سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh MediaCoder نرم افزاري پرقدرت

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
نمایش شاخه ای8علاقمندی ها
  • 5 ارسال شده توسط FFKIA
  • 1 ارسال شده توسط FFKIA
  • 1 ارسال شده توسط ArA
  • 1 ارسال شده توسط ♚ReZa__SoLtAn♚

موضوع: MediaCoder نرم افزاري پرقدرت

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,200
    سپاس شده 25,632 در 4,554 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

MediaCoder نرم افزاري پرقدرت

نرم افزار پر قدرت مديا كودر Media Coder

همون طور كه قول داده بودم در اين تاپيك نرم افزار مبدل مديا كودر رو خدمتتون معرفي ميكنم.
    اما از اون جايي كه استفاده از اين ابزار نياز به دونستن يكسري مسائل كلي درباره امر تبديل هاي ويدئويي داره من اون پيش نياز ها رو كه قبلا در تاپيكهاي ديگه اي توضيح دادم اين جا ميذارم تا دوستان با اطلاعات كافي بتونن از نرم افزار استفاده كنند .

آشنايي با قالب بندي هاي هاي ديفينيشن HD از آغاز تا حال حاضر
    http://forum.cinemacenter.ir/showthread.php/312

آشنايي با اصول تبديل فايلهاي ويدئويي و سيستمهاي كلي تبديل
    http://forum.cinemacenter.ir/showthread.php/309

آشنايي با H264 و X264 تفاوتها و امكانات تبديل . اصول تبديل و دلايل نياز به ابزاري نظير MC
    http://forum.cinemacenter.ir/showthread.php/310

چرا براي تبديل به ابزارهاي حرفه اي نياز داريم ؟
    چرا از ابزار هاي ساده تر استفاده نكنيم ؟
    چرا بايد براي تبديل كردن يك فايل بايد اطلاعات پيش زمينه داشت ؟

اين كه چرا براي تبديل فايلهاي صوتي و تصويري نياز به يك ابزار مناسب و حرفه اي داريم دقيقا به فرايندي بر ميگرده كه همه نياز به فايلهايي داريم كه در عين كم بودن حجم كيفيت مناسبي رو بهمون ارائه بدن و همه احتياج به ابزاري داريم كه با كمترين ميزان اشغال تسك سيستم به شكل مناسبي يتونه فيلهاي پر حجم ما رو به فايلهايي ديگه با كيفيت دلخواه و كنترل حجم مناسب مبدل كنه .
    اگه كمي با سيستمهاي تبديل آشنا باشيم همون طور كه در مطالب لينكهاي فوق اشاره كردم متوجه ميشيد كه اين كار از طريق نرم افزارهاي شركتي انجام نميشه .
    نرم افزارهايي كه در عين گران بودن كمترين كارايي ها رو براي ما دارن .
    هميشه خاطرتون باشه كه حرفه اي ترين ابزارها در سطحي كه ما انتظار داريم ابزارهايي هستند كه توسط برنامه نويسان دنياي آزاد نوشته ميشن . نرم افزارهايي كه امكان اپن سورس بودن در اونها باعث تكميل لحظه به لحظه اونها ميشه و هر باگي در اين ابزارها با سرعتي باور نكردني فيكس ميشه . اين در حالي اتفاق ميفته كه كوچكترين مشكلي در ابزارهاي پولي مشابه روزها و ماهها منتظر حل مشكلاتشون ميمونن .

MediaCoder Version 0.7.2

پيش نياز هاي نرم افزاري و سخت افزاري

سخت افزار :

پردازنده : هر پردازنده كه بيشتر از 1000 MHz توان پردازش داشته باشد . ترجيها پردازنده هاي اينتل توانايي بهتري رو بهتون ارائه ميدن .
    رم : حداقا 512 مگابايت
    گرافيك : حداقل 128 مگابايت در پردازنده هاي MX4000 به بعد انويديا و 7000 ATI .
    هارد : بسته به نياز كاري . براي اجراي برنامه بيشتر از 50 مگابايت نياز نداريد .

نرم افزار :

1- K-Lite Codec Pack Mega Version
    2- ابزارهاي واسطه نظير مجموعه ريپرها .

پيشنهاد خود نرم افزار
    * MPlayer/MEncoder
    * FFmpeg
    * x264
    * XviD
    * Theora encoder
    * Dirac encoder
    * LAME MP3 encoder
    * Vorbis encoder
    * Speex encoder
    * FAAC
    * Nero digital audio encoder
    * CT aacPlus encoder
    * 3GPP AAC+ encoder
    * 3GPP AMR encoder
    * MusePack encoder
    * FLAC encoder
    * WavPack encoder
    * Monkey's Audio (APE) encoder
    * OptimFROG encoder
    * MPEG-4 Audio Lossless Coding
    * Matroska merger
    * MP4Box
    * PMPMOD AVC Muxer

ابزارهاي پيشنهادي نرم افزار همه در مجموعه مگاپك K-Lite جمع آوري شده اند و شما رو از نصب يكي يكي اونها بي نياز ميكنند .

لينك مستقيم K-Lite Codec Pack
    http://rapidshare.com/files/308309010/klmcodec544.exe

لينك مستقيم دريافت مديا كودر نسخه 64 بيت
    http://www.mediacoderhq.com/mirrors....0.7.2.4582.exe
    لينك مستقيم دريافت مديا كودر نسخه 32 بيت
    http://www.mediacoderhq.com/mirrors_...ver=0.7.2.4582

پس از نصب كودك پك سيستم خود را به اينترنت متصل كنيد و اقدام به نصب نرم افزار نماييد .
    مرورگر موزيلا هر نسخه اي كه باشه فرق نداره رو سيستمتون نصب باشه .
    مطمئن بشين كه سيستم آنلاينه .
    پس از نصب يك صفحه مرورگر باز ميشه كه بر اساس مشخصات نرم افزار شما براتون يك مجوز آنلاين صادر ميكنه و نرم افزار استارت ميشه .
    نگران نباشيد ، هيچ مبلغي رو نبايد بپردازين و هيچ سريال نامبر و كراكي لازم نيست . نرم افزار كاملا رايگان مديا كودر در اختيار شماست .

نرم افزار آماده استفاده است .

شما اين نرم افزار رو بسته به هر جور نيازي كه دارين ميتونيد تنظيم كنيد .
    اكثريت تنظيمهاي حرفه اي نرم افزار از طريق فايرفاكس انجام ميشه و خود نرم افزار كاملا امكان كنترل شدن از طريق وب رو داره .
    نسخه وب بيس نرم افزار هم هم زمان قابل استفاده است كه ميتونه از يك ابر محاسباتي براي كليه رندرينگ استفاده كنه .
    مديا كودر ميتونه از كليه فايلهاي موجود ورودي داشته باشه و دامنه ساپورت فرمتهاش بسيار بسياز زياده .
    امكان كنترل از طريق اينترنت در حالي كه شما حتي در شهر ديگه اي هستيد و دسترسي به ريزترين تنظيمهاي ويدئويي كه امكانش هست از مديا كودر ابزراي ساخته كه هيچ وقت شما رو نا اميد نميكنه .
    در مديا كودر شما ميتوانيد همزمان فايل مبدا را به شكلهاي زير اديت و مبدل كنيد .
    تبديل ، صدا گذاري ، اضافه كردن زيرنويس ، سينك و برش و چسباندن ، ماكس و دي ماكس ، كنترل كيفيت در زيرترين ابعاد قابل تنظيم ، قابليت Corp در رزولوشن هاي بسيار بزرگ ، بهره گيري از ابزار جداگانه نمايش فيلم ، امكان استفاده از فروم و بلاگ در حين استفاده از نرم افزار ، امكان استفاده از خبرنامه آنلاين ، امكان استفاده از اكستنشن براي تبديل فايلها به فرمتها قابل پخش در ديوايس هاي همراه و از همه مهمتر امكان خروجي گرفتن به صورت باكس فرمتهاي شناخته شده حال حاضر .
    كاربري اين ابزار بسيار ساده ميباشد ولي با اين وجود بنده در هر حال آماده پاسخ گويي به سوالات دوستان هستم .

