سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج - صفحه 4

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39
نمایش شاخه ای8علاقمندی ها

موضوع: Cwa.13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج

نام فيلم : ارباب حلقه ها (دو برج)
    فایل پیوست 2407
    اطلاعات فیلم
    كارگردان : پیتر جکسون
    تهيه كننده : پیتر جکسون- بری ام آزبورن- تیم سندرز – فرن والش
    نويسنده داستان اصلي : جی.آر.آر.تالکین
    نويسندگان فيلم نامه : پیترجکسون- فرن والش- فیلیپا بوینز
    موزيك متن : هاوارد شور
    فيلم بردار : اندرو لزنی
    تدوين : جان گیلبرت
    كارگردان هنري :جو بليك لي، دان هينا، فيليپ لووي
    بازیگران
    یان مک کلن: گاندولف
    ویگو. مورتنسن : آراگورن
    اورلاندو بلوم: لگولاس
    الیجا وود:فرودو
    شون آستین : سام وایز گمجی
    کیت بلانشت : بانوی جنگل "گالادریل"
    سالا بیکر: سایرون
    کریستوفر لی: سارامون
    یان هولم: بیل بو بگینز
    دومینیک موناگان: مری برندی باک
    بیلی بوید: پره گرین "پیپین" توک
    شون بین: بورومیر
    برنارد هيل : تئودن
    كارل اوربان : ايمور
    ديويد ونهام : فارمير
    اطلاعات دیگر
    ژانـــر :فانتزی، رومانس حماسی و اقتباس ادبی
    تاريخ نمايش : 18 دسامبر 2002

درجه نمایش: PG-13
    زمان فيلم : 179 دقيقه نسخه سینمایی
    كمپاني : نیولاین سینما
    محصول: آمريكا و نیوزیلند
    بودجه ساخت: 94 میلیون دلار
    فروش کل: 926 میلیون دلار
    IMDB Rate 7.8 از مجموع 488 رای
    افتخارات و جوایز
    نامزد 6 جایزه اسکار
    برنده اسکار بهترین ادیت صدا و بهترین جلوه های ویژه 2003
    برنده جایزه بهترین صدا و بهترین طراحی صحنه از بفتا 2003
    و ...
    تحليل و بررسي از شاهين

ویرایش توسط FFKIA : 06-14-2012 در ساعت 23:52
    Backstreetboy به این پست علاقمند بوده است.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 17 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

پاسخ : 13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsun7 نمایش پست ها
    سلام یه ابراز شرمندگی عجیبی باید بکنم که تا الان اصلا وقت نشده بود بیام تو تاپیک ونظرم رو بگم
    واقعا شرمنده هستم شاهین جان
    تحلیلت رو وقتی ادم میخونه سر ذوق میاد و کیف میکنه
    ارباب حبقه ها یکی از بهترین 3 گانه ای است که تا به حال دنیای سینما به خودش دیده
    بازی بازیگرا فیلم نامه فیلم برداری موزیک کارگردانی همه و همه دست به دست هم داده بودند که یک شاهکار پر خرج رو روانه سینماها کنند
    پیتر جکسون تو این فیلم ثابت کرد که میتونه فیلمی جهانی بسازه از روی کتب ارباب حلقه ها
    من قسمت اول و سومش رو خیلی دوست دارم نصبت به دومش
    قسمت سوم فوق العاده بود فقط چیزی که هست نمیتونست 11 تا اسکار ببره بعد شاوشنک هیچی نبره (نامرد اکادمی )
    من که به اختیار و به شدت تمام منتظر تحلیل اخرت هستم
    و نیز این رو هم بگم منتظر شاهکار دیگه پیتر جکسون بر ادامه ارباب حلقه ها که میشه همون هابیت هستم
    باز برمیگردم اما این بار با اطلاعات بیشتر در مورد پیتر جکسون و هابیت و ارباب حلقه ها
    دشمنت شرمنده سروش جان خواهش می کنم
    سروش جان در مورد اسکارهایی که فیلم گرفت حقش بود خداییش حالا ممکنه تو یکی دو مورد در حق بعضی فیلمهای دیگه ظلم شده باشه ولی در کل حقش بود که کلی جوایز رو ببره. البته این نظر منه...
    البته پروژه هابیت همین الان کمی به تاخیر افتاده و پیتر جکسون رسماً اعلام کرده اگر این وضعیت ادامه پیدا کنه از پروژه کنار خواهد کشید و کارگردان دیگه ای هم برای جانشینی او در نظر گرفته شده است.

موضوع فیلم هابیت که یکی دیگه از کتابهای تالکین هست قبل از داستان ارباب حلقه ها اتفاق میفته

این فیلم در مورد چگونگی به دست آوردن حلقه توسط بیل بو از گالوم هست.

گفته میشه پرخرج ترین کار سینما خواهد شد.

من که بی صبرانه منتظر هستم ببینمش و فکر کنم باید برم از اول کتابهای تالکین رو بخونم.
    ممنون سروش جان که نظر دادی...

5. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

6. # ADS

SHAHIN آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

پاسخ : 13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  arbaab halgheha_2441.jpg
مشاهده: 58607
حجم:  82.8 کیلو بایت

اگر فیلم ارباب حلقه‌ها دو برج را دیده باشید، حتماً توجه کرده‌اید که بازی شخصیت گالوم نسبت به سایر موجودات خلق شده توسط کامپیوتر متفاوت می‌باشد. حرکات و عکس العمل‌های بدن، زمان بندی‌ها و حرکات ماهیچه‌های صورت کاملاً حالت عادی دارند، این تفاوت‌ها به این دلیل می باشد که نقش گلوم توسط یک بازیگر بریتانیایی به نام اندی سرکیس ایفا شده و سپس تصویر او با استفاده از کامپیوتر، رنگ آمیزی و تبدیل به گلوم شده است.

اجرای فوق العاده این نقش باعث شده که گلوم به عنوان بهترین اجرای دیجیتالی سال انتخاب شود، بالاتر از شخصیت هایی چون Yoda در Star Wars II و Dobby در هری پاتر و تالار اسرار و حتی صحبت از این بود که بازی اندی سرکیس، ارزش نامزد شدن برای بهترین بازیگر نقش دوم اسکار را دارا می‌باشد.

در مورد DVD های فیلم:
    همانطور که در پست قبلی گفتم اگر پشت صحنه تولید این سه گانه به همراه صحبت با عوامل فیلم را که در انتهای هر کدام از DVDهای این سه گانه قرار دارد ندیده اید، نه تنها نصف عمرتان بر فنا هست، بلکه به عمق شاهکاری که در پس این سه‌گانه نهفته است پی نبرده‌اید.

ارباب حلقه‌ها و سینما - تلویزیون ایران:

شاید شما هم مثل من تعجب کردید وقتی ماه رمضان چند سال پیش شنیدید که شبکه 2 تصمیم دارد برای روز عید فطر یکی از جدیدترین فیلم‌های سینمایی که هنوز یک سال از اکرانش نگذشته بود را پخش کند. فیلمی که در زمان اکرانش دنیای سینما را تکان داده بود و همون سال چهار اسکار گرفته بود اما به هر حال همه منتظر بودند که این فیلم را از تلویزیون تماشا کنند اما من چنان هم امیدوار نبودم چون فکر می‌کردم این فیلم هم به سرنوشت بعضی از فیلم‌های دیگه که از تلویزیون پخش می‌شوند دچار می‌شود یعنی آن قدر از از اول و آخر فیلم سانسور می‌کنند که اصلاً آدم نمی‌فهمد چطور شد. اما نه این بار اوضاع کمی بهتر بود. حداکثر سانسور فیلم 10 تا 15 دقیقه بود و معلوم بود که از روی نسخه DVD تبدیل شده و از همه بهتر هم موسیقی پایان فیلم بود که به همراه صدای خواننده‌اش به صورت تمام و کمال پخش شد!
    این نکته موقعی جالب خواهد شد که بدانید چون گویا فیلم رسماً خریداری نشده بود، یا این که چون دیگه برای صدا و سیما عادت شده، موسیقی متن فیلم اوریجینال نبود و موسیقی متن فیلم آخرین موهیکان روی فیلم قرار گرفته بود!

یک شاهد دیگر در تایید اهمیت نسخه‌های چهار دیسک DVD های ارباب حلقه ها این که تلویزیون ایران در برنامه سینمای حرفه ای توانست تنها با دوبله پشت صحنه های دو قسمت اول سه گانه، بیش از 15 جلسه برنامه یک ساعته تولید کند.

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    در مورد DVD های فیلم:
    همانطور که در پست قبلی گفتم اگر پشت صحنه تولید این سه گانه به همراه صحبت با عوامل فیلم را که در انتهای هر کدام از DVDهای این سه گانه قرار دارد ندیده اید، نه تنها نصف عمرتان بر فنا هست، بلکه به عمق شاهکاری که در پس این سه‌گانه نهفته است پی نبرده‌اید.
    دی وی دی های این فیلم در دو مدل به بازار عرضه شد. یکی همان نسخه 3 ساعته سینمائی و یکی هم که بعدا به صورت کات کارگردان و در نسخه Extended ارائه شد که هر قسمت در حدود 45 دقیقه تا یکساعت اضافه تر بود.
    به دوستان توصیه میکنم که حتما نسخه اکستندد رو ببینند چون واقعا خیلی جالب تر و زیباتره .
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

Don't count the years, count the memories
    *Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

جعبه مدال ها

من تازه فیلم ارباب حلقه هارو دیدم و به تازگی تحلیلشو پیدا کردم!
    واقعا فیلم قشنگیه ولی من از بعضی جاهاش سردرنیو وردم

ســوال؟ و جــوابـــ...

http://forum.cinemacenter.ir/thread10378-2.html#post123378

SHAHIN آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط *Shiny* نمایش پست ها
    من تازه فیلم ارباب حلقه هارو دیدم و به تازگی تحلیلشو پیدا کردم!
    واقعا فیلم قشنگیه ولی من از بعضی جاهاش سردرنیو وردم
    با سلام
    مبیخشی دوست من که اینقدر دیر جواب میدم ولی هرجای فیلم برات مبهمه بپرس تا برات توضیح بدم ...
    *Shiny* به این پست علاقمند بوده است.

11. 2 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

Don't count the years, count the memories
    *Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    با سلام
    مبیخشی دوست من که اینقدر دیر جواب میدم ولی هرجای فیلم برات مبهمه بپرس تا برات توضیح بدم ...
    مرسی شاهین جان خوشبختانه با پرسیدن از دوستان قضیه برام روشن شد

ســوال؟ و جــوابـــ...

http://forum.cinemacenter.ir/thread10378-2.html#post123378

13. کاربر روبرو از پست مفید *Shiny* سپاس کرده است .

Banned
    r-faarazon آواتار ها
    وضعیت : r-faarazon آنلاین نیست.
    سپاس ها : 573
    سپاس شده 1,771 در 518 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 471 تاپیک

پاسخ : Cwa.13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج

سلام دوست عزیزم.من راستش بالغ بر هزار بار این سه گانه فوق العاده رو دیدم واقعا خیلی کم نقصه حتی نسبت به پدر خوانده چون پایان واقعا باشکوهی داره برخلاف پدر خوانده که پایان خیلی ضعیفی داره.راستش من وقتی کتابای استاد تالکین رو خوندم واقعها توش غرق شدم ولی نمیشه از نبوغ فوق العاده پیتر جکسون گذشت .اون تونسته فیلمی واقعا دقیق،کامل،حماسی و پراحساس رو بیافرینه.فیلمنامه خوب،فیلمبرداری و طراحی صحنه عالی،بازی خوب بازیگرا،و جلوه های ویژه اون محشره و یک سروگردن از تموم فیلمها بالاتره ولی واقعا موسیقی متن این فیلم عجیب و غریبه دیگه نمی تونم حتی فرض کنم که موسیقی متنی کامل تر از اونم خلق میشه حتی توسط خود هاوارد شور.واقعا به تموم معنا کامل کننده این فیلم زیباست.در آخر جاداره از شما تشکر کنم که باد خاطرات خوبمونو یاد آوری کردی .خاطراتی که از زمستان 80 شروع شد و با اکران یاران حلقه.

15. 4 کاربر از پست مفید r-faarazon سپاس کرده اند .

yaasser آواتار ها
    وضعیت : yaasser آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,126
    سپاس شده 99 در 47 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 252 تاپیک

پاسخ : Cwa.13- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش دوم دو برج

مجموعه ی ارباب حلقه ها یه پدیده ی نادر و شگفت انگیزه که انسان های زیادی رو در گیر خودش کرده،از طبیعت سبز و لطیف فیلم تا خشونت وجنگ هایی که قلب یک موجود زنده رو منجمد میکنه !من با این داستان،بهتره بگم درگیر شدم !چقدر یک فیلم میتونه زیبا باشه؟ تو این 8 سال بیشتر از 10 بار این فیلم رو دیدم و هیچ وقت هم برام تکراری نمیشه. در مورد موسیقی اصلی فیلم هم هر چی بگم کم گفتم.
    امیدوارم روح تالکین در شایر در آرامش باشه

鹰击长空

17. 2 کاربر از پست مفید yaasser سپاس کرده اند .

gossipgirl آواتار ها
    وضعیت : gossipgirl آنلاین نیست.
    سپاس ها : 54
    سپاس شده 38 در 13 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 135 تاپیک

ممنون از تحلیل ها و اطلاعات جانبی زیباتون. من عاشق این سه گانه ی فوق العاده ام. هم کتاباش و هم فیلم جذاب و پرهیجانش
    قسمت اول به خاطر یه چیز تازه بودن آدم رو واقعا جذب می کرد اما قسمت های دوم و سوم پر از صحنه های عالی هستن. اسمیگل موجود خبیثی بود ولی گاهی دلم واقعا براش میسوخت. نماد یه آدم کاملا بی ارادس که تسلیم قدرت حلقه شد تا جایی که به یه موجود ذلیل مبدل شد. مدام بین دوتا دوست اختلاف مینداخت که این کارش خیلی اعصاب خرد کن بود. از طرفی سفر اراگون و اون دو نفر دیگرو هم به جاهای جالب و درگیریشون رو با ماجراهای پرکششی داریم. یه جورایی در مورد اونها بیشتر به صحنه ها پرداخته شده اما در مورد اون دوتا دوست و اسمیگل بیشتر به خودشون و روابطشون می پردازه

19. 2 کاربر از پست مفید gossipgirl سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)