مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh فراماسونری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: فراماسونری

 1. #1
  RASHNO آواتار ها
  وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج
  نوشته ها : 3,070
  سپاس ها : 6,228
  سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
  یاد شده
  در 2 پست
  تگ شده
  در 763 تاپیک

  فراماسونری

  نویسنده: نوروز اکبری زادگان  الف- فراماسونری جهانی
  فراماسون گرفته شده از کلمه فرانسوی فرانماسون (franemason) بوده که ترجمه لغوی آن "بنّای آزاد" می باشد. تاریخ تشکیل فراماسون ها به قرون وسطی برمی گردد و بدین نحو که در آن ایام بنّاههای آزاد روز مزد دوره گرد، با تشکیل اتحادیه ای در شهری از فرانسه گرد هم آمده و برای پیش برد منافع مشترک شان تصمیماتی اتخاذ می کردند و آن ها پس از مدتی تشکیلاتِ مخفی و زیرزمینی خود را به نام فراماسون نامیدند… در قرون 18 و 19 میلادی تشکیلات فراماسون به خدمت امپریالیسم درآمد و همانند میسیون ها (هیأت های مذهبی) به عنوان جاده صاف کن استعمار به مناطق مختلف دنیا گسیل داده شدند… بزرگترین لژ آنان در انگلیس تشکیل شد که عمدتاً بعنوان عامل انگلیس عمل می کردند و اعضای اصلی این دستگاه از اعیان، اشراف، سرمایه داران و بازاریان متموّل بودند. در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، شعب دستگاه فراماسون در کنار استعمار به کشورهای اسلامی، بخصوص ترکیه، ایران و جهان عرب راه پیدا کردند… فراماسون عضو انجمن های سری است که با استعمار انگلیس سیا و امریکا رابطه مستقیم داشته و مرام ادعایی-اش اخوت و برادری، ولی انگیزه اصلی وی تصاحب قدرت و زور و زَر و خدمت به امپریالیسم می باشد.(1) بطور کلی می توان گفت که فراماسونر در سده 18 از هر جهت یک نهاد وابسته به بورژوازی به شمار می رفت و از طرفی همین طبقه نوپا بود که در برابر دو طبقه دیگر اشراف وابسته به کلیسا و اشراف حاکم بر سیاست دولت، بپاخاسته و به کمک عوامل و نهادهای خود از جمله انجمن های فراماسون گری، خواهان آزادی، آزادی از نوع فئودالیته مذهبی و سیاسی، آزادی در کار، بازرگانی و انباشتن سرمایه بود. بوژروازی فریاد برابری سر می داد، زیرا می خواست در زمینه حقوق سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و قضایی …با دو طبقه دیگر برابر باشد.(2) از پیشتازان انقلابی و سیاسی نیمه دوم سده هیجدهم که به جرگه فراماسون گری پیوستند انقلابیون آمریکا بودند ولی فراماسون گری در آمریکای شمالی به کوشش فراماسونری انگلیسی، اسکاتلندی وایرلندی در دهه های آغازین سده هیجدهم پدید آمد …(3)
  * شخصیت های معروف جهانی که جزو فراماسون ها بوده اند:
  - بنیامین فرانکلین که از امضاکنندگان بیانیه استقلال امریکا و به عنوان استادبزرگ پنسیلوانیا بود.
  - جرج واشنگتن اولین رییس جمهور آمریکا در سن 21 سالگی یعنی در 1776 فراماسون شد.
  - به گفته ویل دورانت در تاریخ تمدن، گروهی از کشیشان کلیسا و حتی برادران لوئی شانزدهم شاه فرانسه فراماسونر بودند.
  - اندیشه گران و نویسندگانی چون مونتیسکیو، ولتر، روسونیز فراماسونر بودند.
  - انقلابی نام دار فرانسه "میرابو" خود فراماسونر بود.
  - تزارپتر سوم در 1762 به عضویت فراماسونری درآمد.
  - به گزارش برخی اسناد، گریبایدوف سفیر روسیه در ایران به سال 1828 فراماسونر بود.
  - لئون تولستوی: وی که نویسنده نامدار روسی است در کتاب جنگ و صلح بخشی از کتاب را درمورد یکی از قهرمانان داستان بنام پی یر به ذکر آداب و رسوم فراماسونان اختصاص می دهد که خود نشان رشد این مسلک در روسیه بوده است.
  - ادوارد هفتم پادشاه انگلیس استادبزرگ فراماسونری انگلستان بود در سال 1901.
  - شاهزاده ویلز که سپس شاه انگلستان شد، ابتدا عنوان استاد بزرگ فراماسونری را برای خود برگزید و سپس آن را رها کرد و عنوان "نگهبان فراماسونری انگلستان" را برای خویش انتخاب نمود.
  - ژنرال ولزلی (welseley) فرمانده نیروهای انگلیسی در خیزش میهن پرستانه عرابی پاشا در مصر به سال 1882 میلادی فراماسونر بود.(4)
  ب- فراماسونری در ایران
  میرزا ملکم خان ناظم الدوله که در سال 1274/1857 به عضویت لژ "دوستی صادقانه پاریس درآمده بود، نخستین بار در سال 1275/1858م یک انجمن پنهانی بنام فراموش خانه در تهران بنیاد نهاد و گفته شده است که ملکم خان همنوایی ناصر الدین شاه را برای اینکار نیز بدست آورده بود ولی در سه چهار سال بعد فراموش خانه توسط ناصرالدین شاه تعطیل شد. پس از کشته شدن ناصرالدین شاه سال 1314/1896 (آنان که با فراموشخانه آشنا بودند) انجمنی همانند فراموش خانه ولی به نام "جامعه آدمیت" بنیاد نهادند و اندیشه های ملکم خان را تبلیغ کردند سرپرست این انجمن پنهان عباسقلی خان آدمیت بود که اعضای آن را بسیاری از سرشناسان ایران تشکیل می دادند… لازم به تذکر است جامعه آدمیت در انقلاب مشروطیت ایران که از 1324/1906 آغاز شد سخت درگیر بود و در پیش برد آرمان های انقلاب نیز کوشید… در سال 1325-1907 نخستین انجمن فراماسون گری ایران که از سوی سازمان های فراماسون گری ایران که از سوی سازمان های فراماسون گری به رسمیت شناخته شد نام گرفت و یکی از کسانی که به لژ بیداری پیوسته بوده میرزا صادق-خان امیر فراهانی مشهور به ادیب الممالک شاعر نامدار بود… بسیاری از کسانی که به لژ مذکور وابسته بودند، از چهره های سرشناس و پر تکاپوی انقلاب مشروطیت ایران به شمار می رفتند یکی از آنان حاج علیقلی خان سردار اسعد بختیاری بود که حتی به عنوان فرمانده و رهبر مشروطه گران اصفهان در سال 1327/1909م تهران را گشود… به دیده ما کارگردانان چهره هایی مانند سردار اسعد فراماسون در انقلاب مشروطیت نقشی جز به بیراهه کشاندن انقلاب نداشتند…در سال 1957م/1336 دکتر منوچهر اقبال نخست-وزیر شد، وی علاوه بر خودش که رهبر سازمان فرماسون گری بوده سیاهه ای از لژهای فرماسون گری و آماری از اعضاوابسته بدان لژها در ایران بدست آورد. در این سیاهه نام مهندس جعفر شریف امامی رییس مجلس سنا به عنوان استاد بزرگ و نام احمد علی آبادی به عنوان دبیر کل آمده… بود. پس از انقلاب اسلامی ایران به سال 1357 شمسی یکی از مراکز فراماسون گری که به آن "ستاد عملیات استاد اعظم جعفر شریف امامی می گفتند" کشف گردید… و روشن شد که نه تنها در روزگار محمدرضا شاه پهلوی سیاست کلی ایران بلکه سررشته اقتصاد کشور نیز به شیوه ای بنیادی در دست فراماسونان بوده است… از پیگیری تکاپوی فراماسونان ایرانی پس از انقلاب اسلامی آگاهی های بسنده نداریم، و تنها خبری که در این زمینه بدست آمده از برنامه ای ویژه سرچشمه می گیرد که از کانال چهار تلویزیون انگلیس در 9 مه 1988/19 اردیبهشت 1367 پخش شد. در آن برنامۀ سری به آگاهی همگان رسید که تشکیلات فراماسونان ایرانی پس از انقلاب اسلامی 1357 شمسی به ایالت کالیفرنیا در آمریکا انتقال یافته است. (5)

  پی نوشتها:
  1. نقوی، علی محمد، جامعه شناسی غربگرایی، امیرکبیر، تهران 1361، چاپ اول، ج اول، ص 158و 157.
  2. حائری عبدالهادی، تاریخ جنبش ها و تکاپوهای فراماسونری در کشورهای اسلامی، آستان قدس 1368، ص 28.
  3. همان منبع، ص 29.
  4. حائری، همان، صص 27 تا 39.
  5. حائری، همان منبع. صفحات 53-50، مراجعه شود به کیهان هوایی شماره 777.


  دوباره خواهيم روييد...
 2. 13 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .


 3. # ADS
   

 4. #2
  SHAHIN آواتار ها
  وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Nov 2010
  محل سکونت : تهران
  نوشته ها : 402
  سپاس ها : 556
  سپاس شده 1,014 در 296 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 262 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری

  با عرض خسته نباشید خدمت خانم رشنوی عزیز

  پس این قضیه شیطان پرستی که به فراماسونها نسبت داده میشه جریانش چیه ؟؟؟

 5. #3
  RASHNO آواتار ها
  وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج
  نوشته ها : 3,070
  سپاس ها : 6,228
  سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
  یاد شده
  در 2 پست
  تگ شده
  در 763 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری

  نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
  با عرض خسته نباشید خدمت خانم رشنوی عزیز

  پس این قضیه شیطان پرستی که به فراماسونها نسبت داده میشه جریانش چیه ؟؟؟
  حتما اون جزو اسرارشونه... میگردم اگه مطلبی در این مورد پیدا شد میذارم...

  .................................................. .................................................. .................................................. ...........
  ارتباط ماسون ها و عقاید شرک آمیز مصر باستان :
  ۱. نقوش اهرام ٬ مجسمه های ابوالهول و همچنین نوشته های هیروگلیف در سراسر لژهای ماسونی به چشم می خورد
  ۲. دعاهایی که ماسون ها می خوانند مملو از عبارات مصری است که در زمان فراعنه از آنها استفاده می شده است . مثل: مَعَت نِب مِن آ٬ مَعَت بَ آ = بزرگ است استاد فراماسونری ٬ بزرگ است روح فراماسونری.
  ۳.یکی از نمادهایی که در فراماسونری بسیار کاربرد دارد نماد چشم جهان بین است که به صورت یک هرم و چشم در انتهای آن می باشد این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان می باشد


  1. علامت ستاره شش گوش


  این علامت در افکار عمومی به عنوان نماد «یهودی ها» شناخته شده است و به آن « ستاره ی داوود » یا « مهر سلیمان » هم می گویند؛ ولی در حقیقت این نماد هم جزء نمادهای الحادی بوده که بر اساس تفکرات الحادی مصر باستان ساخته شده است و نماد تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه های ماه و خورشید و.... است. البته علامت مذکور در مکتب های الحادی دیگر، مانند هندوییسم و دیگر مکتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به کار می رود. نکته ی مهم این است که این تفکر تعادل عالم خلقت، متفاوت با دیدگاه اسلام است. در اسلام نیز مفهوم تعادل وجود دارد، اما در دیدگاه اسلامی، این تعادل مخلوق خداوند یکتاست. امّا در مکاتب شرک آمیز نامبرده، این تعادل را خدایان مختلفی با کمک هم ایجاد کرده اند. برای مثال در تفکر مصر باستان، از امتزاج قدرت خدایانIsis و Osiris، تعادل در عالم خلقت ایجاد شده است

  نکته ی عجیبی که وجود دارد، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از آن در مراسم شیطانی خود استفاده می نمایند. در کتاب « Web of Darkness : شبکه ی تاریکی » اثرSean Sellars (شیطان پرست معروف) در زیر این علامت نوشته شده است :
  « این علامت، قوی ترین علامت در شیطان پرستی است. ستاره ی شش گوشه از شش ضلع، شش گوشه (زاویه) و شش مثلث کوچک درست شده است که معرّف عدد 666 می باشد. » این عدد در بین مسیحیان و نیز شیطان پرستان عددی ویژه و خاص است و نشان دهنده ی دجال یا Antichristمی باشد. هدف اصلی شیطان پرستان و فراماسونها به حکومت رساندن Antichrist است؛ به همین دلیل است که ستاره ی شش گوش، بهترین و قوی ترین نمادشان محسوب می شود.در ادامه در کتاب نوشته شده است که حتی کلمه ی « hex » که در زبان انگلیسی به معنی نفرین و تلاش برای آسیب رساندن می باشد، از کلمه ی « HEXAGRAM : ستاره ی شش گوش » گرفته شده است. »
  ۵. افسانه ی ایزس (Isis) یا زن بیوه، نیز از دوران مصر باستان اقتباس شده است. فراماسونها اعتقاد دارند که تمام ماسونها فرزندان زن بیوه می باشند.(8) همان طور که ذکر شد در باور مصریان قدیم، Isis و Osiris الهه های مصر باستان بودند که در اثر ازدواج آنان تعادل طبیعت به وجود آمد. بعد از مدتی Osiris مرد و خدای شهر های مردگان گشت. بدین ترتیب Isis بیوه شد.


  . علامت آنخ نماد Isis است و در لژهای ماسونی به کار می رود. این علامت امروزه به عنوان سمبل جنس زن و نشانه ی فمینیست ها (Feminists) نیز به کار می رود. رواج تفکر فمینیستی در جهان نیز مشکوک بوده و احتمالاً توطئه ای از جانب ماسون ها می باشد. (فمینیسم دیدگاه تساوی حقوقی زن و مرد اسلام و سایر ادیان الهی را قبول ندارد و به بهانه ی احقاق حقوق زنان، در جهت اهداف استعماری قدم برمی دارد.)


  ۷. ستون سنگی با نوک هرمی (Obelisk): این نماد که نماد زایندگی و باروری در مصر باستان بوده است، در بناهای ماسونی متعددی به کار رفته است.
  ویرایش توسط RASHNO : 11-29-2010 در ساعت 17:17


  دوباره خواهيم روييد...
 6. 4 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .


 7. #4
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری

  فراماسونري به هيچ عنوان ربطي به شيطان پرستي ندارد.
  اين گروه برادري به همراه شواليه هاي معبد، در حدود جنگهاي اوليه صليبي و به قصد كمك به زوار مسيحي ايجاد شد.
  در واقع بنياد اين انجمن مذهبيه نه بي مذهبي.

  شواليه هاي معبد و حتي صومعه صهيون هم دقيقا به همين ترتيب شكل گرفته.
  در ميان انجمنهاي برادري كه بعد شكل گرفت تنها گروه اشراقيون هستند كه ميتوان آنها را به خاطر ماهيت ضد مذهبشان به مسائل ديگري مربوط دانست.

  باتشكر..
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 8. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .


 9. #5
  RASHNO آواتار ها
  وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج
  نوشته ها : 3,070
  سپاس ها : 6,228
  سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
  یاد شده
  در 2 پست
  تگ شده
  در 763 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  فراماسونري به هيچ عنوان ربطي به شيطان پرستي ندارد.
  اين گروه برادري به همراه شواليه هاي معبد، در حدود جنگهاي اوليه صليبي و به قصد كمك به زوار مسيحي ايجاد شد.
  در واقع بنياد اين انجمن مذهبيه نه بي مذهبي.

  شواليه هاي معبد و حتي صومعه صهيون هم دقيقا به همين ترتيب شكل گرفته.
  در ميان انجمنهاي برادري كه بعد شكل گرفت تنها گروه اشراقيون هستند كه ميتوان آنها را به خاطر ماهيت ضد مذهبشان به مسائل ديگري مربوط دانست.

  باتشكر..
  فرخ جان مدتهاست من به دنبال دانستن در مورد این فرقه هستم. البته این تاپیک رو هم به قصد باز شدن بحث زدم و گرنه اطلاع زیادی در موردشون ندارم. توی اینترنت هم که مقاله های از این دست پیدا میشه. نمیشه یه کم از اطلاعاتت اینجا استفاده کنیم؟


  دوباره خواهيم روييد...
 10. #6
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری


  با سلام خدمت همه عزيزان...

  مهناز جان درباره فراماسونري سوال كردي، متاسفانه منابع فارسي در اين مورد بسيار كمه و اونچه كه هست هم بيان كننده همه اتفاقات نيست.
  بنابر اين بايد قبل از هر چيز به منابعي رجوع كرد كه مكتوب هستند و ممكنه تو نت پيدا نشوند.

  براي توضيح مسئله فراماسونري بايد دقت داشت كه بحث در مورد اين مسلك را بايد به دو بخش تقسيم كرد.

  1- فراماسونري و دلايل به وجود آمدنش و همچنين خاستگاه آن
  2- فراماسونري به مفهوم چيزي كه در حال حاضر هست.

  من در اين نوشته سعي ميكنم كه به بخش اول بپردازم.
  چون در مورد بخش دوم هم توضيحات مفصل در اينترنت پيدا ميشه و هم هر كس كه كمي ديد منطقي داشته باشه ميتونه در اين باره به نتيجه مشخصي برسه.

  جنگهاي صليبي از حدود سال 1095 ميلادي آغاز شد.
  شايد در ابتدا به نظر ميرسيد كه هدف همه صليبيون از رفتن به اورشليم نجات دادن بيت المقدس از دست مسلمانان است. اما پس از اين كه ارض موعود به دست مسيحيان افتاد جدايي ها شروع شد.
  هنوز چند سالي از اين اتفاق نگذشته بود كه كنتهاي اروپايي ميانشان اختلافات عديده به وجود آمد.
  اين اختلافات تنها به تقسيم زمينها و بخشهاي مختلف فلسطين مربوط نبود. بعضا پيش مي آمد كه مشكلات بين اين شواليه هاي فاتح به عمق اعتقادات مذهبي بازميگشت و از همه مهمتر به نوع قرائتي كه اين افراد از دين خود داشتند.
  از همان سالهاي اول بود كه جناحبندي هاي زيادي ميان شواليه هاي پراكنده شده در سرزمينهاي فلسطين پديد آمد.

  در سالهاي اوليه بعد از فتح اورشليم، گودفروا دوبويون پادشاه اورشليم شد.
  او كه خود يكي از سه رهبر اصلي جنگ بود تلاش زيادي كرد تا اختلافات ميان دوك هاي مستقر در فلسطين به كمترين حد برسد.
  اما اين اتفاق نيفتاد و همزمان با مرگ او اختلافات به بالاترين حد رسيد.

  مسئله ايجاد گروههاي برادري باز ميگردد به روزهاي آخر زندگي گودفروا ...
  اولين گروهي كه در اين ميان شكل گرفت گروه شواليه هاي معبد بود.

  شواليه هايي كه در فلسطين به وضعيت مناسبي نرسيده بودند و نتوانسته بودند قريه اي براي خود دست و پا كنند، با توجه به اين كه در اروپا هم شرايط مطلوبي در انتظارشان نبود تصميم گرفتند كه در ارض موعود بمانند و به خدمت به سرزمينهاي مقدس بپردازند.
  اين افراد را ميتوان به خادمینی تشبيه كرد كه در هر درگيري اي شركت ميكردند و شبها را در كليساها و كنيسه ها ميگذرانيدند.
  پس از مدتي گروه بزرگي از اين شواليه ها اقدام به ساختن قلعه اي كردند كه كراك مشهور شد.
  اين قلعه كه هنوز خرابه هاي آن موجود است بسيار مستحكم بود و بر روي يك بلندي ساخته شده بود.
  به اين محل قلعه شواليه ها نيز گفته ميشد و تا زمان صلاح الدين نيز مركز اجتماع شواليه ها بود.

  گروه دو اما با گروه اول تفاوت هاي بسياري داشتند. اين افراد كساني بودند كه به ميتوان آنها را متعصب ترين مسيحيان آن روزگار ناميد.
  آنها هسته اصلي افرادي را تشكيل ميدادند كه در زمان تسخير اورشليم به قتل عام مسلمين كمر بستند.
  اين گروه كه به فراماسونها مشهور شدند كشتن مسلمانان را امري واجب ميدانستند و زماني كه ديدند كه با مخالفان زيادي رو برو هستند فعاليتهاي خود را به طور مخفي ادامه دادند.
  مسلك اين گروه بر اساس حمايت از زائران مسيحي بيت المقدس شكل گرفته بود و بر همين منوال سعي ميكردند كه هر چه دارند با اين زوار تقسيم كنند.
  اما اين موضوع ظاهر مسئله را شكل ميداد.
  ظاهرا ماسونها در ابتداي داستان هم با خود زياد رو راست نبودند.
  افرادي مانند رينالد دي شاتيون و گي دو لوزينيان كه ارتباط خويشاوندي با بالدوين داشتند از راه ارتباطات خود و غارت كاروانهاي مسلمانان به ثروتهاي بزرگي دست پيدا كردند.
  اين دو با رهبري كليساي كاتوليك اورشليم اقدامات بسياري در جهت خصومت بين مسلمين و صليبيون انجام دادند و در نهايت هم همه داشته هاي صليبيون را به باد دادند.

  از زمان پادشاهي بودوئن (بالدوين اول) فراماسونها در اورشليم قدرت گرفتند، به طوري كه كليساهاي خود را ساختند و رويه خود را پيش گرفتند.
  اين روال در زمان بالدوين دوم به اوج رسيد و به شكلي شد كه سلطان بالدوين دوم اقدام به اعدام برخي از فراماسونهاي متعصب كرد.
  در فيلم قلمرو آسمان ساخته رايدلي اسكات به طور مشخصي به اين دوران پرداخته شده است.
  فراماسونها اغلب با نماد صليب قرمز رنگ بر روي لباس سفيد خود شناخته ميشدند و به همين ترتيب سعي ميكردند تا طرفداران بيشتري پيدا كنند.

  گروههاي برادري ديگري نظير صومعه صهيون نيز بعدها از تركيب افرادي از شواليه هاي معبد و ماسونها به وجود آمدند كه طرز تفكر جديدي را شكل دادند.
  با سقوط ارشليم در سال 1187 خيلي از شواليه ها و دوكها به اروپا بازگشتند و طبيعي بود كه همه اين مسلكها هم به همراه ايشان به اروپا رفت.
  اينان در تمام اروپا كليسا ساختند و به تبليغ تفكر خود پرداختند.
  لازم به ذكر است كه بزرگان ايشان كم كم به فكر مدون كردن اين مسلك اقدام كردند و خيلي از نمادهاي مصر باستان و نماد اصلي فراماسونها از اين زمان به وجود آمد.

  فهميدن بقيه ماجرا زياد دشوار نيست.
  هنوز صد سال نگذشته بود كه فراماسونهاي به قدرت پشت پرده خيلي از نظامهاي اروپايي بدل شدند و ....
  بقيه ماجرا را ميتوانيد در هزاران وب سايت كه در اين باره نوشته اند ببينيد.

  به علت گرفتاري هايي كه بيان اين مسائل دارد ترجيح ميدهم كه بحث ادامه روزگار اين مسلك در سايت مطرح نشود.

  ارادتمند همه علاقمندان تاريخ ..... فرخ

  ویرایش توسط RASHNO : 11-30-2010 در ساعت 00:39
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 11. 9 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .


 12. #7
  RASHNO آواتار ها
  وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : کرج
  نوشته ها : 3,070
  سپاس ها : 6,228
  سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
  یاد شده
  در 2 پست
  تگ شده
  در 763 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری

  خیلی متشکرم.
  اصل و شالوده این فرقه رو شناختم و متوجه شدم داستان از کجا شروع شده... به قول خودت ادامه داستان هم به اندازه کافی در موردش گفته شده. چیزی که همیشه برای من سوال بود قسمتی از سریال بوعلی سینا بود که در آن عبدالله به همراه پسرش به فراموشخانه میره تا آنها از او سوالاتی بپرسند. همیشه برام سوال بود که این فرقه از کی شروع شده و آیا سابقه اش به هزار سال قبل و زمان بوعلی سینا باز میگرده یا نه.
  باز هم ممنون
  دستت خسته نباشه


  دوباره خواهيم روييد...
 13. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .


 14. #8
  SHAHIN آواتار ها
  وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Nov 2010
  محل سکونت : تهران
  نوشته ها : 402
  سپاس ها : 556
  سپاس شده 1,014 در 296 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 262 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری


  با عرض خسته نباشید به دوست عزیز فرخ

  این شوالیه های معبد که گفتید در کتاب خاطرات یک مغ اثر پائولوکوئلیو در موردش کامل توضیح داده شده
  اما در مورد شیطان پرستی فراماسون ها، تندروهای مذهبی با شما موافق نیستن و حرفشون این هست که این فرقه ها در سالیان اخیر به شیطان پرستی مشغول هستن و نمادشون رو هم که خانم رشنو عرض کردند.
  اتفاقاً در فیلم با چشمانی کاملا بسته فرقه صهیون رو دیدیم که به چه کارهایی مشغول بودند.
  به نظر خود من کلا همه این فرقه ها اول ممکنه در هدف مثبت بوجود بیاد ولی به مرور از اهداف اصلی دور میشه و به بیراهه میره.
  ممنون
  ویرایش توسط SHAHIN : 11-30-2010 در ساعت 09:33

 15. #9
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : فراماسونری

  با سلام خدمت دوستان

  نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
  حتما اون جزو اسرارشونه... میگردم اگه مطلبی در این مورد پیدا شد میذارم...

  .................................................. .................................................. .................................................. ...........

  ۳.یکی از نمادهایی که در فراماسونری بسیار کاربرد دارد نماد چشم جهان بین است که به صورت یک هرم و چشم در انتهای آن می باشد این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان می باشد  مهناز جان اولين نكته اين كه علامت چشم بالاي هرم از علائم و سنبلهاي فراماسونها نيست.
  اين اتفاقا از دلايل واضع حضور اشراقيون در اركان دولت آمريكاست.
  علامت چشم دنيابين از مشهورترين علائم اشراقيون است (illuminati)

  نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
  خیلی متشکرم.
  اصل و شالوده این فرقه رو شناختم و متوجه شدم داستان از کجا شروع شده... به قول خودت ادامه داستان هم به اندازه کافی در موردش گفته شده. چیزی که همیشه برای من سوال بود قسمتی از سریال بوعلی سینا بود که در آن عبدالله به همراه پسرش به فراموشخانه میره تا آنها از او سوالاتی بپرسند. همیشه برام سوال بود که این فرقه از کی شروع شده و آیا سابقه اش به هزار سال قبل و زمان بوعلی سینا باز میگرده یا نه.
  باز هم ممنون
  دستت خسته نباشه
  در مورد بحث فراموشخانه فكر ميكنم كه منظور فراماسونها نيستند.
  ابن سينا در سال 1037 ميلادي درگذشته و اصلا به شروع دوره هاي فراماسونها هم نرسيده.


  نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها

  با عرض خسته نباشید به دوست عزیز فرخ

  این شوالیه های معبد که گفتید در کتاب خاطرات یک مغ اثر پائولوکوئلیو در موردش کامل توضیح داده شده
  اما در مورد شیطان پرستی فراماسون ها، تندروهای مذهبی با شما موافق نیستن و حرفشون این هست که این فرقه ها در سالیان اخیر به شیطان پرستی مشغول هستن و نمادشون رو هم که خانم رشنو عرض کردند.
  اتفاقاً در فیلم با چشمانی کاملا بسته فرقه صهیون رو دیدیم که به چه کارهایی مشغول بودند.
  به نظر خود من کلا همه این فرقه ها اول ممکنه در هدف مثبت بوجود بیاد ولی به مرور از اهداف اصلی دور میشه و به بیراهه میره.
  ممنون
  شاهين جان براي همين من به ادامه زندگي اونها نپرداختم.
  اين كه در حال حاضر چه هستند مسئله جداگانه ايه.
  اما دلايل ايجا اين گروه چيز ديگه اي بوده.

