مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh Swa.39- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Swa.39- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

 1. #1
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,423
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  Swa.39- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: bannerblb.gif
مشاهده: 299
حجم: 117.3 کیلو بایت

  تحليل و بررسي سريال فرينــــــــــــــج اپیزود چهارم از فصل 3


  تهيه كنندگان :
  جي جي آبرامز
  آلكس كورتزمن
  روبرتو اورسي


  كارگردان:
  در هر اپيزود متغيير


  نويسندگان:
  جي جي آبرامز
  آلكس كورتزمن
  روبرتو اورسي
  جف پينكنر
  جي اچ وايمن


  ژانر : درام، وحشت، راز آلود
  تاريخ نمايش فصل اول : 9 سپتامبر 2008
  تعداد فصول نمايش داده شده : 2 فصل
  تاريخ نمايش فصل سوم : 23 سپتامبر 2010

  موزيك متن :

  مايكل گياچينو، كريس تايلتون
  فيلم برداري :
  تام ياتسكو (20 اپيزود)
  ديويد موكسنس (10 اپيزود)
  فرد مورفي (5 اپيزود)
  مايكل اسلوايس (4 اپيزود)


  تدوين :
  جان دادكوفسكي (12 اپيزود)
  لويان اچ وو (9 اپيزود)
  اسكات وايكري (7 اپيزود)


  بازيگران :
  آنا تورف : اوليويا دانم
  جاشوا جكسون : پيتر بيشاپ
  جان نوبل : والتر بيشاپ
  لانس رديك : فيليپ برويلز
  بلاير برون : نينا شارپ
  كريك اكيويدو : چارلي فرانسيس
  جاسيكا نيكول : آستريد فارنسورث
  مارك والي : جان اسكات

  IMDB Rate : 8.5

  این تحلیل تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: bannervzv.gif
مشاهده: 302
حجم: 60.1 کیلو بایت

  تحلیل و بررسی وقایع فصل سوم فرینج اپیزود چهارم (Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?)

  با سلام خدمت همه علاقمندان سريال زيباي فرينج
  در حالی شاهد نمايش چهارمين قسمت فرينج بوديم كه به نظر ميرسد گرفتاري هاي دو دنيا در حال وارد شدن به بخشهاي حساس تري است.
  اين اپيزود با نماد آبي رنگ، به اتفاقات دنياي اول ميپردازد و اين بار به سراغ تغيير شكل دهنده ها ميرود.
  البته نبايد از خاطر برد كه اين اپيزود تا حد زيادي روشن كننده وضعيت اوليوياي جهان دوم هم هست.

  و اما تحليل اپيزود "آيا تغيير شكل دهنده ها هم گوسفند برقي خواب ميبينند؟"...

  سناتور ون هورن!!

  ماجراي اين اپيزود آغازي دوگانه دارد. ابتدا به روابط بين اوليويا و پيتر ميپردازد، که نوعي ارتباط است بين دو آدمي كه هر دو متعلق به يك دنيا هستند ولي به طور ذهني پيتر داراي گرايش هاي اين دنيايي است. از سويي اوليويا كه خود را در قالب اوليويا دانم جا زده است، با اين كه متعلق به اين دنيا نيست، تلاش ميكند كه خود را در اين شرايط موفق نشان دهد.

  صحبتها و نقطه نظرات اوليويا باعث ميشود تا كم كم رگه هاي ترديد در پيتر شكل بگيرد. خيلي مشخص است كه با توجه به ارتباط نزديكي كه پيتر با اوليويا داشت اين نكات براي او قابل دريافت تر می باشد. با اين كه اوليويا تلاش زيادي براي هماهنگي خودش با اين دنيايي ها ميكند، اما در اين مسير كاملا ناموفق به نظر ميرسد.

  اما بخش دوم افتتاحيه اين اپيزود به داستان يك سناتور ميپردازد. سناتوري كه در آغاز به نظر میرسد که خیلی انسان تر از چیزی است که باید یک سناتور باشد. او با بچه ها با مهربانی رفتار میکند و مشخص است که خود از این رفتار بیشتر خرسند است تا بچه ها, اما شوک داستان در لحظاتی بعد از این شکل میگیرد و این درست جایی است که سناتور تصادف میکند و به حالت کما میرود.
  در بیمارستان است که با ورود نیوتن به صحنه متوجه میشویم که این سناتور یکی از همان تغییر شکل دهنده هاست.
  شاید در ابتدا این مسئله کمی برایمان عجیب به نظر بیاید. اما با توجه به نوع رفتار اولیویا در اپیزود قبلی و همچنین واکنشهای نیوتن میشد تصور کرد که تغییر شکل دهنده ها از جوهره بهتری برای انسان بودن و وظیفه شناس بودن برخوردارند.

  با درگیری ای که میان فیلیپ برویلز و نیوتن در میگیرد کار به جایی میرسد که نیوتن از سر ناچاری مجبور به شلیک به چشم ون هورن میشود و از صحنه میگریزد.

  داستان فرینج از دید نگارنده درست از این جا وارد جریانی میشود که خیلی عمیق تر از کل داستان تا بدین جاست.

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: logoorg.png
مشاهده: 319
حجم: 29.8 کیلو بایت

  هوشها و انسانها!!!

  اپیزود آیا تغییر شکل دهنده ها هم خواب خواب گوسفند برقی میبینند، ایجاد کننده یک چالش بزرگ است بین موجوداتی که در دنیای موازی انسان نامیده میشوند اما میتوانند موجوداتی دیگر خلق کنند که خیلی از خودشان انسان تر به نظر میرسند.
  ابتدای امر این موضوع زیاد مشهود نبود و تغییر شکل دهنده ها موجوداتی خبیث و بی رحم به نظر میرسیدند.
  اما از ابتدای ورود اولیویای دنیای موازی به این دنیا ماجرا تغییر کرد و از این پس حتی نیوتن به عنوان فردی که رهبری تغییر شکل دهنده ها را به عهده داشت دچار تغییر ماهیت شد.
  نیوتن با این که همیشه هم مغز متفکر گروه بود اما در تقابل با اولیویا در این اپیزود روالی را در پیش گرفت که به طور مشخص از این پس باید حسرت نبودنش را در داستان بخوریم.
  در مقابل فکر برتر نیوتن در این داستان, اولیویا پخمه ای بیش به نظر نمیرسد و این هم شاید یکی دیگر از هنرهای آفرینندگان فرینج باشد که با چنین ترکیبی به جذابیتی جدید دست یافته اند. با ورود به زندگی سناتور ون هورن اینگونه به نظر میرسد که سازنده قصد دارد چهره انسانی تری از تغییر شکل دهنده ها نشان بدهد و به همین دلیل به طور مستقیم میبینیم که ارتباط او با همسرش به شکل مشخص و بارزی در داستان برجسته شده است.
  تذکری که نیوتن به اولیویا در مورد متهد نبودن به ماموریتش میدهد، دقیقا نکته ایست که اگر نیوتن نمی گفت هم بیننده در مورد اولیویا به آن رسیده بود.
  اولیویای دنیای مجازی آنقدر بی حس است که حتی نمیتواند درست نقش بازی کند و درست خود را در قالب اولیویا بگنجاند.
  این در حالی است که اگر او را با تغییر شکل دهنده ای که در قالب ون هورن جای گرفته مقایسه کنیم متوجه میشویم که آنقدر خوب در نقش ون هورن کار کرده و حس گرفته که حتی توانسته به عنوان یک موجود نیمه ربات با همسر او نیز ارتباط برقرار کند و در این ارتباط به یک جایگاه حسی فوق العاده دست پیدا کند.

  صحنه ای که از همسر ون هورن برای دست یافتن به مرکز حافظه او استفاده میشود کاملا موید این نکته است که اولیویا در انجام این ماموریت کاملا دچار سرگشتگی است, حال آنکه نیوتن و افرادش تاکنون هم توانسته بودند گام موثری در این باره بردارند.

  نکته دیگری که در اتفاقات دنیای موازی و دنیای ما همچنان به چشم می آید حضور تماشاگران در همه صحنه های داستان است.
  این که این افراد در هر دو دنیا حضور دارند این شائبه را ایجاد میکند که آیا اینها هم موجوداتی شبیه به تغییر شکل دهنده ها هستند؟
  در یک نگاه کلی به نظر میرسد که این افراد جدا از این که ناظر و محافظ نظم عمومی طبیعت دو دنیا هستند کاری خاصی نمیکنند.
  اما در این که این افراد هم مانند تغییر شکل دهنده ها موجوداتی ربات گونه باشند جای شک وجود دارند.

  اما در این اپیزود اتفاق دیگری می افتد که دیگر میتوان آنرا شاه بیت غزل تغییر شکل دهنده ها دانست!

  "ری"

  زمانی که نیوتن مجبور میشود برای نابود کردن حافظه ون هورن اقدام دوباره ای انجام دهد, داستان ما را با یکی دیگر از تغییر شکل دهنده ها آشنا میکند.
  "ری" یکی از مامورین نیوتن است که از قرار، قدمتش در یک شخصیت ثابت به بیش از 5 سال رسیده است.
  اگر به خاطر داشته باشید یکبار در فصل دوم فرینج با این مسئله روبرو شدیم که تغییر شکل دهنده ها نمیتوانند مدتهای طولانی در یک قالب بمانند و فردی که در قالب مامور فرانسیس فرو رفته بود از همکار خود شنید که نیاز به تغییر قالب دارد!

  از این مشکل که در داستان بگذریم به این جا میرسیم که ری آنچنان به همسر و فرزند خود علاقمند است که دیگر برایش سخت است که در قالب یک شکل دیگر فرو برود. او زمانی که نیوتن را میبیند متعجب میشود و حس او کاملا نشان میدهد که به هیچ وجه از دیدن نیوتن خوشحال نیست.

  روشی که ری برای نابود کردن حافظه ون هورن انتخاب میکند در این راستا است که به ماهیت حال حاضرش آسیبی نخورد و این کار فقط و فقط به خاطر علاقه ای است که به زندگی اش در این دنیا دارد و عشقی که به همسر و فرزندش پیدا کرده است.

  این که این اتفاق اصولا چکونه ممکن است را نمیتوان در این اپیزود باز کرد و از آن نتیجه گرفت اما با اتفاقاتی که در ادامه داستان رخ میدهد میتوان نتیجه گرفت که تغییر شکل دهنده ها آنچنان که به نظر میرسد دارای شعور هستند و میتوانند در طول زمان حتی دارای احساس و عاطفه نیز باشند.

  مشخص نیست که این اختراع را باید به آدمهای دنیای موازی تبریک گفت یا به نیرویی که ممکن است سرچشمه در همان سیستم عجیب والترنیت در دستیابی به اطلاعات نیاکان داشته باشد.
  در هر حال فرجام این کار برای افراد دنیای موازی چندان خجسته نیست.
  اولیویا به عنوان فردی که اکنون در این دنیا نفوذ کرده هر لحظه ناامید کننده تر از لحظه قبل به نظر میرسد, ری به دست نیوتن به قتل میرسد و نیوتن هم در نهایت به دست پیتر و اولیویا دستگیر میشود.

  تنها نکته مثبت این مسئله این است که حافظه ون هورن در نهایت به دست اولیویا می افتد تا با دستپاچگی آن را از دید پیتر مخفی کند.

  پایان داستان و نابودی نیوتن شاید یکی از دردناکترین اتفاقات فصل سوم فرینج باشد. نیوتن در طول فصل دوم و فصل سوم توانست شخصیت جالبی را در داستان خلق کند که مسلما بدون حضور او یک پای فعالیتهای افراد دنیای موازی در دنیای ما به شدت خواهد لنگید.

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: logoorg.png
مشاهده: 319
حجم: 29.8 کیلو بایت

  برآیند...

  اپیزود چهارم فصل سوم فرینج ادای احترامیست به موجوداتی به نام تغییر شکل دهنده ها. اسم این اپیزود کاملا به داشتن حس مثبت در این موجودات که شاید بتوان اکنون آنان را جذاب نیز دانست، اشاره دارد.

  نیوتن به عنوان رهبر این گروه در دنیای ما بارها تلاش میکند که نقطه ضعفهای اولیویا را به او تذکر بدهد, اما به نظر میرسد که هر چه داستان پیش تر میرود اولیویا بیشتر و بیشتر از دست نیوتن خسته میشود و آرزو میکند که شاید شرایطی پیش بیاید که به شکلی از دست او راحت شود.
  داستان اپیزود چهارم دقیقا فراهم آمدن این شرایط است. شروع آن به معرفی و افراد نفوذ کرده در دنیای ما می پردازد و در میانه آن با احساسات این موجودات بیشتر آشنا میشویم و در نهایت با نابودی نیوتن عملا مغز متفکر گروه را از دست رفته می بینیم و این دقیقا چیزی است که اولیویا از آن ناراحت نیست.

  در آخرین لحظات داستان، نیوتن تمام نقاط ضعف اولیویا را برمی شمارد و این باعث میشود که از این پس اولیویای دنیای موازی نزد بینندگان شخصیتی متزلزل تر داشته باشد.
  پایان بندی داستان ترکیبیست از مرگ فردی که اولیویا او را به مسخره ماشین میخواند و لحظات عاطفی بین اولیویای موازی و پیتر به همراه یک موسیقی، و این بیش از هر چیز ما را به یاد گفته نیوتن می اندازد.
  پس از من روزهای سختی پیش رو خواهی داشت!

  در پایان باید گفت که به نظر میرسد که فرینج در فصل سوم در حال پیدا کردن انسجام خود است. انسجامی که به نظر می رسید در 3 اپیزود اول وجود ندارد. من هم امیدوارم که شاهد روزهای جذابتری در فرینج باشیم.

  امیدوارم که این تحلیل نیز مورد توجه علاقمندان سریال فرینج قرار گرفته باشد.

  با تشکر ویژه از RASHNO عزیز بابت ویراستاری و Foxman عزیز بابت گرافیک

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: logoorg.png
مشاهده: 319
حجم: 29.8 کیلو بایت

  این تحلیل تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد.

  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 2. 3 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #2
  RASHNO آواتار ها
  وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج
  نوشته ها : 3,070
  سپاس ها : 6,228
  سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
  یاد شده
  در 2 پست
  تگ شده
  در 763 تاپیک

  پاسخ : 15- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

  من همونطوری هم که تو تاپیکهای قبلی تحلیل فرینج گفتم به این نتیجه رسیدم که احساس انسانهای این دنیا قوی تر از احساس انسانهای دنیای موازیست. والتر به دلیل احساسش دریچه ای به آن دنیا باز کرد که عواقب خطرناکی برای دو دنیا داشت. اما والترنیت به دلیل اینکه احساس ضعیفتری داره حاضره پیتر رو قربانی کنه بلکه دریچه بسته بشه.
  تغییر شکل دهنده ها هم ابتدای ورود به این دنیا بسیار خطرناک هستند اما اگر تحت تاثیر احساسات انسانی قرار بگیرند متاثر میشن و احساساتشون تحریک میشه. کما اینکه نیوتن چون مدت کمی در این دنیا کار کرد و تماسی هم با انسانی نداشت بسیار سنگدل و وحشی بود. شاید یکی از دلایلی که تو قوانینشون وجود داره که نباید مدت طولانی تو یه شکل بمونن همین نقطه ضعفشونه. یکی از بچه ها تو بحث اپیزودیک حرف جالبی زده بود. گفت بالاخره فهمیدیم مغز تغییر شکل دهنده ها کجاشونه
  ضمنا خوشحالم که اولیانت نتونسته تو این دنیا خودی نشون بده و داره یجورایی خودشو ضایع میکنه


  دوباره خواهيم روييد...
 5. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .


 6. #3
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,423
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : 15- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

  به هر حال به نظر میرسه که سوای خواص ربات گونه این افراد که در اون وظیفه شناسی و تعهد به اجرای ماموریت هم وجود داره بقیه اخلاقهای این تغییر شکل دهنده ها کاملا شبیه انسانهاست.
  اولیویا هم که کلا به نظر میرسه که سر رشته امور از دستش خارج شده و تنها کاری که میتونه انجام بده اینه که برای این که پیتر بیشتر بهش شک نکنه سعی کنه احساسات پیتر رو تحریک کنه که اونم متاسفانه بیش از پیش اسباب شک پیتر خواهد شد!
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 7. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .


 8. #4
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,423
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : 15- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

  به نظر میرسه که فرینج همچنان داره بینندگانش رو علی رغم جدابیتهای قسمتهای جدیدی از دست میده .
  من یک جایی خوندم که احتمال توقف داستان بیشتر شده و البته عجیب هم نیست.
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 9. #5
  ADoLF آواتار ها
  وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : Tehran
  نوشته ها : 1,539
  سپاس ها : 3,447
  سپاس شده 2,143 در 951 پست
  یاد شده
  در 5 پست
  تگ شده
  در 486 تاپیک

  پاسخ : 15- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود چهارم (?Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep)

  همانطور که خودت هم اشاره کردی فرخ جان ،
  فرینج تا اینجا کار زیاد حرفی برای گفتن نداشته و بعد از پایان طوفانی فصل دوم تا اینجا کمتر از حد انتظار ظاهر شده
  فعلا داره یه سری مسائل رو که راستش جوابشان زیاد هم مهم نبود رو میده
  مثلا دونستن اینکه مغز تغییر شکل دهنده ها کجاشونه (!) به چه درده بیننده میخوره
  این اپیزود فقط قصد داشت که نشون بده والتر صاحب مسوداینامیک شده و تغییر شکل دهنده ها سال هاست که در این دنیا هستند
  و طبق معمول هر قسمت ، رفتار عجیب پیتر و الیویا

  آنان که میفهمند عذاب میکشند
  و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند


 10. کاربر روبرو از پست مفید ADoLF سپاس کرده است .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. Swa.37- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود دوم (The Box)
  توسط FFKIA در انجمن تحلیل و بررسی سریال Fringe
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 09-08-2018, 22:21
 2. پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: 05-23-2011, 17:36
 3. Swa.36- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود اول (olivia)
  توسط FFKIA در انجمن تحلیل و بررسی سریال Fringe
  پاسخ ها: 7
  آخرين نوشته: 05-20-2011, 19:52
 4. Swa.38- تحليل و بررسي وقايع فصل سوم سریال فرینج اپیزود سوم (Plateau)
  توسط FFKIA در انجمن تحلیل و بررسی سریال Fringe
  پاسخ ها: 14
  آخرين نوشته: 05-19-2011, 20:03
 5. بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت چهارم (Do Shapeshifters Dream of Electric Sheep?)
  توسط ScarFace در انجمن بحث اپيزوديك سريال Fringe
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: 10-19-2010, 13:55

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •