مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت هشتم (Entrada) - صفحه 2

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت هشتم (Entrada)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت هشتم (Entrada)

فایل پیوست 16557

اپیزود هشتم :
    Entrada
    زمان نمایش ساعت 21 تاریخ 3 سه
    دسامبر
    نویسندگان

جی جی آبرام

آلکس کورتزمن

بازیگران :

آنا تورف : اولیویا دانم

جان نوبل : والتر بیشاپ

جاشوا جکسون : پیتر بیشاپ

از ارائه هر گونه اسپویلر درباره قسمتهای بعدی جدا خودداری کنید.

در مباحث رعایت احترام متقابل و همچنین قوانین سایت الزامی است.

ویرایش توسط autumn63 : 07-07-2013 در ساعت 18:59

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک: قسمت هشتم (Entrada)

میگم خوب دو تایی میگین و جواب همو میدین... حالا من یه دو ساعتی نبودم خوب دارین به هم پاس کاری میکنین. الان جواب کدومتونو بدم اخه؟
    اولا که فرخ جان من از توضیحت در مورد جابجایی اولیویانت و برویلزنت قانع نشدم اما پیرو فرمایشت که اولش یه کم توضیح منظقی میدن بقیه اش دیگه منطق یختو قبول کردم رفت.
    خداییش منم وقتی اونجا دیدم لیو داه نمک میریزه تو تانکر تا باهاش بیاد اینور خیلی تعجب کردم اما خب این تنها راه نجات بود و مجبور بودم خوشحال باشم که این کار میکنه. البته اینم هست که لیو دز بالایی از کورتکسیفان گرفته بود و ممکن بود بدون اب نمک هم بیاد این دنیا...
    اما با حرفت موافق نیستم سروش که اونا چارلی ما رو گرفتن ما هم برویلزشونو گرفتیم و مثلا الان خوشحالی اولا که اونا خودشون برویلزشونو کشتن ما نکشتیم. دوما چه ایرادی داره دو تا برویلز ناز داشته باشیم. خدایی من دلم میره واسه این برویلز... خیلی دلم سوخت که مرد ولی خودشو فدا کرد تا زن و بچه اش امن باشن. ماه بود...
    ولی یه نکته خیلی بی منطق وجود داره اونم اینه که والترنیت داشت اولیویا رو مورد برسی قرار میداد که بفهمه اون چجوری بین دنیاها حرکت میکنه انوقت چجوری خودش مثل اب خوردن اومد اینور و بعدشم پیترو برد و حالا هم لیونت رفت. خب اگه اینقدر بلدن که بررسی نداره دیگه.
    مردک!

دوباره خواهيم روييد...

5. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

مهناز جان من الان دوباره با زيرنويس انگليسي و فارسي هم ديدم . داستان همين بود كه گفتم .
    انتقال اوليويا فقط در حالتي انجما ميشد كه يك نفر هم وزن و جرم خودش به اون دنيا بره . فكر ميكنم در واقع اوليويا كاري نكرد.
    انتقال برويلز اما دليلش همون ناهنجاري در حين انتقال بود .
    يادته اون ساختموني كه دو نفر تو هم فرو رفته بودند ؟
    الان هم دقيقا همون حالت داشت ميشد.

حالا بعد كه با زير نويس ديدي متوجه ميشي .
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    میگم خوب دو تایی میگین و جواب همو میدین... حالا من یه دو ساعتی نبودم خوب دارین به هم پاس کاری میکنین. الان جواب کدومتونو بدم اخه؟
    اولا که فرخ جان من از توضیحت در مورد جابجایی اولیویانت و برویلزنت قانع نشدم اما پیرو فرمایشت که اولش یه کم توضیح منظقی میدن بقیه اش دیگه منطق یختو قبول کردم رفت.
    خداییش منم وقتی اونجا دیدم لیو داه نمک میریزه تو تانکر تا باهاش بیاد اینور خیلی تعجب کردم اما خب این تنها راه نجات بود و مجبور بودم خوشحال باشم که این کار میکنه. البته اینم هست که لیو دز بالایی از کورتکسیفان گرفته بود و ممکن بود بدون اب نمک هم بیاد این دنیا...
    اما با حرفت موافق نیستم سروش که اونا چارلی ما رو گرفتن ما هم برویلزشونو گرفتیم و مثلا الان خوشحالی اولا که اونا خودشون برویلزشونو کشتن ما نکشتیم. دوما چه ایرادی داره دو تا برویلز ناز داشته باشیم. خدایی من دلم میره واسه این برویلز... خیلی دلم سوخت که مرد ولی خودشو فدا کرد تا زن و بچه اش امن باشن. ماه بود...
    ولی یه نکته خیلی بی منطق وجود داره اونم اینه که والترنیت داشت اولیویا رو مورد برسی قرار میداد که بفهمه اون چجوری بین دنیاها حرکت میکنه انوقت چجوری خودش مثل اب خوردن اومد اینور و بعدشم پیترو برد و حالا هم لیونت رفت. خب اگه اینقدر بلدن که بررسی نداره دیگه.
    مردک!
    مهناز خانوم در مورد جابجایی نمیدنم دقت کردی یا نه تو همین قسمت یه جا دکتره داشت با والترنت داشت حرف میزد دکتر برگست رو به والترنت گفت ما باید برای انتقال باید یک کسی رو هم وزن لیونت پیدا کنیم که من نظرم خود الیویا هستش. فهمیدی کجا رو میگم دیگه؟؟؟
    خوب این به راحتی جواب سوالت رو میده دیگه . که برای انتقال یک کسی رو میخوان که هم وزن باشه
    یک سوال الان پیش میاد :دی خوب میخواستن لیو خودمون رو با لیونت جابجا کنن اما اینا میخواستن لیومون روپدرش رو دربیارن و بدنش رو میشه گفت خالی کنن خوب مسلمن وزنش کم میشد دیگه. این کجاش هم وزن بود
    خداییش دارن خیلی سوتی میدن و بدون منطق همین طوری دارن جلو میرن
    اونم از پیتر که تا این قسمت خل شده بود و عشق لیونت اونو کور کرده بود یه دفعه برام شیر شده و عاقل میشه و یک دفعه تغییر شکل دهنده پیدا میکنه برا من
    یک چیزیم هست که برای نجات دوتا دنیا به نظرم والترنت باید بمیره !!!!! یک چیزیم خداییش دلم برا برویلز سوخت که خودش رو فدای دنیای خودشون کرد!!!!!!!!!
    اما من هنوز چارلی میخواممممممممممممم

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsun7 نمایش پست ها
    مهناز خانوم در مورد جابجایی نمیدنم دقت کردی یا نه تو همین قسمت یه جا دکتره داشت با والترنت داشت حرف میزد دکتر برگست رو به والترنت گفت ما باید برای انتقال باید یک کسی رو هم وزن لیونت پیدا کنیم که من نظرم خود الیویا هستش. فهمیدی کجا رو میگم دیگه؟؟؟
    خوب این به راحتی جواب سوالت رو میده دیگه . که برای انتقال یک کسی رو میخوان که هم وزن باشه
    یک سوال الان پیش میاد :دی خوب میخواستن لیو خودمون رو با لیونت جابجا کنن اما اینا میخواستن لیومون روپدرش رو دربیارن و بدنش رو میشه گفت خالی کنن خوب مسلمن وزنش کم میشد دیگه. این کجاش هم وزن بود
    خداییش دارن خیلی سوتی میدن و بدون منطق همین طوری دارن جلو میرن
    اونم از پیتر که تا این قسمت خل شده بود و عشق لیونت اونو کور کرده بود یه دفعه برام شیر شده و عاقل میشه و یک دفعه تغییر شکل دهنده پیدا میکنه برا من
    یک چیزیم هست که برای نجات دوتا دنیا به نظرم والترنت باید بمیره !!!!! یک چیزیم خداییش دلم برا برویلز سوخت که خودش رو فدای دنیای خودشون کرد!!!!!!!!!
    اما من هنوز چارلی میخواممممممممممممم
    خب مشکل من اینه که بدون زیرنویس دیدم و خیلی زبان شنیداریم خوب نیست و نمیتونم خیلی خوب متوجه بشم...
    ولی منم همین برام جالب بود که همه بدن این دخترو نقاشی کرده بودن که چه غلطی کنن شاید میخواستن جای خالی بدنشو با جرم دیگه ای پر کنن که وزنش کم نشه.
    حالا در مورد پیتر میتونیم بگیم عشق کورش کرده بود و عقلشو ضایع کرده بود که نمیتونست تفاوتهای این دو تا رو درک کنه. ولی بعد از اینکه فهمید این لیو نیست هوشش برگشت و تغییر شکل دهنده رو شناسایی کرد.
    ولی به یه نکته خیلی مهم میرسیم... این پیتر با IQ 190 عشق کورش کرد و عقلشو مختل کرد وای به حال جوونای ما که IQ هم ندارن طفلکیا... ببین عشق باهاشون چه میکنه!!!