  مثال واضح اين موضوع انجمن برادري هزاردستان در سالهاي بعد از مشروطيت است.
  اهداف و دلايل تشكيل اين انجمن چيزهايي بود كه در ادامه كاملا تغيير ساختار و هدف يافت.

  البته درباره صومعه صهيون من با ديدگاه دن براون موافق تر هستم. اونجا هم به نوعي اين موضوع نشون داده ميشه اما هدف ادامه خون مقدسه...
  در كل اونچه كه درباره ايجاد فراماسونها گفتم مربوط به وقايع تاريخيه ابتداي جنگهاي صليبيه و اون زمان از ذهن صليبيون چيزي جز ارض موعود و مسيح و خداوند نمي گذشت.
  شعار مشهور آن دوره صليبيون و در راس آنها ماسونها را از ياد نبريد (god wills it)

  ممنون
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 16. 4 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .


 17. #10
  m_a1100 آواتار ها
  وضعیت : m_a1100 آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : mashhad
  نوشته ها : 704
  سپاس ها : 2,057
  سپاس شده 1,285 در 459 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 386 تاپیک

  پاسخ : برخی نمادهای شیطان پرستان

  این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.  پنتاگرام یا همان ستاره پنج پر علامتی کهن و باستانی است که در طول تاریخ توسط مذاهب و فرقه های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است.یکی از موارد استفاده از این نماد در مراسم مخفیانه و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی است. این ستاره نشانگر چهار ماده حیات«آب، آتش، خاک و باد» و روحی شیطانی است که گرداگرد آنها را احاطه کرده است.
  پنتاگرام هنوز هم به عنوان شاخص اصلی رسوم پرستش جادوگران به کار می رود ضمن اینکه عامل پدید آمدن رسوم و تشریفات دیگری هم در ادیان مختلف شده است.

  بافومت
  یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستی که در عرفان کابالا«عرفان یهودی» اهمیت خاصی دارد بز یا قوچی به نام بافومت است. این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.

  ستاره شش پر
  هگزاگرام به صورت دو مثلث درون هم نشان داده می شود. این سمبل قدمتی بسیار طولانی در جادوگری دارد خصوصا کسانی که ادعا می کردند از قدرت تاریکی استفاده می کرده اند با این نماد سروکار داشته اند. در بعضی منابع این نماد را همان ستاره داوود می دانند که امروزه وسط پرچم اسرائیل دیده می شود.
  چشم لوسیفر
  این نشانه یکی از سمبل های شیطان است که می گویند نشانه سوگواری شیطان برای آن چیزهایی است که خارج از قدرت و اراده اوست.
  چشم شیطان
  این چشم را چشم شیطان می دانند و ادعا می کنند کنترل جهان را در دست دارد. از آن در غیب گویی، پیشگویی، سحر و جادو و نفرین استفاده می شود.ادعای دیگری هم که این سمبل دارد کنترل روح و همه فسادها و انحراف هاست.  آنخ
  در اصل یک سمبل مصری است که ادعا می شود موجب طول عمر می شود. البته گروه های شیطان پرستی آن را موجب افزایش قدرت شهوانی می دانند.  صلیب وارونه
  این سمبل در میان جواهرات و آویز گردن خیلی استفاده می شود. خوانندگان شیطان پرستی از طرفداران پروپاقرص این علامت هستند.  زودیاک
  ستاره ۱۲ پری که در مراسم قدردانی از خدای کذب یا همان خدای شیطان استفاده می شود.

  ویرایش توسط SovRan : 05-29-2012 در ساعت 10:59 دلیل: پاک شدن عکس از سرور مربوط

 18. 5 کاربر از پست مفید m_a1100 سپاس کرده اند .


صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •