سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی کتاب

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
نمایش شاخه ای8علاقمندی ها

موضوع: معرفی کتاب

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,323
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

جعبه مدال ها

Icon14 معرفی کتاب

آخرین کتابی که خواندید را معرفی کنید ...
    ...All and more | همه‌ی فیلم‌هایی که دیده‌ام

حال همه‌ی ما خوب است؛ اما تو باور نکن!

2. # ADS

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

آخرین کتابی که خوانده ام "سلاخ خانه شماره پنج" نام دارد که نوشته کورت ونه گات جونیر نویسنده معاصر امریکاییست.
    این کتاب توسط ع.ا.بهرامی ترجمه و توسط انتشارات روشنگران و مطالعات زنان چاپ شده است.
    این کتاب به سفر در زمان میپردازد و مسیر داستان در سالهای خلال جنگ جهانی دوم و پس از آن است. نویسنده در این داستان سعی کرده تا ما را با دنیای جدیدی از سفر در زمان آشنا سازد. ضمن اینکه نگاهی منتقدانه به جنگ جهانی دوم و بمباران شهر درسدن می اندازد.
    جان مایه اصلی آثار ونه گات، حمایت از ارزشهای سنتی طبقه متوسط است. وی در سال 1969 بر اساس خاطرات و مشاهداتش در درسدن این کتاب را نوشت که هیاهوی بسیاری برانگیخت و منتقدان درباره آن اظهارنظرهای گوناگونی کردند. به رغم نظرات مخالف و موافق کتاب به سرعت فروش رفت و فیلم موفقی هم بر اساس آن ساخته شد.
    این کتاب در 263 صفحه چاپ شده است.
    ویرایش توسط RASHNO : 07-28-2010 در ساعت 17:41

دوباره خواهيم روييد...

4. 2 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,847 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

آخرین کتابی که خوندم کتاب لاست بود
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,323
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

جعبه مدال ها

آخرین کتابی که خوندم ...
    کتاب دور دنیا در هشتاد روز بود ... اثر نویسنده مشهور، ژول ورن ...
    فیلمش رو قبلاً دیده بودم (با هنرمندی جکی چان) ...
    واسه همین داستانش خیل واسم جذابیت نداشت ...
    ولی کلاً عالی بود ...
    بعداً نوشت :
    آقای فوگ مردی مرموز و البته خیّر است که در گروه رفرم عضویت دارد ...
    تمام کارهای او فوق العاده منظم است ...
    در یکی از روزها به دلایلی با دوستانش در باشگاه رفرم شرط بندی میکند که طی هشتاد روز دور دنیا را خواهد زد ...
    و با خدمتکار جدیدش که یک پسر جوان فرانسوی به نام گامبالستا است سفرش را آغاز می کند ...
    در این بین کارآگاه فیکس که فکر می کند دزدی ای که اخیراً در بانک انگلستان اتفاق افتاده کار اوست ...
    به دنبال وی به راه می افتد تا وقتی که مجوز بازداشت آقای فوگ به دستش برسد ...
    ویرایش توسط AloneDreamer : 07-28-2010 در ساعت 19:37
    *Дыхание* به این پست علاقمند بوده است.
    ...All and more | همه‌ی فیلم‌هایی که دیده‌ام

حال همه‌ی ما خوب است؛ اما تو باور نکن!

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

دوستان حداقل چند خط در مورد داستان توضیح بدین تا دیگران هم تا حدی بااین کتاب آشنا بشن، ممنون

دوباره خواهيم روييد...

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

آخرین کتابی که خوندم و تمومش کردم ، امیل از ژان ژاک روسو

امیل یه اثر تربیتی فوق العاده تو حیطه روانشناسیه . در این کتاب روسو یه فرزند نمادین رو تصور می کنه برای خودش ، که توی شرایط خوبی به دنیا اومده و حالا شروع می کنه به تربیت این آدم از بچگی تا بزرگی و ایده آلهای ذهنی خودش رو در مورد اون به اجرا می ذاره .بسیار حرفا و نکات خوبی راجع به مسائل محتلف اجتماعی بیان می کنه ، دوران نوجوانی ، تربیت دینی ، زن ، اصول اجتماعی و سایر چیزها .برای کسانی که به روانشناسی علاقه دارن توصیه می کنم بخونن.

یه بخشی از کتاب هم هست که من خیلی دوست دارم ، سخنانی از یه کشیش روشنفکر ،اینجا براتون می ذارم :

می گویند خدا سخن گفته است .البته این مطلب بزرگی است .خدا به کی سخن گفته است ؟به آدمیان .
    چرا من صدای او را نشنیدم؟برای اینکه آدمیان دیگری را مأمور ساخته است که سخنان او را به شما برسانند.
    فهمیدم ، آدمیان کلماتی را که خدا فرموده است ، برای من تکرار می کنند.البته دوست تر داشتم خودم صدای خدا را شنیده باشم .برای او که اشکالی نداشت ، و مرا هم از خطر فریب خوردن حفظ می کرد ، برای اینکه تو گول نخوری ، خدا ماموریت رسولان خود را واضح ساخته است .به نحوی که شک در آن راه نمی یابد.
    چگونه؟ - از طریق معجزات .
    این معجزات کجاست ؟در کتابها
    کی این کتابها را نوشته ؟آدمیان
    کی این معجزه ها را دیده است ؟آدمهایی که شهادت می دهند.
    عجب!
    همه اش شهادت آدمیان ، همه اش آدمیانی که آنچه را آدمیان دیگر نقل کرده اند برای من تکرار می کنند.چقدر آدم میان من و خدا واسطه می شود . بسیار خوب .بیانات این آدمها را بررسی می کنیم ، تحقیق می کنیم .اما آیا اگر خدا مرا از این کار پر زحمت معاف داشته بود ، او را با حضور قلب کمتری عبادت می کردم ؟

immortal و desmound به این پست علاقمند بوده اند.

Amin آواتار ها
    وضعیت : Amin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 294
    سپاس شده 754 در 236 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 14 تاپیک

جعبه مدال ها

آخرین مجمعه داستان جناب مسطفی مستور ، به نام تهران در بعد از ظهر ، باز هم سبک آشنای قبلی ، باز هم چند روایت معتبر، یک کتاب دوست داشتنی دیگر برای همه ی کسانی که مصطفی مستور را دوست دوست دارند ، اگر عاشق کار های قبلی آقای مستور هستید این کتاب را بخوانید، اگر دنبال کارهای جدید آقای مستور هستید، باز هم این کتاب توصیه می شود، این کتاب هم مجموعه داستان هست داستان هایی که کاملا آدم را درگیر خود می کند؛ داستان های چند روایت معتبر درباره ی بهشت و تهران در بعد از ظهر داستان های پیشنهادی من است ، و که در اولی زندگی و عشق از نگاه یک کودک ساده و دوست داشتنی عقب مانده ی ذهنی و دومی داستانی از عشق و زندگی و پیوند آن با تهران امروز ، اگر می خواهید بدانید اگر در فضای خشک و سخت تهران بزرگ جایی برای گریه هم باقی مانده این داستان را بخوانید.....
    نام داستان های این کتاب به شرح زیر است
    هیاهو در شیب بعداز ظهر : دوستان جوانی که با هم بیرون رفته ناد و الیاس صوفی مسلک از بقیه جدا شده و به دنبال عکاسی می رود .
    چند روایت معتبر درباره ی بهشت : کله کدو بچه ی عقب افتاده ای است که عاشق موهای خواهرش منیژه می باشد .
    تهران در بعد از ظهر : چند روایت مختلف از رابطه زنان و مردان در تهران .
    چند روایت معتبر درباره ی دوزخ : دختری که ذره دره از معصومیت دور شده و مسیر زندگی اش تغییر کرده است .
    چند روایت معتبر درباره ی برزخ : پسر که عاشق سوفیا و سارا شده است .
    چند مسئله ی ساده : ده مسئله مختلف اجتماعی
    ویرایش توسط Amin : 07-28-2010 در ساعت 21:40

10. کاربر روبرو از پست مفید Amin سپاس کرده است .

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

آخرین کتابی که خودم کتاب پدر خوانده بود
    که واقعا اثری ماندگار هست با اینکه فیلم پدر خوانده رو از روی این کتاب ساختن و خیلی از مطالب رو توی فیلم نیاوردند باز هم فیلم فوقالعاده ای شد و حالا چه برسه به کتاب که کامل تر هم هست. و دیگه چون اکثرا فیلم رو دیدن دیگه توضیحی نمیدم...
    نکته: و این کتاب از اون جمله کتاب هایی است که به نیت خوندن 20-30 صفحه میخونی ولی میبینی که یکدفعه 100 صفحه تموم شد

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_faghathamin نمایش پست ها

آخرین مجمعه داستان جناب مسطفی مستور ، به نام تهران در بعد از ظهر ، باز هم سبک آشنای قبلی ، باز هم چند روایت معتبر، یک کتاب دوست داشتنی دیگر برای همه ی کسانی که مصطفی مستور را دوست دوست دارند ، اگر عاشق کار های قبلی آقای مستور هستید این کتاب را بخوانید، اگر دنبال کارهای جدید آقای مستور هستید، باز هم این کتاب توصیه می شود، این کتاب هم مجموعه داستان هست داستان هایی که کاملا آدم را درگیر خود می کند؛ داستان های چند روایت معتبر درباره ی بهشت و تهران در بعد از ظهر داستان های پیشنهادی من است ، و که در اولی زندگی و عشق از نگاه یک کودک ساده و دوست داشتنی عقب مانده ی ذهنی و دومی داستانی از عشق و زندگی و پیوند آن با تهران امروز ، اگر می خواهید بدانید اگر در فضای خشک و سخت تهران بزرگ جایی برای گریه هم باقی مانده این داستان را بخوانید.....
    نام داستان های این کتاب به شرح زیر است
    هیاهو در شیب بعداز ظهر : دوستان جوانی که با هم بیرون رفته ناد و الیاس صوفی مسلک از بقیه جدا شده و به دنبال عکاسی می رود .
    چند روایت معتبر درباره ی بهشت : کله کدو بچه ی عقب افتاده ای است که عاشق موهای خواهرش منیژه می باشد .
    تهران در بعد از ظهر : چند روایت مختلف از رابطه زنان و مردان در تهران .
    چند روایت معتبر درباره ی دوزخ : دختری که ذره دره از معصومیت دور شده و مسیر زندگی اش تغییر کرده است .
    چند روایت معتبر درباره ی برزخ : پسر که عاشق سوفیا و سارا شده است .
    چند مسئله ی ساده : ده مسئله مختلف اجتماعی
    مرسی امین جان. حالا اگه کتابهای دیگه مصطفی مستور رو خونده باشی متوجه می شی که کتابهاش همه به هم ربط داره ، و دقیقا شخصیتهایی که تو این کتاب نام برده ، تو کتابهای دیگش هم مثل « من گنجشک نیستم » تکرار شده ، و انگار کتابهاش ادامه همدیگست. ولی در کل من نوشته هاشو خیلی دوست دارم .

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

پاسخ : آخرین کتابی که خواندید را معرفی کنید ...

آخرین کتابی که خوندم و البته برای دومین بار، کتاب پاییز پدرسالار نوشته گابریل گارسیا مارکز بود که خیلی آموزنده است.امیدوارم دوستان فرصت کنند و بعد از صد سال تنهایی این کتاب رو هم بخونند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع