مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh جدایی و دل‌شکستگی در فیلم‌های هالیوود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: جدایی و دل‌شکستگی در فیلم‌های هالیوود

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جدایی و دل‌شکستگی در فیلم‌های هالیوود

صحنه آغازین فیلم با گوئینت پالترو آغاز می‌شود که به زور خودش را داخل قطار جا می‌دهد تا کمی‌ زودتر از همیشه به خانه برسد. اما مثل اینکه این زود آمدن زیاد خوشایند نیست. وقتی که او به خانه می‌رسد...
    برای بیشتر انسان‌ها پیش آمده که کسی قلبشان را شکسته باشد و یا اینکه ممکن است خودشان روزی قلب کسی را شکسته باشند. پس وقتی صحنه ای حاکی از دل شکستگی و ناراحتی در فیلمی‌ می‌بینیم یاد روزهایی می‌افتیم که کسی قلب مان را شکسته بود و یا یاد فردی می‌افتیم که دلش را شکسته بودیم! شما هم حتما با من موافقید که هیچ چیز دردناک تر از دل شکستگی نیست، اما این حقیقت تلخ می‌تواند باعث پیشرفت هم شود چراکه هر تجربه به ما درسهای خیلی زیادی می‌آموزد.

10. درهای کشویی

مفهوم ساده است- در یک صدم ثانیه ممکن است زندگی ما عوض شود و اما در پایان شما همیشه به آنچه که برایش سخت تلاش کرده اید خواهید رسید.
    صحنه آغازین فیلم با گوئینت پالترو آغاز می‌شود که به زور خودش را داخل قطار جا می‌دهد تا کمی ‌زودتر از همیشه به خانه برسد. اما مثل اینکه این زود آمدن زیاد خوشایند نیست. وقتی که او به خانه می‌رسد شریک زندگیش را با یک نفر دیگر در خانه اش (روی تخت) می‌بیند.
    اما فیلم در اصل اینگونه نیست. در اینجا فیلم به عقب برمی‌گردد، در مورد زود رسیدن پالترو به خانه تغییر جهت می‌دهد. تا آن موقع آن زن رفته و پالترو هم بدون اینکه چیزی بفهمد به رابطه اش ادامه می‌دهد.

9. درمورد شب آخر

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. برای مشاهده تصویر کامل روی این جایگاه کلیک کنید. تصویر اصلی دارای اندازه 861x600 می باشد.
    8. درجستجوی امی
    بعد از تلاش سخت نه برای عاشق یک لزبین سابق شدن، و وقتی که آن پسر بالاخره به خودش اجازه این را داد که عاشق چنین دختری شود، دختر دیوانه شد.
    هیچ چیز دردناک تر از این نیست که بدانید عشقی که شما به یکدیگر دارید درست است اما زمان و شرایط نمی‌گذارنند آب خوش از گلویتان پایین برود و رابطه ای سرشار از آرامش و خوشی داشته باشید.

7. High Fidelity

یک فیلم کلاسیک
    شما فقط باید بنشینید و نگاه کنید که راب (جان کاساک) چطوری 5 تا از دردناک ترین جدایی‌هایش را که تجربه کرده برایتان می‌شمرد. این واقعا برایمان آشنا بود.

6. صبحانه در تیفانی

من همیشه اعتقاد دارم آدری هپبورن فوق العاده زیباست اما به همان اندازه قابل دوست داشتن و عشق ورزیدن نیست!
    تماشا کردن قلب شکسته این دختر بیش از اندازه ناراحت کننده است.

5. دفتر یادداشت
    این تصویر تغییر اندازه داده شده است. برای مشاهده تصویر کامل روی این جایگاه کلیک کنید. تصویر اصلی دارای اندازه 1024x682 می باشد.
    من شخصا این فیلم را دوست ندارم چرا که بیش از اندازه رمانتیک است، اما نظرسنجی‌ها نشان داد میلیونها نفر از زنان وقتی که دو شخصیت اصلی فیلم از هم جدا شدند حسابی گریه کرده و غمگین شدند!

4. جنسیت و شهر

اینکه کسی ما را ترک کند به اندازه کافی سخت است.. چه برسد به اینکه این اتفاق جلوی رسانه‌ها روی دهد. آن موقع زندگی جهنم می‌شود.

3. جری مگوایر

وقتیکه دوروتی به جری می‌گوید که او نباید بعد از بازگشت از سفرش به خانه بیاید تا آنها بتوانند خوب فکرهایشان را بکنند، همه ما برگشتن او را دیدیم اما این از درد و ناراحتی فیلم کم نکرد. جری سعی خودش را کرد اما نتوانست به راحتی کاری انجام دهد.

2. Love Actually

وقتی که جیمی‌ بنت (کولین فرس) به خانه می‌آید و زنش را برهنه با دوستش می‌بیند، دردناک‌ترین صحنه ای است که یک نفر می‌تواند در طول زندگیش با آن مواجه شود و شما هم حتما با دقیق شدن در حالت‌های چهره و صدای جیمی ‌این غم را درک کرده اید.

1. بربادرفته

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. برای مشاهده تصویر کامل روی این جایگاه کلیک کنید. تصویر اصلی دارای اندازه 855x648 می باشد.
    «بدون رودربایستی بهت بگویم که عزیزم من هیچ اهمیتی بهت نمی‌دهم»
    همین یک خط به تنهایی بازگو کننده همه چیز است.

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 9 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

پاسخ : جدایی و دل‌شکستگی در فیلم‌های هالیوود

ممنون سروش جان
    راستش از بین این فیلم ها من فقط برباد رفته اش رو دیدم
    و نکته جالب تر اینه که به نظر من این صحنه ها زیاد هم آدم رو تحت تاثیر قرار نمبده ... البته منظورم این 10 فیلم نیست ... کلا میگم
    تنها صحنه جدایی که منو ناراحت کرد در تمام فیلم ها و سریال هایی که دیدم ، صحنه جدایی و خداحافظی "جک" و "کیت" در لاست بود
    وقتی که "کیت" به "جک گفت" که بگو باز هم میبینمت

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

5. کاربر روبرو از پست مفید ADoLF سپاس کرده است .

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

وای من از اینکه اسکارلت بارها و بارها دل رت رو شکست دلم به درد آمد. اون انتهای فیلم ما بازنی تنها مواجه بودیم که اون تنهایی حقش بود.
    اما صحنه خداحافظی جک و کیت... من واقعا گریستم...

دوباره خواهيم روييد...

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

چرا درمورد note book اینجوری نوشتی؟
    این فیلم یکی از زیباترین و رمنس ترین فیلمهاست... جدایی الی از نوآ واقعا درداوره.. و چه زیباست سکانس پایانی فیلم که این دو با هم می میرن

مهناز جووون چرا تنهایی حق اسکارلت بود؟ درسته که مغرور بود و بارها دل رت رو شکست اما تنهایی حقش نبووووود
    من همش دلم می خواست نویسنده دوباره اینارو به هم برسونه... این یکی از تلخ ترین جدایی ها تو فیمهاست...

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    چرا درمورد note book اینجوری نوشتی؟
    این فیلم یکی از زیباترین و رمنس ترین فیلمهاست... جدایی الی از نوآ واقعا درداوره.. و چه زیباست سکانس پایانی فیلم که این دو با هم می میرن

مهناز جووون چرا تنهایی حق اسکارلت بود؟ درسته که مغرور بود و بارها دل رت رو شکست اما تنهایی حقش نبووووود
    من همش دلم می خواست نویسنده دوباره اینارو به هم برسونه... این یکی از تلخ ترین جدایی ها تو فیمهاست...
    وای عزیزم مگه کتاب اسکارلتو نخوندی؟
    ادامه رمان بربادرفته رو چند سال پیش خانم الکساندرا ریپلی نوشت. خانواده خانم مارگارت میچل از این نویسنده درخواست کردند که ادامه رمان رو بنویسه. ایشون هم به مدت پنج سال با خودش خلوت کرد و ادامه اشو نوشت. البته نوشتن خانم میچل یه چیز دیگه است ولی خانم ریپلی هم سنگ تموم گذاشته و واقعا گل کاشته. من کتاب اسکارلت رو چندین بار خوندم و لذت بردم. پرنیان جان سفارش میکنم حتما بگیری و بخونی و لذت ببری از این ادامه.
    البته همون سالها انگلیسیها یه فیلم از روش ساختن ولی واقعا گند زدن و اینقدر بد ساختن که هیچ استقبالی نشد. حتی هنرپیشه ای که به جای اسکارلت استفاده کرده بودن کمترین شباهتی به اسکارلت نداشت و چشمهاش مشکی بود!!! و هنرپیشه رت چشمهاش سبز!!!

دوباره خواهيم روييد...

9. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

چراااااا مهناز جوووون.. اتفاقا خوندمش...
    اما اگه نویسنده اش می نوشت باور پذیرتر بود برام.
    از اینکه یکی دیگه اومده این دوتا رو بهم رسونده، حس خوبی با خوندنش بهم دست نداد

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

چرا دیگه. فکر کن که نوادگان میچل اینو خواستن
    فیلمشم دیدی؟ واقعا مسخره بود. انگلیسیا برای اینکه داستان درمورد ایرلند و جنگاشون با انگلیسیا بود اخرشو تغییر دادن و گند زدن به داستان. گرچه اگه نمیزدن هم فرقی نمیکرد. فیلم از اول مسخره بود.

دوباره خواهيم روييد...

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

راستش منم فقط از ليست بالا فيلم زيباي بر باد رفته رو ديدم و انصافا جدايي رو حق اسكارلت نمي دونستممم
    اما از طرفي هم با مهناز خانم موافقم ، چون بارها و بارها دل شكست !

دلم از صحنه وداع جك و كيت هم گرفت.... تلخ بود ...خيلي تلخ !

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

Skyfly آواتار ها
    وضعیت : Skyfly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,547
    سپاس شده 7,229 در 1,439 پست
    یاد شده
    در 22 پست
    تگ شده
    در 778 تاپیک

تلخ ترين صحنه جدايي رو در فيلم گل آفتابگردان ديدم، سوفيا لورن و مارچلو ماسترياني.

14. 2 کاربر از پست مفید Skyfly سپاس کرده اند .

شاید بعدها درگذر زمان از کنار هم عبور کنیم و به سردی بگوییم این غریبه چقدر شبیه خاطراتم بود
    .:SoMaYeH:. آواتار ها
    وضعیت : .:SoMaYeH:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,923
    سپاس شده 555 در 187 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 269 تاپیک

دلم برای برباد رفته چقدر تنگ شد... واقعا صحنه ی جدایی این فیلم به نظرم تلخ بود منم با خودم گفتم از هم جدا نمی شوند... اسکارلت کمی گناه داشت...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)