سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh کوتاه با لیلا اوتادی

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کوتاه با لیلا اوتادی

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

کوتاه با لیلا اوتادی

لیلا اوتادی بازیگر جوان سینما این روزها علاوه بر بازیگری به تازگی به عکاسی نیز علاقه مند شده است و حتی نمایشگاه گالری جهان نما را نیز برگزار کرد.

لیلا اوتادی هم مثل خیلی از بازیگران دیگر,در رشته ای به جز بازیگری تحصیل کرده و سپس وارد این حرفه شده است.
    رشته تحصیلی او معماری بوده و به همین خاطر طی چند سال اخیر به هر کجا که سفر کرده عکس هایی با موضوع معماری شهر گرفته است.

لیلا اوتادی در این رابطه می گوید:به دلیل اینکه رشته من در دانشگاه معماری بود در آن دوران عکاسی هم می کردم اما نه در حد حرفه ای,به همین خاطر وقتی به جاهای مختلف سفر کردم تصمیم گرفتم عکاسی کنم و بعد نمایشگاهی را به نفع امور خیریه برگزار کنم.

من در دو سال اخیر به شهر های مختلفی مثل وین,پاریس,فلورانس,رم,بانکوک و...سفر کرده ام و اینکه ادیان مختلف چطور بر معماری هر شهری تاثیر گذاشته اند بررسی کرده ام.

منبع: فارس سینما
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

2. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

3. # ADS

maryam069 آواتار ها
    وضعیت : maryam069 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 7 در 6 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : کوتاه با لیلا اوتادی

لیلا اوتادی متولد چهاردهم مرداد ماه 1362 در شهر تهران است وسه خواهر و یک برادر دارد. خانم اوتادی تا به امروز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. وقتی 7 ساله بود پیشنهاد بازی در فیلم سینمایی کیمیا به او داده می شود اما خانواده اش بخاطر اینکه به درسش لطمه وارد نشود با بازیگر شدن دخترشون مخالفت می کنند. تا اینکه بعد از گرفتن دیپلم خود کار بازیگری را با تئاتر شروع می کند و به واسطه همین تئاتر وارد سینما می شود و نخستین بار با بازی در فیلم چشمان سیاه به کارگردانی ایرج قادری کار بازیگری را شروع می کند و اکنون یکی از بازیگران زن موفق سینما و تلویزیون ایران می باشد. جالب است بدانید لیلا اوتادی از سن 17 سالگی سرودن شعر را آغاز کرده است و مجموعه شعرهای خود را در زمستان 93 با کتابی بنام "در بهشتی که کلاغی نیست مترسک هم نیست" در قالب دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر کرده است. لیلا اوتادی عاشق ماشین شاسی بلند است و قبلا یک لندکروز سفید داشت و دوستانش به او می گفتند آمبولانس خریدی لیلا؟ این حرف به من برخورد و برای همین فروختمش و یک ماشین کوچک تر خریدم اما رانندگی با آن اصلا به من لذت نمی داد و دوست نداشتم برای همین فروختمش و دوباره لندکروز خریدم اما این بار رنگ مشکی اش که شبیه آمبولانس نباشد.

ماجرای ازدواج و همسر

لیلا اوتادی با انتشار عکسی از خودش که در حال پرو لباس عروس بود سبب شد شایعاتی در فضای مجازی پخش شود که لیلا اوتادی ازدواج کرده است. با این وجود تا زمانی که خود لیلا اوتادی این خبر را تأیید نکرده نمی شود گفت که ازدواج کرده است. به محض انتشار هر خبری در این مورد در این بخش درج خواهد شد.

maryam069 آواتار ها
    وضعیت : maryam069 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 7 در 6 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : کوتاه با لیلا اوتادی

عکس جدید لیلا اوتادی
    شوخی جالب مهران مدیری با لیلا اوتادی

لیلا اوتادی جزو افرادی است که به برنامه دورهمی مهران مدیری دعوت شد آقا مدیری در این برنامه از لیلا اوتادی پرسید که آیا حاضرید 30 درصد به هوش شما اضافه بشود ولی برای صورت شما اتفاقی بیفتد؟ لیلا اوتادی در ابتدا گفت : هوش از این بیشتر آقای مهران مدیری؟! مهران مدیری به شوخی ادامه داد و گفت خب حاضرید به فروتنی شما اضافه شود؟ لیلا اوتای پاسخ داد بله حاضرم و بعدش گفت نه شوخی کردم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 2

کلمات کلیدی این موضوع