سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh گفتگو با همسر سحرقریشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
نمایش شاخه ای1علاقمندی ها

موضوع: گفتگو با همسر سحرقریشی

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

گفتگو با همسر سحرقریشی

زنی را که شش ماه است ازاوخبر ندارم نمی خواهم

مهران اخوان ذاکری در یادداشتی تاسف انگیز با بیان جزئیاتی از زندگی شخصی خود، اینگونه از همسر بازیگرش سخن گفته است.
    5 سال است خانم "سحر قریشی" همسر قانونی من است.
    همیشه به نیکی از من یاد کرده و در چند مصاحبه اش در نشریات مختلف گفته" اگر همسرم اراده کند یا اجازه ندهد دیگر بازی نمی کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می دهم که به زندگی شخصی ام لطمه وارد نشود. همسرم همواره مشوق و پشتیبانش بوده ! "
    اما اکنون دیگر من موافق بازیگری همسرم نیستم. پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!
    به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند.
    اکثر تهیه کننده ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند به غیر از تهیه کننده فیلم "دلنوازان" که با من برخورد بدی هم داشت.
    جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد. به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟
    در حال حاضر تصمیم گرفته ام از همسر هنرپیشه ام جدا شوم و او را طلاق خواهم داد و در این مدت نیز حضور در دادگاههای مختلف وقتی به او نمی داد که مصاحبه کند.
    نامه ام را با این جمله به پایان میبرم که "پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند."

منبع : http://www.irasun.com

ویرایش توسط 1CHAMPION : 11-09-2010 در ساعت 17:22
    The Pianist به این پست علاقمند بوده است.
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

2. 14 کاربر از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده اند .

3. # ADS

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

پاسخ : صحبتهای همسر سحرقریشی

آدمهایی که با به دست آوردن موقعیتی، گذشته خودشون رو فراموش میکنن، به نظر من از انسانیت دور شدن.

واقعاً جای تاسف داره

من که برای شوهر این خانم بی جنبه خیلی دلم میسوزه. خوبه حالا تو یه سریال در پیت بازی کرده و کمی معروف شده اونم بخاطر چهرش اگر هالیوود میرفت چیکار میکرد؟؟؟

5. 3 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

این اون بود!؟ یا اون این بود!؟
    John Christopher Depp II آواتار ها
    وضعیت : John Christopher Depp II آنلاین نیست.
    سپاس ها : 644
    سپاس شده 339 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 12 تاپیک

واقعا از دست بعضیها!
    واقعا کباب شدم از صبحتهای این مرد!
    منم اگه بودم ردش میکردم یه همچین زنیو!

"
    پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند."

7. 2 کاربر از پست مفید John Christopher Depp II سپاس کرده اند .

نازنین آواتار ها
    وضعیت : نازنین آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 2 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

این آقای محترم از همون اولش باید فکر اینجا رو می کرد. چطور احتمال نداده زن خوش چهره اش بعد از اینکه معروف بشه دیگه فقط متعلق به اون نیست. به هر حال مایه تأسفه که چنین بازیگرانی داریم

البته می شه با اطمینان گفت که اکثر بازیگرها به استثنای اونهایی که کمی قید و بند تو زندگی شخصی خودشون دارند فقط در پشت چهره پرده تلوزیون و سینما دوست داشتنی هستند نه بیشتر

9. 2 کاربر از پست مفید نازنین سپاس کرده اند .

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

به نظر من هم آقای اخوان ذاکری باید از اون اول فکر این جا ها رو میکرد....
    دختر ها و زن های خوش چهره تو جامعه ما حتی اگر جلوی دوربین هم نروند تو محیط اجتماع کسایی هستند که اونا رو از چنگ متعلقینشون می کشن بیرون... چه برسه به این خانوم که جلوی دوربین بوده و خوب از قیافه هم چیزی کم نداره!
    ولی خب دیگه چه میشه کرد... این هم از جامعه ی بازیگریه ما !!!
    واقعا از حرف های آقای اخوان ذاکری ناراحت شدم و متاسف برای همچین خانومی ...

11. 2 کاربر از پست مفید *sOlii* سپاس کرده اند .

Broken Hearts Make It Rain
    Cold Hand آواتار ها
    وضعیت : Cold Hand آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,211
    سپاس شده 2,492 در 689 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 560 تاپیک

پاسخ : گفتگو با همسر سحرقریشی

کلا که از سحر قریشی خوشم نمیومد.این قضیه هم باعث شد که درآینده هم خوشم نیاد ازش..
    بازیه شاخی هم ارائه نداده از خودش که فقط بخاطر چهره اش اسم در کرده
    زندگی هیچ نمیگوید...نشانت میدهد!

13. کاربر روبرو از پست مفید Cold Hand سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

دوستان...دوستان
    تا زمانی که حرف های سحر قریشی را نشنوید هیچ اظهار نظری نکنید که این درست میگه اون کارش اشتباه بوده.
    کار ما ایرانی ها البته بعضی هامون همینه...تا یچی میشه از بالا به قضیه نگاه میکنیم و یک طرفه حکم هم صادر میکنیم.
    مگه زندگی شخصی این دو رو میشناید؟مگه باهاشون زندگی کردید؟مگه میدونید دعواشون سر چه موضوعی بوده؟
    آخه چجوری واقعا میتونید این قدر راحت اظهار نظر و دخالت کنید تو زندگی خصوصی کسی؟!!!!!

یکی اومده توی روزنامه یه چی گفته شما هم باور میکنید منطقتون هم جحرف های یک نفره که تو روزنامه اومده گفته؟!!!!!...یعنی چون گفته سحر قریشی مثلا آدم بده داستان میشه؟
    از کجا معلوم اون درست میگه؟شاید سکوت سحر قریشی بخاطر دلیلیلیه؟

واقعا بعضی موقع هم وطنانم من رو سوپرایز میکنند با حرفا و عقایدشون

15. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,009
    سپاس شده 4,809 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

به واقع سخنان ناراحت کننده ای بود
    متاسفانه اکثر بازیگران جامعه ما فقط مترصد فرصتی هستند تا کمی مشهور شده و پس از اون هرچه از گذشته خودشون به یاد داشته و دارند رو به کل فراموش کنند.
    نمیشه گفت چطور این آقا فکر اینجاهاش رو نمی کرده که با یک بازیگر زن ازدواج کرده؟
    درسته که نمیشه از بحث اخلاقیات گذشت و اینطور چیزا. اما ما هم نباید فراموش کنیم که 5 سال قبل این خانم سحر قریشی، "سحر قریشی" نبود.
    زنی که در حال حاضر به این راحتی از شوهرش چه از نظر روحی و روانی و چه از نظر فیزیکی به دوره نباید این رو از یاد ببره که اگر تشویق های همسرش (کاری به درست یا اشتباه بودن ندارم) نبود، ایشون هم الآن به جایی نمی رسید.
    نکته جالب و البته شگفت انگیز برای من اینه که این خانم بازیگر مطرح و خاصی هم نیست، بازیگری خوب و در سطح بالا نیست که بشه اون رو خیلی مطرح حساب کرد.
    اما همه ما هم این رو می دونیم که هنرمندان به خصوص بازیگران خیلی تو چشم هستند و توجه بسیاری به اونها میشه. پس این امر سبب میشه که به نوعی تعلق به فرد خاصی نداشته باشند.
    حرف که در این مورد زیاد میشه زد. اما یکیش که خیلی مهمه اینه که نباید احلاقیات رو فدای شهرت و مادیات کرد

17. 2 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

maryam069 آواتار ها
    وضعیت : maryam069 آنلاین نیست.
    سپاس شده 7 در 6 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

عکس سحر قریشی در کنار امید علومی
    ماجرای ازدواج سحر قریشی با امید علومی

در سال 95 خبرهایی مبنی بر نامزدی سحر قریشی با امید علومی منتشر شد و کمی بعد سحر قریشی در مصاحبه اش اعلام کرد که به هر حال من در شرایطی نیستم که تنها بخواهم زندگی کنم من امید را از قبل می شناختم و الان در مرحله نامزدی هستیم و به صورت محرم برای آشنایی بیشتر باهم دوست هستیم. اما مدتی بعد در مصاحبه جدیدش اعلام کرد که هنوز مجرد است و فعلا کارهای مهم تری دارد که باید انجام داد. و هیچ وقت معلوم نشد که چرا رابطه نامزدی خانم قریشی با امید علومی منجر به ازدواج نشد.
    ماجرای ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

پاییز 96 شایعه ای در مورد ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی در فضای مجازی پخش شد. این شایعه با توئیت مهدی طارمی که نوشته بود : " یک زن تمام زیبایی ایش را مدیون مردی است که آن ها را عاشقانه می بیند" ایجاد شد و حسین ماهینی با کامنتی که نوشته بود : " سی خاطر دومادمون عروس دوست داریم" به این شایعه ها قوت بخشید. اما بعد ها این خبر از طرف مهدی طارمی تکذیب شد ولی سحر قریشی در تماس تلفنی حرف هایی زد که به این شایعه ها تا حدی قوت بخشید سحر قریشی گفت : این بار قرار است با کی ازدواج کنم؟ فکر می کردم می خواهید درباره برادرم با من مصاحبه کنید من ازدواجم با آقای فوتبالیست را نه تأیید می کنم نه تکذیب چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع دوباره محبور به مصاحبه شوم.

maryamnaz آواتار ها
    وضعیت : maryamnaz آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

چند نکته جالب راجب سحر قریشی

وی در مصاحبه با یک مجله اینترنتی از علاقه خود به حرفه بازیگری قبل از ورود به مدرسه و دوران کودکی گفت حتی زمانی که کودک بوده و کارتون تماشا میکرده کارهای شخصیت های کارتونی و سینمایی را تقلید می کرده و دوستانش در مدرسه و ان زمان به وی گفته اند که تو بازیگر خوبی می شوی و در زمان دبیرستان وارد محیط تئاتر شده است
    قریشی از ورودش به عرصه بازیگری این طور می گوید که در به واسطه یک آشنا که از دوستان همسر بنده بود پیشنهاد تست بازیگری برای فیلم لج و لجبازی در سال 88 شد که بنده هم قبول شدم و در کنار سیاوش خیرابی به بازی پرداختم جناب خیرابی بنده را به کارگردان سریال دلنوازان معرفی کردند برای تست و به بازی در نقش یلدا پرداختم و به شهرت رسیدم
    عدم علاقه سپهر بردار سحر قریشی به بازیگری

برادرم سپهر با توجه به اسرار من اصلا علاقه ای به کار بازیگری ندارد و بنده بارها با ایشان صحبت کردم و مورد تایید کارگردان ها و تهیه کنندگان معروفی هم قرار گرفته اما علاقه ای به این کار ندارد با این حال من بازیگری را در سپهر می بینم به درخواست من در یک تلفه فیلم بازی کرد

ازدواج اول سحر قریشی و مهران اخوان ذاکر و علت جدایی
    وی قبل از شروع حرفه بازیگری در سن کم هفده سالگی با همسرش اولش مهران اخوان ذاکر در سال هشتاد و سه ازدواج کرد اما بعد از سال هشتاد و هشت جدا شدند همسرش اینگونه این موضوع را بیان کرد که سحر همزمان با پخش سریال دلنوازان به شهرت خاصی رسید و رفتارهای غیرعادی با من داشت و بنده چندین ماه از ایشنا خبر نداشتم تا اینکه به دادگاه شکایت کردم و ما از هم جدا شدیم و طلاق گرفتیم

ازدواج دوم سحر قریشی و محرمیت با امید علومی

سحر قریشی در برنامه دید درشب رضا رشیدپور با توجه به سوال مجری به ازدواج با امید علومی واکنش نشان داد حتما یک نسبتی با من دارد بی شک من یک زنی هستم که با توجه به شرایط حاضر امکان تنها زندگی کردن را ندارم من با امید نامزد محرم هستیم و هنوز به مرحله ازدواج نرسیدیم اما برای آینده برنامه زیاد داریم و آشنایی بنده با ایشان مربوط به حال حاضر نیست و از قدیم می شناختم

وی علاقه زیادی به لباس و مد دارد تا جایی که به برند لباس ایرانی کمد را ثبت کرده است و تمام طرح ها و مدل لباس های ایرانی طراحی به سبک روز و مدل این لباس ها خودش هست و در برخی موارد مادرش بابت طراحی لباس ها کمکش می کند البته فعلا این برند شروع به کار نکرده است

منبع : سحر قریشی بیوگرافی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)