مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ال کلاسیکو : رئال مادرید _ بارسلونا (Copa Del Rey) - صفحه 9

نمایش نتایج نظرسنجی: نتیجه بازی بارسلونا و رئال مادرید؟؟؟

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسا میبره

12 44.44%
  • مساوی میشه

3 11.11%
  • رئال میبره

12 44.44%
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 83 , از مجموع 83

موضوع: ال کلاسیکو : رئال مادرید _ بارسلونا (Copa Del Rey)

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

ال کلاسیکو : رئال مادرید _ بارسلونا (Copa Del Rey)

با عرض سلام و خسته نباشید
    خب ال کلاسیکو نزدیکه فقط چند روز دیگه تا حساس ترین دربی جهان مونده
    به نظرتون کی میبره،اصلا بازی برد داره

تقابل رونالدو و مسی وای چه شود

بارسلونا __ رئال مادرید

ویرایش توسط 1CHAMPION : 11-22-2010 در ساعت 23:48
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

2. 4 کاربر از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده اند .

3. # ADS

ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

پاسخ : رئال مادرید _ بارسلونا

چه حس جالبی بهم داد وقتی داور کل رئال رو به خنده گرفت !
    تسلیت میگم به همه رئالی های سایت ..
    غصه نخورید .. سال بعدی هم هست !

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

5. # ADS

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,631
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

پاسخ : الکلاسیکو : رئال مادرید _ بارسلونا (Copa Del Rey)

ال کلاسیکو اینبار در کوپا دل ری
    پنجشنبه ساعت 00:30

مورینیو: جام حذفی هدف سوم ماست!

ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با بارسلونا به دفاع از کریستیانو رونالدو پرداخت :" من یک سال و نیم با او بوده ام که گلهای زیادی به ثمر رسانده . یکی از این گلها به ما یک جام داد و او با این که چند هت تریک داشته ، باید بگویم که نیمه دومش برابر مایورکا را دوست داشتم . بدون این که به دنبال بازی زیبا و ارائه بهترین نسخه ی خود باشد ، مثل یک کارگر تلاش کرد ، توپ ربایی کرد و تا پای جان جنگید . به کسی اجازه نداد که از او رد شود . بدون این که بخواهد بهترین بازیکن زمین باشد ، خوب جنگید . "

به نقل از مرجع خبري رئال مادريد،مورینیو درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که هنوز ترکیبش را تعیین نکرده و به همین علت چیزی فاش نکرد و در مورد نتیجه خود گفت :" من فقط می خواهم که صعود کنیم . این نتیجه ایده آل است . ممکن است که در خانه ببازی و صعود کنی ، چیزی معلوم نیست . "
    در مورد این که خودش نسبت به بازی 4شنبه با چه انگیزه ای به ورزشگاه می رود با ناراحتی پاسخ داد :" در طول دوران کارم چقدر جام برده ام ؟ در هر بازی ، اولویت های شخصی برای خودم تعیین می کنم که با توجه به آن ناراحت یا خوشحال می شوم . "
    درباره شرایط دی ماریا گفت :" آن طور که انتظار می رود خوب نیست ، اما منتظر خواهیم ماند . در لیست قرار می گیرد . "
    آقای خاص در این باره که آیا بنزما و ایگواین را در کنار هم قرار می دهد یا نه گفت :" تیمم را نمی خواهم بگویم. هنوز آن را مشخص نکرده ام . هر ترکیبی بگذارم مورد انتقاد قرار می گیرم ، اما به حرفهایی که زده می شود توجه ندارم . "
    در ادامه تاکید کرد که هدف تیمش لالیگاست و نه کوپا :" برای ما ، هدف لالیگاست . من اهدافم را عوض نمی کنم . اما طبیعتا اگر جای کوپا ، در یک تورنمنت دوستانه در تابستان هم بازی می کردیم ، من می خواستم که برنده شویم . کوپا هدف سوم ماست اما در بازی فردا به دنبال برد هستیم . چه در لالیگا ، چه در چمپیونزلیگ و چه در کوپا بازی کنیم ، نمی خواهیم که بازنده باشیم . تیمی که حذف شود ، دو بازی کمتر انجام می دهد ، آن هم در فوریه ای که چمپیونزلیگ برگزار می شود و این برتری را دارد که بیشتر استراحت کند . اما دروغ نمی گوییم ، ما دوست داریم که آن دو بازی را داشته باشیم ، بارسا هم همین طور

گواردیولا: اگر پینتو را بازی ندهم به او خیانت کرده ام؛هنوز نمی دانم داور بازی چه کسی است

پپ گواردیولا مربی جوان بارسلونا در کنفرانس خبری اش پیش از دیدار امشب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو درمورد جنجال داوری به صحبت پرداخت
    این درحالی است که در دو بازی اخیر بارسلونا داوری به ضرر تیم کاتالان بوده و تعدادی از بازیکنان بارسا دراین باره به انتقاد پرداخته اند. گواردیولا در این باره گفت:« داوران کار خیلی سختی دارند. فردا (چهارشنبه) میلیون ها نفر آنها را تماشا می کنند و نمی خواهند که او اشتباهی را مرتکب شود. بازیکنان هم نمی خواهند که داور اشتباه کند. فوتبال هرروز سریع تر از قبل می شود. من سعی می کنم که بازیکنانم این را درک کنند.من کسی نیستم که به آنها بگویم که چه می توانند بگویند و چه نمی توانند برزبان بیاورند. آنها در طول این 4 سال می دانند که من هیچ وقت در مورد داوری ها صحبت نکرده ام. بارها شده که حتی نمی دانم که کدام داور بازی ما را قضاوت خواهد کرد. همین الان هم نمی دانم که داور بازی 4شنبه شب کیست.»

مربی جوان بارسا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که در دیدار 4شنبه شب برنابئو پینتو دروازه بان تیم خواهد بود:« من همیشه به این فکر می کنم که به برنابئو برویم و ببینیم که چه اتفاقی می افتد که این بازی ها جاودانه می شوند. رئال همیشه به تیم تو گل می زنند؛ شوتی تماشایی از بیرون محوطه جریمه .رئالی ها در ضربات ایستگاهی خیلی قدرتمند هستند . تنها راهی که می توان به یک نتیجه مطلوب دست یافت ؛ این است که به قصد پیروزی وارد زمین شویم، توپ را بگیریم و با مالکیت توپ مانع از ضد حملات شویم. سعی می کنیم و می دانیم که 180 دقیقه زمان داریم.اگر با فکر بازی برگشت به میدان برویم، به مشکل برمی خوریم. پینتو دراین بازی در دروازه ما قرار می گیرد. اگر او دراین بازی در ترکیب قرار گیرد،به او خیانت کرده ام.»

7. 4 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

.:Reza:. آواتار ها
    وضعیت : .:Reza:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,499
    سپاس شده 741 در 294 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 245 تاپیک

پاسخ : ال کلاسیکو : رئال مادرید _ بارسلونا (Copa Del Rey)

رئال از نظر روحی دیگه به بارسلونا باخته!
    رئال حتی اگه خیلی هم قدرتمند باشه حالا حالا ها دیگه نمیتونه بارسلون رو به سادگی ببره!

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)