سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فروش قهوه تلخ

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: فروش قهوه تلخ

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

فروش قهوه تلخ

قهوه ی تلخ نام جدیدترین سریال مهران مدیری است که فیلم برداری اش از ۱۴ ماه پیش آغاز شده و با همکاری گروهی متشکل از ۲۵۰ نفر و ۳۵ هنرپیشه ی اصلی در حال حاضر در فروشگاه های عرضه ی محصولات فرهنگی بر روی دی وی دی و سی دی به فروش میرسد. قهوه ی تلخ کمدی ای تاریخی است که به قول نیما زند کریمی (سیامک انصاری) قرار است داستان بخش روایت نشده ای از تاریخ را روایت کند! تا امروز ۶ قسمت از این مجموعه ی طنز در قالب دو سری ۳ تایی طی ۲ هفته به بینندگان عرضه شده است و خوب تا آنجایی که شواهد نشان میدهد خیلی ها به خواسته ی خود مهران مدیری احترام گذاشته اند و بر عکس تمام سریال های دیگر حتی این مجموعه را به هم قرض هم نمیدهند که البته حرکت بدی هم نیست. در این میان بد نیست کمی به موضوع محبوبیت این سریال میان مردم بپردازیم. اولا که ۶ قسمت از یک مجموعه خیلی کم است برای آنکه بگوییم آیا سریال میان مردم به محبوبیت عام دست یافته یا نه چرا که این سریال قرار است در قالب ۳۰ مجموعه ی ۳ قسمتی یا به عبارتی کلا ۹۰ قسمت (طبق روال کاری همیشگی مهران مدیری) به بینندگان ارائه شود.
    اگر بخواهیم به دور از هرگونه تعصب و پیش زمینه ی فکری قبلی به این سریال نگاه کنیم در میان بینندگان این سریال به دو دیدگاه جالب پی میبریم. اولین دسته ی بینندگان ۳ قسمت اول را اصلا جذاب نمیدانند اما به شکل غیر قابل باوری مشتاقند که سریال را دنبال کنند و دسته ی دوم از همان قسمت اول سریال را سرگرم کننده و جالب دانسته اند. به هر شکلی هم که به این دو دیدگاه بنگریم میبینیم که مهران مدیری توانسته به موفقیت لازم برای فروش سریالش دست پیدا کند که البته قضاوت ۱۰۰ درصد در مورد موفقیتش هنوز هم ممکن نیست. حالا اگر از حق نگذریم باید بگویم در ۳ قسمت اول روند روایت داستان اندکی کش دار و خسته کننده است و سخت است که جایی را برای خندیدن پیدا کنیم، اما وقتی سراغ قسمت های ۴ تا ۶ میرویم و خصوصا در قسمت های ۵ و ۶ میبینیم که چقدر نوع طنزی که در سریال به کار رفته شیرین است. طنز این سریال دقیقا مانند تمام کار های قبلی ای که مهران مدیری در کارنامه ی خود ثبت کرده است هم از نوع کلامی و هم از نوع موقعیتی است که البته طبق معمول طنز کلامی در این سریال بیشتر از طنز موقعیتی به چشم میخورد. باید گفت که سیامک انصاری این بار از همیشه بهتر ظاهر شده. وقتی که با چهره ای جدی توی دوربین ذل میزند و در عین حال حرکت مسخره ای که به ظاهر از انجام آن بسیار معذب و ناراحت است را انجام میدهد، خصوصا وقتی پس از خوردن بادمجان او را مجبور به صحبت کردن میکنند تا به او بخندند، ممکن نیست بیننده را به خندیدن وا ندارد. دیالوگ هایی که در سریال رد و بدل میشوند و نحوه ی برخورد پادشاه و درباریان با اوضاع مملکت و حتی نام هایی که برای سران مملکت در نظر گرفته شده همه و همه به شکل زیبا و ظریفی انتخاب و پردازش شده اند. مثلا “نوستر آقا داموس الملک” که در حقیقت کارش این است که بر اساس وضعیت ستارگان آینده ی مملکت را پیش بینی کند نام خودش را از پیشگوی بزرگ نوستر آداموس گرفته و یا “بیخودی الملک دیلمی” (بیژن بنفشه خواه) که مسئول اداره ی مستعمرات همایونی است (که به قول “جهانگیر شاه دو لول” در خلقتش کمی سهل انگاری شده!!!) و همه ی ما خوب میدانیم ایران در طول تاریخ هیچوقت مستعمره ای نداشته است! به طور کلی میتوان این سریال را سریالی سرگرم کننده و بسیار جالب دانست که با توجه به اینکه در این ۶ قسمت هنوز خبری از مهران مدیری نیست بعید نیست با حضور خود مدیری از این هم جذاب تر شود.
    و اما دیده اید که وقتی مثلا اپل میخواست آیپدش را ارائه کند مردم چگونه جلوی در اپل استور صف کشیده بودند؟! در ایران ما یا جلوی نانوایی از این صف ها میبینیم یا جلوی سینما از این صف ها “می دیدیم” حالا شما صف خریدن شیر یارانه و این چیزها را هم به این لیست اضافه کنید (چون ما خیلی مملکت پیشرفته ای میباشیم! ) اما از این پس برای خریدن سریال “قهوه ی تلخ” هم شاهد چنین صف هایی خواهیم بود! باور کنید! محله ی ما که ترکانده بود و کم نبودند کسانی که از اواسط هفته ی قبل هر روز به فروشگاه مراجعه کرده بودند به دنبال نسخه ی جدید که البته کمی هم دیر تر از موعد مقرر ارائه شد میگشتند.
    چند مسئله به نظرم جالب رسید که بد نیست شما هم در موردش فکر کنید. مجموعه ی قهوه ی تلخ هر هفته بر روی ۳ عدد سی دی و یا ۱ عدد دی وی دی با قیمت ۲۵۰۰ تومان ارائه میشود. قرار است ۶ آپارتمان هم به خریداران مجموعه به قید قرعه هدیه بدهند که البته انقدر ها هم کشکی کشکی نیست! و به این صورت است که در پایان هر ۳۰ قسمت (۱۰ پارت ۳ قسمتی) برنده مشخص خواهد شد. مثلا اگر اشتباه نکنم در پایان قسمت ۳۰ ام مجموعه یک دستگاه آپارتمان را بین شرکت کنندگان قرعه کشی میکنند، در پایان قسمت ۶۰ ام ۲ تای دیگر و به همین ترتیب (این قسمت را از نظر عددی اصلاح خواهم کرد چون برگه ی قرعه کشی الان کنارم نیست که اعداد دقیق را برایتان وارد کنم) اما توجه کنید به موضوع اصلی! در پایان پارت ۱۰ ام شما عملا ۲۵ هزار تومان بخاطر فیلم هزینه کرده اید و در پایان کل مجموعه ۷۵ هزار تومان بخاطرش پرداخته اید! من نمیگویم ارزش ندارد ولی به نظرم حق نیست که یک سریال فقط و فقط برای خرید موجود باشد و نتوان آن را از رسانه ی جمعی تماشا کرد. یعنی عملا خود صاحبان اثر کاری میکنند که برای ما راهی جز کپی نمیماند! البته کسی که سراغ خریدن نسخه ی کپی شده می رود عملا کارش غیر منطقی است چون وقتی به هر شکل دارد پول خرید مجموعه را میپردازد چرا اوریجینال آن را تهیه نکند؟ من بیشتر مقصودم قرض گرفتن و قرض دادن مجموعه است. در کشور های خارجی یک فیلم را پخش میکنند و پس از اتمام پخش با قیمت های سرسام آوری آنرا به فروش میگذراند که البته ارزش خرید دارد اما به هر حال یک بار هم با هزینه های مناسب در معرض دید عموم قرار گرفته است… اینکه ما نخواهیم به همه ی اقشار جامعه فکر کنیم دقیقا همان مسئله ای ایست که موفقیت خودمان را با چالش رو برو میکند. ۲۵۰۰ تومان هزینه ی بالایی نیست، ماهی ۱۰ هزار تومان هم چیزی نیست اما آیا برای همه همینطور است؟! در پایان این بخش این را اضافه کنم که به هیچ عنوان موافق با کپی و تکثیر غیر قانونی محتوایی که در داخل کشور ارائه میشود نیستم چراکه ما همه وظیفه داریم از هنرمندان، برنامه نویسان و سایر تولید کنندگان محتوا در داخل کشور حمایت کنیم تا آنها بتوانند در کارشان پیشرفت کنند و در نتیجه شاهد ارائه ی کارهای بهتری از طرف آنها باشیم، عملا پیشرفت آنها پیشرفت تک تک ما و پیشرفت کشورمان را به دنبال دارد، اما به هر حال اینها سوالات و مسائلی است که به ذهن میرسد. و اما حالا که صحبت از تهیه ی نسخه ی اوریجینال شد بد نیست این کاریکاتور با هم نگاه کنیم :
    و اما یک موضوع دیگر اینکه دی وی دی ها و پک این مجموعه توسط شرکت ریزموج تولید شده است. من سری به وبسایت این شرکت زدم و هزینه ی استمپر و چاپ روی دی وی دی و سی دی را بررسی کردم، بعد که خواستم حساب کنم از راه فروش این دی وی دی ها هر هفته چقدر سود خالص نسیب جناب مدیری و دست اندر کاران مجموعه میشود یک علامت سوال گنده بالای سرم سبز شد! چرا روی پک ها کوچکترین حرفی از تیراژ نسخه نیامده است؟ خلاصه فقط دو مسئله به ذهنم رسید. اولی اینکه شاید یادشان رفته تیراژ را درج کنند که این نتیجه گیری خیلی ساده لوحانه است و دومی اینکه درج تیراژ به نظرشان منطقی (؟) نمیرسیده است! تازه وقتی تیراژ روی محصول درج نشده باشد شما از کجا میخواهید بدانید بعد از پرداخت ۲۵۰۰۰ شانس برنده شدن شما در قرعه کشی چند به چند است! ۱ به ۱۰ هزار؟! ۱ به ۱ میلیون؟ شاید هم ۱ به ۲۰ میلیون!!! خدا میداند!
    در ضمن من اگر جای جناب مدیری بودم دامین وبسایت رسمی این سریال را حداقل با .info یا .tv رجیستر میکردم و نه با .net! شاید این مسائل به نظر خیلی جزئی برسد ولی رعایت کردن آنها آنچنان هم بی تاثیر و بی اهمیت نیست. به سایت که مراجعه کردم ۲ – ۳ مورد خیلی جالب به چشمم خورد، یکی شمارش معکوس تا ارائه ی پارت بعدی سریال بود و دیگری سفارش سریال برای دریافت سریع همزمان با عرضه ی به فروشگاه ها، در ضمن آمار جالبی هم از فروش سریال در روز اول ارائه شده بود که این آمار از فروش ۵۰۰ هزار نسخه ی ای در روز اول حکایت داشت! حالا باز بگویید مقایسه اش با فروش آیپد بیهوده بوده
    حالا از همه ی این نتیجه گیری ها که بگذریم، شما این سریال را تماشا کرده اید؟ قصد تماشایش را دارید؟ آنرا از کجا تهیه نموده اید و یا از کجا تهیه خواهید نمود؟ (من ۳ قسمت اول را از کسی قرض گرفتم و پس از شنیدن حرف های مدیری ۳ قسمت دوم را خریدم) به نظر شما قیمت ارائه ی این سریال مناسب است؟ آیا همه میتوانند به راحتی این مبلغ را (هرچند هم که کم) بپردازند؟

منبع : یک گیگ پارسی
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : فروش قهوه تلخ

حرفهای دوست عزیزی که این مطلب رو نوشتن منطقیه و کاملا باهاش موافقم...قیمت عادلانه نیست اون هم برای مجموعه ای که قراره 90 قسمت و 30 پارت باشه ...من روزی که آمار فروشش رو شنیدم دقیقا به همین قضیه فکر کردم .واقعا مردمانی هستن که دلشون می تپه این سریال رو ببینن و توانایی خریدش رو ندارن ،در ضمن اینکه هر خانواه 75000 تومان برای این سریال هزینه هنگفتی خواهد شد که بی شک خیلی بیشتر از هزینه های صرف شده برای سریاله .
    شاید گفته شه که در عوض در بسته بندیهای شیکی عرضه می شه .درسته خیلی شیکه ، اما خب موندگار نیست .هزاری هم که شیک باشه من بعدا با قاب دی وی دی و یا سی دی این محصول می خوام چه کنم ؟برای من خود سریال مهمه نه ظرف و قابش .
    در حال حاضر من یک دی وی دی فیلم هالییودی رو می خرم 1500 تومن ، و مثلا اگه 10 تا بخرم ، یارو خودش 2 تا هم اشانتیون می ده ...بعد هر دی وی دی این محصول رو باید 2500 بخرم ؟
    من جدا امیدوارم در ماههای آتی قیمت این محصول کاهش پیدا کنه وگرنه از همین الان قول می دم یواش یواش به سمت کپی و دانلود پیش بره .

5. کاربر روبرو از پست مفید PHOENIX سپاس کرده است .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,848 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

در مورد قیمت این مجموعه باهات موافقم آوا
    از اونجائی که من کارم تو زمینه فروش محصولات فرهنگی هستش میتونم بگم دقیقا هر سری 250 تومان به نسبت قیمت فیلمهای سینمائی ارژینال ایرانی گرونتره
    یعنی اگه ما قهوه تلخ رو 30 سری فرض کنیم به عبارتی میشه 7500 تومان پول زیادی واسه هر نفر که رقم خیلی زیادی میشه کلی-البته باید پول جوایزی که گذاشتن در بیاد دیگه
    امین جان ببخشید ماشین حسابت رو قرض گرفتم
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PHOENIX نمایش پست ها
    حرفهای دوست عزیزی که این مطلب رو نوشتن منطقیه و کاملا باهاش موافقم...قیمت عادلانه نیست اون هم برای مجموعه ای که قراره 90 قسمت و 30 پارت باشه ...من روزی که آمار فروشش رو شنیدم دقیقا به همین قضیه فکر کردم .واقعا مردمانی هستن که دلشون می تپه این سریال رو ببینن و توانایی خریدش رو ندارن ،در ضمن اینکه هر خانواه 75000 تومان برای این سریال هزینه هنگفتی خواهد شد که بی شک خیلی بیشتر از هزینه های صرف شده برای سریاله .
    شاید گفته شه که در عوض در بسته بندیهای شیکی عرضه می شه .درسته خیلی شیکه ، اما خب موندگار نیست .هزاری هم که شیک باشه من بعدا با قاب دی وی دی و یا سی دی این محصول می خوام چه کنم ؟برای من خود سریال مهمه نه ظرف و قابش .
    در حال حاضر من یک دی وی دی فیلم هالییودی رو می خرم 1500 تومن ، و مثلا اگه 10 تا بخرم ، یارو خودش 2 تا هم اشانتیون می ده ...بعد هر دی وی دی این محصول رو باید 2500 بخرم ؟
    من جدا امیدوارم در ماههای آتی قیمت این محصول کاهش پیدا کنه وگرنه از همین الان قول می دم یواش یواش به سمت کپی و دانلود پیش بره .
    دقیقا موافقم
    واقعا اگه ما همه ی 30 پارتشو بخریم میشه 75000 هزار تومان !!
    اونم برای یه سریال !
    که اصلا مرقوم به صرفه نیست
    در حالی که ما برای یه سریال آمریکایی که اگه 5 فصل هم باشه فوقش 10000 هزار تومان براش پول میدیم نه 75000 هزار تومان !!
    منم جدا امیدوارم قیمتش پائین بیاد
    هر چند که مطمئنم این اتفاق نمی افته

Amin آواتار ها
    وضعیت : Amin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 294
    سپاس شده 754 در 236 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 14 تاپیک

جعبه مدال ها

من که تو قرعه کشیش برنده شدم .... گرونترش کنم می دم

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

همه ی ما داریم سر قیمت چونه میزنیم
    چونه زدنی که عادت ما ایرانی ها است
    اگه من تو شما هممون خارج از ایران زندگی میکردیم به مثال همین امریکا که صبح تا شب داریم سریالاشو دانلود میکنیم و بهشون با این کارمون توهین میکنیم اگه اونجا بودیم چی؟؟؟؟؟ به مثال برای داشتن لاست یا دکستر تو کالکشنمون باید حتما حتما پول پرداخت میکردیم؟؟؟ که داشته باشیمشون ؟؟؟ ماشالله قیمتش به نظر ما سر به فلک میشکه ؟؟؟؟ اما اونا احترام میدونن چیه ما چونه زدن میدونیم چیه ما دانلود میدونیم چیه ما کپی میونیم چیه
    اما با خرید 2500 تومن 3 سی دی داریم چونه میزنیم . خوب این طبیعیه من عادت نکردم تو عادت نکردی . اگه خدایی کرده خدایی کرده یه روز افتادی رفتی خارج از کشور موندگار شدی میدونی حق کپی رایت چیه؟؟؟؟؟؟ میدونی تو امریکا بخوای یه قسمت از سریال یا فیلمی رو دانلود کنی پیگیری میشه توسط fbi ????
    میدونی دانلود کنی میریزن تو خونت؟؟؟؟؟؟؟ جریمه هنگفتی باید پرداخت کنی؟؟؟ میدونی این یعنی احترام به تهیه کننده ها و کارگردانان و بازیگران؟؟؟؟
    خوب من و تو که اینجاییم از اینا سر درنمیاریم تا الانم همچین چیزی ندیدیم پس حق داریم همچین کاری کنیم 5دفعه 25000 بدیم بعدش بخیالش شیم بریم کپی کنیم دانلود کنیم راحت پولم نمیدیم پولمونو میدیم 2تا رانی میخوریم با کیک !!!!!!!!!!!1

دوستان عزیزان به خدا منم مثل شما دلم نمیاد 2500 رو بدم میدونم از نظر ما زیاده واقعا هم زیاده اما از نظر واقعیتی زیاد نیست و قیمتش همینه . ما هی بیاییم یه 2*2 تا 2*2تا بکنیم که چی بشه چرا این ارقام رو برا قلب یخی نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FERNANDO TORRES نمایش پست ها
    دقیقا موافقم
    واقعا اگه ما همه ی 30 پارتشو بخریم میشه 75000 هزار تومان !!
    اونم برای یه سریال !
    که اصلا مرقوم به صرفه نیست
    در حالی که ما برای یه سریال آمریکایی که اگه 5 فصل هم باشه فوقش 10000 هزار تومان براش پول میدیم نه 75000 هزار تومان !!
    منم جدا امیدوارم قیمتش پائین بیاد
    هر چند که مطمئنم این اتفاق نمی افته
    امیرجان شما اینو همراه با قرعه کشی و بصورت ارژینال میخری
    ولی سریال خارجی رو ...

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Champion نمایش پست ها
    امیرجان شما اینو همراه با قرعه کشی و بصورت ارژینال میخری
    ولی سریال خارجی رو ...
    خب علی جان
    اولا اصلا سریالهای ایرونی قابل قیاس با سریالهای خارجی نیستن
    بحث ما اینه که اینا خیلی دارن گران می فرشن
    هر 3 قسمت 2500 تومان
    واقعا بی انصافیه
    یعنی اگه ما بخوایم این سریال رو کامل ببینیم باید 75000 تومان بدیم
    در مورد جایزه دادن که ما اگه شانس داشتیم برنده بشیم اینجا نبودیم که
    تو تگزاس بودیم

Amin آواتار ها
    وضعیت : Amin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 294
    سپاس شده 754 در 236 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 14 تاپیک

جعبه مدال ها

امیر تو این ها گرون نمی فروشن تو خارجی رو ارزون می خری ....

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FERNANDO TORRES نمایش پست ها
    خب علی جان
    اولا اصلا سریالهای ایرونی قابل قیاس با سریالهای خارجی نیستن
    بحث ما اینه که اینا خیلی دارن گران می فرشن
    هر 3 قسمت 2500 تومان
    واقعا بی انصافیه
    یعنی اگه ما بخوایم این سریال رو کامل ببینیم باید 75000 تومان بدیم
    در مورد جایزه دادن که ما اگه شانس داشتیم برنده بشیم اینجا نبودیم که
    تو تگزاس بودیم
    اولا امیر جان در مورد شانست که اونا مقصر نیستن
    ثانیا در مورد سریال ایرانی حرف میزنیم ولی یادت باشه این فرق میکنه خدائیش این چندروزه که اومده کم خندیدی
    بعدشم زیاد گیر نده ما اینقدر پول بیخودی داریم میدیم اینم روش

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع