مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh حادثه رزول، سقوط سفینه موجودات فضایی!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: حادثه رزول، سقوط سفینه موجودات فضایی!!

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

حادثه رزول، سقوط سفینه موجودات فضایی!!

درسال 1952 در مزرعه رزول امریکا یک سفینه فضایی حامل 3 سرنشین در مزرعه ای در آمریکابه نام رزول سقوط کرد ( بر پایه این ماجرا فیلمی نیز در امریکا ساخته شد)
    این مزرعه به سرعت و درآن زمان توسط نیروی هوایی و اف ب آی و سایرمقامات امنیتی محاصره شد.
    چندی بعد و با فشار رسانه های امریکا و جهان - دولتامریکا ماجرا را به کلی تکذیب نمود !!
    اما شاهدان و مزرعه داراناطراف که تعداد انها بیش از 200 نفر بود گواهی میدادند که این موجودات را دیده اندو هم چنین سفینه انها را...
    به هر حال این ماجرا از تب و تاب افتاد ولی همه سالهمراسمی در سالگرد سقوط سفینه در امریکا بر گزار میشد و هنوز هم میشود.
    تا اینکه در سال 2000 تعداد 1000 دانشمند برجسته جهان و برندگانجوایز نوبل از جورج بوش درخواست نمودند تا تکلیف رزول را روشن کند! یا تکذیب یاتایید!
    جورج بوش در بیانیه ای رادیو تلویزیونی و خیلی کوتاه ماجرا سقوط راتایید نمود! و دیگر هیچ توضیحی نداد!
    از آن پس تصاویری توسط ناسادر اختیار رسانه ها قرار گرفت و هنوز هم دانشمندان در انتظار دریافت ااطلاعاتتکمیلی تر هستند .
    فقط گفته میشود که از سه سرنشین این فضاپیما 2 نفرکشته شده و مهندس پرواز زنده میماند.
    این موجود 3 سال در اختیارسرویس های امنیتی و جاسوسی و دانشمندان بود و دست اخر بر اثر ابتلا به انفلو انزافوت میکند .
    دانشمندان و محققین معتقدند ؛ طراحی هواپیمای ضد رادار - آپولو ها - شاتل های فضایی -
    و بسیاری از پیشرفت های شگرفامریکا بر اثر دانش این مهندس پرواز میباشد و امریکا هم به همین دلیل نمیخواهد اینموضوع را بیشتر باز کند!!!
    حتی در بسیاری از مقالات تاحدی قضیه جدی پیگیری شده است که میگویند ؛ موجود رزول بر اثرفشار های تخلیه اطلاعاتی و هم چنین آزمایشات متعدد امریکایی ها فوتنموده است!

عکس هوایی مزرعه رزول، نیومکزیکو

بقایای چتر نجات مهندس پرواز از سفینه بیرون پریده بود یا چتر نجات خود سفینه!!
    که همان زمان توسط یک افسر امریکایی در روزنامه ها چاپ شد. گرچه بعدها این افسر تحت فشار همه چیز را تکذیب کرد اما روزنامه های فردای آن روز موجود است.

ویرایش توسط FFKIA : 09-09-2011 در ساعت 15:47 دلیل: حذف عکسهای مشکل دار

دوباره خواهيم روييد...

2. 13 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

3. # ADS

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

پاسخ : حادثه رزول، سقوط سفینه موجودات فضایی!!

خیلی ممنون مهناز خانوم،خیلی عالی بوود.
    ببینن چقدر این موجود بیچاره رو شکنجه کرده بودن که به همه اینها اعتراف کرده،دست آخر هم از زور شکنجه و ... مرده،گفتن آنفولانزا گرفته!!!
    ممنون

5. کاربر روبرو از پست مفید SovRan سپاس کرده است .

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

تو عکسهای بیشتری که من خودم دیدم به این نتیجه رسیدم که دو تا از اینها مرد بودن و یکی زن. که یک زن و یک مرد همون لحظه سقوط مرده بودند و مهندس پرواز که مرد بوده زنده مونده. نکته جالبی که من اینجا دیدم این بود که مردها کمر باریک و لاغر بودند و زن چاقتر از اون دو تا و حتی به نظرم رسید که باردار بود. دلم میخواست میتونستم همه عکسها رو بذارم تا نظر شما رو هم بدونم.

دوباره خواهيم روييد...

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

والا به نظر من اين اتفاق كه از قضا منبع الهام خيلي از فيلمها و داستانها هم شد هيچ وقت اونقدر دربارش اطلاعات داده نشد كه بشود از آن نتيجه درستي گرفت.
    عكسها ‌آنقدر كه بايد گويا نيستند. در مورد تكنيكهايي كه از سفينه ممكن بوده كه به دست آمده باشد كسي صحبت نكرده و به نظر ميرسد كه داستان غير واقعي نيست.
    اما واقعي بودنش هم زير سوال است.
    در روزگاري زندگي ميكنيم كه سفر به ماه و ماجراهاي مثلث برمودا و خيلي اتفاقات ديگر علمي توسط محققات زير سوال برده ميشه و هيچ تعجب نخواهم كرد كه در آن روزگاري كه همه چيز به بلوفهاي سياسي ميان شوروي و آمريكا ميگذشت، اين حادثه هم ترفندي بوده باشد از طرف آمريكايي ها براي بدست آوردن جايگاه بهتري نسبت به روسها.

براي اطلاعات بيشتر در اين باره به تاپيكهاي زير مراجعه كنيد.
    http://forum.cinemacenter.ir/showthr...ll=1#post28098

http://forum.cinemacenter.ir/showthr...AF%D9%88%D9%85

بازم ممنون مهناز جان
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

8. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

خب من حالا نفهمیدم از کجا فهمیدی میخوام به فرینج ربطش بدم؟ منتها من از یه راه دیگه میخوام نتیجه بگیرم.
    روزی که داشتی برای اولین بار فرینجو میدیدی اگه اینهمه اطلاعات در موردش نداشتی نمیگفتی اینا همش چرت و پرته؟ کما اینکه من که روز اول اینهمه اطلاعات در مورد این علوم نداشتم همین فکرو میکردم.
    چرا باید به این فکر کنیم که اینا دروغه؟ بعد پنجاه سال رئیس جمهور امریکا زیر فشار رسانه ها اعلام کرده که این موضوع رو تکذیب نمیکنه. به نظرت اگه واقعیت نداشت تکذیب نمیکرد؟ اینهمه مردم و شاهدی که تو اون دهکده بودن و در موردش صحبت کردن چی؟ اونا هم دروغ میگن؟ اتفاقا به نظر من امریکا اگه تکذیب کنه برای حسن شهرتش بهتره چون الان گندش در اومده که کلی اطلاعات از بنده خدا فضاییه گرفتن و طرفو زیر فشار کشتن!! من فکر میکنم امریکاییها به همین دلیل که میخواستن جایگاه بهتری نسبت به روسها پیدا کننن تکذیب کردن چون در غیر این صورت میگفتن کل علوم فضایی که اخیرا بهش دسترسی پیدا کردن مال خودشون نیست و از غیر زمینی ها گرفته شده.
    ایونت رو نمیبینی وگرنه نکات جالبی رو از سیاست دولت امریکا در رابطه با پرده پوشیهای علمی مطرح میکنه. اینکه از مردم همه چیز پنهان میشه و داستان چیز دیگه ای نشون داده میشه.
    به همین دلیل بود که اینقدر اصرار داشتم ایونت رو ببینی و ارابه های خدایان رو بخونی. چون همیشه به قضیه فرازمینی ها علاقه خاصی داشتم.

دوباره خواهيم روييد...

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    خب من حالا نفهمیدم از کجا فهمیدی میخوام به فرینج ربطش بدم؟ منتها من از یه راه دیگه میخوام نتیجه بگیرم.
    روزی که داشتی برای اولین بار فرینجو میدیدی اگه اینهمه اطلاعات در موردش نداشتی نمیگفتی اینا همش چرت و پرته؟ کما اینکه من که روز اول اینهمه اطلاعات در مورد این علوم نداشتم همین فکرو میکردم.
    چرا باید به این فکر کنیم که اینا دروغه؟ بعد پنجاه سال رئیس جمهور امریکا زیر فشار رسانه ها اعلام کرده که این موضوع رو تکذیب نمیکنه. به نظرت اگه واقعیت نداشت تکذیب نمیکرد؟ اینهمه مردم و شاهدی که تو اون دهکده بودن و در موردش صحبت کردن چی؟ اونا هم دروغ میگن؟ اتفاقا به نظر من امریکا اگه تکذیب کنه برای حسن شهرتش بهتره چون الان گندش در اومده که کلی اطلاعات از بنده خدا فضاییه گرفتن و طرفو زیر فشار کشتن!! من فکر میکنم امریکاییها به همین دلیل که میخواستن جایگاه بهتری نسبت به روسها پیدا کننن تکذیب کردن چون در غیر این صورت میگفتن کل علوم فضایی که اخیرا بهش دسترسی پیدا کردن مال خودشون نیست و از غیر زمینی ها گرفته شده.
    ایونت رو نمیبینی وگرنه نکات جالبی رو از سیاست دولت امریکا در رابطه با پرده پوشیهای علمی مطرح میکنه. اینکه از مردم همه چیز پنهان میشه و داستان چیز دیگه ای نشون داده میشه.
    به همین دلیل بود که اینقدر اصرار داشتم ایونت رو ببینی و ارابه های خدایان رو بخونی. چون همیشه به قضیه فرازمینی ها علاقه خاصی داشتم.
    ببين اگه رئيس جمهور آمريكا اين رو تكذيب ميكرد كه آبروي آمريكا درباره اين ماجرا و خيلي ماجراهاي ديگه ميرفت.
    اينها كم از اين كارها نكردن.
    من الان برا مثال عيني مثلث برمودا و سفر به ماه رو زدم.
    اين جريال الان مشكل بزرگي شده.
    اون زمان روسها كاملا معتقد به اين موضوع بودند كه مسئله برمودا يك جريان تبليغاتي از طرف آمريكا براي جلب توريست و كسب درآمده.
    جالبي قضيه اينه كه از اين قبيل اتفاقات فقط سمت آمريكا مي افته.
    هميشه تو فيلمها هم ببيني اين آمريكايي ها هستند كه قراره دنيا رو نجات بدن.
    بيگانه ها هميشه به نيويورك حمله ميكنند و مغزهاي انقلابي در آمريكا ظهور ميكنند.
    تو همين فرينج ببين كه چند نفر از اين آدمها مربوط به روسها هستند؟!

ميخوام بگم كه بيشتر اين اتفاقات ساخته و پرداخته خود آمريكايي هاست.
    اونها به اين ترتيب هم بار تبليغاتي براي خودشون درست ميكردند و هم بار رواني مثبت.

موقعي كه خروشچف ادعا ميكرد كه به سلاح عجيبي دست پيدا كردند و يا ميگفت كه با سلاحهاي سايكوترونيكي ميتوانند انرژي تخريبي رو منتقل كنند، اين طرف هم آمريكا از انرژي برمودا و سفر به ماه و حادثه رزول ميگفت.
    قبول نداري كه خيلي از اتفاقات اين چنيني حقيقي نبوده ؟

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

11. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    ببين اگه رئيس جمهور آمريكا اين رو تكذيب ميكرد كه آبروي آمريكا درباره اين ماجرا و خيلي ماجراهاي ديگه ميرفت.
    اينها كم از اين كارها نكردن.
    من الان برا مثال عيني مثلث برمودا و سفر به ماه رو زدم.
    اين جريال الان مشكل بزرگي شده.
    اون زمان روسها كاملا معتقد به اين موضوع بودند كه مسئله برمودا يك جريان تبليغاتي از طرف آمريكا براي جلب توريست و كسب درآمده.
    جالبي قضيه اينه كه از اين قبيل اتفاقات فقط سمت آمريكا مي افته.
    هميشه تو فيلمها هم ببيني اين آمريكايي ها هستند كه قراره دنيا رو نجات بدن.
    بيگانه ها هميشه به نيويورك حمله ميكنند و مغزهاي انقلابي در آمريكا ظهور ميكنند.
    تو همين فرينج ببين كه چند نفر از اين آدمها مربوط به روسها هستند؟!

ميخوام بگم كه بيشتر اين اتفاقات ساخته و پرداخته خود آمريكايي هاست.
    اونها به اين ترتيب هم بار تبليغاتي براي خودشون درست ميكردند و هم بار رواني مثبت.

موقعي كه خروشچف ادعا ميكرد كه به سلاح عجيبي دست پيدا كردند و يا ميگفت كه با سلاحهاي سايكوترونيكي ميتوانند انرژي تخريبي رو منتقل كنند، اين طرف هم آمريكا از انرژي برمودا و سفر به ماه و حادثه رزول ميگفت.
    قبول نداري كه خيلي از اتفاقات اين چنيني حقيقي نبوده ؟
    چرا اصلا بحث این نیست که اینا مرتب برای بزرگ جلوه دادن خودشون اینکارو میکنند یا نه. من این حرفتو کاملا قبول دارم. ولی به نظر من اگه همون موقع می اومدن اینو صد در صد تائید میکردن و مدارکشو از بین نمیبردن که خودشون زیر سوال میرفتن و مورد اتهام قرار میگرفتن که کلی از این اختراعات و اکتشافاتشون از فرازمینی ها به دست اوردن و محصول تلاش خودشون نبوده. اتفاقا به همین دلیل فردای اون روز رو این موضوع سرپوش گذاشتن و مدارک رو تا اونجا که شد از بین بردن.
    به نظر من به همین دلیل اون موقع تکذیبش کردن.

دوباره خواهيم روييد...

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    چرا اصلا بحث این نیست که اینا مرتب برای بزرگ جلوه دادن خودشون اینکارو میکنند یا نه. من این حرفتو کاملا قبول دارم. ولی به نظر من اگه همون موقع می اومدن اینو صد در صد تائید میکردن و مدارکشو از بین نمیبردن که خودشون زیر سوال میرفتن و مورد اتهام قرار میگرفتن که کلی از این اختراعات و اکتشافاتشون از فرازمینی ها به دست اوردن و محصول تلاش خودشون نبوده. اتفاقا به همین دلیل فردای اون روز رو این موضوع سرپوش گذاشتن و مدارک رو تا اونجا که شد از بین بردن.
    به نظر من به همین دلیل اون موقع تکذیبش کردن.
    ببين من كلا اين موضوع رو غير واقعي نميدونم ... اما بهش مشكوكم.
    اگه بوش هم در اين باره همچنان سكوت ميكرد بازم مشكلي نبود . اما اين اظهار نظر كمي ماجرا رو عجيب تر كرد.
    اين كه واقعا اينها چطوري توانستند از يك موج.د فضايي حرف بكشند.
    مثلا تصور كن كه راههاي به حرف آوردن يك موجود اي تي شكل چي ميتونه باشه ؟!

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

14. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

A!i

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    ببين من كلا اين موضوع رو غير واقعي نميدونم ... اما بهش مشكوكم.
    اگه بوش هم در اين باره همچنان سكوت ميكرد بازم مشكلي نبود . اما اين اظهار نظر كمي ماجرا رو عجيب تر كرد.
    اين كه واقعا اينها چطوري توانستند از يك موج.د فضايي حرف بكشند.
    مثلا تصور كن كه راههاي به حرف آوردن يك موجود اي تي شكل چي ميتونه باشه ؟!
    چه میدونم حتما با شکل کشیدن. راست میگی باورش سخته ولی غیرممکن نیست. ضمن اینکه خیلی جالبه که مردها لاغر بودن و زنه چاقتر بود
    ندیدی تو عکس آخری طفلک زنه رو چه جوری مثله کردن؟

دوباره خواهيم روييد...

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

خب اینجا چه بحث داغی شده
    راستش من با اینکه به فیلم ها و سریال هایی که در مورد فضاییها ساخته میشه علاقه زیادی دارم، اما دراین زمینه ها بسیار دیر باورم و کلا باور نمی کنم، اما نمیگم که حتما هم دروغه، چون همیشه جایی برای شک کردن هست
    کلا من باورم نمیشه مسأله به این مهمی به رسانه ها و مردم خبر داده بشه و پرزیدنت هم بیاد در موردش اظهار نظر کنه... همین به شک من اضافه میکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)