سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نقد فیلم I Love Philip Morris

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نقد فیلم I Love Philip Morris

Dr.House آواتار ها
    وضعیت : Dr.House آنلاین نیست.
    سپاس ها : 128
    سپاس شده 173 در 43 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 20 تاپیک

Icon6 نقد فیلم I Love Philip Morris

سلام.
    من چند وقت پیش این فیلمو دیدم ولی راستشو بخواید اصلا از منظور و مفهوم فیلم سر در نیاوردم چون نه می شه نامه این فیلمو کمدیه کامل کذاشت نه می شی نامشو گذاشت هم ج.... .
    فقط من واقعا از بازیه بازیگری مثل جیم کری و با توانایی های او در این فیلم تعجب کردم.
    از ابتدا با اون ظاهری که فیلم شروع می شه یعنی جیم کری با یه قیافه ی داغون روی تخت افتاده به بیننده القا می شه که این فیلم کمدی ولی همچنان که فیلم پیش می ره بیننده کمتر با صحنه های خنده دار مواجه می شه .(البته یه چندتا صحنه ی کمدی هم داشت.)

و اما در بعضی از نقاط فیلم صحنه هایی رو می بینیم که یاد گذشته های دور در سینما می افتادیم مثلا در جایی جیم کری سعی داره با صدمه زدن به خودش مثلا پریدن از پله برقی بیننده رو بخندونه و این کاملا با کارهای قوی قبل از این فیلمه جیم در تضاد و یه جورایی اونو زیر سوال برده به طوری که امتیاز ضعیفی که به این فیلم در IMDB داده شده گواه حرف من است(امتیاز : 6.8).
    و اما کلک هایی که جیم استفاره میکنه تا از زندان فرار کنه هم حرف و حدیثی داره که ما اونو به حساب کمدی بودن فیلم می ذاریم و ازش صحبت نمی کنیم.........
    ولی از نظر من بیشتر جیم سعی داشته تا همجن.... را تبلیغ کنه و رواج بده تا یه اثر به یاد موندنی از خودش به جا بذاره....به طوری که که کارگردان سعی می کنه در اوج زیبایی و اخلاص صحنه های عاشقانه ی این فیلمو در بیاره و بینندرو در شرایطی قرار بده که کاملا این عشقو پاک بدونه و حتی جذب اون بشه.....
    بعضی از صحنه های عاشقانه ی فیلم هم که به کلی ناکامی های قبلی این فیلمو یک بار دیگه برات مرور می کنه چون به حدی چندش آوره که گفتن نداره.....
    به نوعی شاید بشه این فیلمو انتقاد از دروغ گویی و رفتار نا درست بعضی از افراد در جامعه را هم دانست البته بسیار کم روی این معقوله کار شده...
    و در آخر من به شما پیشنهاد نمی کنم این فیلمو ببینید چون ممکنه دیگه مثل قدیم از جیم کری خوشتون نیاد

2. 3 کاربر از پست مفید Dr.House سپاس کرده اند .

3. # ADS

Rezafaratarazein آواتار ها
    وضعیت : Rezafaratarazein آنلاین نیست.
    سپاس ها : 24
    سپاس شده 2 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک
    به نظر من این فیلم یک فیلم کاملا متفاوت از جیم کری بود که من حسابی با دیدن این فیلم جا خوردم اصلا این جیم کری یه جیم دیگست............فیلم بسیار ساده ای است و موضوع جدیدی در این فیلم مطرح نشده فقط مقدار گ ی بازی این فیلم بالاست و به جای اینکه عشق بین یک مرد و زن رو نشون بده عشق بین دو مرد و نشون می ده که البته جیم در این فیلم و در این حالت هم هنوز طنز خودش رو داره.........خلاصه این فیلم من بهش از 10 5.5 می دم همین و اصلا از جیم کری انتظار نداشتم بعد از اون فیلم های کمیک زیباش این فیلم ساده و تقریبا بی محتوا رو بازی کنه ولی به هر حال بازیگر مورد علاقه منه و براش آرزو موفقیت رو می کنم و امیدوارم کار های بعدیش خیلی جذاب تر باشه........

5. 2 کاربر از پست مفید Rezafaratarazein سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع