سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.19- تحليل و بررسي فيلـــــــم نابخشوده (Unforgiven) - صفحه 6

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 101
نمایش شاخه ای33علاقمندی ها

موضوع: Cwa.19- تحليل و بررسي فيلـــــــم نابخشوده (Unforgiven)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,202
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.19- تحليل و بررسي فيلـــــــم نابخشوده (Unforgiven)

نام فیلم: نابخشوده
    فایل پیوست 2741
    اطلاعات فیلم
    کارگردان : کلینت ایستوود
    تهیه کننده : کلینت ایستوود
    فیلم بردار : جک ن. گرین
    موزیک متن : لنی نیهاوس
    تدوین : جوئل کاکس
    فیلم نامه : دیوید وب پیپلز
    کارگردان هنری: آدریان گورتون
    بازیگران
    کلینت ایستوود : ویلیام مانی
    جین هاکمن : بیل داگت (بیل کوچیکه)
    مورگان فریمن : ند لوگان
    ریچارد هریس : باب انگلیسی
    یامز وولوت : کید اسکافیلد
    سال روبینک : بوچامپ
    فرانسیس فیشر : آلیس
    اطلاعات دیگر
    ژانر : درام - وسترن
    تاریخ نمایش : 18 سپتامبر 1992

درجه نمایش: R
    زمان فیلم: 131 دقیقه
    محصول ایالات متحده
    بودجه فیلم: 14 میلیون دلار
    فروش کل: 160 میلیون دلار

IMDB Rate 8.3 از 104226 رای
    افتخاران و جوایز
    برنده جایزه اسکار بهترین فیلم
    برنده جایزه اسکار بهترین کارگردان
    برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل (جین هکمن)
    برنده جایزه اسکار بهترین تدوبن
    نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول (کلینت ایستوود)
    نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردان هنری
    نامزد جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری
    نامزد جایزه اسکار بهترین صدابرداری
    نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه
    برنده جایزه گلدن گلوب بهترین کارگردانی
    برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل (جین هکمن)
    تحلیل و بررسی از فرخ

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 02:15
    .:Reza:., .:SoMaYeH:., LOSTFarid و 6 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 19- تحليل و بررسي فيلـــــــم نابخشوده (Unforgiven)

نقل قول نوشته اصلی توسط ADoLF نمایش پست ها
    پول و گناه این 2 کابوی هر دو مکمل هم بودند .
    اگر برای کشتن شخص دیگری این پول رو پیشنهاد می کردند ، ویلیام هیچگاه وارد این ماجرا نمیشد .
    یعنی به نوعی ، ویلیام وظیفه یک کلانتر را اجرا کرد .. فقط عدالت رو اجرا کرد .
    و تنها فرقش هم این بود که پول دریافت کرد .. اون هم پولی که مضروب با لذت صرف این کار کرد .
    همینجاست که این قانون های الکی کلانتر های اون زمان نمایان میشه .
    کلانتر خودش باید عدالت رو رعایت میکرد . ولی حالا که این امر محقق نشد ، خود مضروب با تعیین جایزه به نوعی طلب کمک کرد .
    و حالا کلانتر به جای پشتیبانی از ویلیام ، حتی از ماموریان دولتی استفاده کرد و مانع کشتن این 2 کابوی بشه ..
    این کلانتر بود که کار اشتباه رو انجام داد .
    ویلیام هم به خود کمک میکرد ، هم به مضروب
    ولی دوباره رفتار کلانتر باعث تغییر حالت ویلیام شد .
    در این مورد باهات موافقم سهیل...
    اینکه روش کلانتر موجب شد که ویلیام مانی دوباره برگرده به همون آدم سابق... اگه کلانتر به وظایفش درست عمل می کرد، شاید این اتفاقات نمی افتاد.. اما روش غیر منطقی کلانتر هم اون زنان اسیب دیده رو که فقط به دنبال عدالت بودن ، وادار به این کار کرد و هم ویلیام رو تبدیل به آدم سابق کرد... و هم موجب کشته شدن ند شد...
    من که از کشته شدنش (کلانتر) ناراحت نشدم

4. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,202
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    در این مورد باهات موافقم سهیل...
    اینکه روش کلانتر موجب شد که ویلیام مانی دوباره برگرده به همون آدم سابق... اگه کلانتر به وظایفش درست عمل می کرد، شاید این اتفاقات نمی افتاد.. اما روش غیر منطقی کلانتر هم اون زنان اسیب دیده رو که فقط به دنبال عدالت بودن ، وادار به این کار کرد و هم ویلیام رو تبدیل به آدم سابق کرد... و هم موجب کشته شدن ند شد...
    من که از کشته شدنش (کلانتر) ناراحت نشدم
    من از کشته شدن کلانتر ناراحت شدم.
    اشتباه نباید میشد. اما بیل هم قصدش اجرای قانون بود به همون شکلی که یاد گرفته بود.
    بیل کوچیکه کار سختی داشت و باید خشن میبود . چون با آدمهایی نظیر ویلیام مانی و بیل انگلیسی طرف بود که خطرناک بودن و دیگر آدمهایی نظیر اونها .
    بیل واقعا نمیتونست گناه کار نبودن ند رو مشخص کنه. البته شکی نیست که زیاده روی کرد.

با این حال من یه جورائی دلم براش سوخت.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

به نظر من وارد شدن ویلیام به این ماجرا ، هیچ ربطی به کلودیا پیدا نمیکنه ..
    ویلیام احتیاج به پول داشت ..
    حالا چه کلودیا زنده .. چه زنده نبود
    او احتیاج به پول داشت ولی هر کاری برای در اودن پول نمیکرد .
    زمانی که دید با کشتن این 2 کابوی ف هم پول به دست میاورد هم سزای عمل آن دو را میدهد ، وارد ماجرا شد ...
    سهیل جان بهتره یکبار دیگه فیلم رو نگاه کنی.. چطور به کلودیا ربطی نداره ؟؟؟ من از این حرفت خیلی متعجبم !!!
    اگر روح کلودیا در جسم ویلیام نبود که اون میشد همون آدمکش همیشگی...
    اصلا هدف ویلیام برای گرفتن حق زنها بخاطر وجود روح پاک کلودیا در کالبدش بود ....

تو فکر می کنی اگر ویلیام مانی خودش بود نه کلودیا میومد حق یک زن روسپی رو بگیره ؟؟
    ویلیام مانی خودش از این کابوی ها بدتر بود و جنایاتی به مراتب بدتر از اونها انجام داده بود پس باید اون هم مجازات میشد دیگه؟؟
    ولی فرق یک انسان مثل کلودیا با ویلیام مانی در همین جاست...
    کلودیا بجای مجازات کردن ویلیام میاد و اون رو به یک اسنان تبدیل میکنه و با اینکارش الگویی برای دیگران میشه...
    اما ویلیام مانی با کشتن اون دو کابوی آدمکشی رو دوباره زنده میکنه و این عقیده رو که جواب مرگ رو باید با مرگ داد...
    به نظر تو اگر قرار باشه هرکسی خودش دست به کشتار گناهکارها بزنه جامعه به کجا کشیده میشه؟؟

عقاید شما برام خیلی جای سوال داره ؟؟؟ چرا بیل کوچیکه اشتباه کرد ؟؟ اینکه خواست در مقابل آدمکش ها بیاسته؟؟ به راستی جلوگیری از آدمکشهایی مثل مانی و بیل انگلیسی غیر انسانیه؟؟

نکته ای که در صحبت های شما و دوستان برام جای تعجب داره که بیان کردید این بود که خودتون رو در جای قضاوت قرار دادید...
    مگر ما انسانها می تونیم در مورد مجازات دیگران شخصاً قضاوت کنیم و حکم مرگ اونها رو صادر کنیم؟؟ فقط خداوند می تونه قضاوت درستی داشته باشه نه ویل نه بیل کوچیکه...

پس اینکه زنها خودشون حکم مرگ رو صادر کردن و ویل هم اونها رو کشت همشون به یک اندازه مقصرن و گناهکار ....
    بخاطر همین اسم این فیلم رو نابخشوده گذاشتن...
    چون ویل در آخر واقعاً نابخشوده باقی میمونه...

ویل وقتی از کالبد یک فرشته به اسم کلودیا بیرون میاد و روحش رو به شیطان که الکل نماد اون هست میفروشه تبدیل میشه به یک نابخشوده ...

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    من از کشته شدن کلانتر ناراحت شدم.
    اشتباه نباید میشد. اما بیل هم قصدش اجرای قانون بود به همون شکلی که یاد گرفته بود.
    بیل کوچیکه کار سختی داشت و باید خشن میبود . چون با آدمهایی نظیر ویلیام مانی و بیل انگلیسی طرف بود که خطرناک بودن و دیگر آدمهایی نظیر اونها .
    بیل واقعا نمیتونست گناه کار نبودن ند رو مشخص کنه. البته شکی نیست که زیاده روی کرد.

با این حال من یه جورائی دلم براش سوخت.
    درسته که بیل کوچیکه باید قانون رو اجرا می کرد اما زیاده روی های خیلی زیادی تو کارش داشت... وقتی برای اون نویسنده جریان هنرنمایی هاش رو تعریف می کرد سرشار از لذت می شد... من در طول فیلم حس می کردم اون در واقع از کشتن و زجر دادن لذت می بره ...

بیل کوچیکه قربانی همون روش خودش شد... خشونت... از نظر من خشونت برای اجرای قانون هم باید حدی می داشت... اون نتونست با شیوه اش امنیت شهر رو تأمین کنه... اون باعث جریحه دار شدن احساس زنان روسپی شد و نتونست امنیت جانی اون دو کابوی رو تأمین کنه... و باعث شد تا ادمی مثل مانی بار دیگه تبدیل به قاتل بشه و 5نفر رو به قتل برسونه...

SHAHIN آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    درسته که بیل کوچیکه باید قانون رو اجرا می کرد اما زیاده روی های خیلی زیادی تو کارش داشت... وقتی برای اون نویسنده جریان هنرنمایی هاش رو تعریف می کرد سرشار از لذت می شد... من در طول فیلم حس می کردم اون در واقع از کشتن و زجر دادن لذت می بره ...

بیل کوچیکه قربانی همون روش خودش شد... خشونت... از نظر من خشونت برای اجرای قانون هم باید حدی می داشت... اون نتونست با شیوه اش امنیت شهر رو تأمین کنه... اون باعث جریحه دار شدن احساس زنان روسپی شد و نتونست امنیت جانی اون دو کابوی رو تأمین کنه... و باعث شد تا ادمی مثل مانی بار دیگه تبدیل به قاتل بشه و 5نفر رو به قتل برسونه...
    پرنیان عزیز بیل کوچیکه نماد یک مجری قانون هست که میخواد با روش های خودش قانون رو حاکم کنه و البته توسط اون چیزی که بلده و جاری هست در غرب...
    تنها چیزی که در اون زمان در غرب می تونست جلوی آدمکش ها رو بگیره همین خشونت بود...
    شما تصور کن که بیل میخواست آدمکش ها رو با نصیحت یا تهدید مجازات کنه به نظرت میتونست...
    وقتی بیل ردای مجری قانون رو میپوشه مجبوره از به روز ترین روش جاری دوران خودش برای مجازات محکومین بهره ببره ...
    به نظر من بیل کوچیکه خودش در نهایت مقهور غرور خودش میشه ولی مطمئن باشید اگر بیل و امثال بیل نبودن بلایی بدتر از چیزی که بر سر زنها اومد به سرشون میومد...
    وجود امثال بیل با تمام ایرادهایی که داشتن در اون دوران خودش نعمتی بوده ...

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    سهیل جان بهتره یکبار دیگه فیلم رو نگاه کنی.. چطور به کلودیا ربطی نداره ؟؟؟ من از این حرفت خیلی متعجبم !!!
    اگر روح کلودیا در جسم ویلیام نبود که اون میشد همون آدمکش همیشگی...
    اصلا هدف ویلیام برای گرفتن حق زنها بخاطر وجود روح پاک کلودیا در کالبدش بود ....

تو فکر می کنی اگر ویلیام مانی خودش بود نه کلودیا میومد حق یک زن روسپی رو بگیره ؟؟
    ویلیام مانی خودش از این کابوی ها بدتر بود و جنایاتی به مراتب بدتر از اونها انجام داده بود پس باید اون هم مجازات میشد دیگه؟؟
    ولی فرق یک انسان مثل کلودیا با ویلیام مانی در همین جاست...
    کلودیا بجای مجازات کردن ویلیام میاد و اون رو به یک اسنان تبدیل میکنه و با اینکارش الگویی برای دیگران میشه...
    اما ویلیام مانی با کشتن اون دو کابوی آدمکشی رو دوباره زنده میکنه و این عقیده رو که جواب مرگ رو باید با مرگ داد...
    به نظر تو اگر قرار باشه هرکسی خودش دست به کشتار گناهکارها بزنه جامعه به کجا کشیده میشه؟؟

عقاید شما برام خیلی جای سوال داره ؟؟؟ چرا بیل کوچیکه اشتباه کرد ؟؟ اینکه خواست در مقابل آدمکش ها بیاسته؟؟ به راستی جلوگیری از آدمکشهایی مثل مانی و بیل انگلیسی غیر انسانیه؟؟

نکته ای که در صحبت های شما و دوستان برام جای تعجب داره که بیان کردید این بود که خودتون رو در جای قضاوت قرار دادید...
    مگر ما انسانها می تونیم در مورد مجازات دیگران شخصاً قضاوت کنیم و حکم مرگ اونها رو صادر کنیم؟؟ فقط خداوند می تونه قضاوت درستی داشته باشه نه ویل نه بیل کوچیکه...

پس اینکه زنها خودشون حکم مرگ رو صادر کردن و ویل هم اونها رو کشت همشون به یک اندازه مقصرن و گناهکار ....
    بخاطر همین اسم این فیلم رو نابخشوده گذاشتن...
    چون ویل در آخر واقعاً نابخشوده باقی میمونه...

ویل وقتی از کالبد یک فرشته به اسم کلودیا بیرون میاد و روحش رو به شیطان که الکل نماد اون هست میفروشه تبدیل میشه به یک نابخشوده ...
    شاهین عزیز ، فیلم رو من یک بار دیگه هم دیدم ...
    باز هم برداشت هم هست . کلودیا ویلیام رو عوض کرد ولی نه خود ویلیام رو !
    هنر کردن اینه که بتونی خود ویلیام رو تغییر بدی ، ولی کلودیا فقط الکل رو از ویلیام گرفت .
    مطمئنا ویلیام از چراندن خوک ها لذت نمیبره اما چون الکل مصرف نمیکنه دیگه کار دیگه ای بلد نیست . کلودیا فقط الکل رو از ویلیام گرفت .
    در وهله ی اول پول برای ویلیام مهم بود . ولی حاضر هم نبود که برای پول دست به هر کاری بزنه .
    شما میگی که چون روح کلودیا توی جسم ویلیام نبود وارد این ماجرا شد ، ولی من میگم اصلا ربطی به کلودیا نداره
    یه بار گفتم که ویلیام فقط داره به چند تا زن بیچاره کمک میکنه
    و از طرفی هم با پول جایزه به بچه هاش کمک میکنه
    تنها کاری هم که کلودیا در این ماجرا داره اینه که فقط تونست الکل رو از ویلیام بگیره ، نه بیشتر !
    این جمله شما زمانی معنا پیدا میکنه که ویلیام پس از مرگ کلویدا دوباره رو به الکل بیاره و آدم های بی گناه رو بکشه
    ولی همانطور که خودت هم دیدی این طور نیست .
    ویلیام چندین سال پس از مرگ کلودیا دوباره دست به اسلحه شد . اون هم نه برای کشتن انسان های بی گناه ، بلکه برای کشتن 2 وحشی !
    تازه باز هم تا اینجا ویلیام رو به الکل نیاورد . حتی حاضر نشد روی کلانتر اسلحه بکشه
    ویلیام روی عهدی که داشت پایدار مونده بود . روحش رو پاک نگه داشته بود
    ولی وقتی دوست بی گناهش ، ند رو وحشیانه میکشن ، باید انتظار این عکس العمل رو داشت .
    ویرایش توسط ADoLF : 01-11-2011 در ساعت 13:19

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

Parnian آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    پرنیان عزیز بیل کوچیکه نماد یک مجری قانون هست که میخواد با روش های خودش قانون رو حاکم کنه و البته توسط اون چیزی که بلده و جاری هست در غرب...
    تنها چیزی که در اون زمان در غرب می تونست جلوی آدمکش ها رو بگیره همین خشونت بود...
    شما تصور کن که بیل میخواست آدمکش ها رو با نصیحت یا تهدید مجازات کنه به نظرت میتونست...
    وقتی بیل ردای مجری قانون رو میپوشه مجبوره از به روز ترین روش جاری دوران خودش برای مجازات محکومین بهره ببره ...
    به نظر من بیل کوچیکه خودش در نهایت مقهور غرور خودش میشه ولی مطمئن باشید اگر بیل و امثال بیل نبودن بلایی بدتر از چیزی که بر سر زنها اومد به سرشون میومد...
    وجود امثال بیل با تمام ایرادهایی که داشتن در اون دوران خودش نعمتی بوده ...
    شاهین جان، من هم منظورم این نیست که با نصیحت بخواد خلافکار ها رو به راه بیاره... این که کاملا غیر منطقیه... من میگم وقتی کسی مجری قانونه حتی در غرب وحشی، باید برای خشونت حدی قایل بشه... وقتی این حد وجود نداشته بشه به نظر من مجری قانون هم فرقی با سایر خلافکار ها نداره...
    بیل کوچیکه مجری قانون خوبی نبود و نتونست کارش رو درست انجام بده...
    حالا این نظر منه و برداشتی که من از فیلم داشتم...

SHAHIN آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

شاهین عزیز ، فیلم رو من یک بار دیگه هم دیدم ...
    به این زودی رفتی یکبار دیگه دیدی و اومدی سهیل ؟؟
    باز هم برداشت هم هست . کلودیا ویلیام رو عوض کرد ولی نه خود ویلیام رو !
    هنر کردن اینه که بتونی خود ویلیام رو تغییر بدی ، ولی کلودیا فقط الکل رو از ویلیام گرفت .
    ببین سهیل جان کلودیا ویلیام رو به یک انسان تبدیل کرده بود. انسانی به تمام معنا بی آزار... درسته کلودیا فقط الکل رو از ویل گرفت ولی همین الکل بزرگترین شیطان درون ویل بود که اون رو به راه بد منحرف می کرد. شما اگر به تحلیل فرخ عزیز هم دقت کنی در یک قسمت اشاره خوبی کرد. ببین اگر ویل الکل رو کنار نمیگذاشت و کلودیا این شیطان رو درون اون نمی کشت چند نفر دیگه رو ممکن بود ویل بکشه پس کار بسیار بزرگی رو انجام داده بود کلودیا...
    مطمئنا ویلیام از چراندن خوک ها لذت نمیبره اما چون الکل مصرف نمیکنه دیگه کار دیگه ای بلد نیست . کلودیا فقط الکل رو از ویلیام گرفت .
    سهیل عزیز، کلودیا با گرفتن الکل از ویل تمامی خصلت های ناپاک اون رو هم ازش گرفت و در اصل شیطانی رو که در روح ویل لانه کرده بود از جسم ویل بیرون کرد و ویل رو به انسان پاکی مثل خودش تبدیل کرده بود.
    در وهله ی اول پول برای ویلیام مهم بود . ولی حاضر هم نبود که برای پول دست به هر کاری بزنه .
    شما میگی که چون روح کلودیا توی جسم ویلیام نبود وارد این ماجرا شد ، ولی من میگم اصلا ربطی به کلودیا نداره
    یه بار گفتم که ویلیام فقط داره به چند تا زن بیچاره کمک میکنه
    و از طرفی هم با پول جایزه به بچه هاش کمک میکنه
    در جواب این حرفات یه سوالی دارم که نقش کلودیا رو مشخص میکنه. به نظرت اگر کلودیایی درکار نبود و ویلیام مانی همون ویلیام آدمکش بود این درخواست زنها رو بخاطر خودشون قبول میکرد؟؟ یعنی بخاطر احقاق حق عده ای زن حاضر بود دو کابوی رو بکشه؟؟ دوست عزیز اگر کلودیا نبود ویلیام مانی خودش در جبهه مقابل قرار داشت یعنی در جایگاه همون دو کابوی وحشی به بقول شما...
    تنها کاری هم که کلودیا در این ماجرا داره اینه که فقط تونست الکل رو از ویلیام بگیره ، نه بیشتر !
    این جمله شما زمانی معنا پیدا میکنه که ویلیام پس از مرگ کلویدا دوباره رو به الکل بیاره و آدم های بی گناه رو بکشه
    ولی همانطور که خودت هم دیدی این طور نیست .
    اتفاقاً همینطور هم میشه.. ویلیام استعداد آدمکشی رو درون خودش داره و مرگ ند اون رو دوباره شعله ور میکنه و با رو آوردن مجدد به شیطان درون یعنی الکل مجدداً همون آدمکش سابق میشه..
    ویلیام چندین سال پس از مرگ کلودیا دوباره دست به اسلحه شد . اون هم نه برای کشتن انسان های بی گناه ، بلکه برای کشتن 2 وحشی !
    تازه باز هم تا اینجا ویلیام رو به الکل نیاورد . حتی حاضر نشد روی کلانتر اسلحه بکشه
    ویلیام روی عهدی که داشت پایدار مونده بود . روحش رو پاک نگه داشته بود
    ولی وقتی دوست بی گناهش ، ند رو وحشیانه میکشن ، باید انتظار این عکس العمل رو داشت .

در این دنیا هرکاری انجام بدی عکس العمل کارت رو می بینی اگر خوبی کنی خوبی می بینی و اگر بدی کنی بدی می بینی ... این یک اصل ثابت شده هست.
    خداوند بنده های خود را می بخشد ولی قبل از بخشیدن اون بنده رو مورد آزمون قرار میده...
    خداوند به ویل فرصت داد تا ببخشه تا آمرزیده بشه ولی ویلیام مانی بجای بخشیدن و روی آوردن به درگاه خداوند به شیطان پناه برد و به یک نابخشوده تبدیل شد...

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

منظورم این نبود که الان فیلم رو دیدم ..
    منظورم این بود که من این فیلم رو دوباره دیدم . ( ماضی ساده )

این واسه جواب سوالت ، اگر کلودیا در کار نبود ، ویلیام باز هم وارد این ماجرا میشد .
    ولی تنها فرقش این میشد که در سالون ، جایی که بیلی کتکش زد ، همونجا بیلی و دار و دستش رو میکشت !

اینم واسه پاراگراف آخر حرفات ، ولیامی که 11 سال با الکل مباررزه کرد و در سخت ترین شرایط جلوی الکل ایستاد ،
    زمانی که دید دوست بی گناهش رو وحشیانه کشتن ، انتخاب کرد .
    یعنی در یک جمله ، ویلیام بعد از گذشت 11 سال ، با دیدن این نا عدالتی ، ترجیح داد که دوباره همون ویلیام سابق بشه و بخشوده نشه !

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

SHAHIN آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

منظورم این نبود که الان فیلم رو دیدم ..
    منظورم این بود که من این فیلم رو دوباره دیدم . ( ماضی ساده )

این واسه جواب سوالت ، اگر کلودیا در کار نبود ، ویلیام باز هم وارد این ماجرا میشد .
    ولی تنها فرقش این میشد که در سالون ، جایی که بیلی کتکش زد ، همونجا بیلی و دار و دستش رو میکشت !

اینم واسه پاراگراف آخر حرفات ، ولیامی که 11 سال با الکل مباررزه کرد و در سخت ترین شرایط جلوی الکل ایستاد ،
    زمانی که دید دوست بی گناهش رو وحشیانه کشتن ، انتخاب کرد .
    یعنی در یک جمله ، ویلیام بعد از گذشت 11 سال ، با دیدن این نا عدالتی ، ترجیح داد که دوباره همون ویلیام سابق بشه و بخشوده نشه !
    سهیل داری حرفهای منو یه جوری دیگه به خودم تحویل میدیا

به هرحال این نظرات من و شما بود در مورد این فیلم ... بحث خوبی بود ممنون از همراهی شما دوست بزرگوار...

14. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)