خودش می سازد.
    قصه «شجاع» در یک دوران تاریخی خیلی دور و در کشور اسکاتلند اتفاق می افتد. شخصیت اصلی قصه این انیمیشن، شاهزاده خانم جوانی به نام مریدا است که ریس ویترزپون به جای او صحبت می کند. چاپمن می گوید قصه آن را براساس افسانه های قدیمی اسکاتلندی نوشته و اضافه می کند: در دنیای انیمیشن معمولاً شخصیت های اصلی یا حیوان ها هستند یا مردان جوان. وقتی «مولان» را دیدم، آن را خیلی پسندیدم، زیرا می دیدم که یک دختر جوان، شخصیت محوری قصه است. به همین دلیل، برای اولین ساخته انیمیشنی خودم تصمیم گرفتم نقش اصلی را به یک دختر جوان و شجاع بدهم. او برای خودش رؤیاها و آرزوهایی دارد و تلاش می کند به آنها برسد. این فیلم برای تمام اعضای خانواده ساخته می شود و مخاطب اصلی آن کودکان و نوجوانان هستند.
    تولید انیمیشن «شجاع» از حدود هشت ماه پیش شروع شده و قرار است برای سال 2012 آماده شود. احتمال زیادی وجود دارد که این فیلم به صورت سه بعدی ساخته شود. در دو سال اخیر نسخه های سه بعدی انیمیشن هایی مثل «بالا»، «شرک 4» و «داستان اسباب بازی 3» با استقبال خوب خانواده ها و بچه ها روبه رو شده اند.
    چاپمن فیلمنامه های «شیرشاه»، «گوژ پشت نتردام»، «مرغ فراری» و «ماشین ها» را نوشته است. او که در تمام این سال ها با کمپانی والت دیزنی همکاری کرده و همیشه دوست داشته که کارگردان فیلم های انیمیشن بشود. چاپمن سال 1998 به این آرزوی خود رسید و انیمیشن دستی «شاهزاده مصری» را با همکاری استیو هیکنر کارگردانی کرد. این انیمیشن با استقبال خوب تماشاگران روبه رو شد و منتقدان سینمایی هم آن را پسندیدند. از آن سال تا به امروز، چاپمن تلاش زیادی کرد تا بتواند یک انیمیشن مستقل بسازد.
    به گفته او: براساس یک قانون نانوشته انیمیشن سازی یک کار مردانه است و خانم ها راهی به دنیای آن ندارند. البته فکر می کنم ضعف اصلی به خود خانم ها برمی گردد که ظاهراً علاقه چندانی به کار در این رشته ندارند. من از دوران کودکی و نوجوانی به سینمای انیمیشن علاقه داشتم و می خواستم در این رشته فعالیت کنم. با صبوری و تلاش راه خودم را در این مسیر پیدا و باز کردم. امیدوارم ورود من به این رشته و ساخت فیلم های انیمیشن، باعث شود بقیه خانم های علاقه مند به کار در رشته انیمیشن هم دلگرم و وارد این محدوده شوند. من مطمئن هستم که خانم ها هم می توانند در ساخت انیمیشن به موفقیت های خیلی بزرگی برسند.
    ویرایش توسط ScarFace : 09-16-2010 در ساعت 15:31
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع