مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh پرین : دختری زیبا و دوست داشتنی

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: پرین : دختری زیبا و دوست داشتنی

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پرین : دختری زیبا و دوست داشتنی

شاید شما سوزانا وگا را نشناسید. اما حتما یکی از معروفترین آهنگهایش را بی‌اینکه خودتان بدانید شنیده اید: «تامز دینر». باز هم متوجه نشديد؟ بابا تیتراژ پرین!

میدانم که همین الان دارید آهنگش را با دهان مي‌زنید! تازه تیتراژ پرین یا همان «باخانمان» یک ویژگی خاص دیگر هم داشت: تازه موج جلوههای ویژة کامپیوتری به صدا و سیما رسیده بود و همکاران محترم هم از ذوق و سرخوشی سر از پا نمیشناختند و هر چیزی را که یاد گرفته بودند، از نصف کردن افقی و عمودی کادر که هر نصفش یک تصویر را نشان دهد تا تکهتکه کردن تصویر و پخش کردن و جمع کردنش تا توی هم رفتن تصاویر و آینهبازی و دیگر اقسام ژانگولرها را بیتوجه به اصول بدیهی زیباییشناسی با تولید انبوه روی این تیتراژ آزمایش کرده بودند.

باخانمان یک انیمیشن ژاپنی بود که بر اساس رمان هکتور مالو و با همین عنوان ساخته شد. کسی هم آخرش نفهمید چرا با وجود آواره و سرگشته بودن شخصیت اول قصه و بی‌خانمان بودنش مالو این اسم را انتخاب کرد.

پرین تقریبا با همة انیمیشنهای قبلی ژاپنی فرق میکرد. او اولین نوجوانی بود که به دنبال مادرش نمیگشت. چرا که خودش با چشمان خودش درگذشت آن عزیز از دست رفته را دید و با دستهای کوچکش پیکر آن عکاس هندیتبار را که هرگز در سوگ شوهر، سیاه از تن به در نکرد، به خاک سپرد.

آدمهای خوب کارتونها معمولا خیلی روی اعصاب تماشاچی رژه میروند. مثل دختر مهربون یا ممول یا خانوم کوچولو (در پسر شجاع) یا پروانه (در چوبین).

اما پرین با وجودی که خیلی دختر خوبی بود و مدام آدمهای بدجنسی مثل آقایان تاروئل و تئودور و نیز خواهر و خواهرزادة نمک به حرام آقای ویلفران بزرگ سعی در زدن زیرآبش را داشتند تا از محبوبیت‌اش نزد پدربزرگ مایهدار دانه درشتش (که آن موقع نمیدانست پرین با اسم تقلبی اورالی نوهاش است) بکاهند و اگر دست خدا و طینت پاک پرین نبود، او از هیچ‌کدام این توطئهها جان سالم به در نمیبرد، اما روی اعصاب نبود. لااقل چندان روی اعصاب نبود.

علت این امر را میتوان در خاستگاه اجتماعی پرین جست‌و‌جو کرد. چرا که او به عنوان فردی از طبقة محروم و زحمتکش مردم که مدارج ترقی را تا رسیدن به مقام منشی مخصوص آقای رئیس پله‌پله طی کرد، قربانی بی‌گناه یک ازدواج نفرین شده بود.

وصلت نامیمونی بین دو طبقه از بالاترین و پایینترین طبقات جامعه (البته اگر این قصه را صدا و سیمای وطنی برای رفع مشکلات ممیزی به خوردمان نداده باشد!) به همین خاطر بود که گرچه او هم گه‌گداری روح لطیفش عود میکرد و با پاریکال و بارون، سگ و الاغ محبوبش سراغ بوی سیب و نفس حبیب را میگرفت، اما در مجموع از محبوبیت لازم بین تماشاچیان به‌خصوص خواهران (و البته مادران) عزیز برخوردار بود و هر چه آقای ویلفران در روند جست وجوی فرزند مرحومش ادموند جلوتر می‌رفت و به کشف هویت واقعی پرین نزدیکتر میشد، نفس‌های بینندگان هم بیش از پیش در سینه محبوس می­گردید.

تا آنجا که یکی از آشنایان ما که مدیر مدرسة راهنمایی و البته از طرفداران پر و پاقرص باخانمان بود، یک بار ضمن اجابت درخواست بچههای مدرسه از معلمها خواهش کرد تا تکلیف روز شنبة آنها را کمی سبکتر کنند تا بتوانند با خیال راحت به تعقیب سرنوشت پرین بنشینند! و چهرههای غوطهور در اشکی که اندوه پرین و آقای ویلفران را از شنیدن خبر ناگوار مرگ ادموند نظاره میکردند یا از شادی به هم رسیدن نوه و پدربزرگی چنین برازنده، غرق شادي بودند.

سوال: جواب بدین : یعنی این همه عاشق کارتون بودین که با دیدن این تاپیک ها این رو اون رو میشین :دی ؟؟؟؟؟؟؟

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 8 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

پاسخ : پرین : دختری زیبا و دوست داشتنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsun7 نمایش پست ها
    [FONT=Tahoma][B]
    سوال: جواب بدین : یعنی این همه عاشق کارتون بودین که با دیدن این تاپیک ها این رو اون رو میشین :دی ؟؟؟؟؟؟؟
    ای خود شیفته

من این اهنگی که گفتی رو خیلی دوست دارم... خیلی بیشتر از خیلی
    پرین نماد یه دختر خودساخته بود که تو بدترین شرایط روی پای خودش ایستاد... من دوسش داشتم
    من عاشق اون کلبه پرین بودم تو جنگل... که یه رودخونه از کنارش رد میشد و شاخه های یه بید مجنون هم روش سایه انداخته بودن... همیشه ارزوی همچین کلبه ای رو دارم و شاید هم روزی به این آرزوم رسیدم

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

واااااااااااي مرسي سروووووووش
    اتفاقا مي خواستم بهت بگم چرا از باخانمان تاپيك نمي زني ...... يادش بخيرررررر
    چقدر من اين كارتون رو دوست داشتمممم ..... چقدر دلم براي مامان پرين مي سوخت .... چقدر اون كالسكه شون رو دوست داشتم
    هميشه دلم مي خواست يه كالسكه اينطوري داشته باشم باهاش برم سفر ....

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

Mendicant آواتار ها
    وضعیت : Mendicant آنلاین نیست.
    سپاس ها : 360
    سپاس شده 415 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 21 تاپیک

تنها کارتونی بود که شخصیت اصلیش دختر بودو من ازش خوشم میومد.
    یه جورایی فک کنم عاشقش شده بودم اصلا !!:دی

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

با خانمان یکی از قشنگترین رمانهاییه که من در نوجوانی خوندم و طبیعتا از تماشای کارتونش هم لذت میبردم.

دوباره خواهيم روييد...

najla آواتار ها
    وضعیت : najla آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

Icon12 پاسخ : پرین : دختری زیبا و دوست داشتنی

سلام وای من عاشق این کارتون بودم خیلی دلم میخواهد دوباره این کارتون ببینم خیلی خیلی دوست داشتم یه روز تو کلبه پرین زندگی کنم با دیدن این تاپیک من به دوران کودکیم رفتم خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی ممنونمممممممممممممممممممم مممممممممممممممم

9. کاربر روبرو از پست مفید najla سپاس کرده است .

ShahrAshoob آواتار ها
    وضعیت : ShahrAshoob آنلاین نیست.
    سپاس ها : 500
    سپاس شده 380 در 114 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 163 تاپیک

آهنگش در کنار آهنگ کارتونهای دیگه ای مثل بچه های آلپ،بابا لنگ دراز،سارا کورو و ....بدجوری حس نوستالژیک رو به اعماق خون من تزریق میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع