سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال Friends - صفحه 12

صفحه 12 از 40 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 396
نمایش شاخه ای234علاقمندی ها

موضوع: معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال Friends

Dr.House آواتار ها
    وضعیت : Dr.House آنلاین نیست.
    سپاس ها : 128
    سپاس شده 173 در 43 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 20 تاپیک

Icon1 معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال Friends

دوستان یا فِرندز (به انگلیسی: Friends)‏ یک مجموعه کمدی در مورد شش دوست است که در منطقه منهتن شهر نیویورک زندگی می‌کنند. این مجموعه توسطدیوید کرین و مارتا کافمن از سال ۱۹۹۴ تا سال ۲۰۰۴ ساخته شد.
    این سریال زندگی سه مرد و سه زن بیست و چند ساله ساکن محله گرین‌ویچ نیویورک را به مدت ده سال دنبال می‌کند. این سریال یکی از محبوبترین مجموعه‌های کمدی روزمره در تاریخ تلویزیون آمریکا است که ده‌ها میلیون طرفدار در سراسر جهان به‌دست آورده است. سریال دوستان در تلویزیون‌های بیش از یکصد کشور جهان نمایش داده شده است و روزبه‌روز به شمار طرفداران آن افزوده می‌شود.
    این سریال را شرکت برایت/ کافمن/ کرین با همکاری شرکت تلویزیونی برادران وارنر برای شبکه ان بی سی در ایالات متحده ساخت و برای اولین بار از همین شبکه پخش شد و پس از آن شبکه‌های دیگری در کشورهای مختلف جهان آن را پخش کردند. قسمت اول آن در ایالات متحده در ۲۲ سپتامبر سال ۱۹۹۴ روی آنتن رفت و آخرین قسمت آن در ۶ می سال ۲۰۰۴ پخش شد.
    مجموعهٔ دوستان در طی پخش، جوایز بسیاری به‌دست آورد، از جمله شش جایزهٔ امی برای بهترین سریال کمدی، یک جایزه گوی طلایی، و ۵۶ جایزه دیگر، و در مجموع این سریال ۱۵۲ مرتبه نامزد جایزه‌های مختلف شده است. پس از پایان این مجموعه در سال ۲۰۰۴، مجموعه جویی در ادامهٔ آن ساخته شد.

جنیفر انیستن در نقش ریچل گرین - پیشخدمت کافی شاپ سنترال پرک که بعدها شغلی در قسمت مدیریت کمپانی بلامینگدیلز برای خود دست و پا می‌کند و در نهایت در رالف لورن مشغول به کار می‌شود. در قسمتهای اولیه سریال بسیار لوس و بی مسئولیت است.

کورتنی کاکس آرکت در نقش مونیکا گلر بینگ - سرآشپزی عصبی که در طول سریال در چندین رستوران کار می‌کند. به خانه داری و بچه داشتن علاقه وافری دارد. چیدمان خانه و تمیز بودن را به شکلی وسواس گونه دارد. رقابت طلب است و به مدیریت کردن دیگران به شدت علاقه مند است.

لیزا کودرو در نقش فیبی بوفِی - زنی به واقع عجیب! موزیسن و ماساژور. به حیوانات علاقه دارد و ادعا می کند که با آنها و همچنین ارواح می تواند ارتباط برقرار کند. کودکی بسیار سختی داشته و پدرش آنها را ترک کرده و مادرش نیز خودکشی کرده است و مدتها خیابان خوابی کرده است و این موضوع را همیشه بیان می کند.

مت له بلانک در نقش جویی تریبیانی - هنرپیشه‌ای زن پرست و با وجود آن ساده لوح و دوست داشتنی. معروف‌ترین نقشی که بازی کرده‌است، نقش دکتر درک رموری در سریال روزهای زندگی ما است. علی رغم ساده لوحی سعی در کمک به دیگران را دارد و حامی خوبی است. به غذا خوردن و بخصوص به ساندویچ علاقه زیادی دارد.

متیو پری در نقش چندلر بینگ - حسابداری حرفه‌ای عاشق کامپیوتر در یک کمپانی بزرگ چند ملیتی است. درواقع هیچ کسی واقعا نمی‌داند که چه کاری انجام می‌دهد!! او بعدها در یک کمپانی تبلیغات مشغول به کار می‌شود. کلا کم حرف و شوخ است ولی در صورت بر افروخته شدن شوخی‌ها و متلک‌هایش بیشتر می‌شود. پدر همجنسگرا و مادر نویسنده اش در کودکی او روابط خوبی با هم نداشتند و از هم جدا شدند. همین موضوع باعث شده که از متلک به عنوان سپر دفاعی اش استفاده کند.

دیوید شویمر در نقش دکتر راس گلر - برادر بزرگتر مونیکا گلر، دیرینه شناس موزه تاریخ طبیعی و بعدها استاد دانشگاه نیویورک. فرزند محبوب و تا حدی لوس خانواده و مانند خواهرش مونیکا تا حدودی عصبی است. خودخواهی هایش بعضا موجب رنجش دیگران می شود. دیگر اعضا گروه از سخنرانی های علمی اش خسته شده اند.

از میان این هنرپیشگان، متیو پری و جنیفر انیستن قبلا بازی در سریال‌های تلویزیونی را تجربه کرده بودند. همچنین لیزا کودرو قبلا در نقش اورسلا بوفِی در سریال دیوونتم بازی کرده‌است. او در سریال دوستان با بازی نقش فیبی، اورسلا را خواهر دوقلوی بدذات خود معرفی می‌کند.
    نقش راس گلر قبل از تدوین سریال، همزمان نوشتن سناریو و متن داستان برای دیوید شویمر پیش بینی شده بود. کورتنی کاکس در ابتدا برای نقش ریچل در نظر گرفته شده بود، ولی تهیه کنندگان را متقاعد کرد که خصوصیات اخلاقی و شخصیت او برای ایفای نقش مونیکا مناسبتر است که در ابتدا قرار بود توسط جنیفر انیستن بازی شود از طرفی انیستن هم احساس کرد نقش ریچل برایش مناسبتر است.

دستمزدها

• در سری اول به ازای هر قسمت بازیگران ۲۲٬۵۰۰ دلار دریافت می کردند. برای سری دوم بین ۲۰٬۰۰۰ تا ۴۰٬۰۰۰ دلار، سری سوم به ازای هر قسمت ۷۵٬۰۰۰ دلار، ۸۵٬۰۰۰ دلار به ازای هر قسمت در سری چهارم، ۱۰۰٬۰۰۰ دلار سری پنجم، ۱۲۵٬۰۰۰ دلار سری ششم، ۷۵۰٬۰۰۰ دلار سری هفتم و هشتم و ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ دلار برای سری نهم و دهم به ازای هر قسمت دریافت می کردند. بازیگران با شروع سری پنجم سندیکای خود را پایه نهادند و توافق کردند که همه یک مبلغ دریافتی داشته باشند.

Matt LeBlanc در نقش جویی تریبیانی

Matthew Perry در نقش چندلر بینگ

David Schwimmer در نقش راس گلر

Lisa Kudrow در نقش فیبی بوفی

Courteney Cox در نقش مونیکا گلر

Jennifer Aniston ریچل گرین

ویرایش توسط ScarFace : 07-13-2013 در ساعت 19:22
    The Original, 1CHAMPION, professor.gemin و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

پاسخ : معرفی و بحث و تبادل نظر در مورد سریال Friends

من جدیدا دارم این سریال رو دنبال میکنم و باید بگم از لحاظ کمدی خیلی قوی هستش و واقعا اوقات خوشی باهاش دارم.

اما یه نکته ای هستش که اوایل یکی از جذابیت های داستان و خنده بودش اما دیشب از یه منظر دیگه بهش نگاه کردم و دیگه کمتر باعث لبخندم میشه!

اونم اینه که توی این سریال هیچ ارزشی برای وفا داری و رابطه دوستی پایدار نیست!
    درحقیقت مردم رو با خندیدن به تنوع طلبی دعوت میکنند و اینکه ببینید چقدر اینا که اینجورین خوشحالند و شاد؟! شما هم باید اینطور باشید!
    (البته که تونع طلبی باعث شادی میشه البته ولی خب منظورم از بعد اخلاقی اش هست)
    این نکته رو اگه به این نگاه کنید که این سریال برای اواسط دهه نود هستش شاید دلایل خیلی از بی اخلاقی های جوامع رو امروز با توجه به محبویت و پربیننده بودن این سریال رو بشه از همین سریال یافت!

توی این سریال هر قسمت هر کس با یه نفر دیگه هست و آخرش باهم بهم میزنند و قسمت بعد با یه نفر دیگه!

که شاهد ماجرا هم این دیالوگ چندلر به فیبی :
    "چه خوب بود اینکه باهم بهم زدیم !
    بیا از این به بعد همیشه در کنار هم بهم بزنیم روابطمون رو"

درسته که تفاوت فرهنگی وجود داره و آنها معمولا از این تز در ژانر های کمدیشون استفاده میکنند ولی استفاده بیش از حد از تز شاید و شاید باعث این تفاوت فرهنگی شده!

4. # ADS

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

سعید جان نمیدونم کدوم فصلی اما تیریپ وفا و اینا به وفور داره این کار اصن یه وضی در مورد دوستی ها هم اکثرا روابط جدی نبوده حالا اونجا بنا به شرایط شما خیلی راحت تر ملاقات میکنی شاید 1 2 تا قرار بعد حالا یا تفاهم هست میشه یا نمیشه بیشتر اولش حالت اشنایی داره برای هردو طرف اما در مورد روابطی که جدی بوده میشه گفت از هیچکدوم ساده نگذشته از جنیس تا اون دانشمنده و البته راس و ریچل با اون دیالوگ معروفشون
    اما واقعاً به نظر من این کار نسبت به فیلم و سریال های امروز که پر از مثلثی و مربعی و ایناست یا این جی اف اون رو بر میزنه اون به زن اون یکی چشم داره و ... یک کار فوق اخلاقیه
    البته این نکته هم هست که اصولاً ژانر طنز جوریه که یه حالت معکوس داره در مورد چیزهایی که نسبت بهشون نقد داره که این کاری که میبینیم قراره انجامش ندیم
    -------------------------
    شیطونه میگه استارت بار سوم دیدن این سریال رو بزنم واقعا دل ادم تنگ میشه براش

6. 5 کاربر از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده اند .

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,718
    سپاس شده 7,604 در 1,715 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط GJC13 نمایش پست ها
    من جدیدا دارم این سریال رو دنبال میکنم و باید بگم از لحاظ کمدی خیلی قوی هستش و واقعا اوقات خوشی باهاش دارم.

اما یه نکته ای هستش که اوایل یکی از جذابیت های داستان و خنده بودش اما دیشب از یه منظر دیگه بهش نگاه کردم و دیگه کمتر باعث لبخندم میشه!

اونم اینه که توی این سریال هیچ ارزشی برای وفا داری و رابطه دوستی پایدار نیست!
    درحقیقت مردم رو با خندیدن به تنوع طلبی دعوت میکنند و اینکه ببینید چقدر اینا که اینجورین خوشحالند و شاد؟! شما هم باید اینطور باشید!
    (البته که تونع طلبی باعث شادی میشه البته ولی خب منظورم از بعد اخلاقی اش هست)
    این نکته رو اگه به این نگاه کنید که این سریال برای اواسط دهه نود هستش شاید دلایل خیلی از بی اخلاقی های جوامع رو امروز با توجه به محبویت و پربیننده بودن این سریال رو بشه از همین سریال یافت!

توی این سریال هر قسمت هر کس با یه نفر دیگه هست و آخرش باهم بهم میزنند و قسمت بعد با یه نفر دیگه!

که شاهد ماجرا هم این دیالوگ چندلر به فیبی :
    "چه خوب بود اینکه باهم بهم زدیم !
    بیا از این به بعد همیشه در کنار هم بهم بزنیم روابطمون رو"

درسته که تفاوت فرهنگی وجود داره و آنها معمولا از این تز در ژانر های کمدیشون استفاده میکنند ولی استفاده بیش از حد از تز شاید و شاید باعث این تفاوت فرهنگی شده!
    البته دوست عزیز به یک نکته ای توجه داشته باش اونم تفاوت فاحشی هست که ما ها با آمریکائی ها تو فرهنگمون دارن!!
    شاید خیلی چیزا که برای ما تابو هست برای اونا عادیه! از اونجائی که خیلی آدمهای راحتی هستن همه چیز رو به تصویر می کشن

اون دیالوگی که شما از چندلر نقل قول کردی جنبه ی طنز داره!

جالبِ سریال فرندز خیلی از جنبه های زندگی آدم هارو به تصویر میکشه خیلی از مشکلاتی که آدم ها تو زندگیشون دارن اتفاقا دغدغش پیدا کردن یه راه حل برای این مشکلاست
    حیف نمی تونم یه مثال خوب در این زمینه بزنم چون هنوز به فصل 8 نرسیدید

فرندز نوع روایت داستانش جوری نیست که فقط و فقط زندگی مجردی این 6تا دوست رو به تصویر بکشه از یک جائی به بعد وارد زندگی زناشوئی میشه و مهمترین هدفش میشه
    محبت و صداقت و صدالبته وفاداری که پایه های اصلی یه زندگی 2نفره رو تشکیل میده مطمئن باشید چند فصل دیگه مه بگذره متوجه میشید منظور من چیه
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

8. 2 کاربر از پست مفید LuCiFer سپاس کرده اند .

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,546
    سپاس شده 2,533 در 756 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط LuCiFer نمایش پست ها
    البته دوست عزیز به یک نکته ای توجه داشته باش اونم تفاوت فاحشی هست که ما ها با آمریکائی ها تو فرهنگمون دارن!!
    شاید خیلی چیزا که برای ما تابو هست برای اونا عادیه! از اونجائی که خیلی آدمهای راحتی هستن همه چیز رو به تصویر می کشن

اون دیالوگی که شما از چندلر نقل قول کردی جنبه ی طنز داره!
    حب منظور منم همین بود دیگه که در قالب طنز یه سری ارزش ها رو ساده نگاری میکنند!
    من هم متوجه تفاوت فرهنگی هستم ولی بیشتر نظرم این بود که این تفاوت فرهنگی و این عدم ارزش ها آیا همین دست سریال تاثیر نداشته یا تاثیر نذاشته روی جامعه ی غرب به مرور زمان؟!و این تفاوت رو ایجاد کرده؟

چون به هرحال ارزش همه جا ارزش هستش نوعش شاید متفاوت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط LuCiFer نمایش پست ها
    جالبِ سریال فرندز خیلی از جنبه های زندگی آدم هارو به تصویر میکشه خیلی از مشکلاتی که آدم ها تو زندگیشون دارن اتفاقا دغدغش پیدا کردن یه راه حل برای این مشکلاست
    حیف نمی تونم یه مثال خوب در این زمینه بزنم چون هنوز به فصل 8 نرسیدید

فرندز نوع روایت داستانش جوری نیست که فقط و فقط زندگی مجردی این 6تا دوست رو به تصویر بکشه از یک جائی به بعد وارد زندگی زناشوئی میشه و مهمترین هدفش میشه
    محبت و صداقت و صدالبته وفاداری که پایه های اصلی یه زندگی 2نفره رو تشکیل میده مطمئن باشید چند فصل دیگه مه بگذره متوجه میشید منظور من چیه
    آره!
    دوستان دیگه هم میگن فصل های آینده اتفاقات و جذابیت های دیگری هم اضافه میشه ولی خب من هنوز نرسیده ام بهش

در کل این سریال اینقدر واسم جذاب شده که این چندروزه که تعطیله دارم از اینترنت محدودم حتی در روز استفاده میکنم واسه دانلود قسمت هاش
    یه قسمت میبینم در عرضش یه قسمت دیگه دانلود میشه یه قسمت دیگه میبینم

10. کاربر روبرو از پست مفید The.Young.Wolf سپاس کرده است .

از اولش باهامون حال نکردی خدا......سیب بهونه بود.......!!
    stonecold آواتار ها
    وضعیت : stonecold آنلاین نیست.
    سپاس ها : 798
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

من سریال فرندز رو دیدم ولی هرچی راجع بهش فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که از how i met your mother قوی تر و با محتوا تر باشه......
    خیلی از شما الان با احساسات تعصب امیز ممکنه بر علیه صحبت های من حرف بزنید ولی من هر دو سریال رو دیدم ..اشنایی با مادر کامل و فرندز نصفه چون جذابیتی که اشنایی با مادر داره و محتواش رو اصلا فرندز نداره
    میخوام از همین جا به تمام کسانی که اشنایی با مادر رو ندیدند پیشنهاد دیدن سریال رو بدم و باید این رو بدونید که اگه نبینید اشنایی با مادر رو نصف عمرتون از دست رفته

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط stonecold نمایش پست ها
    من سریال فرندز رو دیدم ولی هرچی راجع بهش فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که از how i met your mother قوی تر و با محتوا تر باشه......
    خیلی از شما الان با احساسات تعصب امیز ممکنه بر علیه صحبت های من حرف بزنید ولی من هر دو سریال رو دیدم ..اشنایی با مادر کامل و فرندز نصفه چون جذابیتی که اشنایی با مادر داره و محتواش رو اصلا فرندز نداره
    میخوام از همین جا به تمام کسانی که اشنایی با مادر رو ندیدند پیشنهاد دیدن سریال رو بدم و باید این رو بدونید که اگه نبینید اشنایی با مادر رو نصف عمرتون از دست رفته

نصفه تیکه ها و شوخی هائی که تو How I Met Your Motherوجو داره کپی پیست شده ی همین Friendsهستش
    مخصوصا این حرکت که تو هر اپیزود از بازیگر و ها و خواننده های مطرح بعنوان بازیگر مهمان استفاده می کنن

اصلا همین شخصیت "بارنی استینسن" قالبش دقیقا قالب شخصیت چندلر بینگ فرندز هستش

بعدش محتوا!! شما چجوری میتونی این دوتا سریال رو از نظر محتوا باهم مقایسه کنی!! سریالی که از اول تا آخرش رو اینکه مادر کیه داره مانور میده! دقیقه 90هم قبل از پخش اپیزود میگه مادر کیه
    با سریالی که 6تا بازیگرش نمونه ای کوچیک شده ی خانواده های آمریکائی تو جامعه مدرن هستن! تو هر اپیزود مسائلی رو مطرح میکنه و روش مانور میده که واقعا مشکلات اساسی هستن برای خودش و سعی میکنه راه حلی رو برای حل این مشکلات تحویل تماشاگر بده! البته در قالب طنز!!!

بنظرم یکبار کامل و دقیق سریال فرندز رو ببینید مطمئنا نظرتون عوض میشه

براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

13. کاربر روبرو از پست مفید LuCiFer سپاس کرده است .

stonecold آواتار ها
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

8 فصل تا به حال از اشنایی با مادر پخش شده ولی همه قسمت ها راجع به مادر نبوده
    یه جورایی در خیلی از قسمتها بارنی استینسون نقش اول بوده
    بارنی از روی هیچ کس کپی نشده
    فکر نکنم جمله معروف its legen.......w8 for it........dary...legendary از کسی تقلید شده باشه یا اینکه خونه ی بارنی استینسون و امکاناتش
    سریال اشنایی با مادر از همه نظر یه سر و گردن از فرندز بالا تره دوست عزیز
    به خیلی از مشکلات جامغه امریکا به شکل طنز نگاه میکنه و میخواد راهکار ارائه بده میخواد خیلی چیز هارو به تصویر بکشه
    در هر قسمت ادم وقتی بعضی حقایق رو میفهمه به محتوای بیشتر سریال پی میبره
    همین که تد تا 36 سالگی دنبال زن زندگی اش میگرده و براش تو این مدت خیلی اتفاق ها می افته خودش بیشترین محتوا رو داره
    همون طور که میدونیم سازندگان سریال بیشتر قسمت ها رو بر اساس خاطرات شخصی خودشون با اضافه کردن محتوا و طنز مینویسن و این ثابت میکنه که اصلا کپی شده ی سریال فرندز نیست

LuCiFer آواتار ها
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

فکر نکنم جمله معروف its legen.......w8 for it........dary...legendary از کسی تقلید شده باشه یا اینکه خونه ی بارنی استینسون و امکاناتش
    به خیلی از مشکلات جامغه امریکا به شکل طنز نگاه میکنه و میخواد راهکار ارائه بده میخواد خیلی چیز هارو به تصویر بکشه
    همین که تد تا 36 سالگی دنبال زن زندگی اش میگرده و براش تو این مدت خیلی اتفاق ها می افته خودش بیشترین محتوا رو داره
    همون طور که میدونیم سازندگان سریال بیشتر قسمت ها رو بر اساس خاطرات شخصی خودشون با اضافه کردن محتوا و طنز مینویسن و این ثابت میکنه که اصلا کپی شده ی سریال فرندز نیست
    پس معلومه اصلا شما فرندز رو ندیدی
    براي ملتي كه سردشان است

باريدن برف

اصلا اتفاق رمانتيكي نيست

ايلهان برك

16. کاربر روبرو از پست مفید LuCiFer سپاس کرده است .

Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get
    mohamad70 آواتار ها
    وضعیت : mohamad70 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 22
    سپاس شده 58 در 28 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 272 تاپیک

یکی از خنده دار ترین اظهاراتی که راجع به این سریال شنیدم :

How I met ... از همه نظر یک سروگردن بالاتر از Friends هست !!!!

شاید بشه گفت آشنایی با مادر توی فصول اولیه خودش بد نبود ، ولی از فصل 7 به بعد انقدر مسخره و بچه بازی شده که گاها احساس می کنم چندتا بچه مدرسه ای جمع شدن و دارن یه تئاتر طنز بازی می کنن.

همین دیشب فصل 8 سریالو شروع کردم و دیگه انقدر مسخره و پر از صحنه های سطحی شده که دیگه بی شباهت با طنزهای لوده صدا و سیمای خودمون نیست.

واقعا نمی دونم چرا دارم دیدن سریالو ادامه میدم.

Friends به نظرم هم از نظر کیفیت بازی و هم ارتباط و جذب مخاطب ، شاهکاری بود که دیگه هرگز تکرار شدنی نیست به حدی که در اپیزود پایانی سریال نتونستم جلوی اشک ریختن خودم رو بگیرم.

آمار و ارقام ببیندگان این سریال در آمریکا و حتی خارج آمریکا و نظر مثبت منتقدین و امتیاز بسیار بالا از سایت های معتبر کاملا این موضوع رو نشون میده.
    ویرایش توسط mohamad70 : 06-08-2013 در ساعت 02:13
    LuCiFer به این پست علاقمند بوده است.

18. 2 کاربر از پست مفید mohamad70 سپاس کرده اند .

stonecold آواتار ها
    سپاس شده 760 در 270 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 297 تاپیک

در باره فصل میخوام اسپویل بدم نمیخوامم بزارمش تو تگ اسپویل اگه کسانی که سریال رو ندیدن و میخوان ببینن یا فصل 8 رو ندیدن این مطلب رو نخونن اما قبل از اون شاید خیلی خانوم نازنین بنیادی رو بشناسن....ایشون در فصل 7 سریال کامل بازی کرده و یکی از زیبا ترین بازی هاست .....در قسمت 15 سیزن 3 و یا فصل 5 و 7 به مراتب میبینیم که بازیگرا بعضی اوقات فارسی حرف میزنن
    این حرفا به معنی نژاد پرست بودن من نیست به معنی اینه که سریال اشنایی با مادر به تمامی مردم دنیا الهام میده و فقط مخصوص امریکا نیست چیزی که در فرندز به مراتب شاهد هستیم که فقط مخصوص امریکاست
    در اشنایی با مادر بازیگران تا روز فیلم برداری از داستان قسمت جدید هیچ اطلاعی ندارن
    ادم یک قسمت از اشنایی با مادر رو که نگاه میکنه شاید کلا دگرگون شه
    من خودم بعد از دیدن فصل 8 و7 از لحاظ خیلی مسائل در خودم تغییر ایجاد کردم و از هر کسی هم که پرسیدم نظر من رو داشت
    اشنایی با مادر سریالیه که باعث میشه یک شخصیت عوض شه یا شکل بگیره یا خیلی مسائل دیگه
    اینها همه نشانه هایی از محتوای زیاده سریال
    در مورد فرندز دوست عزیز من هیچ گونه بی احترامی نکردم چون میدونم که طرفداران خاص خودش رو داره ولی متاسفانه تاثیری که اشنایی با مادر بر مردم داره رو هیچ وقت فرندز نمیتونه داشته باشه
    حالا اسپویل
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

دوست عزیز فصل8 فصل به مراتب زیبا تر از همه فصل ها بود........فصل 8 .....12 قسمت پخش و مشخص شد که هر 12 قسمت نقشه بارنی بوده برای خواستگاری رابین و تمام ماجرا ها رو بارنی از قبل برنامه ریزی میکرده.....اونقدر اینکار جذاب انجام شد و زیبا صورت گرفت که من هیچ جای دیگه ای ندیدم به این صورت فیلم نامه و داستان یک سریال طنز جذاب باشه و به گونه طرح بشه که بیننده و حتی خود بازیگر بسیار متعجب بشه........

صفحه 12 از 40 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)