دوباره خواهيم روييد...

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

خب مشکل من اینه که بدون زیرنویس دیدم و خیلی زبان شنیداریم خوب نیست و نمیتونم خیلی خوب متوجه بشم...
    ولی منم همین برام جالب بود که همه بدن این دخترو نقاشی کرده بودن که چه غلطی کنن شاید میخواستن جای خالی بدنشو با جرم دیگه ای پر کنن که وزنش کم نشه.
    حالا در مورد پیتر میتونیم بگیم عشق کورش کرده بود و عقلشو ضایع کرده بود که نمیتونست تفاوتهای این دو تا رو درک کنه. ولی بعد از اینکه فهمید این لیو نیست هوشش برگشت و تغییر شکل دهنده رو شناسایی کرد.
    ولی به یه نکته خیلی مهم میرسیم... این پیتر با IQ 190 عشق کورش کرد و عقلشو مختل کرد وای به حال جوونای ما که IQ هم ندارن طفلکیا... ببین عشق باهاشون چه میکنه!!!
    یعنی ما الان iq نداریممممممممم نزار بحث ضعیفه رو باز بکشم وسطا
    کاش عشق کورش میکرد . عشق نابودش کرده بود پیتر رو یعنی چی خنگ خالی شده بود این بشر
    اما عجب شلیکی کرد تو مخ این یارو
    یه چیزیم خیلی باحال بود والتر برگشت به برویلز گفت به من تفنگ نمیدین مردم از خنده برویلز هم گفت اره فکر خوبیه راه بیوفت بریم بابا

----------------------

---------------

10. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

sayeh آواتار ها
    وضعیت : sayeh آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

بعد از مدتها یه قسمت که تموم شد خیال ما هم راحت شد. این چند وقت اخیر که هر قسمت تموم میشه تا قسمت بعدی جونم به لبم میرسید. حالا دیگه همه رفتم سر جاهاشون. خیالم راحت شد. فقط دلم برای برویلز و زن و بچه اش توی اون دنیا سوخت.

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

بی منطق تر از همیشه.بحث ها رو دوستان کردند و البته نمی شه دقیقاً چیزی رو تایید یا رد کرد.چون به قول فرخ وقتی بیننده جذب شده به داستان ، دیگه بی خیال منطق و علم و این حرفا.یک مامور اف بی آی می تونه خودش خودشو توی مخزن نمکی که حتی دقیق محتویاتش رو هم نمی دونه به دنیای دیگه بفرسته اونوقت والتر و والترنت پس از سالها تحقیق و درس دنبال دروازه می گردن واسه جابجایی! تبریک به جی جی!
    بگذریم...
    به نظر من جرم موازنه انتقال الیویا ، الیویا نت بود و انتقال جسد فیلیپ نت به این دنیا ، در موازنه نمی گنجه و این خودش بی منطقیه.
    راجع به قضیه آی کیو هم ممنون مهناز خانم که اینقدر به ما لطف دارید.!!!

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:maysam:. نمایش پست ها
    بی منطق تر از همیشه.بحث ها رو دوستان کردند و البته نمی شه دقیقاً چیزی رو تایید یا رد کرد.چون به قول فرخ وقتی بیننده جذب شده به داستان ، دیگه بی خیال منطق و علم و این حرفا.یک مامور اف بی آی می تونه خودش خودشو توی مخزن نمکی که حتی دقیق محتویاتش رو هم نمی دونه به دنیای دیگه بفرسته اونوقت والتر و والترنت پس از سالها تحقیق و درس دنبال دروازه می گردن واسه جابجایی! تبریک به جی جی!
    بگذریم...
    به نظر من جرم موازنه انتقال الیویا ، الیویا نت بود و انتقال جسد فیلیپ نت به این دنیا ، در موازنه نمی گنجه و این خودش بی منطقیه.
    راجع به قضیه آی کیو هم ممنون مهناز خانم که اینقدر به ما لطف دارید.!!!
    تو رو نگفتم که سروش رو گفتم
    البته موازنه اولیویا هم جسد فیلیپ بود بدون یک دست و یک پا

دوباره خواهيم روييد...

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

تو رو نگفتم که سروش رو گفتم
    البته موازنه اولیویا هم جسد فیلیپ بود بدون یک دست و یک پا
    آهان پس جوونای شما فقط سروشه دیگه!
    اگه موازنه الیویا ، فیلیپ بوده پس اون الیویای دیگه چطور منتقل شد؟ اینجا یک بدن اضافه اس آخه.

jooyande آواتار ها
    وضعیت : jooyande آنلاین نیست.
    سپاس ها : 26
    سپاس شده 5 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام بر دوستان عزيز
    اول از همه اينكه در مورد فرينج بد نگيد و شك نكنيد بهش كه خوشم نمياد!
    در ادامه توضيح ميدم برخي سوالاتي رو كه براتون پيش اومده بود.
    اما با اين حال توجه داشته باشيد كه موضوع اين داستان هم فرينجي هست، و مثل هر واقعه‌ي فرينجي اطلاعات در موردش كم هست. كار نويسنده هم خيلي سخت بوده و با توجه به ميزان اطلاعاتي كه در اختيار داشته و ميزان نظريه‌هاي محدودي كه در باب فراروان هست، خيلي هم خوب كار كرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    الان لیو چطوری بدون هیچ دستگاهی و فقط با دوسه تا پودر و اب تونست بیاد این ور!!!!! فقط به خاطر کورتیکسوفان!!!!!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    سروش جان اين سريالها فقط اولش رو يكم علمي توضيح ميدن .يكم كه ميگذره ديگه منطق هم نداشت نداشت . چون بيننده جذب داستان ميشه و به اين چيزها كمتر توجه ميكنه.
    حالا اوليويا الان تو آب حوض هم بيفته ميتونه بره تو اون دنيا !!!
    الان مثلا به خاطر كورتكسيفانه ...اما من فكر ميكنم كه اگه اين طوري بود كورتكسيفان اصلا آب نميخواست. مگه اينها چطوري بار اول با والتر و پيتر رفتن اون طرف ؟
    يكي از دوستان در اين مورد به نكته‌ي خوبي اشاره كرد:
    لازمه بدونيد كه زماني كه اون دسته از تمارين فرارواني رو كه براي تامين و افزايش انرژي انجام ميشن بررسي مي‌كنيم، به اين نكته برميخوريم كه از نمك براي زدودن انرژي‌هاي منفي و پاكسازي بدن براي دريافت انرژي‌هاي مثبت استفاده ميشه.
    فلسفه استفاده از نمك در اين قسمت هم همين بود. خيلي ساده، زدودن انرژي‌هاي منفي و آماده‌سازي براي دريافت انرژي‌هاي مثبت و تسهيل برقراري جريان انرژي در طول كالبدهاي فوق‌فيزيكي (كالبد انرژيكي، اتري، اثيري و ...) بدن. به اين دليل كه انرژي‌هاي منفي يكي از كارهايي كه ميكنن، ورودي‌هاي انرژيكي بدن در سطوح بالاتر كالبدهاي انساني رو مسدود يا دچار مشكل مي‌كنند و نميذارن تبادل انرژي به درستي صورت بگيره.
    اتفاقا يك تمرين هست در همين مورد كه ميري حموم، يك پارچ آب نمك درست مي‌كني، بعد ...

یه سوال بی مربوط هم داشتم : کسی نمیدونی این تنفنگ ها چطوری یک چیز رو تو بدن انسا جای میدن بدون ایجاد هیچ گونه زخمی؟؟؟؟؟؟؟ از کجا میره!!!!!!
    خيلي ساده ميشه توجيهش كرد.
    تيرهايي رو كه نشون داد، يك سري ميله‌هاي ظريف بودند. با سطح برخورد كم (منظورم نوك ظريف ميله‌هاست). بهترين حالت نفوذ يك شي در شي ديگه‌اي به دو فاكتور بستگي داره. "سطح برخورد و تماس كم" و "شدت و فشار زياد". كه در مورد اين نمونه هر دو فاكتور وجود داشت. هم سطح برخورد كم (همون تير نازك) و هم شدت زياد كه خب از يك اسلحه شليك ميشد ديگه! پس نتيجش ميشه اينكه به ظريف‌ترين شكل ممكن نفوذ انجام بگيره.
    به همين دليل هست كه رد پاي يك فيل آفريقايي چند تني، در حالت عادي تنها يك سانتيمتر در زمين گودي داره. دليلش هم سطح تماس زياد كف پاي فيل‌هاست.
    فكر مي‌كنم لازم نباشه به اين نكته هم اشاره كنم كه افرادي كه به اون سطح از تكنولوژي رسيدند كه "ميله‌هاي همسازه" به اون ظريفي درست مي‌كنند، حتما فكري به حال زخم ايجاد شده و خون هم مي‌كنند ديگه!!!

مردک!
    اگر دقت مي‌كرديد به حرف‌هاي "والترنيت" در قسمت‌هاي قبل، بارها گفته شد كه تمام روشهايي كه تا حالا بهش دسترسي دارند، عواقبي داشته و روش اوليويا (كه ناشي از تاثيرگذاري كورتكسيفان بر روي مغز و از تبعات آزمايشات والتر بود) بدون هزينه و خسارت بود. منظورم از هزينه، تبعات زيان‌بار هست.
    در روش جهان اينور كه جناب والتر شاهكار زدند و با رفتنشون به اونور و ايجاد ناپايداري ملكولي (يا هر چيزي ميخوايد اسمش رو بذاريد) اصل مشكل و تمام اين قضايا رو شكل دادند.
    در روش جهان اونور هم كه حتما بايد تبادل جرم انجام مي‌گرفت.

البته كه همونطور كه خود اوليويا اشاره كرد، قصدشون فقط برداشتن خود مغز بود كه فكر مي‌كنم سرجمع حدود 1300 تا 1400 گرم هست كه در اصل قضيه مشكلي ايجاد نمي‌كرد.
    فوقش ميتونستن مثل بقالي‌هاي قديمي سر كوچه‌ها يك وزنه يك كيلويي، با يك نيم كيلويي بذارن رو اين كفه ترازو، تا با هم برابر بشن.
    خودتونم مي‌دونيد كه راه در رو داره، پس گير نديد لطفا.

نيمه شبتون خوش!
    جوينده.
    يا حق.

16. 2 کاربر از پست مفید jooyande سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع