مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh هری پاتری جدید؟؟ رولینگ از ادامه ی هری پاتر میگوید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هری پاتری جدید؟؟ رولینگ از ادامه ی هری پاتر میگوید

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

هری پاتری جدید؟؟ رولینگ از ادامه ی هری پاتر میگوید

ایلنا: جی. کی. رولینگ؛ احتمالا کتاب‌های بیشتری در ارتباط با پسرهای جادوگر مي‌نويسد.
    رویترز نوشت: این نویسنده معروف در گفتگویی که در اسکاتلند ضبط شد، به وینفری گفت که شخصیت‌های داستانی مربوطه هنوز در ذهنش هستند و اینکه قطعا می‌تواند چندین کتاب جدید درموردشان بنویسد.
    او گفت: "نمی‌گویم که قصد نوشتن داستان‌هایی با موضوع جادوگری را ندارم."
    رولینگ معتقد است که درحال حاضر وارد مرحله‌ي جدیدی از حرفه‌ي نویسندگی خود شده است.
    گفتگوی مزبور همچنین موضوعاتی نظیر شهرت و زندگی خانوادگی این نویسنده را نیز پوشش داد. وقتی از او سؤال شد که کتاب اول هری پاتر پیش از آن که منتشر شود، چند بار ازسوی ناشران رد شد، گفت: "کارگزار من این موضوع را بهتر از خودم می‌داند. خود من دقیقا نمی‌دانم چند بار، ولی تعداد زیادی از ناشران آن را رد کردند. خیلی از ناشرها آن را نمی‌خواستند و با پست آن را برمی‌گرداندند. مثل «بومرنگ» شده بود."
    وقتی وینفری از او پرسید که با این وضعیت چرا به تلاش‌های خود برای چاپ کتابش ادامه مي‌داده، گفت: "من واقعا به کتابم اعتقاد داشتم. با خودم می‌گفتم، نه، این؛ کتاب خوبی است. من در آن برهه‌ از زندگی‌ام آدم خیلی انعطاف‌پذیری نبودم و از خیلی جهات شکست خورده بودم. ولی یادم هست که از نوشتن این کتاب حس رضایت داشتم. شاید خودآزارانه به نظر برسد، ولی همان نامه‌های عدم پذیرش ناشران هم برایم رضایت‌بخش بود، چون به داستانی که نوشته بودم، ایمان داشتم."
    او همچنین به‌عنوان یک خاطره‌ي ناخوشایند از ناشری یاد کرد که کتابش را مدت شش ماه نگه داشت و بعدهم گفت که آن را نمی‌خواهد! تاکنون بیش از 400 میلیون نسخه از کتاب‌های هری پاتر این نویسنده به فروش رفته است.
    رولینگ در گفتگویش با وینفری همچنین گفت که شهرت، فشارهای بسیار زیادی را به او وارد کرده، ازجمله اینکه عکاسان مزاحم و خبرنگارها توی آشغال خانه‌اش را می‌گشته‌اند! مجله «فوربس» رولینگ را یکی از پولدارترین زنان بریتانیا معرفی کرده است.

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)