مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بهترین بازی های 2010

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بهترین بازی های 2010

.:Parham:. آواتار ها
    وضعیت : .:Parham:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 21
    سپاس شده 60 در 25 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 1 تاپیک

بهترین بازی های 2010

بهترین بازی های 2010 از دید بازیسازان بزرگ

رندی پیچفورد (Randy Pitchford): رئیس Gearbox Software

سازنده: Brothers in Arms و Borderlands
    بازی در دست ساخت: Duke Nukem Forever و Aliens: Colonial Marines

تمام بازی های سال سزاوار توجهی كه به آن ها شد، بودند، ولی بازی ای كه نظر من را به خود جلب كرد یك سورپرایز بود. دو بازی در سال 2010 برای من خیلی بزرگ بودند. یكی LIMBO كه دنیایی عجیب و ترسناك را با سبك و سناریویی جدید خلق كرد و دیگری Enslaved بود كه كار بزرگی در داستان سرایی و موتور نویسی داشت. متاسفانه این بازی در بازار به اندازه كافی مورد استقبال قرار نگرفت.

دیوید برابن (David Braben): رئیس Frontier Developments

سازنده: Kinectimals

بازی در دست ساخت: Elite

امسال سال پر مشغله ای برای من بود، با این وجود من بازی كردم و به نظر بهترین ها Fallout :New Vegas و Red Dead Redemption بودند، هر چند هیچ كدام را تمام نكردم! درست است گرافیك Fallout: New Vegas تغییری نسبت به Fallout 3 نداشت، ولی داستان فوق العاده است. از طرفی اتمسفر Red Dead Redemption هم عالی است. سخت است كه بین آن ها انتخاب كنیم، ولی اگر مجبور باشم Red Dead Redemption را انتخاب می كنم.

دیوید کاکس (David Cox): مشاور استودیوی Konami و تهیه كننده بازی Castlevania: Lords of Shadow

بازی مورد علاقه من The Legend of Zelda: Spirit Tracks روی Nintendo DS بود. (این بازی سال 2009 عرضه شده، ولی کاکس دسامبر امسال آن را بازی كرده است). همیشه چیزی جادویی در حین بازی كردن Zelda وجود دارد و Spirit Tracks حسی را به هم راه داشت كه قبلا در SNES و N64 تجربه كردم. زمان زیادی را خارج از خانه بودم و روی Castlevania: Lords of Shadow كار می كردم، ولی DS و Zelda به من كمك كردند تا در هتل ها و پروازهایم سرگرم باشم.

دیوید پری (David Perry): رئیس Gaikai.com كه قبلا رئیس Shiny Entertainment بوده است

مهم ترین بازی سال 2010 به نظرم توسط BioWare ساخته شد. BioWare مثل Blizzard، Bethesda و Bungie است. استودیوهایی كه نامشان با B شروع می شود، بسیار با ارزش هستند. Mass Effect 2 به معنای كلمه فوق العاده بود. وقتی بازی را شروع كردم، غرق داستان آن شدم و این بازی بالاترین امتیاز را در 12 ماه گذشته روی PC كسب كرده است. اگر آن را بازی نكرده اید حتما باید آن را امتحان كنید.

نیک برتون (Nick Burton): كارگردان Rare

سازنده: Kinect Sports

فكر كنم محبوب ترین بازی سال برای من DJ Hero 2 بود. من عاشق بازی های موسیقی هستم و DJH2 عالی بود. مسابقات Online مجبورم می كرد همیشه سراغ این بازی بروم. همچنین Dance Central هم به تازگی بازی كردم و فكر می كنم انقلابی در سبك موسیقی و رقص بود.

ترو ویرتالا (Tero Virtala): رئیس RedLynx

سازنده: Trials HD

بازی های زیادی را امتحان كردم، ولی برای كمتر آن ها وقت گذاشتم. بازی ای كه خیلی از آن لذت بردم و با بچه هایم زیاد بازی كردیم Super Mario Bros جدید برای Wii بود.

جیسون اونت (Jason Avent): كارگردان Black Rock Studios

سازندهure و Split/Second

نمی توانم تا عرضه شدن Mass Effect 3 صبر كنم. پس از خسته شدن و رها كردن نسخه اول و گیر كردن در یك مرحله، قبل از عرضه شدن ME2 دوباره نسخه اول را بازی كردم و این بار خیلی مرا جذب كرد و اتفاقا آن مرحله ای كه گیر كرده بودم را بار اول رد كردم. ME2 خیلی بالانس تر بود و خیلی عمیق و سرگرم كننده بود. رابطه داستانی بین دو بازی خیلی خوب بود و ایده پیاده شدن تصمیمات شما از روی نسخه اول روی نسخه دوم خیلی هوشمندانه بود. من عاشق خدمه خود در این بازی هستم و صبر ندارم تا بعدی را بازی كنم. پس بهترین بازی كنسولی سال 2010 برای من ME2 بود و خیلی منتظر آخرین قسمت این سه گانه هستم. از سوی دیگر StarCraft II را از زمانی كه عرضه شد تا به الان بازی می كنم، فوق العاده است.

نیتن ولا (Nathan Vella): رئیس Capybara Games

سازنده: Critter Crunch و Might and Magic: Clash of Heroes

سال 2010 سالی بزرگ برای استودیوهای كوچك بود. بازی هایی مثل Super Meat Boy ،LIMBO ،Joe Danger و... عرضه شدند. برای من بهترین بازی سال Super Street Fighter IV بود. زمان خیلی زیادی روی این بازی گذاشتم و این بازی تركیبی زیبا از سادگی و پیچیدگی بود.

کریگ موریسون ‍(Craig Morrison): كارگردان Funcom

سازنده: Anarchy Online ،Dreamfall و Age of Conan

دو بازی هستند كه نمی توانم بین آن ها یكی را انتخاب كنم. Mass Effect 2 و Assassin's Creed: Brotherhood. آن ها هر دو دنباله بازی هایی بودند كه من دوست داشتم. این دو بازی نكات قوت قبل را ارتقاء دادند و به عنوان یك بازیساز چنین موضوعی را دوست دارم.

کن لوین (Ken Levine): رئیس و كارگردان Irrational Games

سازنده: System Shock، Freedom Force و BioShock
    بازی فعلی: BioShock: Infinite

بازی Dragon Quest IX. اسمش را علاقه شدید به دوباره وصل شدن به DS بگذارید. بازی های JRPG می دانند چطور روح عشق من نسبت به Diablo را زنده كنند. Dragon Quest IX زمان خجالت باری را از زندگی من در اسمال به خود مشغول كرد.

منبع:pardisgame.net

ویرایش توسط .:Parham:. : 01-12-2011 در ساعت 11:07

2. کاربر روبرو از پست مفید .:Parham:. سپاس کرده است .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)