سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.17- تحليل و بررسي فيلـــــــم گرگ و ميش كسوف (Eclipse) - صفحه 3

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26
نمایش شاخه ای8علاقمندی ها

موضوع: Cwa.17- تحليل و بررسي فيلـــــــم گرگ و ميش كسوف (Eclipse)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.17- تحليل و بررسي فيلـــــــم گرگ و ميش كسوف (Eclipse)

نام فيلم : گرگ و ميش (كسوف)
    فایل پیوست 2581
    اطلاعات فیلم
    تهيه كننده : ويگ گادفري
    كارگردان : ديويد اسليد
    نويسنده كتاب : استيفن مه ير
    نوسينده فيلم نامه : مليسا روزنبرگ

موزيك متن : الكساندر ديسپلات
    فيلم بردار : خاوير آكوييريسآروب
    تدوين : پيتر لامبرت
    کارگردان هنری: جرمی استندبریج
    بازیگران
    كريستن استوارت : بلا سوان
    رابرت پاتينسون : ادوارد كالن
    بيلي بيورك : چارلي سوان
    پيتر فاچينلي : دكتر كارلايس كالن
    اليزابت زيزر : اسمي كالن
    اشلي گريين : آليس كالن
    كريستيان سراتوس : آنجلا
    اطلاعات دیگر
    ژانر : درام ، فانتزي ، عشقي
    تاريخ نمايش : 30 ژوئن 2010
    درجه نمایش: PG-13
    زمان فیلم: 124 دقیقه
    شرکت تولید کننده: سومیت اینترتیمنت
    محصول ایالات متحده
    بودجه ساخت: 68 میلیون دلار
    فروش کل: 698 میلیون دلار
    IMDB Rate 4.8 از 42491 راي
    افتخارات و جوایز
    نامزد 8 جایزه و برنده جایزه MTV 2012
    تحليل و بررسي از : علي مديري

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 00:55
    SEYED AMIR و Don Corleone به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 13 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 17- تحليل و بررسي فيلـــــــم گرگ و ميش كسوف (Eclipse)

یکی از فیلم های مورد علاقه منه این فیلم....اصلا مهم نیست واسم تو سایت imdb یهش چقدر نمره دادن....واقعا با این فیلم حال کردم...شاید چون از ژانر های ومپایری و تخیلی عشقی لذت میبرم باشه...شاید بخاطر عشقی که درش باشه ....نمیدونم...اما از این فیلم لذت بردم....همانطور که از 3 گانه دunderworld لذت بردم....اما عشق در این فیلم های گرگ و میش حرف اول رو میزنه.....من کتاباشو خوندم....مثله تمام فیلمهایی که از کتاب ساخته شده من اول کتابشو خوندم....مثله ارباب حلقه ها...هری پاتر...و گرگ و میش....اگه بخوام از نظر پایبند بودن به کتب درجه بندی کنم اول ارباب حلقه هاست......شاهکار پیتر جکسون بعد گرگو میش بعد هری پاتر....
    این فیلم ساخته شده واسه کسانی که از این نوع ژانر ها لذت میبرند .....چون از نظر روند عشقی و افکت های سینمایی از درجه بالایی بر خورداره...اما بخوایم بصورت کارشناسی بهش نمره بدیم خوب طبیعتا نمره کمی میگیره.....اما من از نظر یه بیننده میخوام حرف بزنم...چون این فیلم رو دوس دارم....

5. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

کریستین استیوارت " و " رابرت پاتینسون " که در این چند ماه اخیر ، خبر ثابت جلد مجله ها بودند و دائما از رابطه ی نداشته شان صحبت می شد! در این فیلم راحت تر و جاافتاده تر از گذشته بازی می کنند. اما بدون شک بهترین بازیگر این فیلم که از سری اول این فیلم هم مشهود بود ، " تایلور لانتر " است . بازی " لانتر " را می توان تنها بازی سینمایی بازیگران فیلم دانست . " استیوارت " و " پاتینسون " ( به خصوص " پاتینسون " ) به دلیل ظاهر و حواشی زندگی شان بیشتر به شهرت رسیده اند ( چند وقت پبش خبری مبنی بر اینکه خاندان " پاتیسنون " از نسل کنت منت دراکولا بودند منتشر شد!! ) اما " تایلور لاتنر " تنها کسی است که به دور از حواشی بازی خوب خودش در این فیلم را ادامه می دهد.
    برای طرفداران " گرگ و میش " باید بگم که " کسوف " تمام چیزی هست که شما می خواهید. این فیلم برای طرفداران است پس بروید و از این داستان خون آشامی حمایت کنید و ببینید که بالاخره این بلا خانم! به یک گرگ نما جواب مثبت می دهد یا یک خون آشام ! اما برای کسانی که طرفدار این فیلم نیستند و فقط به هدف فیلم دیدن به تماشای این فیلم می روند باید عرض کنم که کمی خود را جمع و جور کنید چون این فیلم مشکل فیلمنامه ندارد ، تنها مشکلش این است که به تماشاگر جدید کاری ندارد و طرفداران را هدف گرفته است پس شما هم اگر حس و حالی دارید بروید و دو قسمت قبلی را ببینید هرچند که فکر می کنم از حوصله خیلی ها خارج است!....

خـادم سینمــاسنتـر
    1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,847 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    من نمیخوام بگم که این فیلم زیباست یا نیست...
    اما این یک قانونه که نه کتابی رو از وسطش بخونید و نه فیلمی رو از وسطش ببینید.
    این سری فیلمها دارای داستان به هم پیوسته هستند و در واقع یک موضوع سری دارند.
    این که از وسط کار به دیدنش بشینیم باعث میشه که هیچ درکی از قبل داستان نداشته باشیم.
    از طرفی هم چون درکی از قبل داستان نداریم, ممکنه از موضوع بدمون بیاد و وقتی هم که بدمون اومد دیگه دیدن بخشهای اولیه هم چیزی رو درست نمیکنه.

از نظر من خاصیت گرگ و میش به این نیست که داستانی داره که قویه ... به نظر من موفقیت اون در همین چیزهایه که علی جان گفت براش خوش ایند نبوده.
    به عنوان مثال یکی از دلایل اصلی جذابیت فیلم ماهیت جدیدیه که نویسنده داستان برای خون آشامان و گرگ نماها طرح کرده. این که این خون آشامان کاملا با چیزهائی که تا کنون بر اساس نول برام استوکر شکل گرفته بود فرق دارند.
    همن فرقهاست که از این خون آشامان ماهیتی جدید میسازه و برای طرفدارانشون جذابه.

با این حال مطمئنا هر کس نظر خودشو داره. نمکنه فیلم به نظر من جالب و به نظر فرد دیگه بی فایده بیاد.
    اما علی جان در هر حال داستان رو بهتر بود از ابتدا ماجرا رو میدیدی ... این طوری فکر میکنم که کل فیلم برات ضایع شد. شانس دیگه ای هم نیست!!
    فرخ جان صحبت در مورد سری کامل این فیلم یه بحثه و در مورد هر قسمت هم یه بحث
    اصلا شاید اگه من قسمت اول و دوم رو ببینم خوشم بیاد،اما حرف من اینه که این قسمت 3 ضعیفه،همه چیش ضعیفه
    یه مثال فوتبالی میزنم:تیم ایران در مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا که حضور داشت اگه بخواهیم عملکردش در کل تورنمنت رو درنظر بگیریم خیلی خوب کار کردن:اما اگه بخوایم فقط یه بازی با کره جنوبی رو که شکست هم خوردیم در نظر بگیریم،واقعا ضعیف بودیم
    الان درسته من قسمت اول و دوم رو ندیدم،فرض بگیریم که ببینم و خوشم بیاد،اما این چیزی رو عوض نمیکنه،چون قسمت 3 به نظر من نقاط ضعف بسیاری داشت
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط champion نمایش پست ها
    فرخ جان صحبت در مورد سری کامل این فیلم یه بحثه و در مورد هر قسمت هم یه بحث
    اصلا شاید اگه من قسمت اول و دوم رو ببینم خوشم بیاد،اما حرف من اینه که این قسمت 3 ضعیفه،همه چیش ضعیفه
    یه مثال فوتبالی میزنم:تیم ایران در مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا که حضور داشت اگه بخواهیم عملکردش در کل تورنمنت رو درنظر بگیریم خیلی خوب کار کردن:اما اگه بخوایم فقط یه بازی با کره جنوبی رو که شکست هم خوردیم در نظر بگیریم،واقعا ضعیف بودیم
    الان درسته من قسمت اول و دوم رو ندیدم،فرض بگیریم که ببینم و خوشم بیاد،اما این چیزی رو عوض نمیکنه،چون قسمت 3 به نظر من نقاط ضعف بسیاری داشت
    علی جان الان اشتباهت دقیقا همین جاست.
    این فیلمها یک مسابقه فوتبال نیستند. مسابقه فوتبال از لحاظ نتیجه ممکنه مسابقات رو به هم مرتبط کنه. اما از نظر کار هر مسابقه خواص خودش رو داره و به هیچ عنوان چیزی وابسته به مسابقه قبل و یا مسابقه بعد نیست.
    اما من حرف کلیم این بود که این طوری نگاه کردن به نظر اشتباهه ..
    نقیض این مسئله هم هست. به نظر من ارباب حلقه ها (بازگشت پادشاه) ضعیفترین نسخه در بین سه ارباب حلقه ها بوده.
    اما 11 تا اسکار برده 1200 میلیون دلار فروش کرده و در رده بندی imdb بالاتر از دیگر قسمتهاست و از همه مهمتر این که اگه یکی بدون دیدن دو قسمت قبلی اون رو ببینه با خودش میگه عجب فیلم قوی ای بود ..!!

اما فرقی در کل داستان نمیکنه ... این فیلم از دو قسمت قبلی ضعیف تره و پرداخت ضعیف تری هم داره . اما شما باید اون دو تا رو ببینی تا این رو متوجه بشی .
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

9. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

با اینکه بخش سوم شفق (من شفق رو به گرگ و میش ترجیح میدم!!!) نسبت به اول و دوم ضعیف تر بود، اما من این قسمت رو هم دوست داشتم. البته اولین قسمت تا الان از نظر من بهترینش بود، من سه بار دیدمش!!!
    یکی از مهمترین دلایلی که من سری شفق رو دیدم، مقوله خون آشام ها بود که خیلی بهش علاقه دارم... به خصوص که در این داستان، از منظر متفاوتی بهش پرداخته شده که از نظر من جذابیت بیشتری داره.
    با اینکه داستان کسل کننده شده و جلوه های ویژه این قسمت هم خوب پرداخته نشده، اما باز هم برای من جذابیت داشت و منتظرم با دیدن بخش پایانی ببینم بالاخره سرانجام این نبرد به کجا میرسه؟

Ashkan7000 آواتار ها
    وضعیت : Ashkan7000 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 9
    سپاس شده 41 در 19 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : Cwa.17- تحليل و بررسي فيلـــــــم گرگ و ميش كسوف (Eclipse)

با درود
    آقای مدیری هر چند که فیلمهای سری گرگ و میش برای من چندان جالب نیستند ولی با قلم شما گویا واجب شد با دقت یکبار دیگر ببینمشان.
    کسوف تا به حال به نظر من ضعیف ترین قسمت از سری گرگ و میش بوده.بازی ها از سابق بدتر شده اند،گریم هم بدتر.به خصوص کلاه گیس کریستین استوارت که بدجور تو چشه.ولی ظاهرا بر روی جلوه های ویژه وقت بیشتری گذاشته شده.برای فهم درست داستان قسمت سوم و چهارم به دوستان توصیه میکنم کتاب ((زندگی دوم کوتاه بری تنر)) رو بخونند.ظاهرا استفانی مایر(نویسنده سری کتابهای گرگ و میش)متوجه خط داستانی گنگ و مبهمش شده وبرای جبران ان کتاب نامبرده را نوشته تا اندکی ابهام زدایی کند.
    در توضیح به مهناز گرامی هم باید بگم که حضور ولتری ها اساسا علت دیگری داشت.در ((زندگی دوم کوتاه بری تنر)) گفته میشود که همه فعالیتهای ویکتوریا تحت نظر و تایید ولتری ها بوده.ولتری ها برای باز کردن کالنها از سرشان که با وجود قدرتهای فراطبیعی و استثنایی ادوارد و آلیس ممکن بود در اینده برایشان خطرساز شوند اعمال خرابکارانه ویکتوریا برای تشکیل ارتشی از خون آشامان را تایید کردند و حتی از نزدیک به محل اختفای او و افرادش میروند و با ویکتوریا برای نابودی کالنها مذاکره میکنند.
    در پایان فیلم،در قسمتی که ولتری ها حضور می یابند و یکی از بازماندگان ارتش خون آشامان که دختر نوجوانی است را میکشند حضورشان در اصل برای پنهان کردن نقشه و توطئه ایست که علیه کالنها به جریان انداخته اند.ان دختر نوجوان خون اشامی هم که میکشند در واقع همان بری تنر است که با توجه به قدرت ذهن خوانی ادوارد همه حقایق و توطئه های ولتری ها را برای او فاش میکند ولی خوب ادوارد این موضوع را به دلیلی نامشخص با هیچ کس در میان نمی گذارد و فقط در قسمت چهارم شاهد برخوردهای به مراتب خصمانه تر او با ولتری ها هستیم که البته در نهایت هم پایان بی مفهومی رغم میخورد.
    عنوان هر قسمت از سری گرگ و میش نیز معنای خاصی ندارد.با دیدن فیلم که اصلا نمی توان متوجه شد معنی گرگ و میش،ماه نو و کسوف و ... چیست و در کتاب هم دلیل اصلی انتخاب این عناوین روشن نمیشه.ظاهرا نویسنده دوست داشته عناوینی ابهام برانگیز و مرموز برای اثارش انتخاب کنه!
    انعطاف بیش از اندازه ادوارد هم برای من اصلا قابل هضم نیست.شاید بیشتر به این علت که من با این قسم عشقهای فداکارانه اصلا حال نمیکنم.ادم باید مثل جیکوب وقتی یکی رو دوست داره برای به دست اوردنش مبارزه کنه.اون تیریپ مظلوم نمایی و از خودگذشتگی ادوارد برای پرستیژ خون آشامها خیلی افت داره!
    ویرایش توسط Ashkan7000 : 01-16-2012 در ساعت 17:27

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)