سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه - صفحه 6

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60
نمایش شاخه ای9علاقمندی ها

موضوع: Cwa.18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,202
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

نام فيلم : ارباب حلقه ها (بازگشت پادشاه)
    فایل پیوست 2611
    اطلاعات فیلم
    كارگردان : پیتر جکسون
    تهيه كننده : پیتر جکسون- بری ام آزبورن- تیم سندرز – فرن والش
    نويسنده داستان اصلي : جی.آر.آر.تالکین
    نويسندگان فيلم نامه : پیترجکسون- فرن والش- فیلیپا بوینز
    موزيك متن : هاوارد شور
    فيلم بردار : اندرو لزنی
    تدوين : جان گیلبرت
    كارگردان هنري :جو بليك لي، دان هينا، فيليپ لووي
    بازیگران
    یان مک کلن: گاندولف
    ویگو. مورتنسن : آراگورن
    اورلاندو بلوم: لگولاس
    الیجا وود:فرودو
    شون آستین : سام وایز گمجی
    کیت بلانشت : بانوی جنگل "گالادریل"
    سالا بیکر: سایرون
    کریستوفر لی: سارامون
    یان هولم: بیل بو بگینز
    دومینیک موناگان: مری برندی باک
    بیلی بوید: پره گرین "پیپین" توک
    شون بین: بورومیر
    برنارد هيل : تئودن
    كارل اوربان : ايمور
    ديويد ونهام : فارمير
    اطلاعات دیگر
    ژانـــر :فانتزی، رومانس حماسی و اقتباس ادبی
    تاريخ نمايش : 17 دسامبر 2003
    درجه نمایش: PG-13
    زمان فيلم : 201 دقيقه نسخه سینمایی
    شرکت تولید کننده: نیولاین سینما
    محصول ایالات متحده و نیوزلند
    بودجه ساخت: 94 میلیون دلار
    فروش کل: 1119 میلیون دلار

8.8 :imdb امتیاز از 545 هزار راي
    افتخارات و جوایز
    نامزد و برنده 11 اسکار سال 2004
    برنده اسکار بهترین فیلم سال 2004
    برنده اسکار بهترین کارگردانی سال 2004
    برنده اسکار بهترین فیلم نامه اقتباسی سال 2004
    برنده اسکار بهترین موسیقی متن سال 2004
    برنده اسکار بهترین ترانه سال 2004
    برنده اسکار بهترین تدوین سال 2004
    برنده اسکار بهترین گریم سال 2004
    برنده اسکار بهترین جلوه های ویژه سال 2004
    برنده اسکار بهترین ادیت صدا سال 2004
    برنده اسکار بهترین طراحی صحنه سال 2004
    برنده اسکار بهترین صداگذاری سال 2004
    برنده جایزه ویژه AFI سال 2004
    نامزد 13 جایزه بفتا و برنده 4 جایزه از بفتا سال 2004
    برنده 4 جایزه گلدن گلوب سال 2004
    برنده 2 جایزه گرمی سال 2004
    همچنین برنده بیش از 200 جایزه بین المللی و معتبر دیگر...
    تحليل و بررسي از شاهين

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 03:41
    Don Corleone و The Original به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 16 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

بدون هيچ شك و ترديدي شكوهمندترين پايان تاريخ سينما براي "بازگشت شاه" بود ... فيلم هاي دنباله دار بزرگي ساخته شده اند كه خيلي هاشون به خاطر موفقيت قسمت اول ادامه پيدا كردند ...
    ولي ارباب حلقه ها پروژه اي بود از قبل تعيين شده ... در طول سه سال به نمايش در آمد و هر ساله به مخاطبان فيلم افزوده شد به طوري كه پس از سالها، كتاب ارباب حلقه ها در صدر پرفروشترين كتاب هاي سال قرار گرفت!
    آكادمي اسكار كه از قديم الايام با جلوه هاي ويژه مشكل داشت تو اين فيلم نتونست حق ارباب حلقه ها رو پايمال كنه و "بازگشت شاه" هم نامردي نكرد و به درو كردن جوايز اسكار پرداخت و واقعا هم حقش بود كه 11تا اسكار بگيره ... تازه ميتونست اسكار بهترين فيلمبرداري رو هم بگيره كه شايد دليل اينكه به فيلمبرداري فيلم اسكار ندادند اين بود كه نمي خواستند فيلمي بيش از 11تا اسكار برنده بشه چون قبلا هم فيلمي رو داشتيم كه همين تعداد اسكار رو برنده شد كه البته الان اسم اون فيلم يادم نيست!
    بر خلاف اظهار نظر خيلي دوستان اين فيلم به نظرم از دو فيلم قبلي بهتر بود. از نظر هيجان و تنش كه بدون هيچ ترديدي بهترين بود چون نبرد ميناس تيريث بزرگترين و با شكوه ترين جنگي بود كه در تاريخ سينما در يك فيلم به نمايش در آمد!
    اما از لحاظ نوع روايت داستان پيچيده بود و در آن واحد به چندين موضوع مي پرداخت ... پيپين و گاندلف در ميناس تيريث براي مقابله آماده مي شوند. مري، شاه تئودن، ايووين و ايومير در تدارك بسيج روهان هستند تا در نبرد عظيم به شاه دنه تور كمك كنند. آراگورن، گيملي و لگولاس در تلاشند تا از ارواح خيانتكار براي جنگ كمك بگيرند. فرودو و سم در تلاش و تكاپو هستند تا حلقه رو به كوه نابودي ببرند و در آنجا آن را نابود كنند.
    و واقعا فيلمنامه اي بي نقص موجب ميشد كه شكافي در اين بين رخ نده و هنر كارگرداني پيتر جكسون اينجا نمايان ميشد تا داستاني با اين همه پيچيدگي رو طوري به تصوير بكشه كه پيوستگي داستان به هم نخوره ... البته تو كتاب پيچيدگي ها خيلي خيلي بيشتر هستند و به جزئيات ريزتري پرداخته شده اما تيم نويسندگي با تغييراتي كه ايجاد كردند تونستند فيلمنامه نسبتا سبكي اقتباس كنند تا نبرد نهايي و اتفاقاتي كه در پي نابودي حلقه مي افتاد رو ساده تر نشون بدن!
    نكته جالبي كه تو اين قسمت هميشه فكر من رو به خودش مشغول ميكرد نابودي سايرون بود به طوري كه وقتي حلقه در مواد مذاب فرو رفت برجي كه چشم سرخ رويش قرار داشت متلاشي شد و همانند بمب اتم تشئشئات هسته اي از خودش ساطع كرد! و تمام موجوداتي كه به دست سايرون آفريده شده بودند به هلاكت رسيدند.
    فيلم پس از نمايش سومين قسمت اينقدر طرفدار پيدا كرد كه مطمئن هستم اگه از روي كتاب تالكين ساخته نميشد قسمت چهارمي هم در پي بود!
    اما خوشبختانه سال ديگه پروژه عظيم هابيت كه ماجرايي كاملا متفاوته اكران عمومي ميشه كه قطعا با پيشينه اي كه ارباب حلقه ها داره موفقيت فيلم تضمين شده است و هابيت هم كتاب محبوبيه به طوري كه سومين كتاب پرفروش تاريخ لقب گرفته! و بر خلاف دوستان كه به موفقيت هابيت اميد ندارند به شدت به موفقيت فيلم اميدوارم.

5. 4 کاربر از پست مفید habibmp3 سپاس کرده اند .

6. # ADS

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    پس اینجانب اندی سرکیس را بسیار دوست میدارم.
    خیلی قشنگ بازی کرده خداییش. تمام حرکات و میمیک صورت این شخصیت برام جالب و دوست داشتنی بود. با اینکه چهره خوشایندی نداشت.
    من پشت صحنه هاي هر سه قسمت ارباب حلقه ها رو گير آوردم ...
    در ضمن، اون شخصي كه تو بازگشت پادشاه داخل قايق نشسته بود و داشت به اون كرم نگاه مي كرد همين اندي نقشش رو بازي كرده بود ... البته وقتي اسميگل هنوز به اون حالت نيفتاده بود اينطوري بود!
    تا حتي ديالوگ هايي هم كه مي گفت در حين بازي كردن نقش بود و بعد از شبيه سازي كامپيوتري همون صدا روي تصوير قرار مي گرفت ...

8. کاربر روبرو از پست مفید habibmp3 سپاس کرده است .

دیروز ما زندگی را به بازی گرفتیم امروز ،او ما را ... فردا؟
    "KOUROSH`S Heir" آواتار ها
    وضعیت : "KOUROSH`S Heir" آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 75 تاپیک

باریکلا...................واقعا خوب گفتید....راستی، پشت صحنه رو از کجا گیر آوردید؟؟

بزرگترین دروغی که انسان به خودش هر روز میگه: ((فردا))
    redemption آواتار ها
    وضعیت : redemption آنلاین نیست.
    سپاس ها : 378
    سپاس شده 92 در 19 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 562 تاپیک

پاسخ : Cwa.18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

اربـــــــــــــــــاب حلــــــــــــــــــــقه ها
    اسمیه که با اومدنش به یاد یه عالمه خاطره می افتم.
    یادمه اولین بار که دیدمش 7-8 سال پیش بود ساعت 12 شب بود و داداشم داشت از تلوزیون می دیدش(شبکه 2) من خواب بودم و با صدای بلند تلوزیون منم بیدار شدم داداشم چنان تو فیلم غرق شده بود که متوجه صدای بلند تلوزیون نبود.با دیدن 5 دقیقه از فیلم با این که سن زیادی نداشتم(12 سال) فهمیدم که عاشق این فیلمم! تا قبل از این زیاد اهل فیلم نبودم و فیلمه قشنگ هم ندیده بودم ولی این فیلم منو مجذوب خودش کرد! البته آخرش (قسمت اول) فیلم به نظر ناقص بود و منو از خودش نا امید کرد ولی فرداش اتفاقی فهمیدم دو تا قسمت دیگه داره که هنوز تلوزیون نشون نداده که خیلی خوش حال شدم! چه زحماتی که نکشیدم برای بدست اوردن سی دی های این فیلم (دستگاه پخش دی وی دی نداشتیم)! من این فیلمو بیشتر از هر فیلمه دیگه ای دوست دارمو دیوونشم! به حدی که بدون اغراق اونو 10-15 بار به طور کامل نگاه کردم باورتون میشه!؟من عاشق این فیلمم به خاطر این که توش انسانها با انسان ها نمی جنگند و با هم متحد میشوند برای جنگ با شیطان. من عاشق این فیلمم به خاطر این که در عین فانتزی بودنش آنقدر واقعی به نظر می رسه که انگار بخشی از تاریخ بشریت رو داره نشون میده انگار که واقعا این اتفاقات در گذشته افتادند من عاشق این فیلمم به خاطر این که منو عاشق سینما کرد و چه چیزی بهتر از این!؟ و اینو بگم حاظرم همه چیزمو بدم تا فقط برای یک روز توی اون سرزمین با یاران حلقه باشم.
    .It's Only After We've Lost Everything That We're Free To Do Anything
    Tyler Durden - Fight Club

11. کاربر روبرو از پست مفید redemption سپاس کرده است .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

پاسخ : Cwa.18- تحليل و بررسي فيلـــــــم ارباب حلقه ها (Lord Of The Rings) بخش سوم بازگشت پادشاه

نقل قول نوشته اصلی توسط redemption نمایش پست ها
    اربـــــــــــــــــاب حلــــــــــــــــــــقه ها
    اسمیه که با اومدنش به یاد یه عالمه خاطره می افتم.
    یادمه اولین بار که دیدمش 7-8 سال پیش بود ساعت 12 شب بود و داداشم داشت از تلوزیون می دیدش(شبکه 2) من خواب بودم و با صدای بلند تلوزیون منم بیدار شدم داداشم چنان تو فیلم غرق شده بود که متوجه صدای بلند تلوزیون نبود.با دیدن 5 دقیقه از فیلم با این که سن زیادی نداشتم(12 سال) فهمیدم که عاشق این فیلمم! تا قبل از این زیاد اهل فیلم نبودم و فیلمه قشنگ هم ندیده بودم ولی این فیلم منو مجذوب خودش کرد! البته آخرش (قسمت اول) فیلم به نظر ناقص بود و منو از خودش نا امید کرد ولی فرداش اتفاقی فهمیدم دو تا قسمت دیگه داره که هنوز تلوزیون نشون نداده که خیلی خوش حال شدم! چه زحماتی که نکشیدم برای بدست اوردن سی دی های این فیلم (دستگاه پخش دی وی دی نداشتیم)! من این فیلمو بیشتر از هر فیلمه دیگه ای دوست دارمو دیوونشم! به حدی که بدون اغراق اونو 10-15 بار به طور کامل نگاه کردم باورتون میشه!؟من عاشق این فیلمم به خاطر این که توش انسانها با انسان ها نمی جنگند و با هم متحد میشوند برای جنگ با شیطان. من عاشق این فیلمم به خاطر این که در عین فانتزی بودنش آنقدر واقعی به نظر می رسه که انگار بخشی از تاریخ بشریت رو داره نشون میده انگار که واقعا این اتفاقات در گذشته افتادند من عاشق این فیلمم به خاطر این که منو عاشق سینما کرد و چه چیزی بهتر از این!؟ و اینو بگم حاظرم همه چیزمو بدم تا فقط برای یک روز توی اون سرزمین با یاران حلقه باشم.
    ممنون دوست من از بيان احساست
    جالب اينجاست كه اين فيلم همين تاثير رو روي اكثر بينده هاش گذاشته و همه مخاطبانش همذات پنداري شديدي با شخصيتهاي اين فيلم داشتند و اين وقتي ارزش پيدا ميكنه كه فيلم واقعي نباشه و يك فيلم فانتزي باشه ....

13. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "KOUROSH`S Heir" نمایش پست ها
    باریکلا...................واقعا خوب گفتید....راستی، پشت صحنه رو از کجا گیر آوردید؟؟
    مرسي دوست عزيز

كمي تحقيق در فضاي مجازي ....

Banned
    Hobbit آواتار ها
    وضعیت : Hobbit آنلاین نیست.
    سپاس ها : 24
    سپاس شده 83 در 28 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 7 تاپیک

در زندگی فیلمی به درخشش ارباب حلقه ها ندیدم ارباب حلقه ها برای من راه روش زندگی کردن بوده و است و خواهد بود کاش 10 تا سه گانه دیگر هم از این فیلم ساخته می شد. ارباب حلقه ها یکی از بهترین سه گانه های تاریخ سینماست خاطره ارباب حلقه را حتی برای یک روز هم فراموش نمی کنم با هر زبانی از این فیلم تعریف کنم بازهم نتوانسته اون علاقمندی خود را نسبت به این فیلم بازگو کنم

16. 3 کاربر از پست مفید Hobbit سپاس کرده اند .

kingPTF آواتار ها
    وضعیت : kingPTF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 3 در 2 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 2 تاپیک

نقد ارباب حلقه ها شوخیتون گرفته ارباب حلقه ها که نقد لازم نداره ارباب حلقه ها فوقالاده اس هیچ فیلمی مثله اون نیستو نخواهد آمد شاید بگید دیوونم ولی من فیلم بالای 20 بار دیدم اشکال نداره صد باره دگ هم میبینم باز هم قشنگه
    winter is coming

18. 2 کاربر از پست مفید kingPTF سپاس کرده اند .

mahdifoolad آواتار ها
    وضعیت : mahdifoolad آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2
    سپاس شده 11 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 119 تاپیک

اين فيلم رو نميشه با يك پست تحليل و برسي و نقدش كرد.نياز به صحبت داره.اونم ساعتها
    از نظر شخصي من اين فيلم بزرگ ترين فيلمي بوده كه تا به حال در تاريخ سينما كه مربوط به آخروالزمان باشه ،ساخته شده.كه بر گرفته از اعتقادات شيعي است اما در قالب غربيش و هاليووديش.

20. کاربر روبرو از پست مفید mahdifoolad سپاس کرده است .

P_Knight آواتار ها
    وضعیت : P_Knight آنلاین نیست.
    سپاس ها : 491
    سپاس شده 435 در 226 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 316 تاپیک

دوستانی که مثل من با این محموعه زندگی میکنن به هیچ وجه از کتابای سه گانه این مجموعه غافل نشن.البته این کتابا برای افرادی که طرفدار مجموعه نیستن ملال آور خواهد بود ولی برای طرفدارانش مانندی بهشتی است که تا پایان کردن کتاب در آن زندگی میکنند.اگه این فیلما دریا باشن کتابا اقیانوسن.پیتر جکسون شاید تنها 40 درصد محموعه رو به تصویر کشیده.این همه عظمت از 40 درصد.ببینید 100 درصدش چی خواهد بود!البته جکسون نهایت سعیشو کرده ولی دگیه از این بیشترشو نمیتونست بسازه.واقعا دنیای فوق العاده ایست.من که موفق شدم همه ی افراد در خانوادمو به این مجموعه علاقه مند کنم.حداقل به فیلماش تا از چنین لذتی بی بهره نمونند.یادت زنده باد تالکین عزیز
    <a href=http://forum.cinemacenter.ir/signaturepics/sigpic13490_5.gif target=_blank>http://forum.cinemacenter.ir/signatu...pic13490_5.gif</a>

22. 3 کاربر از پست مفید P_Knight سپاس کرده اند .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)