نمونه انجام تنظيمات از طريق فايرفاكس

ابزار كات كننده در مديا كودر

ابزارهاي تنظيمي در مديا كودر

ابزار بنچ مارك مخصوص مديا كودر

نسخه مخصوص iPod

نسخه پرتابل مخصوص ژلي استيشن

نسخه ‌Zune

نسخه مخصوص موبايل Nokia

نسخه مخصوص ARCHOS

نسخه مخصوص Meizu

نسخه مخصوص كريتيو Zen

نسخه مخصوص مينيمو

نسخه مخصوص سامسونگ

نسخه Mpeg Maker تحت وب

نسخه تحت وب صوتي

نسخه پلير مخصوص ديسك

نسخه تحت لينوكس

همون طور كه ميبينيد مدياكودر براي هر ديوايسي نسخه بخصوص اون رو ارائه داده و همچنين در نسخه اصلي هم امكان تبديل حرفه اي براي همه اين ابزارها رو قرار داده .

نمونه فرمتهاي ورودي

* MP3, Vorbis, AAC, AAC+/HE-AAC, AAC+v2/HE-AAC v2, MusePack, Speex, AMR, WMA, RealAudio, mp3PRO*
    * FLAC, WavPack, Monkey's Audio, OptimFrog, AAC Lossless, TTA, WAV/PCM, Waveform
    * H.264, XviD, DivX, MPEG 1/2/4, Theora, Flash Video, Dirac, 3ivx*, RealVideo*, Windows Media Video
    * AVI, MPEG/VOB, Matroska, MP4, PMP, RealMedia*, ASF, Quicktime*, OGM*
    * CD, DVD, VCD, SVCD, CUESheet*, HTTP*, FTP*, RTSP*, UDP*

خبرنامه آنلاين در اين نرم افزار و همچنين امكان دسترسي به بلاگ نرمافزار در حين كار از ديگر امكانات مدياكودر است .
    صفحه وي كي مديا كودر
    http://wiki.mediacoderhq.com/index.php/Main_Page

آدرس فروم اختصاصي مدياكودر كه مشتمل بر كليه توضيحات فني و همچنين در بر گيرنده تعداد وسيعي از گروههاي حرفه اي اين ابزار است .

http://forum.mediacoderhq.com/

آدرس بلاگ نرم افزار كه در همه حال به صورت شبانه روزي و آنلاين در حال دادن خدمات به كاربران است .
    http://blog.mediacoderhq.com/

در اين آدرس هم ميتوانيد كليه نسخه هاي نرم افزار را براي مصارف مختلف دانلود كنيد .

http://www.mediacoderhq.com/editions.html

مجموعه اي از پسوندهاي قابل تبديل به هم در مديا كودر

AVI to AVI, AVI to DivX, AVI to H264, AVI to MKV, AVI to MP4, AVI to MPG, AVI to XviD, AVI to AAC, AVI to MP3, AVI to OGG, AVI to WAV, DivX to AVI, DivX to DivX, DivX to H264, DivX to MKV, DivX to MP4, DivX to MPG, DivX to XviD, DivX to AAC, DivX to MP3, DivX to OGG, DivX to WAV, DV to AVI, DV to DivX, DV to H264, DV to MKV, DV to MP4, DV to MPG, DV to XviD, DV to AAC, DV to MP3, DV to OGG, DV to WAV, MOV to AVI, MOV to DivX, MOV to H264, MOV to MKV, MOV to MP4, MOV to MPG, MOV to XviD, MOV to AAC, MOV to MP3, MOV to OGG, MOV to WAV, MP4 to AVI, MP4 to DivX, MP4 to H264, MP4 to MKV, MP4 to MP4, MP4 to MPG, MP4 to XviD, MP4 to AAC, MP4 to MP3, MP4 to OGG, MP4 to WAV, MPG to AVI, MPG to DivX, MPG to H264, MPG to MKV, MPG to MP4, MPG to MPG, MPG to XviD, MPG to AAC, MPG to MP3, MPG to OGG, MPG to WAV, RM to AVI, RM to DivX, RM to H264, RM to MKV, RM to MP4, RM to MPG, RM to XviD, RM to AAC, RM to MP3, RM to OGG, RM to WAV, VOB to AVI, VOB to DivX, VOB to H264, VOB to MKV, VOB to MP4, VOB to MPG, VOB to XviD, VOB to AAC, VOB to MP3, VOB to OGG, VOB to WAV, WMV to AVI, WMV to DivX, WMV to H264, WMV to MKV, WMV to MP4, WMV to MPG, WMV to XviD, WMV to AAC, WMV to MP3, WMV to OGG, WMV to WAV, XviD to AVI, XviD to DivX, XviD to H264, XviD to MKV, XviD to MP4, XviD to MPG, XviD to XviD, XviD to AAC, XviD to MP3, XviD to OGG, XviD to WAV, MP3 to AAC, MP3 to MP3, MP3 to OGG, MP3 to WAV, OGG to AAC, OGG to MP3, OGG to OGG, OGG to WAV, RAM to AAC, RAM to MP3, RAM to OGG, RAM to WAV, WMA to AAC, WMA to MP3, WMA to OGG, WMA to WAV, WAV to AAC, WAV to MP3, WAV to OGG, WAV to WAV

رنكينگ نسخه هاي مختلف مدياكودر

http://busca.superdownloads.uol.com....acoder.o4.html

جدول طبقه بندي تفاوتهاي مختلف HD

موفق و پيروز باشيد

نویسنده فرخ . ف
    ADoLF, AZIMOTH, Don Corleone و 2 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 15 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : MediaCoder نرم افزاري پرقدرت

ســلام
    مرسی فرخ جان
    با اینکه خیلی وقت پیش این مطلب رو ارائه دادی اما هنوز هم در اینترنت یکی از جامع ترین راهنمایی هاست.
    فقط یه سوال کلی داشتم قبل از اینکه این نرم افزار رو دانلود کنم و آموزش های مربوطه رو بخونم ..
    من با برنامه های مختلفی فرمت های ویدئویی رو به هم تبدیل کردم ولی مشکلی که همیشه داشتم این بود که 5 دقیقه 5 دقیقه فایل ها تبدیل میشدند.
    مثلا یک قسمت از لاست که 42 دقیقه بود رو میخواستم تبدیل کنم باید حدود 9 دفعه تبدیل میکردم که هر دفعه 5 دقیقه از این 42 دقیقه به فرمت مورد نظرم تبدیل میشد .. (البته پارت اخر 2 دقیقه ای بود مسلما ! )
    بعد آخر سر این 9 پارت رو با هم join میکردم و یک فایل میشد ولی خلاصه که خیلی وقت گیر بود.
    این برنامه هم اینجوریه ؟

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ADoLF نمایش پست ها
    ســلام
    مرسی فرخ جان
    با اینکه خیلی وقت پیش این مطلب رو ارائه دادی اما هنوز هم در اینترنت یکی از جامع ترین راهنمایی هاست.
    فقط یه سوال کلی داشتم قبل از اینکه این نرم افزار رو دانلود کنم و آموزش های مربوطه رو بخونم ..
    من با برنامه های مختلفی فرمت های ویدئویی رو به هم تبدیل کردم ولی مشکلی که همیشه داشتم این بود که 5 دقیقه 5 دقیقه فایل ها تبدیل میشدند.
    مثلا یک قسمت از لاست که 42 دقیقه بود رو میخواستم تبدیل کنم باید حدود 9 دفعه تبدیل میکردم که هر دفعه 5 دقیقه از این 42 دقیقه به فرمت مورد نظرم تبدیل میشد .. (البته پارت اخر 2 دقیقه ای بود مسلما ! )
    بعد آخر سر این 9 پارت رو با هم join میکردم و یک فایل میشد ولی خلاصه که خیلی وقت گیر بود.
    این برنامه هم اینجوریه ؟
    سهیل جان احتمالا اون نرم افزارها نسخه های trial بودن
    همچین اتفاقی نباید رخ بده. مگه این که نرم افزار تریال باشه و یا این که در تنظیماتش خروجی ها روی 5 دقیقه قرار گرفته باشند.
    با مدیا کودر سایز خروجی تنظیم نشده. یعنی هر چقدر که بخوای خروجی میگیری و لازم نیست اون کار رو بکنی.
    من همون ارباب حلقه ها رو که بهت گفتم با این خروجی گرفتم. البته 4 سال پیش .
    ADoLF به این پست علاقمند بوده است.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

6. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

دقیقا .. اعتبار نرم افزار 30 روزه بود فکر کنم
    پس چه خوب که این برنامه اینجوری نیست.
    امتحانش رو با همون ارباب حلقه ها هم پس داده
    میزنیم که دانلود شه ..

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ADoLF نمایش پست ها
    دقیقا .. اعتبار نرم افزار 30 روزه بود فکر کنم
    پس چه خوب که این برنامه اینجوری نیست.
    امتحانش رو با همون ارباب حلقه ها هم پس داده
    میزنیم که دانلود شه ..
    پس درست فکر کرده بودم. چون نرم افزارهای کدباز یا غیر کامرشیال محدودیت زمان خروجی ندارند.
    البته الان مدیا کودر هم پولی شده. اما یک نسخه رایگان هم داره. نسخه ای که برای دانلود گذاشتم مال زمانیه که کاملا رایگان بود و همه سرویسهاش مجانیه.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

9. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

ArA
    ArA آواتار ها
    وضعیت : ArA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 429
    سپاس شده 116 در 56 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 62 تاپیک

فرخ جان ممنون بابت آموزش و وقت و توضیحاتی که برای این مطلب گذاشتی . اول از همه لینک 32 بیتی مدیا کو کار نمیکنه . در درجه بعد من الان مدتی با برنامه ConvertXtoDVD کار میکنم جوابم رو میده البته ورژن جدیدش پولی شده و باید با قدیمیه کار کرد جدا از تایم بالا که میبره که فکر کنم مختص تمام برنامه هاست یکم تو ساخت منو هم دست آدم بسته است وگرنه از تبدیل و زیر نویس گذاری اونم با فرمتی که همه دستگاه های ÷خش بتونن بخونن تا رایت دی وی دی رو خوب ساپورت میکنه میخواستم یدونم این برنامه تو این زمینه ها چطوره اصلا خودش رایت میکنه یا بعد از تبدیل باید تازه با یک برنامه دیگه رایت کرد و چیز هایی از این قبیل . ممنون میشم از جوابت چون شدیدا دنبال یک برنامه خوب میگردم کلی فیلم و سریال هاردم رو اشغال کرده که میخوام بریزم روی دی وی دی .
    یک سوال دیگه هم بود اینکه فیلمهای با حجم خیلی زیاد رو مثلا 10 گیگ خود فیلم رو میشه تکه تکه کرد اما زیر نویس رو نمیدونم چکار کنم و میخوام دیسکها به یک شکلی لینک بشن که مثلا سه تا دی وی دی رو با منوی خاص خودش بزارم و اینکه از لحظه شروع زیر نویسش هماهنگ با اون قسمت بیاد . چون همون فیلم مثلا با کیفیت عالی و حجم 2 گیگش با فرمت kmp اگه اشتباه نکنم بوده و دارم اون رو هم اما این حجم 10 گیگ مسلما یک چیز دیگه است و ارزش داره تبدیل بشه .
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

شکست گیز ناپذیر و پیروزی گریز پاست .

11. کاربر روبرو از پست مفید ArA سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ArA نمایش پست ها
    فرخ جان ممنون بابت آموزش و وقت و توضیحاتی که برای این مطلب گذاشتی . اول از همه لینک 32 بیتی مدیا کو کار نمیکنه . در درجه بعد من الان مدتی با برنامه ConvertXtoDVD کار میکنم جوابم رو میده البته ورژن جدیدش پولی شده و باید با قدیمیه کار کرد جدا از تایم بالا که میبره که فکر کنم مختص تمام برنامه هاست یکم تو ساخت منو هم دست آدم بسته است وگرنه از تبدیل و زیر نویس گذاری اونم با فرمتی که همه دستگاه های ÷خش بتونن بخونن تا رایت دی وی دی رو خوب ساپورت میکنه میخواستم یدونم این برنامه تو این زمینه ها چطوره اصلا خودش رایت میکنه یا بعد از تبدیل باید تازه با یک برنامه دیگه رایت کرد و چیز هایی از این قبیل . ممنون میشم از جوابت چون شدیدا دنبال یک برنامه خوب میگردم کلی فیلم و سریال هاردم رو اشغال کرده که میخوام بریزم روی دی وی دی .
    یک سوال دیگه هم بود اینکه فیلمهای با حجم خیلی زیاد رو مثلا 10 گیگ خود فیلم رو میشه تکه تکه کرد اما زیر نویس رو نمیدونم چکار کنم و میخوام دیسکها به یک شکلی لینک بشن که مثلا سه تا دی وی دی رو با منوی خاص خودش بزارم و اینکه از لحظه شروع زیر نویسش هماهنگ با اون قسمت بیاد . چون همون فیلم مثلا با کیفیت عالی و حجم 2 گیگش با فرمت kmp اگه اشتباه نکنم بوده و دارم اون رو هم اما این حجم 10 گیگ مسلما یک چیز دیگه است و ارزش داره تبدیل بشه .
    سلام دوست عزیز

در مورد لینک میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
    MediaCoder - Download latest MediaCoder Full Pack
    این برنامه ابزار رایتش جداگانه است و در واقع برای خروجی دی وی دی کاربرد خاصی نداره. بیشتر برای تبدیل فایل به فایل به کار میره.

در مورد سوال آخرتون هم اگه خروجیتون mkv باشه میتونید زیرنویس رو در فایل اضافه کنید. برای این کار از نرم افزارهای muxer استفاده کنید. مثل mkv muxer و یا mkv tool nix.
    اما اگه خروجی مد نظرتون دی وی دی باشه باز این نرم افزار به کارتون نمیاد.
    ضمن این که فایلهای mkv رو با win rar هم میتوانید به قطعات کوچکتر تقسیم کنید.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

13. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Ti Farò Un'offerta Che Non Puoi Rifiutare
    Cussed آواتار ها
    وضعیت : Cussed آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,255
    سپاس شده 1,770 در 353 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 408 تاپیک

یه سؤال فنی
    بنده حدود 9000 تا عکس راجع یه موضوع خاص دارم
    میخوام با این عکسا یه مستند کوتاه بسازم
    با چه نرم افزاری میتونم این عکسهارو به فیلم
    تبدیل کنم
    منظورم ساخت آلبوم تصویری و اینا نیست
    نرم افزاری که عکس ها رو سریع و پشت سر هم بدون هیچ افکتی نشون بده و خروجی mp4 داشته باشه ترجیحا
    آیا کسی هست مرا یاری کند؟

پیشاپیش ممنون بابت جواب

...His Eyes Tells Everything

تنها ترین سردار
    ♚ReZa__SoLtAn♚ آواتار ها
    وضعیت : ♚ReZa__SoLtAn♚ آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,519
    سپاس شده 1,050 در 419 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 640 تاپیک

movie makar فابریکه خودِ ویندوز کارو را میندازه
    LuCiFer به این پست علاقمند بوده است.
    بـدنـم روز بـه روز کـبـود تـر مـی شـود . .از بـس.....خـودم را مـی زنـم . .بـه نـفـهـمـی !!!

16. کاربر روبرو از پست مفید ♚ReZa__SoLtAn♚ سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع