سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مصاحبه با رضا صادقی و شهاب حسینی

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مصاحبه با رضا صادقی و شهاب حسینی

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,848 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

مصاحبه با رضا صادقی و شهاب حسینی

مصاحبه ای کوتاه با رضا صادقی و شهاب حسینی در کافه هنر

نخستین آهنگی که از رضا صادقی شنیدید,چه بود؟

شهاب حسینی:مشکی رنگ عشقه.

چه زمانی؟

شهاب حسینی: در ماشین یکی از دوستانم.از فیلمبرداری بر می گشتیم.آن موقع رضا را نمی شناختم ولی دیدم برخلاف خواننده هایی که زور می زنند تا صدایشان قشنگ به نظر برسد,یک نفر آمده که خیلی راحت می خواند.

نخستین خصلت رضا صادقی که به ذهن تان می رسد,چی هستش؟

شهاب حسینی:به دلیل مشغله کاری,فرصت معاشرت با هم را نداشتیم ولی وقتی کارهایش را می شنوم احساس می کنم باید خیلی زلال باشد تا در کارهایش بتواند این قدر سیال باشد.من فیلم یک کنسرت هم از رضا دیدم و حس کردم روی صحنه چقدر راحت است.از آن دسته آدم هایی است که وقتی حواسش نیست ,زیباتره.

جدا از کلیشه ها,دوستی شما به کی بر می گرده؟

شهاب حسینی:خیلی وقته چون همان وقتی که آهنگش را شنیدم,دوستش داشتم.

رضا صادقی:این اتفاق برای من هم افتاد.دیدم در تلویزیون جوانی آمده که با بقیه فرق دارد.روی صندلی نمی نشینه,راه می ره,جملات کلیشه ای نمی گه و...خیلی راحت حرف می زنه.احساس کردم یک آدم با جسارت آمده و از همان موقع دوستش داشتم.

ماندگار ترین نقشی که از شهاب حسینی در ذهن شما باقی مانده کدام است؟

رضا صادقی:فیلم سوپراستار.در این فیلم در خیلی جاها فضای احساسی خودش را اجرا کرد.استاد حسینی همانی است که باید باشد.این پله پله هارا خوب بالا آمده است.فکر نمی کنم اهل حساب و کتاب باشد.فقط فکر این است که در زندگی کاری اش هم همانی باشد که هست.این دو ساعتی هم که مهمانشان بودم متوجه شدم که فوق العاده آدم صادقی است.

کدام ترانه رضا صداقی را برای لحضه تنهایی تان انتخاب می کنید؟

شهاب حسینی:من صدای رضا را دوست دارم چون طوری هستش که می توان حسش کنم.ترجیح می دهم انگشت روی ترانه خاصی نگذارم.
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع