مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh Swa.38- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau) - صفحه 2

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: Swa.38- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)

 1. #1
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  Swa.38- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)


  تحليل و بررسي سريال فرينــــــــــــــج اپیزود سوم از فصل 3


  تهيه كنندگان :
  جي جي آبرامز
  آلكس كورتزمن
  روبرتو اورسي


  كارگردان:
  در هر اپيزود متغيير


  نويسندگان:
  جي جي آبرامز
  آلكس كورتزمن
  روبرتو اورسي
  جف پينكنر
  جي اچ وايمن


  ژانر : درام، وحشت، راز آلود
  تاريخ نمايش فصل اول : 9 سپتامبر 2008
  تعداد فصول نمايش داده شده : 2 فصل
  تاريخ نمايش فصل سوم : 23 سپتامبر 2010

  موزيك متن :

  مايكل گياچينو، كريس تايلتون
  فيلم برداري :
  تام ياتسكو (20 اپيزود)
  ديويد موكسنس (10 اپيزود)
  فرد مورفي (5 اپيزود)
  مايكل اسلوايس (4 اپيزود)


  تدوين :
  جان دادكوفسكي (12 اپيزود)
  لويان اچ وو (9 اپيزود)
  اسكات وايكري (7 اپيزود)


  بازيگران :
  آنا تورف : اوليويا دانم
  جاشوا جكسون : پيتر بيشاپ
  جان نوبل : والتر بيشاپ
  لانس رديك : فيليپ برويلز
  بلاير برون : نينا شارپ
  كريك اكيويدو : چارلي فرانسيس
  جاسيكا نيكول : آستريد فارنسورث
  مارك والي : جان اسكات

  IMDB Rate : 8.5

  این تحلیل تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

  فایل پیوست 1190

  تحلیل و بررسی وقایع فصل سوم فرینج اپیزود سوم (The Plateau)

  با سلام خدمت همه علاقمندان سریال زیبای فرینج. تحلیل اپیزود پلاتو را در حالی آغاز میکنم که به نظر میرسد گرفتاری های فرینج عدیده شده است و بحث بر سر ماندن و نماندن این سریال در کورس نمایش جدی تر از چیزی شده که به نظر میرسید.
  با این وجود فرینج همچنان دارای شاخصه هایست که میتواند تماشاگر را به دنبال خود بکشاند.
  اپیزود پلاتو با نماد قرمز رنگ در ابتدا, طبق قراری ناگفته به داستان جهان دوم و زندگی اولیویا دانم در جهان موازی میپردازد.
  با اپیزود سوم از فصل سوم فرینج ماجرای فرینج انسجام بیشتری به خود میگیرد و داستان کمی از سکون دو اپیزود قبلی فاصله میگیرد.

  و اما تحلیل این اپیزود...

  سطوح !!

  اپیزود سوم از فصل سوم فرینج با یک سکانس استثنایی و جذاب آغاز میگردد. بعد از این که مدتی بود که دیگر فرینج به سراغ استثنایی های جامعه نمیرفت این بار در جهان موازی شاهد رخ دادن اتفاقی جدید هستیم.
  فرینج در این اپیزود روالی را آغاز میکند که من نام آنرا استعداد یابی برای رویارویی نهایی میگذارم. این اتفاقی بود که در فصل دوم به شکل دیگری شاهد آن بودیم. اگر خاطرتان باشد موضوع چندین اپیزود فصل های اول و دوم در محلی جمع شدند. این افراد که همه همراهان اولیویا دانم در جکسون ویل بودند در نهایت برای رد شدن از دیواره های بین دو جهان با هم به راه افتادند و با کمک والتر بیشاپ به جهان موازی رفتند.

  با این که هنوز مشخص نیست که در اپیزودهای بعدی شاهد چنین چیزی باشیم اما به نظر میرسد که فردی که میتواند حرکات اطرافش را تا چندین و چند حرکت بعدی شناسایی و پیش بینی کند در ادامه داستان فرینج خیلی به درد بخور باشد, خصوصا که در این رویارویی طرفی برنده خواهد بود که بتواند حرکات طرف مقابل را درست شناسایی کند و عکس العمل درست را از خود بروز دهد.

  مایلو به عنوان کسی که میتواند سلسله اتفاقات بعدی را پیش بینی کند و در حالتی معادله وار به نتیجه و جوابهای درست در مورد رفتار افراد برسد, در این اپیزود نقش بسیار جالبی را بر عهده میگیرد. این توانایی که بسیار منحصر به فرد به نظر میرسد یک پله از تسلط و کنترل ذهنی به جلوتر میرود و دقیقا وارد موضوعی میشود که باید نام آنرا گذاشت رقم زدن سرنوشت افراد.

  مایلو که به علت مشکلاتی که در بیمارستان استثنایی ها برایش ایجاد کرده اند, نوعی کینه به افرادی که در صدد کنترل او هستند پیدا کرده, سعی میکند که در حالتی که فقط میتوان آنها را در چهارچوب اتفاقات طبیعی و روزمره به شمار آورد به تنبیه این آدمها بپردازد. مایلو با پیش بینی خاص، اتفاقات را طوری محاسبه میکند و رقم میزند که در نهایت به مرگ افراد منجر شود. در ظاهر یافتن چنین فردی بسیار مشکل خواهد بود اما چیزی که در این میان محاسبه نمیشود متغیرهای ممکن است.

  اولیویا دانم اولیه...

  ماجرای اولیویا در اپیزود اول فصل سوم از حالاتی کاملا ناپایدار به پایداری نسبی رسید و شرایط به شکلی پیش رفت که او در این اپیزود توانست در کنار گروه فرینج به فعالیت بپردازد.
  اولین فعالیت او اتفاقا در ماجرایی است که حتی در کامپیوترها هم احتمال وقوع آن، چیزی در حد زیر صفر است. اما میبینیم که چنین اتفاقی افتاده است. اولیویا اما با وجود پایداری نسبی و حالاتی که به نظر میرسد او را برای بخش فرینج جهان موازی مبدل به یک خودی میکند، آنچنان که باید هم پایدار به نظر نمیرسد. او در همین اولین ماموریت در حالتی خاص پیتر را مشاهده میکند و به این فکر می افتد که در واقع این، یک انعکاس از تصورات ذهنی خودش است و این موضوع باعث میشود که اندکی در ماهیت خود تفکر کند.

  زمانی که اولیویا را در کنار همسرش در خانه نیز میبینیم بیشتر متوجه میشویم که حالت اولیویا بیشتر شبیه تردید است تا پایداری. تردید او به شکلی است که همکارانش مثل چارلی فرانسیس نیز حدس میزنند که اشکالی در کار او وجود دارد. اما ماجرا با ادامه فعالیت مایلو به مسیر جدیدی کشیده میشود.
  هوش و فعالیت استثنایی ذهن اولیویا این بار تا جایی میرود که تا یک قدمی دستگیری مایلو در سومین اقدامش میرسد. اما اولیویا در برابر ذهن آینده بین و اسکن کننده مایلو شکست میخورد و در اینجا قدرت پیش بینی مایلو به حدی فراتر از حد تصور میرسد. فردی که او در این حادثه قربانی میکند مردیست که بنا بوده برای پیگیری پرونده او به کار گرفته شود, در اینجاست که میتوان تصور کرد که قدرت ذهنی مایلو تا چه حد میتواند خطرناک باشد و از طرفی تا چه حد در آینده ممکن است به کار بیاید.

  اما اولیویا همچنان از طرف همکارانش مورد شک است. با این که چارلی فرانسیس بارها او را امتحان میکند اما باز هم شائبه تغییر اساسی اولیویا را نمیتواند از ذهنش کنار بگذارد. این موضوعیست که فیلیپ برویلز و والترنیت هم درباره آن در ابتدای همین اپیزود به صحبت مینشینند. اما از آنچه که در این صحبتها میتوان دریافت باید گفت که هر چه قابلیتهای اولیویای دنیای مجازی برونگرانه تر و فیزیکی تر است, قابلیتهای اولیویای دنیای اول ذهنی تر و وابسته به قدر تحلیل و تفکر است. او با همین قابلیت است که میتواند در سومین اتفاق حاصل از ذهن مایلو به حضور او در صحنه پی ببرد.
  اما چیزی که در اینجا مد نظر والترنیت است قابلیتی است که به او اجازه عبور ذهنی از دیواره بین دو دنیا را میدهد.

  مایلو ...

  اوج قابلیتهای مایلو در بخش انتهایی داستان دیده میشود. جایی که او به شکل ریز بینانه ای به پیش بینی تعقیب و گریز اولیویا و خودش میپردازد. نکته مهمی که او هیچ گاه در محاسباتش لحاظ نکرده است این موضوع است که اولیویا در واقع به این دنیا تعلق ندارد و در نتیجه مطلوبها و ناهنجاری های این جامعه را به درستی نمیشناسد.
  البته من این جمله بالا که نتیجه تحلیل پیتر در انتهای ماجراست را حمل بر اشتباه سازندگان میگذارم. زیرا اگر آنها توانسته اند همه نکات ریز شخصیتی اولیویا را از اولیویای قبلی به او منتقل کنند چگونه ممکن است عمومی ترین شرایط زیست محیطی این جامعه در ذهن او جا نیفتاده باشد؟!

  برای این سوال ما سازندگان پاسخی ندارند و مایلو دستگیر میشود. اما در اینجا است که اگر به نظریه سازنده قائل باشیم میتوانیم جایگاه یک متغیر در یک روال ثابت را بهتر بشناسیم. اگر به واقع اولیویا در حال نقش بازی کردن بود و در جایگاه اولیویای دنیای موازی قرار نگرفته بود این فرضیه میتوانست کاملا قابل تائید باشد. اما مادامی که او را بدین شکل مورد تغییر شخصیتی قرار داده اند ماجرای استنشاق از کپسول هوا کمی عجیب به نظر میرسد.

  آزمایشگاهی بزرگتر!!

  تلاش والترنیت برای تسلط بر قواعد عبور از دنیاها در حال نتیجه دادن است. او با کمک دانشمندانی که در دنیای اول آنها را در مسیوداینامیک مشغول به کار میبینیم در صدد دست یافتن به مسیری است تا با کمترین عوارض به تردد بین دو دنیا بپردازد و در نتیجه امکان دفاع از داشته های این دنیا را به دست بیاورد.
  به قول والترنیت او همچنان یک دانشمند است اما با آزمایشگاهی به بزرگی یک دنیا, دنیایی که نیاز دارد تا نابود نشود.

  همان طور که دیدیم والترنیت در این راه از فدا کردن همه چیز حتی پسرش ابایی نداشته و ندارد و با این روندی که داستان طی میکند، از این پس شاهد شرایطی سخت تر بر او و دنیایش خواهیم بود.

  برآیند ...

  اپیزود سوم از فصل سوم فرینج رنگ و بویی داشت شبیه اپیزودهای فصل اول فرینج. بازی های فکری بهتری در آن گنجانده شده بود و امید اینکه فرینج بتواند بار دیگر به جایگاهی که در فصل اول و دوم داشت برسد، بعد از این بیشتر است.

  با این وجود هنوز هم داستان دارای ضعفهاییست که در اثر کم دقتی سازندگان در ادامه سازی رخ میدهند. شخصیت اولیویا در هر دو دنیا خوب از کار درآمده و قابل قبول است, اما برکنار ماندن او از شخصیت اصلی اش جای سوال برای همکارانش دارد. همین باعث میشود که چارلی فرانسیس در چند مورد سعی کند حقیقت این مسئله را دریابد.
  حضور هشدار دهنده پیتر در لحظاتی از این اپیزود همانند ناخود آگاهی است که ریشه در ذهنیت اولیویا از گذشته دارد و به نظر میرسد این روند به سرعت در حال شدت گرفتن است.
  اشاره های پیتر به او باعث یک نوع هوشیاری در اولیویاست و البته بیننده را با این سوال روبرو میکند که اکنون که اولیویا حقیقت را درخواهد یافت چگونه میتواند به دنیای خود بازگردد و پرده از راز اولیویای دنیای موازی بردارد؟
  این سوالیست که پاسخ آن در گرو دیدن اپیزودهای بعدی داستان فرینج است, اپیزودهایی که به نظر میرسد ترکیبیست از بازگشت پیتر به این دنیا و رفتن اولیویا به دنیای دیگر...

  امیدوارم که از این تحلیل استفاده کافی برده باشید.
  ارادتمند....فرخ


  با تشکر از Rashno عزیز بابت ویراستاری و سعید عزیز بابت گرافیک


  این تحلیل تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 2. 6 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #11
  RASHNO آواتار ها
  وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج
  نوشته ها : 3,070
  سپاس ها : 6,228
  سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
  یاد شده
  در 2 پست
  تگ شده
  در 763 تاپیک

  پاسخ : 14- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود دوم (Plateau)

  فکر کنم اینوریه


  دوباره خواهيم روييد...
 5. # ADS
   

 6. #12
  خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
  .:mAysAm:. آواتار ها
  وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2010
  محل سکونت : فعلاً بالای خاک
  سن: 39
  نوشته ها : 206
  سپاس ها : 175
  سپاس شده 216 در 117 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 4 تاپیک

  پاسخ : 14- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)

  مرسی فرخ از تحلیل خوبت و همچنین از نظرات دوستان عزیز هم خیلی استفاده کردم.
  خیلی دنبال چنین موقعیتی بودم تا بلکه از فرینج تعریف هم بکنم.
  خداییش این اپیزود رو خوب ساخته بودند.اگه این روند ادامه دار باشه می شه امیدوار بود به خوب و درست جمع شدن سریال و به نتیجه ای منطقی تر رسیدن.
  نظر دوستان رو که می خوندم یه سوال هم برام بوجود اومد.اینکه دوربین روایتگر داستان الان روی مرز دو دنیا ایستاده و گاهی وقایع این طرف و گاهی وقایع اونطرف رو روایت می کنه.حالا سوال اینجاست که کدوم سمت این طرف و کدوم یکی اون سمت هستند؟
  به بیان دیگه به نظر من ، نگاه روایتگر ، دنیای موازی رو ناخودآگاه بی رحم و کم احساس و بیشتر ماشینی می بینه و این به نظر من تئوری خوبی نیست.ارزش داشت که هر دو دنیا به عنوان دو جبهه جنگی ، خاکستری باشند.

 7. #13
  کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
  MiSS SAYTA آواتار ها
  وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
  نوشته ها : 7,207
  سپاس ها : 10,748
  سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
  یاد شده
  در 65 پست
  تگ شده
  در 850 تاپیک

  پاسخ : 14- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)

  تشکر کنم از فرخ عزیز بابت تحلیل های زیباش که واقعا دید آدم رو نسبت به سریال ها عمیق تر می کنه
  این اپیزود رو هم دیدم ، اپیزود قشنگی بود و به قول خودت شروعش با یه سکانس مهیج و جالب بود . شاید بعد از مدت ها بود که فرینج یه حال و هوای جذاب و البته غیر قابل پیش بینی داشت واسه من ...

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  البته من این جمله بالا که نتیجه تحلیل پیتر در انتهای ماجراست را حمل بر اشتباه سازندگان میگذارم. زیرا اگر آنها توانسته اند همه نکات ریز شخصیتی اولیویا را از اولیویای قبلی به او منتقل کنند چگونه ممکن است عمومی ترین شرایط زیست محیطی این جامعه در ذهن او جا نیفتاده باشد؟!
  من در ادامه این جمله ت باید اینو بگم که واسم جالبه واقعا ، انتقال حافظه از یه نفر به شخص دیگه ! تو فرینج جالب ترش اینه که من تصور می کنم همراه حافظه ، خصوصیات رفتاری شخص هم انگار منتقل می شه ، مثل راه رفتن ! کلا الیویای دنیای واقعی با تغییر حافظه اش رفتار و راه رفتنش هم عوض شده انگار !
  صحبت های والتر نیت در مورد پایداری حافظه منتقل شده مهم بود ، واقعا چقدر طول می کشه که این پایداری ثابت بشه ؟ والتر نیت حتی به این فکر نکرده که الیویا اگر به اون لحظه ای برسه که مثلا برای ماموریت هاش وارد دنیای واقعی بشه و حافظه اش از حالت پایداری خارج بشه چه اتفاقی می افته ؟ کلا چه معیاری می تونه تضمین گر این باشه که کلا حافظه تا کی می تونه فعال باشه ؟

  همان طور که دیدیم والترنیت در این راه از فدا کردن همه چیز حتی پسرش ابایی نداشته و ندارد و با این روندی که داستان طی میکند، از این پس شاهد شرایطی سخت تر بر او و دنیایش خواهیم بود.
  یه نکته ای که در مورد ین جمله ت بهش فکر کردم اینه که والترنیت اون زمانی که پیتر بیمار بود اگر یادتون باشه داشت برای معالجه پیتر تلاش می کرد و چه بسا اگر والتر پیتر رو از دنیای موازی خارج نمی کرد ، درمان براش توسط والتر نیت پیدا می شد ، حالا اون شخص تبدیل به این آدمی شده که حتی پسرش هم براش مهم نیست ! به نظر می رسید والترنیت اون زمان فرد مهمی نبود ، اما الان وزیر دفاع شده و ..... این همه مدت چرا هیچ عکس العملی از خودش نشون نداده بود ؟ چرا اشخاص دیگه در پی پیتر بودند ؟ چرا خود والتر نیت هیچ وقت سعی نکرد خودش رو به پیتر نشون بده ؟!!!
  می دونم این سوالات تو این اپیزود جایی ندارن ، اما این جمله ت در مورد والترنیت باعث شد اینا تو ذهنم باشه !
  شخصیت مایلو واقعا خوب کار شده بود ، اینکه تا این حد پیش بینی لحظات بعدی رو تو ذهنش داشت واقعا تحسین بر انگیز بود واسم ....
  اما به نظر می رسید نوع پیش بینی تو تصمیمات این فرد متفاوت بود ، در مورد اول و برخورد دوچرخه سوار با صندوق پستی ، اون از تخمین و اندازه گیری زمان رسیدن دوچرخه سوار استفاده کرد و در مورد فرار خودش و حتی گرفتار شدن الیویا از پیش بینی اتفاقات در لحظات بعد ، این نکته واسم جالب بود !
  ممنون فرخ جان
  ویرایش توسط MiSS SAYTA : 05-18-2011 در ساعت 17:30

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


 8. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .


 9. #14
  Amélie آواتار ها
  وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Aug 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 30
  نوشته ها : 910
  سپاس ها : 3,829
  سپاس شده 1,528 در 607 پست
  یاد شده
  در 4 پست
  تگ شده
  در 413 تاپیک

  پاسخ : 14- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)

  ممنون فرخ جان بابت تحلیل خوبتون...
  داشتم نطرات دوستان رو می خوندم و برام خیلی جالب بود که چرا همه فکر می کنند که والتر از والترنیت مهربون تر و به طور کلی انسان خوبیه!در صورتی که چنین چیزی نیست!والتر با توجه به اینکه می دونست اگه پیتر رو بر نگردونه چه سرنوشتی در انتظار دنیای موازی خواهد بود باز هم از روی احساس عمل کرد و پیتر رو پیش خودش نگه داشت و حتی برای انجام آزمایشاتش تعداد زیادی از آدم های بی گناه رو از بین برد و حتی چون می دونست به خاطر اینکه نظم دنیاها رو از بین برده چه جنگ بزرگی در خواهد گرفت روی بچه ها هم آزمایش کرد و حتی به ویلیام بل گفت که بخش هایی از مغزش رو جدا کنه چون می دونست داره تبدیل به چه آدمی میشه ولی والترنیت هیچ کدوم از این کارها رو نکرد و فقط از دنیاش دفاع کرد دنیایی که روز به روز بیشتر به نابودی کامل نزدیک می شد و همه این ها هم تقصیره واتره بنابراین خیلی طبیعیه که از دنیای آبی کینه به دل داشته باشه و بخواد نابودش کنه!حتی اگه این نابودی به نابودی پسرش بی انجامه!

 10. #15
  tlove آواتار ها
  وضعیت : tlove آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Sep 2010
  نوشته ها : 10
  سپاس ها : 0
  سپاس شده 1 در 1 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 218 تاپیک

  پاسخ : 14- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)

  ممنون واقعا تاپیک خوبیه سریال فرینچ یکی از سریالهای مورد علاقه منه فصل سوم اما به نظر من در این دو قسمت نسبت به قسمتای آخر فصل دو افت محسوسی داشته که امیدوارم در قسمتای آتی بهتر بشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. Swa.37- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود دوم (The Box)
  توسط FFKIA در انجمن تحلیل و بررسی سریال Fringe
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 09-08-2018, 22:21
 2. پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: 05-23-2011, 17:36
 3. Swa.36- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود اول (olivia)
  توسط FFKIA در انجمن تحلیل و بررسی سریال Fringe
  پاسخ ها: 7
  آخرين نوشته: 05-20-2011, 19:52
 4. بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت سوم (The Plateau)
  توسط ScarFace در انجمن بحث اپيزوديك سريال Fringe
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: 05-20-2011, 19:29
 5. پاسخ ها: 4
  آخرين نوشته: 11-06-2010, 19:32

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •