مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

 1. #1
  m_a1100 آواتار ها
  وضعیت : m_a1100 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : mashhad
  نوشته ها : 704
  سپاس ها : 2,057
  سپاس شده 1,285 در 459 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 386 تاپیک

  چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

  سینمای ما- هفته‌نامه «اقتصاد و زندگی» که دومین شماره‌اش از شنبه روی دکه‌های مطبوعاتی سراسر کشور آمد، مطالز و گزارش‌های خواندنی مختلفی دارد. یکی از گزارش‌های جذاب این شماره هفته‌نامه به سریال قهوه تلخ و دلایل پخش‌نشدن آن از تلویزیون اختصاص پیدا کرده که با هم این گزارش را می‌خوانیم. هفته‌نامه «اقتصاد و زندگی» را هر هفته شنبه‌ها از دکه‌های مطبوعاتی بخواهید.  واقعه‌نگاری یک حذف از پیش اعلام نشده


  مهران مديري «قهوه تلخ» را شروع كرد (6 مهر 88)
  مهران مديري ساخت مجموعه جديد خود با نام «قهوه تلخ» را آغاز كرد. پخش اين سريال از اول آبان 1388 آغاز مي‌شود. مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» در 90 قسمت 40 دقيقه‌اي براي پخش از شبكه سه سيما ساخته مي‌شود و بر اساس برنامه‌ريزي‌ها، قرار است پخش آن از اول آبان ماه آغاز شود.
  لوکیشن اصلی کاخ سریال «قهوه تلخ» آماده نشده است
  تصویربرداری سریال تازه مهران مدیری متوقف شد (21 مهر 88)
  تصویربرداری مجموعه «قهوه تلخ» به کارگردانی و روایت «مهران مدیری» ، تا کامل شدن دکورهای کاخ و بازار متوقف شده است. تصویربرداری مجموعه جدید «مهران مدیری» با گرفتن برخی از نماهای خارجی آغاز شده بود ولی به دلیل عدم آمادگی دکورهای داخلی مدیری نتوانسته است کار خود را در دکورهای ثابت سریال آغاز کند. بنابراین گزارش، لوکیشن‌های سریال «قهوه تلخ» یک کاخ و یک بازار است که به دلیل عدم ساخت کامل، «مهران مدیری» به مدت چند روز کار خود را متوقف کرده است.
  قائم مقام شبكه سه سيما گفت که قصد توهين به هيچ قشري را نداريم و همه مردم ايران براي ما عزيز هستند
  «قهوه تلخ» پس از دهه اول ماه محرم روي آنتن مي‌رود(4 آبان 88)
  قائم مقام شبكه سه سيما گفت: مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» پس از دهه اول ماه محرم روي آنتن مي‌رود.‌هاشم رضايت درباره توقف كار مهران مديري گفت: كار مهران مديري چون در حال تغيير دكور هستند متوقف شده است.
  مديري قصد دارد اين بار جلوي دوربين حاضر نشود (7 آبان 88)
  شاه دربار «قهوه تلخ» تاج‌گذاري كرد
  تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به كارگرداني مهران مديري با بخش‌هاي مربوط به تاج‌گذاري از سر گرفته شد. تصويربرداري مجموعه جديد مديري با گرفتن برخي از نماهاي خارجي آغاز شده بود ولي به دليل عدم آمادگي دكورهاي داخلي تصويربرداري متوقف شد. با آماده شدن تقريبي دكورهاي سريال،‌ مديري تصويربرداري خود را آغاز كرد و اولين سكانس‌ها مربوط به تاج گذاري پادشاه قصه جديد مديري با بازي «محمدرضا هدايتي» است.
  جزئیات تازه‌ای درباره سریال تازه مهران مدیری
  مهران مدیری در «قهوه تلخ» پسر پادشاه است (3 اسفند 88)
  مهران مدیری در مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی خودش نقش گیو، پسر پادشاه داستان را بازی می‌کند. تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری در لوکیشن اصلی این سریال واقع در خیابان بوسنی و هرزگوین ادامه دارد.
  نقش مهران مديري در «قهوه تلخ» عوض مي‌شود
  سريال جديد مهران مديري توقيف نشده است (2 فروردين 89)
  تصويربرداري سريال «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» ادامه دارد و هيچ توقيفي در مورد اين سريال صورت نگرفته است. علي‌رغم شايعات منتشر شده مبني بر توقيف سريال «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» از سوي حراست صداوسيما، تصويربرداري سريال در لوكيشن اصلي آن واقع در خيابان بوسني و هرزگوين ادامه دارد و «مهران مديري» كه پيش از اين در نقش گيو پسر پادشاه داستان وارد قصه اين سريال شده بود، نقش خود را تغيير داد.
  نقش جديدي كه مديري براي خود انتخاب كرده، يك تاجر يوناني است. پس از حضور اين تاجر در قصر پادشاه با نقش آفريني محمدرضا هدايتي، دختر پادشاه عاشق او مي‌شود و همين اتفاق ماجراهاي داستان را رقم مي‌زند.
  توضیح روابط عمومی «قهوه تلخ» درباره پخش‌نشدن سریال در ایام نوروز
  سريال جديد مهران مديري از ابتدا هم نوروزي نبود (16 فروردين 89)
  روابط عمومي‌مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» گفت: از ابتدا هم قرار نبود اين سريال در ايام نوروز به روي آنتن برود. وفا ملك‌زاده درباره انتشار اخباري مبني بر ايجاد مشكل بين شبكه سه سيما و تهيه كنندگان مجموعه «قهوه تلخ» و منتفي شدن پخش اين سريال در ايام نوروز گفت: از ابتدا و آغاز كار هم قرار نبود اين سريال در ايام نوروز پخش شود و برنامه‌ريزي‌هاي براي پخش در سال 89 بود. وي افزود: تمام اخبار منتشر شده پيرامون تعطيلي اين پروژه، اختلاف سازندگان آن با صداوسيما و ... شايعاتي بيش نيست و عوامل در حال حاضر مشغول ادامه كار ساخت و تصويربرداري هستند.
  در اوايل روزهاي سال 89 اخباري منتشر شد با اين مضمون كه در آخرين جلسه‌اي كه براي توافق ميان مديران شبكه سوم سيما و تهيه كنندگان اين سريال برگزار شد، ظاهرا از طرف مدير شبكه سوم سيما رقم 5/3 ميليارد تومان براي خريد اين سريال پيشنهاد مي‌شود، اما آقايان گليان كه تهيه كنندگي اين سريال را برعهده داشته‌اند، علي‌رغم رقم مذكور، درآمد حاصل از آگهي‌هاي بازرگاني قبل و بخش مياني سريال را هم مطالبه كرده بودند كه مورد تاييد مديران شبكه سوم سيما قرار نمي‌گيرد و بلافاصله پس از اين جلسه، تيزر سريال «زن بابا» به كارگرداني سعيد آقاخاني از شبكه سوم سيما پخش مي‌شود تا رسما پخش سريال مديري در ايام نوروز منتفي شود.
  همچنين برخي ديگر از اين شايعه‌پردازان حضور ده‌نمكي با سريال «دارا و ندار» در پخش نوروزي را عاملي براي پخش نشدن سريال مديري عنوان كرده بودند!
  بالاخره تهیه کننده و مسوولان شبکه سه به توافق رسیدند
  مهران مدیری با «قهوه تلخ» به تلویزیون برگشت (30 فروردين 89)
  مجموعه «قهوه تلخ» مهران مدیری به زودی روی آنتن می‌رود. سریال تلویزیونی قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری که به دلیل اختلافات مالی سرنوشت پخش آن نامعلوم بود، با حل اختلافات در نوبت پخش قرار گرفت.
  به رغم اخبار رسانه‌ها درباره پخش سریال «قهوه تلخ»
  تلویزیون هنوز با مهران مدیری به توافق نرسیده است (7 ارديبهشت 89)
  مسئولان شبکه سه خبرهای منتشر شده مبنی بر توافق تلویزیون با مهران مدیری برای پخش مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» را تکذیب کردند. مسئولان شبکه سه ضمن تکذیب این خبر اشاره کردند: «هیچ جلسه توافقی میان شبکه سه با مدیری برگزار نشده و هنوز زمان پخش سریال «قهوه تلخ» مشخص نشده است.»
  نویسنده مجموعه از پخش سریال روی سی‌دی خبر داد
  قهوه تلخ ساخته مهران مدیری همچنان سرگردان است (9 خرداد 89)
  مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه درباره وضعیت پخش مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری ابراز بی‌اطلاعی کرد. محمدرضا تخشید در این‌باره گفت: «از آن‌جایی‌که مجموعه «قهوه تلخ» به صورت خصوصی تهیه شده و شبکه سه هنوز هیچ مبلغی به سازندگان سریال پرداخت نکرده، درباره زمان و نوع پخش آن نیز نمی‌توان نظری داد.»
  مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه در حالی در مورد سرنوشت مجموعه جنجالی مدیری ابراز بی‌اطلاعی کرد که خشایار الوند یکی از نویسندگان مجموعه «قهوه تلخ» از توزیع آن در قالب لوح فشرده خبر داد.
  او با اشاره به اخبار منتشر شده درباره‌ بازبینی «قهوه تلخ» از سوی مسئولان سیما، گفت: «ممکن است برخی قسمت‌های «قهوه تلخ» از سوی مسئولان سیما دیده شده باشد ولی بازبینی این سریال شایعه است.» الوند با بیان اینکه سازندگان «قهوه تلخ» خط قرمزهای سیما را می‌شناسند، گفت: «هم نویسندگان و هم کارگردان «قهوه تلخ» از این مورد اطلاع دارند بنابراین این سریال را به گونه‌ای ساخته‌اند که مشکلی برای پخش از سیما نداشته باشد و تنها به دلایل مالی تاکنون روی آنتن رفتن آن از سیما منتفی است، چراکه «قهوه تلخ» کاملا در بخش خصوصی و با صرف هزینه زیاد ساخته شده است.»
  مهران مدیری درباره وضعیت نمایش سریال تازه‌اش اعلام کرد
  تکلیف «قهوه تلخ» به‌زودی مشخص خواهد شد (12 خرداد 89)
  مهران مديري گفت: تكليف پخش «قهوه تلخ» از تلويزيون به زودي، تا 10 يا 20 روز آينده مشخص خواهد شد.
  اين كارگردان افزود: برخلاف آنچه در رسانه‌ها مطرح شده، واقعا چيزي در اين زمينه مشخص نشده و تا 10 الي 20 روز آينده مشخص خواهد شد كه آيا «قهوه تلخ» از تلويزيون روي آنتن خواهد رفت يا به صورت سي‌دي پخش خواهد شد.
  مهران مدیری درباره وضعیت نمایش سریال تازه‌اش اعلام کرد
  چند نکته در باب این‌که چرا سريال مهران مديري از تلويزيون پخش نشد؟
  تهيه کنندگان «قهوه تلخ» براي ساخت اين سريال از سازمان مجوز نگرفته‌اند؟ (1 تير 89)
  نمايش سريال «قهوه تلخ» آخرين ساخته مهران مديري از تلويزيون از جمله پر خبرترين اخبار پيرامون مديري تاکنون بوده است. در اين بين، بحث بر سر علت پخش نشدن اين سريال از تلويزيون گمانه‌زني‌هاي بسياري صورت گرفت. برخي عدم توافق تهيه کننده اثر با مديران سازمان، مبني بر گرفتن امتياز پخش آگهي‌هاي بازرگاني در طول پخش سريال را علت پخش نشدن سريال مي‌دانستند اما برخي منابع آگاه خبر داده اند، که ظاهرا يک بازيگر ممنوع التصويري در يکي از نقشهاي اين سريال به ايفاي نقش پرداخته است و اين دليل اصلي مخالفت سازمان است.
  اظهارات مدیر شبکه سه درباره فعالیت مهران مدیری و سریال قهوه تلخ
  هیچ درصدی احتمال نمی‌دهم «قهوه تلخ» از تلویزیون پخش شود، ولی امیدوارم این اتفاق بیفتد (9 تير 89)
  مدير گروه فيلم و سريال شبكه سه درباره اين كه چند درصد احتمال پخش سريال مهران مديري از تلويزيون وجود دارد، تصريح كرد: هيچ درصدي را احتمال نمي‌دهيم اما اميدواريم كه اين اتفاق بيفتد! مدير گروه فيلم و سريال شبكه سه در نشست خبري مديران شبكه سه، در پاسخ به خبرنگار فارس با اين مضمون كه چند درصد احتمال پخش سريال مهران مديري از تلويزيون وجود دارد، تصريح كرد: هيچ درصدي را احتمال نمي‌دهيم اما اميدواريم كه اين اتفاق بيفتد.
  تخشيد درباره اين كه برخي از كارگردان‌ها به حضور در شبكه‌هاي خانگي علاقمند شده‌اند و در اين مسير سريال مي‌سازند، آيا اين‌ها رقيبي براي تلويزيون به شمار مي‌روند؟ تصريح كرد: آنها نمي‌توانند رقيب تلويزيون باشند تلويزيون به طور متوسط بين 2.5 تا 4 ساعت وقت افراد را مي‌گيرد، اما يك سريال 26 قسمتي روزانه طي 26 روز حدود 40 دقيقه وقت افراد را پر مي‌كند كه اين حجم توليد تهديدي براي تلوزيون محسوب نمي‌شود.
  سرانجام «قهوه تلخ» نيمه شهريور به شبكه نمايش خانگي می‌آید (20 مرداد 89)
  مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» نيمه شهريور در شبكه نمايش خانگي توزيع مي‌شود. مجموعه جديد مهران مديري قرار است در شبكه نمايش خانگي توزيع شود، از 32 بازيگر اصلي بهره مي‌گيرد و در حال حاضر روزهاي پاياني تصويربرداري را در لوكيشن پاورچين ادامه مي‌دهد.
  طبق برنامه‌ريزي‌هايي كه انجام شده، مهران مديري و گروهش قصد دارند اين مجموعه تلويزيوني را از نيمه شهريور ماه وارد بازار كنند تا مخاطبان علاقه مند به آثار وي، از طريق لوح فشرده به تماشاي اين سريال بنشينند.
  نخستين سري از مجموعه «قهوه تلخ» سه‌شنبه توزيع مي‌شود (22 شهريور 89)
  اولين سري از مجموعه سي‌دي‌هاي «قهوه تلخ» به كارگرداني «مهران مديري» از فردا سه‌شنبه 23 شهريور در شبكه نمايش خانگي توزيع مي‌شود. اولين سري از سريال «قهوه تلخ» از فردا وارد شبكه خانگي توزيع مي‌شود و علاقه‌مندان مي‌توانند لوح فشرده اين سريال را از مراكز مجاز تهيه كنند.
  به خاطر تاخیر در پخش سریال «قهوه تلخ»
  مهران مدیری از مردم عذرخواهی کرد (23 شهريور 89)
  سریال «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی مجید و حمید آقاگلیان در تهران تصویربرداری می‌شود. مهران مدیری خبر داد: سریال قهوه تلخ از 23 شهریور ماه در دسترس عموم خواهد بود. این کارگردان با عذرخواهی از تاخیر توزیع و تکثیر این مجموعه‌ی داستانی به شبکه‌ی خانگی ، تصریح کرده است: این سه روز تاخیر (20 شهریور ماه تا امروز) به دلیل روش متفاوت تکثیر و توزیع این سریال اتفاق افتاد.
  مجموعه‌ی دوم سریال «قهوه تلخ» از شنبه‌ی دو هفته بعد (سوم مهر ماه) توزیع خواهد شد. هم‌چنین ساخته‌ی مهران مدیری، هر هفته شنبه‌ها در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
  ابتکاری از مهران مدیری در شروع مجموعه قهموه تلخ
  جان من، جان من، «قهوه تلخ» را کپی نکنید (28 شهريور 89)
  مهران مدیری خطاب به مردم گفت: ما که همیشه همدیگر را دوست داشته‌ایم و من همیشه عاشق‌تان بوده‌ام یک خواهش از شما دارم و آن این است که جان من (مدیری این عبارت جان من را سه بار تکرار کرد) نسخه کپی این سریال را از کسی نگیرید و یا از کسی نخرید. حتی در خانواده و حتی در بین خواهر و برادرها.
  مدیری معضل کپی کردن آثار هنری را معضلی دانست که همیشه در این سال‌ها گریبانگیر آثار موسیقیایی و دیگر آثار هنری محصولات شبکه نمایش خانگی بوده است.
  قبل از پخش قسمت نخست قهوه تلخ، مهران مدیری خطاب به مردم بابیان اینکه دلم خیلی برای شما تنگ شده، توضیحاتی درباره ساخت این سریال ارائه می‌دهد. به گفته مهران مدیری از حدود 14 ماه قبل پیش تولید وتولید این سریال شروع شده و با گروهی متشکل از 250 نفر و با ساخت دکورهای بسیار عظیم و با دوخت صدها دست لباس و گریم‌های بسیار سنگین این مجموعه ساخته شده است.
  مهران مدیری در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: امیدوارم قهوه تلخ بهترین کار ما باشد و همه بازیگران بهترین بازی‌های خودرا ارائه داده‌اند. در این مجوعه بهترین طراحی صحنه و لباس، بهترین طراحی گریم، بهترین طراحی نور، بهترین قصه وبهترین داستان، بهترین بخش تهیه کنندگی و بهترین هرچه فکر کنید در این مجوعه اتفاق افتاده است و من خودم هم سعی کرده‌ام کار گردانی‌ام در قهوه تلخ متفاوت باشد.
  مدیر تولید سریال مهران مدیری از رکورد دست‌نیافتنی فروش خبر داد
  نیم میلیون نسخه «قهوه تلخ» فقط در روز اول عرضه فروخته شده است (28 شهريور 89)
  «قهوه تلخ» تازه‌ترین سریال کمدی مهران مدیری که به صورت سی‌دی برای عرضه در فروشگاهای سراسر کشور تولید شده، در اولین روز عرضه به بازار با فروش افسانه‌ای نیم میلیون نسخه رکوردی دست‌نیافتنی در فروش محصولات فرهنگی خانگی به جا گذاشت. این آمار فروش را علی مک پویان، مدیر تولید سریال، و بازیگر مجموعه اعلام کرده است.
  مجموعه اول شامل سه سی‌دی (سه قسمت از سریال) است و 2500 تومان قیمت دارد. مجموعه دوم این سریال از شنبه دو هفته بعد 13/7/89 توزیع خواهد شد و از این تاریخ به بعد سریال قهوه تلخ شنبه هر هفته به طور منظم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
  قسم‌دادن مهران مدیری هم جلوی سودجویان را نگرفت
  برخورد جدی وزارت ارشاد با سایت‌هایی که لینک دانلود «قهوه تلخ» را روی وب قرار دهند (30 شهريور 89)
  یکی از مدیران وزارت ارشاد هشدار داد: با هر سایت و یا وبلاگی که اقدام به قرار دادن لینک دانلود سریال‌ها و فیلم‌ها از جمله «قهوه تلخ» کند، برخورد جدی خواهیم داشت.
  مهران مدیری در آغاز سریال در پلاتویی کوتاه، از مردم خواسته که از کپی کردن آن خودداری کنند و در این اقدام خود چند بار هم جان خود را قسم می دهد که هوادارانش از کپی کردن سی دی حتی برای برادر و خواهر خود نیز پرهیز کنند. اما قسم‌های این کارگردان هنری کشور مثمر ثمر واقع نشد و برخی از سودجویان اقدام به گذاشتن لینک دانلود این سریال در سایت‌ها و وبلاگ‌های خود کرده‌اند.
  در همین ارتباط یکی از مسوولان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: به شدت پیگیر این گونه اقدامات خلاف قانون و اخلاق هستیم و با خاطیان امر برخوردهای لازم را انجام خواهیم داد.
  گزارش فروش فوق‌العاده اولین نسخه‌های سریال مهران مدیری
  گردش‌مالی«قهوه تلخ» چند برابر بودجه‌ فرهنگی ‌کل‌ کشور است (3 مهر 89)
  احتمالا همه آنهایی که چندین سال پیاپی در سیما مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری را دنبال می‌کردند، از سه‌شنبه گذشته به نزدیک‌ترین بقالی محل سری زده‌اند تا جدید‌ترین مجموعه او «قهوه تلخ» را بخرند. مجموعه‌ای که ابتدا قرار بود در تلویزیون پخش شود که به دلایل متناقضی که چندین‌بار اعلام شد، پخش نشد. اما حالا که این مجموعه در سراسر کشور با تبلیغات بسیار وسیع پخش شده، خبر می‌آید که «قهوه تلخ» در نخستین روز پخش 500 هزار نسخه فروخته است. این مجموعه به صورت «تک دی‌وی‌دی» یا «سه سی‌دی» عرضه می‌شود و قیمت آن هم 2500 تومان است. خبر فروش 500 هزار نسخه‌ای در یک‌روز را سایت رسمی «قهوه تلخ» هم تایید کرده است. با این اوصاف اگر ضرب و تقسیم ساده‌ای بکنیم فروش یک روز این مجموعه دقیقا برابر است با یک میلیارد و 250 میلیون تومان. از طرف دیگر گفته‌ می‌شود تیراژ پخش این مجموعه در هر فصل به دو میلیون نسخه خواهد رسید. پس باز هم سر انگشتی حساب کنیم. دو میلیون ضرب در 2500 تومان مساوی است با پنج میلیارد تومان. برای پیگیری موضوع سری به سوپرمارکتیِ پشت روزنامه می‌زنیم. همه فیلم‌هایی را که به تازگی در شبکه سینمای خانگی توزیع شده‌اند مرتب و منظم روی میز چیده است.
  سریال «قهوه تلخ» را هم آن جلو گذاشته که یکی،‌دو تا بیشتر ازش نمانده‌است. «فروشش چطور است؟» ما می‌پرسیم و او جواب می‌دهد: «عالی. می‌بینید که! چند تایی بیشتر نمانده‌است.»، «ما این سریال را دانه‌ای 1800 تومن می‌خریم.» یعنی هفتصد تومان در هر مجموعه سود می‌کنند. ضرب و تقسیم‌ها رفته‌رفته سخت تر می‌شوند. اگر بقالی‌ها 1800 تومان می‌خرند، برای شرکت‌های توزیع‌کننده چند تمام می‌شود؟ در این باره هم جست‌وجو بی‌فایده است. هیچ خبر رسمی‌ای در این باره منتشر نشده است.
  بازیگرها و نقش‌های‌شان
  مهران مديري (بلوتوس)، سيامك انصاري(نيما / استاد تاريخ/ مستشارالملك)، محمدرضا هدايتي (پادشاه/ جهانگير شاه دولو)، سحر جعفري جوزاني (رويا/ دختر صدراعظم/ ناز خاتون)، سحر ذكريا (لعبت الملوك/ دختر پادشاه)، رضا فيض‌نوروزي (اعتمادالملك ديلمي/ صدراعظم)، برزو ارجمند (برزو خان/ سپهسالار اداره پيشمرگان)، بيژن بنفشه‌خواه (بيخودي الملك/ پسر صدراعظم)، آرام جعفري (كاترين/ سوگلي)، اليكا عبدالرزاقي (فخرالتاج/ زن پادشاه)، تادر سليماني (رستم/ سرآشپز/ اداره اميال مباركه)، فلامك جنيدي (كبوتر/ زن سرآشپز)، رضا نيكخواه (خوابگزار/ نوسترآقاخان داموس الملك)، شايان احدي‌فر (گنجشك خان ديلمي/ پسر اتابك)، شادي احدي‌فر (ضعيف السلطنه/ همسر دواء الملك)، عارف لرستاني (بلدالملك/ رئيس نظميه، بلديه، امنيه)، مريم بخشي (اخترالملوك/ زن صدراعظم)، علي لك‌پوريان (دامبول‌السلطنه/ اداره كيف همايوني)، ساعد هدايتي (طبيب دربار/ دواء الملك/ همسر دايي اقبال خان)، فاطمه‌هاشمي‌(نديمه/ همدم‌الملك/ همسر دايي اقبال خان)،‌هادي كاظمي‌(توپولوف/ برادر كاترين/ باباشاه حشم‌دار)، جواد عزتي (پدر اتابك)، سعيد پيردوست (پهلوون مشير/ قهوه‌چي)، رامين پورايمان (دائي اقبال خان/ اداره سور و سات همايوني)، دريا امينيان (منيژالسلطنه/ همسر داموس الملك)، بيوك ميرزايي (تيمور)، حميد كاشاني (شكوفه/ ميرغضب)، اميرفرزام دهنوي (سرباز نظميه)، شيما مومني (كنيز السلطنه/ همسر بلدالملك)، سام نوري (معلم زبان فرانسوي)، بهشاد مختاري (مخبرالدوله سرسعدي)، مهدي ناطقي (سرباز نظميه)، آزاده مهدي‌زاده (ژوزفين/نديمه كاترين) و شقايق رحيمي‌(مليح السلطنه/ همسر دامبول السلطنه)

 2. 6 کاربر از پست مفید m_a1100 سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #2
  کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
  MiSS SAYTA آواتار ها
  وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
  نوشته ها : 7,207
  سپاس ها : 10,748
  سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
  یاد شده
  در 65 پست
  تگ شده
  در 850 تاپیک

  پاسخ : چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

  ممنون محمد جان !
  داستاني طولاني و سرشار از پستي و بلندي ! شاهنامه اي بود واسه خودش‌!
  نمي دونم پخش از تلويزيون مناسب تر بود يا نمايش خانگي !
  در هر صورت قهوه تلخ اينگونه به تصوير در آمد

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


 5. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .


 6. #3
  ADoLF آواتار ها
  وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,539
  سپاس ها : 3,447
  سپاس شده 2,143 در 951 پست
  یاد شده
  در 5 پست
  تگ شده
  در 486 تاپیک

  پاسخ : چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

  راستش زیاد فرقی نمیکرد که از کدوم پخش بشه ...
  ولی به نظر من اگر از تلویزیون پخش میشد ، بیننده های بیشتری رو جذب میکرد ولی پول کمی به دست میاود
  ولی حالا که از شبکه خانگی پخش میشه ، بیننده کمتری داره ولی پول بیشتری داره
  در کل اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب
  هم تا حد قابل قبولی بیننده داره
  هم پول خوبی در میاره

  آنان که میفهمند عذاب میکشند
  و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند


 7. #4
  LOSTFarid آواتار ها
  وضعیت : LOSTFarid آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : طهرون
  سن: 42
  نوشته ها : 341
  سپاس ها : 1,063
  سپاس شده 800 در 244 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 206 تاپیک

  پاسخ : چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

  به نظر من این صدا و سیما بود که متضرر شد نه تهیه کنندگان قهوه تلخ
  نام مهران مدیری برای برد در هر کاری کافی است...

 8. #5
  .:Se7eN:. آواتار ها
  وضعیت : .:Se7eN:. آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ahwaz
  نوشته ها : 572
  سپاس ها : 561
  سپاس شده 359 در 207 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 0 تاپیک

  پاسخ : چرا «قهوه تلخ» از تلویوزین پخش نشد؟

  اتفاقا الان که داره فروخته میشه خیلی بیشتر درمیاره
  مدیری می خواست مثل همیشه با مردم باشه و از صدا و سیما پخش کنن ولی اینا خودشون نخواستند و حالا هم مطمئنا پشیمونن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •