مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تمام نقل قول های جذاب هفته گذشته!

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تمام نقل قول های جذاب هفته گذشته!

m_a1100 آواتار ها
    وضعیت : m_a1100 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,057
    سپاس شده 1,285 در 459 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 386 تاپیک

تمام نقل قول های جذاب هفته گذشته!

/شنبه/

«شمقدری»: امیدوارم هیئت مدیره جدید با هدف کمک کردن به معاونت سینمایی مشغول به کار شده تا این خانه به هدف اصلی خود که تعالی سینما است نزدیک شود. (خبرگزاری سینمای ایران)

«سیروس تسلیمی»: متاسفانه نگرانی بسیاری از فیلمسازان این است که برخی ها که نه فیلم می بینند ونه تلویزیون تماشا می کنند و هیچ آشنایی هم با سینما، تصویر و رسانه ندارند با اظهارنظرهای غیرتخصصی خود در رابطه با کارهای مذهبی موجب نگرانی درمیان فیلمسازانی می شوند که قصد تولید کارهای مذهبی را دارند (خبرگزاری سینمای ایران)

«جمال شورجه» درباره ی سریال مختار نامه گفت: صدا و سيما در انتخاب اين موضوع دقت نكرده است. خشونت بيش از حد داستان مخاطب را رنج مي‌دهد. (پارس توریسم)

/یکشنبه/

«مهدی نادری» در باب ساخت مستند «پشت دیوار های شهر» در عراق گفت: اينجا در عراق دوربين را كه روشن مي‌كنيم همه چيز به جز آرامش وجود دارد و هر روز مردم وقتي از خانه‌هايشان بيرون مي‌آيند ديگر اميدي براي بازگشت ندارند. (فارس)

«علیرضا سجادپور»: در یست و نهمین جشنواره فیلم فجر در این دوره تنوع و تعداد آثار بی‌نظیر است و نسبت به دوره‌های قبل با تنوع موضوعات و نام‌ها روبرو است. این موضوع بر اعتبار و جذابیت این رویداد می‌افزاید. (مهر)

/دوشنبه/

«بهنوش بختیاری» بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار دردنامه‌ای از شایعه‌ها و عکسهای خصوصی که از او پخش شده است انتقاد کرد و نوشت: نمی‌دانم این نوشته را باید چگونه آغاز کنم؟ نمی‌دانم؟! نمی‌دانم باید با اشک شروع کنم یا با بغض یا با فریاد یا ... نمی‌دانم؟! این‌قدر مستاصل و آزرده‌ام که نمی‌دانم چه بگویم. فقط خداست که صدای ما را می‌شنود.فقط و فقط اوست، و همه در گوش‌هایشان پنبه گذاشته‌اند و هرچه می‌خواهند انجام می‌دهند بدون اینکه نگرانی‌ای از عواقبش داشته باشند. قبل از هر اظهار نظری لطفا همین الان به حافظه گوشی‌های موبایلتان سری بزنید و ببینید چندتا از این دست فیلم‌ها و عکس‌ها را دارید و بعد سر و صدا راه بیندازید. داد و بیدادم را پیش خداوند بزرگ میبرم که فقط اوست به داد دل امثال چون منی میرسد. (خبرآنلاین)

«مهدی مسعود شاهی»(دبیر بیست و نهمین جشنواره ی فیلم فجر): برگزاری جشنواره بزرگی مانند فیلم فجر با همکاری یک گروه یا صنف سینمایی اتفاق نمی‌افتد همدلی و همکاری همه صنوف و گروههای سینمایی ما را برای رسیدن به اهداف و برنامه‌هایمان یاری می‌دهد، جشنواره بین‌المللی فیلم فجر رویدادی فرهنگی، هنری و ویترینی ارزشمند برای سینمای ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه ما برای برگزاری این جشن شکوهمند به شکلی حرفه‌ای و تخصصی تلاش می‌کنیم. (مهر)

«علی‌اصغر پورمحمدی» مدیر شبکه سه سیما درباره شایعاتی پیرامون ممنوع الفعالیت بودن برخی طنزسازان نظیر مهران مدیری و رضا عطاران در تلویزیون نیز تصریح کرد: به هیچ وجه چنین چیزی نبوده و اگر این افراد طرح خوبی به تلویزیون ارائه کنند ما حتما استقبال می‌کنیم. (خبر آنلاین)

«عليرضا سجادپور»: ارائه پروانه ساخت متعدد یکی از برنامه‌‌های ما بود که عملاً منجر به ایجاد امنیت شغلی واقعی برای سینماگران شده است...مطلقاً در مورد انتخابات اخیر خانه سینما اظهارنظر نخواهم کرد. این رویه را قبل از برگزاری مجمع، در آستانه مجمع عمومی خانه سینما و بعد از آن داشته‌ام و نگاهم در این مورد تغییر نمی‌‌کند. من به سئوالات مختلفی که در این مورد مطرح می‌شود هیچ پاسخی نمی‌دهم. (خبر آنلاین)

«علی نصیریان»: امروز ما بچه‌های فرهیخته‌ای داریم در حوزه کارگردانی و نویسندگی و کارهای فنی سینما و تلویزیون. بازیگران جوان ما بسیار خوب هستند. مثلا من معتقدم فردین یا بهروز وثوقی بازیگر بدی نبودند، اما آنها را در قصه‌های ضعیف و مبتذل به کار گرفتند که تقصیر آن با کارگردانان و نویسندگان و تصمیم گیران آن دوره بوده است...سریال‌های خارجی «فارسی1» و دیگر شبکه‌ها واقعا مخربند و مخالف فرهنگ ما، برای این که عوام را جذب می‌کند. گاهی خود مرا هم جذب می‌کنند. گاهی ناخودآگاه پای سریال‌ها می‌نشینم! و قصه را دنبال می‌کنم تا ببینم به کجا می‌رسد. (خبر آنلاین)

«هارون یشایایی»(تهیه کننده سینما): در حال حاضر چیزی بنام " تهیه کننده مستقل" در سینمای ایران وجود ندارد و تمام فیلم هایی که در این سینما ساخته می شوند به نوعی با دولت در ارتباط هستند و در چنین شرایطی در یک اثر سینمایی، یک فرد هم تهیه کننده است، هم مدیر تولید و در عین حال بسیاری از کارهای اجرایی فیلم را هم انجام می دهد در صورتی که این روال بسیار غیر حرفه ای و غیر منطقی است. (خبرگزاری سینمای ایران)

«مهین نویدی»(گریمور): حرفه گریم یک هنر است اما متأسفانه در سال های اخیر به ابتذال کشیده شده است و در حال حاضر در فیلم های سینمایی و تلویزیونی جنبه آرایشی و ظاهری قضییه مورد توجه قرار گرفته و دیگر از تیپ سازی و شخصیت پردازی با گریم بهره ای گرفته نمی شود. (خبرگزاری سینمای ایران)

«منوچهر محمدی»(تهیه کننده عصر روز دهم): مردم عراق و مسئولان این کشور با جنس تولید فیلم سینمایی آشنا نیستند و هر چه تا به حال دوربین دیده بودند یا دوربین‌های مستند بوده و یا خبری که نهایت گروه تشکیل دهنده آن چهار یا پنح نفر بودند. (خبر آنلاین)

/سه شنبه/

«علیرضا داودنژاد»: من از اقوامم در فيلم‌هايم استفاده مي‌كنم چون بيشتر از هر كس ديگري آنها را مي‌شناسم. وقتي هنرپيشه‌ات را شناختي، آن وقت به خوبي مي‌تواني از او بازي بگيري. ما بايد كارگاه‌هاي بازيگري داشته باشيم تا بر اساس پژوهش و تحقيق به يك نظرگاه خلاق در مورد بازيگري رسيده باشند و علاقمندان به بازيگري را تربيت كنند تا آنها بتوانند يك طرح زنده از شخصيت‌هاي جامعه ارائه كنند يا ما بايد از شخصيت‌هاي واقعي كه در جامعه هستند، در فيلم‌هايمان استفاده كنيم و از آنها به خوبي بازي بگيريم تا فيلم‌هايمان باورپذير شوند. (فارس)

«سیامک انصاری»: سعی من همیشه این بوده است که کارهایم به تکرار نیفتد. هنوز هم فکر نمی کنم که به تکرار افتاده باشم. این چیزی که من به عنوان بازی دارم ارائه می دهم نظر من راجع به کمدی است.اعتقاد من به کمدی این است که باید دیده می شود و به نظر من کار منطقی این است که من دارم انجام می دهم. مثلا من در مقابل باباشاه و بابا اتی چه کاری می توانم انجام دهم؟ من ترجیح می دهم عکس العمل باشم...مگر ما اینجا مسابقه دو داریم؟ خیلی از دوستان من این کار را با مسابقه دو اشتباه گرفته اند. من فکر می کنم همه ما اینجا در یک تیم هستیم. (روزنامه شرق)

«شفیع آقا محمدیان» (رئیس مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی): نمايش مستند‌هاي سياسي نشان مي‌دهد كه مستند‌سازان ما به فكر ساخت مستند سياسي هستند ولي به خاطر اينكه در ايران خيلي با عنوان «مستند سياسي» فيلم ساخته نشده، فيلمسازان با شك و ترديد ورود كردند. اين حركت ما با عنوان مستندهاي سياسي ترديدها را تا حدودي برطرف مي‌كند و به فيلمسازان جرات مي‌دهد. ما از فيلم‌هاي سياسي يك تابو ساختيم كه نمي‌شود به آن نزديك شد؛ در صورتي كه اين طور نيست. (فارس)

«امین زندگانی»: حضور در "مختار نامه"برای من حکم دانشگاهی را داشت که توانستم به واسطه آن پایان نامه ام را که ملک سلیمان بود ارائه دهم. (ایکنا)

«یدا..گودرزی» مدیر گروه رادیو جوان: تلویزیون به دلیل ویژگی که دارد به فکر پرورش گوینده و مجری نیست و در نتیجه به رسانه دیگری که مهم ترینش رادیو است دست درازی می کند. (ایسنا)

/چهارشنبه/

«مهدی کرم پور» درباره فیلم مستندش(ام.ای.اس شهری که بود): از اکران این فیلم مستند در سینما سپیده خبر نداشتم و بهتر بود به علت آنکه در تهیه کنندگی آن با مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مشارکت داشتیم موضوع اکران را با من در میان گذاشته می شد تا فضای بهتری برای نمایش عمومی این فیلم ایجاد کنیم. (ایرنا)

«عیرضا سجادپور»: شورای ارزشیابی و نظارت بر آثار سینمای حرفه ای جلوی نمایش هیچ اثری را نگرفته و چنانچه اثری ایراتی اساسی داشته فیلم با اصلاحاتی پروانه گرفته است. (بانی فیلم)

«جواد مزدآبادي» کارگردان سریال «خون بها» گفت: هر کسی در تلویزیون کار می کند باید تابع قوانین تلویزیون باشد اما برای من یک سوال وجود دارد که چگونه سریالی که طرح آن در تلویزیون تصویب شده، فیلمنامه آن بررسی و تصویب شده و حتی ناظر کیفی نیز در هنگام ساخت سریال حضور داشته است؛برای 4 سال توقیف شود؟ وی در ادامه اضافه کرد:امروز در ساخت و ساز سریال ها روابط بسیار تعیین کننده است و این امر باعث شده است که نه تنها سریال ها بی کیفیت توسط افراد نا بلد ساخته شود بلکه در پایان پخش از سریال هایی که با ارتباطات ساخته شده تقدیر ها و تشویق هایی صورت می گیرد. (ایلنا)

/پنجشنبه/

«گوهر خيرانديش» بازیگر نقش حنانه سریال «مختار نامه»: من از ميرباقري گلايه كردم كه چرا براي بازي من در اين مجموعه تاريخي دير تماس گرفتند كه ايشان گفتند، مي خواهند قسمت‌هاي ابتدايي سريال با بازي من شروع شود و وقتي داستان «مختارنامه» و نقش «حنانه» را خواندم، با انگيزه بيشتري بازي در اين مجموعه را پذيرفتم. (پارس توریسم)

«پژمان مظاهری پور»(مستند ساز) گفت: مستندساز اگر در جشنواره جایزه بگیرد می تواند به زندگی ادامه دهد وگرنه باید شغل خود را تغییر دهد چراکه درآمد مستندسازی در ایران صفر است. مستندسازان در ایران به عنوان کارمندان تلویزیون، مرکز گسترش، وزارت خانه ها و ... تلقی می شوند که در نهایت حتی به مبالغ اولیه قراردادهای خود با این سازمان ها نیز دست نمی یابند. وی درباره پرداخت باقی مانده پول می گوید: یک سال پس از ساخت فیلم و در حالیکه قدرت خرید پول کاهش یافته است باقی مانده پول پرداخت می شود که آن هم صرف بدهی های ساخت فیلم می شود و این یعنی زندگی با پول نسیه. (پارس توریسم)

«جواد شمقدری»، معاون سینمایی و امور سمعی بصری وزیر ارشاد گفت: دعوایی میان خانه سینما و معاونت سینمایی وجود نداشته است. معاونت سینمایی با سیاستهای کلی خود به راه خود ادامه می دهد. اما خانه سینما در یک مقطعی نتوانست همکاری کند...معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد با اشاره نتایج انتخابات هیئت مدیره خانه سینما و ابقای محمد مهدی عسگرپور تصریح کرد: نتایج انتخابات از ابتدا برای معاونت تفاوتی نداشت. اصل این است که جمع خانه سینما همراه ما باشد. (پارس توریسم/شبستان)

«مونا زندی» کارگردان فیلم «عصر جمعه»: در همان سالي كه قرار بود اين فيلم در جشنواره فجر به نمايش درآيد عده بسياري مخالف اين موضوع بودند اما عليرضا رضاداد به عنوان مديرعامل وقت فارابي طرفدار فيلم بود و به همين دليل خواست كه اصلاحاتي روي فيلم صورت بگيرد تا امكان حضور آن در جشنواره فجر وجود داشته باشد. زندي درباره ميزان اين تغييرات گفت: براي جشنواره ما تنها يك ديالوگ را حذف كرديم، اما براي پروانه نمايش هفت دقيقه‌ از فيلم و چند ديالوگ را اصلاح كرديم. (ایسنا)

«نسرین مقانلو»: در مختارنامه تا زمانی که خال‌هایی را که روی صورتم می‌گذاشتند انجام نمی‌شد با نقش ارتباط برقرار نمی‌کردم ولی به محض گذاشتن خال‌ها یا پوشیدن لباس‌ها و قرار گرفتن در لوکیشن کوفه در حال و هوای نقش می‌رفتم. (شبکه ایران)

«سید داوود میرباقری» بیان کرد: صحنه های «کربلا» برخلاف انتقاداتی که می شود، در شان واقعه «کربلا» به تصویر کشیده شده است و مخاطبان "مختارنامه" تصاویر مناسبی از صحنه های کربلا را در این سریال خواهند دید. وی با اشاره به اینکه تنها 12 قسمت از این سریال سپری شده است، خاطرنشان کرد: مختارنامه 40 قسمت دارد که تا اکنون 12 قسمت از آن پخش شده است، به همین دلیل نمی توان قضاوت خوبی در مورد آن کرد. مثلا برخی به ضد ایرانی بودن فیلم اعتراض داشتند که من ترجیح می دهم فعلا در مقابل آن واکنشی نشان ندهم، شاید ادامه سریال پاسخ انتقاد آنها را بدهد. (پارس توریسم)

به گزارش سینما سنتر به نقل از کافه سینما

2. کاربر روبرو از پست مفید m_a1100 سپاس کرده است .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع