سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دریافت کتابهای مصطفی مستور

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دریافت کتابهای مصطفی مستور

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

دریافت کتابهای مصطفی مستور

مصطفی مستور در ۱۳۴۳ در اهواز به دنیا آمد. وی در سال ۱۳۶۷ در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتي اصفهان فارغ‌التحصیل شد و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی بوده و هم اکنون ساکن اهواز می‌باشد. مصطفی مستور نخستین داستان خود را با عنوان دو چشمخانه خیس در سال ۱۳۶۹ نوشته و در همان سال در مجلهٔ کیان به چاپ رساند. وی نخستین کتاب خود را نیز در سال ۱۳۷۷ با عنوان عشق روی پیاده‌رو شامل ۱۲ داستان کوتاه به چاپ رساند.

2. کاربر روبرو از پست مفید PHOENIX سپاس کرده است .

3. # ADS

PHOENIX آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

این رمان هجده بار تجدید چاپ شده است و این نسخه از روی چاپ پانزدهم آن برداشته شده است.و موفق به کسب جایزه برگزیده ی جشنواره ی قلم زرین به عنوان بهترین رمان سال های 1379 و 1380 شده است.

كاش يك تكه سنگ بودم. يك تكه چوب. مشتي خاك. كاش يك سپور بودم. يك نانوا. يك خياط. دستفروش. دوره گرد. پزشك. وزير. يك واكسي كنارِ خيابان. كاش كسي بودم كه تو را نمي شناخت. كاش دلم از سنگ بود. كاش اصلا دل نداشتم. كاش اصلا نبودم. كاش نبودي. كاش مي شد همه چيز را با تخته پاك كن پاك كرد. آخ مهتاب! كاش يكي از آجرهاي خانه ات بودم. يا يك مشت خاك باغچه ات. كاش دستگيره اتاقت بودم تا روزي هزار بار مرا لمس كني. كاش چادرت بودم. نه، كاش دستهايت بودم. كاش چشمهايت بودم. كاش دلت بودم. نه، كاش ريه هايت بودم تا نفس هايت را در من فرو ببري و از من بيرون بياوري. كاش من تو بودم. كاش تومن بودي. كاش ما يكي بوديم. يك نفر دوتايي!

PHOENIX آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

فعل خداوند

نوشته مصطفی مستور
    از مجموعه داستان چند روایت معتبر

همه چیز از دو هفته قبل شروع شد. اوالی الیاس موضوع را جدی نگرفت اما کمکم نگران شد . جریان را که برای نامزدش توضیح داد، میترا گفت: «لابد این روزها تلویزیون نگاه کردی. میخوای بریم شمال و آب و هوا تازه کنی؟»
    الیاس چیزی نگفت اما وقتی حادثه تکرار شد ، وحشت زده شد. میترا این بار گفت:« میخوای بریم پیش دکتر الوند؟ الوند روان پزشک خانوادگی ماست .»
    الیاس گفت: «روان پزشک؟»

PHOENIX آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

در چشمات شنا می کنم و در دستهات می میرم

نوشته مصطفی مستور
    از مجموعه داستان چند روایت معتبر

پدرم در مراد آباد به دنیا آمد. در مراد آباد مرد. اما هرگز نایت کلاب ندید. ندید در دانسینگ ها چراغ ها رقص نور میکنند و مردان و زنان درهم وول می خورند. پدرم مرد و شلوارک داغ ندید. چراغ خواب قرمز ندید . مرد و چشمش به پرده سینما نیفتاد ویدیو ندید. شوی مایکل جکسون تماشا نکرد. تا باران ببارد پدرم چشمش به آسمان بود. بعد که می بارید دائم خیره به زمین بود تا سبزه ها در بیایند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع